Z kraju

Radna PiS: Opozycji w Sejmie powinno się puszczać Radio Maryja i TV Trwam – może się nawrócą

petru_ryszardZ taką nietypową propozycją poradzenia sobie z okupacją Sejmu przez posłów opozycji wyszła gdańska radna PiS Anna Kołakowska.

„A ja mam taki apel do Pana Marszałka (sejmu), żeby, korzystając z okazji, na sejmowej sali obrad puszczać Radio Maryja i TV Trwam – może się nawrócą” napisała Kołakowska na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych. „Przez dwa tygodnie słuchania i oglądania to nawet kamień by się nawrócił :)” dodała. „Moi koledzy posłowie, przekażcie ten apel Panu Marszałkowi:)” zwróciła się do posłów Prawa i Sprawiedliwości.

Swoją drogą radna Anna Kołakowska zdaje się być nadmierną optymistką, bo Radio Maryja w tej sytuacji to zdecydowanie za mało. Należałoby się zwrócić o pomoc do egzorcysty…

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

13 komentarzy

13 Komentarzy

 1. wars

  23 grudnia 2016 at 18:05

  Przy tak wyrozumiałej dla łamania prawa i dążącej za wszelką cenę do pojednania władzy jaką reprezentuje PiS targowiczanie (nawet ci nieobeznani z kulisami władzy) widzą, że mają swoich w rządowym obozie, więc mogą robić co chcą…a przynajmniej to na co im patroni pozwolą – Zły ustępuje tylko przed silnym i radiowe czy telewizyjne pogadanki tego nie zmienią.

 2. tad

  26 grudnia 2016 at 17:19

  Nim owo towarzystwo, tak czy inaczej, salę sejmu opuści, nie od rzeczy byłoby zaprezentować mu z godzinkę felietonów Stanisława Michalkiewicza. Niech wiedzą, że my wiemy, skąd Oni, z czyjej poręki, dokąd i po co zdążają.

 3. Paweł

  30 grudnia 2016 at 00:17

  Najpierw niech nawrócą się ludzie z Radia Maryja i TV Trwam. Nie da się słuchać tych tub judochrześcijaństwa.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra