Z kraju

Stosowane w Polsce szczepionki HPV to zbrodnia na polskich dzieciach

Szef laboratorium diagnostycznego: wprowadzenie szczepionek na HPV to „kryminalne zachowanie”.

 

Używane w Polsce szczepionki HPV to zdaniem Sin Hanga Lee oszustwo. Firmy zatajają skutki uboczne przy udziale polityków, pisze w liście do Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

 

Dyrektor Milford Molecular Diagnostics Laboratory doktor Sin Hang Lee w otwartym liście podał dwie nazwy leków Gardasil i Cervarix. Dwa lata temu Japonia wycofała Gardasil z powodu raportów o 2 tysiącach przypadków skutków ubocznych.

 

Doktor Lee utrzymuje w liście do szefa WHO Margaret Chan, że rząd Japonii był manipulowany odnośnie do skutków ubocznych leku na wirus brodawczaka ludzkiego (HPV). Weston A. Price Foundation krytykowała szczepionki, że powodują niskie ciśnienie krwi a nawet śmierć. List wskazuje, że rządy Stanów Zjednoczonych, Kanady, Japonii oraz WHO wiedziały o zagrożeniach i pomimo tego je dopuściły. Sally Fallon Morell z Weston A. Price sprawę porównuje do „zbrodni przeciw ludzkości”. Uważa, że w przypadku potwierdzenia wniosków Lee lek musi być „natychmiast wycofany z rynku”.

 

W Stanach Zjednoczonych z promocję Gardasil zajęła się administracja Barracka Obamy. Według Judical Watch zataiła ona zagrożenia, choć lek jest rekomendowany dla jedenastoletnich dziewcząt i chłopców. Reakcje alergiczne zgłaszane przez Amerykanów były ignorowane. Wśród nich znalazła się ślepota, paraliż, krótkie utraty pamięci, problemy z mową i przypadki śmierci.

 

Zdaniem Lee w sprawę jest zamieszany doktor Robert Pless z GACVS (światowa komisja doradcza na rzecz bezpieczeństwa leków przy WHO), doktor Nabae Koji z japońskiego ministra zdrowia, doktor Melinda Wharton z CDC (amerykański odłam ministerstwa zdrowia odpowiedzialny za kontrolę i ochronę przed chorobami zakaźnymi), doktor Helen Petousis-Harris z Auckland University w Nowej Zelandii a także przedstawiciele WHO (w liście brak jest jednak ich danych).

 

Cytuje przy tym badania kliniczne Luciji Tomljenovica z Vancouver General Hospital Research Pavilion. Wskazuje, że Helen Petousis-Harris broniła szczepionki, a zarazem nie opublikowała swych tez badawczych, w tym zastosowanej metodologii, w magazynach naukowych, podlegających ocenie przez naukowców. Wyciągała np. wnioski oparte na jednej próbce krwi. W ramach GACVS pominięto, że obecne w szczepionce aluminium jest toksyczne i uszkadza komórki. Lee takie fakty komentuje: „Nie ma żadnej wymówki dla celowego ignorowania dowodów naukowych. Nie ma wymówki dla wprowadzania w błąd światowych decydentów [politycznych] kosztem interesów publicznych” .

 

Japonię program szczepionek przeciw HPV kosztował 187,5 miliona dolarów i objął dziewczęta między 11 a 14 rokiem życia. W USA wydano 1,2 miliona dolarów na rzecz jej dostępności wśród mniejszości etnicznych Hiszpanów, Chińczyków, Armeńczyków i Koreańczyków. Według amerykańskiej Agencji Żywności i Leków (FDA) w 2008 stwierdzono 28 przypadków śmierci po zastosowaniu Gardasilu, a w 2007 było ich 19. W związku ze szczepionką stwierdziła 6723 przypadków powikłań z czego 1061 określiła jako „poważne” a 142 „zagrażające zdrowiu”.

 

Wedle oczekiwań zapobiega ona rakowi, lecz są w FDA potwierdzone przypadki raka po jej użyciu. Szczepionka odpowiada za 235 przypadków niepełnosprawności oraz 147 poronień. Rząd USA wypłacił już 6 milionów odszkodowań dla ofiar specyfiku. Raport Women’s Health Magazine wskazuje, że na 100 czynników powodujących raka HPV chroni przed dwoma (potwierdza to profesor ginekologii Rudolf Klimek).

 

Duńska telewizja TV2 w maju 2015 wemitowała program o nastolatkach po przyjęciu szczepionki HPV. Miały one zespół posturalnej tachykardii ortostatycznej (POTS). Objawia się omdleniami, problemem w trzymaniu postawy ciała, kołataniem serca, czy zmęczeniem. Dane o powikłaniach mówią od 600 do tysiąca osób zależnie od źródła.

 

Profesor neurobiologii Maria Dorota Majewska w wywiadzie dla Dzieci Są Ważne zauważyła, że firmy farmaceutyczne korumpurują pediatrów w celu sprzedaży leków (w Chinach GSK przekupywała urzędników). Pomijane są tu skutki, takie jak przytoczone przez Roberta Kennedy’ego Juniora o związku między rtęcią w szczepionkach a autyzmem. Przytacza dane doktor Diany Harper, że VAERS (baza danych o szczepionkach) między 2007 a 2014 wskutek użycia HPV doszło do 171 zgonów, 11 885 internwencji pogotowia ratunkowego, 1188 trwałych okaleczeń i setka przypadków raka szyjki macicy.

 

Przy sprawie szczepionki na HPV pomija się fakt, że wirus roznosi się głównie drogą płciową. Innymi słowy promowana przez chrześcijaństwo czystość przedmałżeńska zapewnia ochronę i nie wymaga, aby rząd płacił 1500 zł za lek krytykowany m. in. przez rodziców ofiar oraz przez środowisko naukowe. Tadeusz Jędrzejczyk wskazał, że skuteczność szczepionki będzie potwierdzona dopiero po 37 latach.

 

Jacek Skrzypacz

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

32 komentarze

32 Komentarzy

 1. Egzorcysta

  19 stycznia 2016 at 14:01

  Nalezy zwrocic uwage jakie ustawy zostaly wprowadzone od czasu prezydentury Pana Dudy, jakie podpisal.Podpowiem ze wlasnie najpilniejsza okzala sie ta dotyczaca obowiazkowych szczepien.Ciekawe dlaczgo wrecz w biegu i natychmiast i tak szybko ,wlasnie ta nie mogla na nic czekac.Ta ktora umozliwia koncernom farmaceutycznym nie tylko ogromne zarobki, ale przedewszystkim umozliwi niszczenie stanu zdrowia narodow,a w tym przypadku Narodu Polskiego.Nalezy sobie zadac pytanie, dlaczgo podejrzany Andrzej D. jednym machnieciem reki umozliwil takie dzialnia na terenie Polski.Istnieja dwie mozliwosci,jedna to to ze nie ma zadnej wiedzy na temat skutkow ubocznych kazdej szczepionki i wielu afer zwiazanych z puszczeniem na rynek trucizn gwarantujacych branzy farmaceutycznej klientele, co swiadczy o braku odpowiedzialnosci, albo wzial kase na kampanie i odrazu sie odwdzieczyl podpisem pod ustawa.Co swiadczy o nim tez nienajlepiej.Nie mam dowodow ani swiadkow, na to ze 2×2=4

 2. Egzorcysta

  19 stycznia 2016 at 14:10

  Oczywiscie wrogie media na uslusgach jeszcze PO, nie puscily pary z ust,jakie rozmiary szkodliwosci spolecznej moze miec ustawa podpisana przez Andrzeja D.Moim zdaniem 100 razy szkodliwasza jak podatki bankowe czy jakis tam sad konstytucyjny.Co swiadczy,ze media wrogie pisowi wcale nie sa takie wrogie, ale jezeli wrogiem pisu staje sie narod to wtedy pis staje przyjacielem po.zreszta jak ktos pogogluje Pis i Po i kliknie w goglach na Grafike to wyjdzie mu jedynie ze to roznica miedzy przodkiem a tylkiem, i przez jednych zostanie olany a drugich okakany,i z racji tego ze byl latami okakiwany, zmienil sobie na osikany.Ciekawostka jest czy ktos wczesniej plaujac historie wybral nazwy tych partii specjalnie wlasnie tak a nie inaczej, rechoczac dzis w grobie albo cieszac sie zdrowiem i smiejac sie w glos z Narodu Polskiego jak przed ich nosem na ich oczach, mozna im wszystko sprzedac jako dobro i sam cymes.

 3. Egzorcysta

  19 stycznia 2016 at 14:13

  Film i inne obok powinny byc obowiazkowa lektura kazdego polityka i lekarza!
  https://www.youtube.com/watch?v=UX7NXLpEe7k

 4. Maciek

  19 stycznia 2016 at 14:51

  Nie wiem jaka jest dokładnie sytuacja prawna co to tego tematu ,ale obowiązkowe szczepienia ,szczególnie w przypadku HPV wydają się mocno niemądre . Pewnie i refundowanie byłoby mocno problematyczne . Natomiast raczej nie należałoby zakazywać stosowania tej szczepionki . Natomiast zdaje się jeszcze jest sprawa tego preparatu Ellaone ,który albo powinien być wycofany z obrotu ,albo w ostateczności dostępny tylko na receptę.

 5. Bartek

  19 stycznia 2016 at 15:29

  P. Egzorcysta, ma Pan/i 100-proc. rację! Mam wrażenie, że coś tu „śmierdzi” z tym P. Prez. D. Np. dał Ukrainie 40 x więcej forsy niż jego poprzednik. Nie uhonorował pamięci zamordowanych bestialsko przez bandy UPA. Jak kandydował na prezydenta, pojawiały się informacje, jakoby jego wujek (?) był banderowcem – sprawdźcie na stronach niezależnych. Organizacje żydowskie wręcz chwaliły go jako kandydata na prezyd. Coś mi się zdaje, że nie chodzi mu o Wielką Polskę z Narodem polskim, ale o Judeopolonię, niestety.

 6. Tu jst mowa o...

  19 stycznia 2016 at 15:36

  [quote name=”Maciek”]Nie wiem jaka jest dokładnie sytuacja prawna co to tego tematu ,ale obowiązkowe szczepienia ,szczególnie w przypadku HPV wydają się mocno niemądre . Pewnie i refundowanie byłoby mocno problematyczne . Natomiast raczej nie należałoby zakazywać stosowania tej szczepionki . Natomiast zdaje się jeszcze jest sprawa tego preparatu Ellaone ,który albo powinien być wycofany z obrotu ,albo w ostateczności dostępny tylko na receptę.[/quote]
  …PRZYMUSIE „szczepień”, tych i innych, włącznie z „pandemią grypy”, czy innego świństwa, jakie nam wypryskają na głowy, gdy zaszumimy za mocno… Proszę mówić NA TEMAT… A NIE o celowości, czy niecelowości wstrzykiwania dzieciom TRUCIZN…
  Pozdrawiam…

 7. NIEWAŻNE...

  19 stycznia 2016 at 15:39

  [quote name=”Bartek”]P. Egzorcysta, ma Pan/i 100-proc. rację! Mam wrażenie, że coś tu „śmierdzi” z tym P. Prez. D. Np. dał Ukrainie 40 x więcej forsy niż jego poprzednik. Nie uhonorował pamięci zamordowanych bestialsko przez bandy UPA. Jak kandydował na prezydenta, pojawiały się informacje, jakoby jego wujek (?) był banderowcem – sprawdźcie na stronach niezależnych. Organizacje żydowskie wręcz chwaliły go jako kandydata na prezyd. Coś mi się zdaje, że nie chodzi mu o Wielką Polskę z Narodem polskim, ale o Judeopolonię, niestety.[/quote]
  ..kim był, czy jest Pan Duda.. Ważne, co myśli i robi PREZIO JAREK.. PO CO zajmować się CYNGLEM, który zaledwie PEŁNI ZEWNĘTRZNE POZORY WŁADZY, identycznie, jak Pani Szydło ?.. Czy nawet Pan Obama ?.. A NAWET Pani Merkel ?..

 8. Pan, Panie Maciek...

  19 stycznia 2016 at 15:45

  [quote name=”Maciek”]Nie wiem jaka jest dokładnie sytuacja prawna co to tego tematu ,ale obowiązkowe szczepienia ,szczególnie w przypadku HPV wydają się mocno niemądre . Pewnie i refundowanie byłoby mocno problematyczne . Natomiast raczej nie należałoby zakazywać stosowania tej szczepionki . Natomiast zdaje się jeszcze jest sprawa tego preparatu Ellaone ,który albo powinien być wycofany z obrotu ,albo w ostateczności dostępny tylko na receptę.[/quote]
  ..zdaje się, jest przekonany, że „szczepionka” Gardasil i ta druga, są w ogóle SZCZEPIONKĄ ?… Proszę doszkolić się nieco w tematach, dobrze ?… Może OGÓLNIE w ogóle – na temat „szczepień”, jako takich ?… Akurat w Internetcie jest wystarczająco (i narastająco !..) dużo materiałów… Może „szczepionkę” przeciw ospie wietrznej, czy odrze – TEŻ Pan uważa za niekoniecznie „niewskazaną” ” 🙂 ..Albo przeciwko POLIO ? 🙂 .. Zna Pan materiały na temat INDII ?.. na temat producentów ?.. Właścicieli, decydentów i finansistów ?..

 9. Egzorcysta

  19 stycznia 2016 at 20:55

  [quote name=”Tu jst mowa o…”][quote name=”Maciek”]Nie wiem jaka jest dokładnie sytuacja prawna co to tego tematu ,ale obowiązkowe szczepienia ,szczególnie w przypadku HPV wydają się mocno niemądre . Pewnie i refundowanie byłoby mocno problematyczne . Natomiast raczej nie należałoby zakazywać stosowania tej szczepionki . Natomiast zdaje się jeszcze jest sprawa tego preparatu Ellaone ,który albo powinien być wycofany z obrotu ,albo w ostateczności dostępny tylko na receptę.[/quote]
  …PRZYMUSIE „szczepień”, tych i innych, włącznie z „pandemią grypy”, czy innego świństwa, jakie nam wypryskają na głowy, gdy zaszumimy za mocno… Proszę mówić NA TEMAT… A NIE o celowości, czy niecelowości wstrzykiwania dzieciom TRUCIZN…
  Pozdrawiam…[/quote]
  Z tym wstrzykiwaniem dzieciom aluminium i rteci,plus inne swinstwa zwane nosnikami ,to najgorszym jest odbranie matce dziecka zaraz po porodzie na chwile zrobienie wtedy tego,bez wiedzy i zgody rodzicow.

 10. Egzorcysta

  19 stycznia 2016 at 20:59

  [quote name=”Bartek”]P. Egzorcysta, ma Pan/i 100-proc. rację! Mam wrażenie, że coś tu „śmierdzi” z tym P. Prez. D. Np. dał Ukrainie 40 x więcej forsy niż jego poprzednik. Nie uhonorował pamięci zamordowanych bestialsko przez bandy UPA. Jak kandydował na prezydenta, pojawiały się informacje, jakoby jego wujek (?) był banderowcem – sprawdźcie na stronach niezależnych. Organizacje żydowskie wręcz chwaliły go jako kandydata na prezyd. Coś mi się zdaje, że nie chodzi mu o Wielką Polskę z Narodem polskim, ale o Judeopolonię, niestety.[/quote]
  Zona pochodzenie zydowskie,podobnie jak poprzedniego prezydenta i innych decydentow,czyli szabesgoje,Kaczynski Zyd,Walesa Zyd,Kwasniwski Zyd, i jak ma byc dobrze Polakom?

 11. Adam

  20 stycznia 2016 at 03:11

  PO TAKIM ZASTRZYKU TO I PROGRAM 500+ CHYBA NIE POMOŻE.A MOŻE I POMOŻE PRZY EWENTUALNYM WZROŚCIE POPULACJI NA SZERSZĄ SKALĘ EKSPERYMENTALNĄ.

 12. Maciek

  20 stycznia 2016 at 08:43

  [quote name=”Egzorcysta”]
  Z tym wstrzykiwaniem dzieciom aluminium i rteci,plus inne swinstwa zwane nosnikami ,
  [/quote]
  Tlenek Aluminium/Glinu jest raczej obojętny fizjologicznie ,gorzej z organicznymi solami rtęci ,bo jak wiadomo metale ciężkie mogą kumulować się w organizmie . Ale to są śladowe ilości a człowiek i tak ma kontakt z rtęcią obecną w środowisku np. z rozbitych termometrów rtęciowych (już praktycznie wycofanych) ,czy ze zniszczonych świetlówek .
  Poza tym każdy lek ma działania uboczne i proszę sobie wyobrazić ,że zażycie np. Polopiryny(r) (kwas acetylosalcylowy) może skończyć się śmiercią z powodu krwawienia przewodu pokarmowego.

  [quote name=”Egzorcysta”]
  to najgorszym jest odbranie matce dziecka zaraz po porodzie na chwile zrobienie wtedy tego,bez wiedzy i zgody rodzicow.[/quote]
  Jeśli to prawda , to jest to SKANDAL !

 13. Maciek

  20 stycznia 2016 at 09:32

  Natomiast jeśli ziółka ,to miętę ,melisę , kawę , herbatę można parzyć właściwie dowolnie . W przypadku kory wierzby efekt mógłby być zbliżony do leków zawierających salicylany ,ale prawdopodobieństwo znikome . Naparstnicę i pokrzyk wilczą jagodę ,to tylko w ściśle określonych ilościach ,najlepiej po konsultacji z zielarzem . A napary ze słomy makowej , palenie konopi indyjskich ,czy żucie liści koki ,to raczej wiadomo ,co z tego wynika .

 14. Milena

  23 stycznia 2016 at 05:55

  A czy w Stanach tego tez nie wycofali i ktorys z ich senatorow nie przepraszal tych rodzin za to ze ich do tego prawem przymuszal? A potem duza ilosc tych dziewczyn skonczyla na wozku inwalidzkim czy z jakims innym uszkodzeniem zdrowia? To teraz musza sie tego pozbyc i pchaja do Polski? Bo zainwestowali w to miliony a sie nie sprzedaje.

 15. DorothyPoora

  28 kwietnia 2017 at 05:11

  wh0cd3098 Sildenafil

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra