Wojciech Cejrowski o III Wojnie Światowej! “Rozpoczęła się, tylko jeszcze daty nie znamy”

Wojciech Cejrowski fot. screen Youtube.com

III wojna światowa? Żyjemy nią odkąd zakończyła się II i miała przeróżne okresy – okres zimnej wojny był, kiedy wszyscy oczekiwali, że lada chwila wybuchnie konflikt nuklearny, a teraz mamy III wojnę światową, która się rozpoczęła, tylko jeszcze daty nie znamy – twierdzi Wojciech Cejrowski, publicysta, podróżnik, komentator sceny politycznej.

W trakcie kolejnej rozmowy z Krzysztofem Skowrońskim na łamach Radia WNET Cejrowski pytany był o możliwość wybuchu konfliktu światowego. Co ciekawe, jego zdaniem, w takowym już się znajdujemy.

To jest pewnie tak, jak z I wojną światową, że datę się wyznaczy w trakcie konfliktu albo po. Wybierze się jakiś punkt, w którym to się zaczęło – podkreślił.

To jest wojna Chin o panowanie nad światem i Chiny dopuszczają coś takiego, że część rozgardiaszu będzie za nich – za Chiny – wykonywał np. Putin albo Białoruś albo jakieś inne kraje w Afryce, ktoś będzie bałaganił. Część bałaganu wykona ONZ. Chiny dopuszczają coś takiego, potem się zajmą przejmowaniem całej reszty świata, a na razie muszą pokonać przeciwnika, którym są Stany Zjednoczone i oni tam mają datę wyznaczoną hegemonii swojej – dodał.

W rozmowie pojawił się także wątek Polski i naszego zaangażowania, a bardziej walki “po naszej stronie”. Niestety, w tym przypadku, Wojciech Cejrowski nie miał dobrych wieści dla słuchaczy.

O Polskę nie będzie walczył nikt. To się trzeba pożegnać z tym, że NATO istniało. Owszem, kiedyś istniało, kiedy tam byli ci członkowie ze starej Unii – tak to nazwijmy – stwierdził.

Wszystko się zmieniło kiedy zaczęto przyjmować nowych do NATO. To była jeszcze taka rozgrywka z upadłym Związkiem Sowieckim, że to my wam teraz pokażemy, symbolicznie wam pokażemy, że przyjmujemy nowych – podsumował.

 

Źródło: Radio WNET

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *