Z kraju

Radna PiS: Opozycji w Sejmie powinno się puszczać Radio Maryja i TV Trwam – może się nawrócą

petru_ryszardZ taką nietypową propozycją poradzenia sobie z okupacją Sejmu przez posłów opozycji wyszła gdańska radna PiS Anna Kołakowska.

„A ja mam taki apel do Pana Marszałka (sejmu), żeby, korzystając z okazji, na sejmowej sali obrad puszczać Radio Maryja i TV Trwam – może się nawrócą” napisała Kołakowska na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych. „Przez dwa tygodnie słuchania i oglądania to nawet kamień by się nawrócił :)” dodała. „Moi koledzy posłowie, przekażcie ten apel Panu Marszałkowi:)” zwróciła się do posłów Prawa i Sprawiedliwości.

Swoją drogą radna Anna Kołakowska zdaje się być nadmierną optymistką, bo Radio Maryja w tej sytuacji to zdecydowanie za mało. Należałoby się zwrócić o pomoc do egzorcysty…

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

5 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra