Zaskakujące słowa wiceszefa MZ! Kraska: Ubolewam, że zapomnieliśmy już o covidzie

Waldemar Kraska fot. screen Youtube.com

Ubolewam, że my już troszeczkę zapomnieliśmy o covidzie, może dlatego, że przez ostatnie dwa lata jestem bardzo aktywy, jeśli chodzi o zwalczania covid-19 – mówił wiceminister zdrowia Waldemar Kraska.

W rozmowie dla Radia Plus w programie “Sedno Sprawy” wiceszef resortu zdrowia odpowiadał na pytania dotyczące obowiązujących w Polsce obostrzeń covidowych. Nadal bowiem nie została zniesiona część ograniczeń i nakazów wprowadzanych w trakcie kolejnych lockdownów.

To jest troszeczkę bufor, który utrzymujemy na wypadek gdyby pojawiła się nowa mutacja, tego nie możemy wykluczyć. Pewne regulacje, które są w tej chwili, one ciągle obowiązują. Ubolewam, że my już troszeczkę zapomnieliśmy o covidzie, może dlatego, że przez ostatnie dwa lata jestem bardzo aktywy, jeśli chodzi o zwalczania covid-19 – powiedział Waldemar Kraska.

Mimo wszystko, codziennie ileś osób w Polsce umiera z powodu powikłań po zakażeniu covid-19. Myślę, że to są zupełnie niepotrzebne zgony, które moglibyśmy uniknąć i to przez szczepienia – dodał.

Warto przypomnieć, że obecnie w Polsce zniesiony jest obowiązek noszenia maseczek, z wyjątkiem aptek oraz budynków podmiotów leczniczych.

 

Źródło: Radio Plus

3 thoughts on “Zaskakujące słowa wiceszefa MZ! Kraska: Ubolewam, że zapomnieliśmy już o covidzie

  1. Cyrk covid dalej się kręci, dziś byłem na pogrzebie starszej pani lat 89 i oczywiście w akcie zgonu wciąż widać dobrze opłacany covid.

  2. Mam nadzieję, ze ta kanalia będzie w pasiakach siedziala w jakimś więzieniu. Wraz ze swoim szefem. Niech sonie walczą z zarazami u więźniów

  3. OBY CZŁOWIEK PONIÓSŁ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA WSZYSTKO ZŁO KTÓREGO DOKONAŁ W ZAKŁAMANIU SWOIM NISZCZĄC POLAKÓW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *