Z zagranicy

Trumpmerica pod ostrzałem lewicy…

Jeszcze w ubiegłym roku Ameryka była supermocarstwem, dziś po zwycięstwie Trumpa jest już tylko rosyjską bananową republiką, tak przynajmniej sugeruje tutejsza lewica. Celem mainstreamowych mediów i lewicy jest doprowadzenie do impeachmentu prezydenta Trumpa, z możliwością posadzenia go w więzieniu. Pewnie zapomnieli już, że aby przeprowadzić impeachment trzeba mieć większość w Kongresie i Senacie. Parafrazując tow. Gomułkę: Demokraci długo stali nad przepaścią, aż w czasie ostatnich wyborów zrobili ogromny krok do przodu…

 

Lewica nie dorosła do demokracji. Jeśli ktoś ma wątpliwości niech obejrzy sobie z przed kilku dni jej anarchizujące awangardy, wściekłe ataki uzbrojonych bojówek na wiecu poparcia dla prezydenta Trumpa w samym sercu “wolności”, czyli na uniwersytecie w Berkeley, przez zatokę od San Francisco. Religią wyznawców lewicy jest władza, dlatego kiedy po 8 latach lewica ją utraciła, dziś jej zachowanie przypominać może religijne sekty na Bliskim Wschodzie.

Celem lewicy jest władza, co niby jest w porządku, bo lewica jest siłą polityczną. Jednak, aby ukryć swoje zauroczenie władzą, utrzymując mit przewodzenia ubogim i odtrąconym, traktowanym tak naprawdę jako armatnie mięso, lewica niezdarnie ubiera się w liturgiczne szaty. Mieliśmy już naukowy socjalizm, którego wyznawcy swoich adwersarzy wyzywali od zapóźnionych w historycznym rozwoju wsteczników, bądź po prostu fizycznie likwidowali.

Zastanawia ta żarliwość przedstawicieli lewicy w szerzeniu i trwaniu przy czasem logicznie niespójnych ideach. Wydaje się, że po odrzuceniu Boga i religii, lewica całą swoją ludzką potrzebę obcowania z Wyższym Bytem, religijną żarliwość przelewa w wiarę i zaangażowanie w walkę o równość, wolność, braterstwo, czy teraz… globalne ocieplenie. Lewicę interesuje tylko życie tu na Ziemi i właśnie to życie chce nam urządzić w myśl swojej utopii. Jej anarchizujący przedstawiciele przypominają wyznawców religijnych sekt. Tak to już jest, człowiek ma swoje potrzeby, natury nie oszukasz, a najwyżej samego siebie…

Teraz wedle tkliwej i naukowej lewicy mamy konserwatywnych, zapyziałych głupków, którzy nie rozumieją, że człowiek może wszystko, nawet zmienić klimat na Ziemi. Jak nie przestaniemy używać węgla i samochodów to spotka nas tragiczny los innych przemądrzałych klimatycznych szkodników z przeszłości, jak nie ubliżając dinozaurów, które chyba za żadną cenę nie chciały wyjść ze swoich dymiących Mercedesów i SUV’s.

W mainstreamowych mediach w najlepsze kwitnie hipokryzja, były wiceprezydent Al Gore, którego ojciec zbił fortunę na ropie, zbija fortunę (ok. $ 200 mln) na opodatkowaniu biznesów w ramach religii globalnego ocieplenia. Obok niego natchniony aktor Leonardo DiCaprio, jak zwariowany, po godzinach robi za naukowca i lata po całym świecie zatruwającymi naturalne środowisko prywatnymi samolotami, aby pouczać pospólstwo o zanieczyszczaniu środowiska…

Na amerykańskich uniwersytetach niepodzielnie rządzi lewica, ceny za studia i powstające w konsekwencji długi studentów rosną w zastraszającym tempie, tak jak i pensje i świadczenia dla praktycznie nieusuwalnych profesorów, którzy wciskają studentom swoje ulubione lewackie idee. Ideą tenure (stały etat dla wykładowców) była akademicka wolność dla całego wachlarza poglądów wygłaszanych na uczelniach. Dziś wszystko się odwróciło i zbiesiło, kilka dni temu w Berkeley studenci zakrzyczeli i nie dopuścili do wykładu zaproszonego gościa i przy okazji pobili usiłującą przekonać ich do tolerancji profesor (wylądowała w szpitalu).

W najlepszych 40 uniwersytetach przewaga profesorów związanych z Partią Demokratyczną, nad tymi związanymi z Republikanami wynosi 12 do 1 (!). Na wydziałach Historii wygląda to jeszcze gorzej: 30 do 1 (!). Dlaczego więc dziwimy się, że uczelnie “produkują” tylu lewaków.

Dla postępowych Demokratów dziś najważniejszym zagadnieniem w szkolnictwie było przeforsowanie genderowych łazienek. Jeśli młodzieniec czuje się dzisiaj kobietą, to on wie najlepiej i dlatego może użyć łazienki przeznaczonej dla dziewcząt. I to wszystko dzieje się w szkołach, ale przeciwko biologii i nauce, czyli jesteśmy ofiarami, można powiedzieć, wejścia postępu do ustępu…

W amerykańskich szkołach wyższych (które upadły nisko) uderza również ideologiczne umałpienie, aktywnie zachęca się studentów, aby donosili na koleżanki i kolegów wyrażających opinie, które nie są zgodne z przyjętymi politycznie poprawnymi (PC), wobec czego studenci mogą czuć się niewygodnie. Raporty na “nieprawilnych” idą do ich uczelnianej kartoteki. Powstają też Bias Education and Response Team (BERT), do tej pory naliczono ich już 250, które interweniują, kiedy ktoś wypowie się “niewłaściwie” w towarzystwie. Skąd my to znamy (albo nasi rodzice)? Przecież to pachnie czystą “miękką” bolszewią!

Ameryka żyje w ciągłym napięciu. Coraz wyraźniej widać, że wygrana Trumpa była rzeczywiście wypadkiem przy pracy, kompletnie zaskoczyła establishment obydwu partii i prowadzającą go globalistyczną arystokrację. Zdawałoby się, że wszystko pójdzie jak po maśle. Był kandydat (H. Clinton) obeznany z warunkami sprawowania władzy, mocno rozkochany w okruchach z pańskiego stołu, czyli sterowalny i podatny na korupcję, nonszalancko przygotowywany do uroczystej koronacji. Bez szwanku, nad wyborczym przedsięwzięciem panowała oślepiająca przeciwników jupiterami artyleria mainstreamowych mediów, których siły powietrzne kosiły i bombardowały, każdą próbę zaistnienia kandydata przeciwnego populistyczno-narodowego obozu. Przegrać taką walkę to trzeba było mieć pecha, stąd taki kac!

Takie sytuacje zdarzały się w historii, w bolszewickiej Rosji, kiedy wygasł ogień światowej rewolucji, powstrzymanej przez Polaków w Bitwie Warszawskiej 1920 r., wygasł też jej płomień Lenin, pojawił się “izolacjonista” Stalin. Stalin po skazaniu na banicję innego zwolennika permanentnej rewolucji, międzynarodowego bolszewika Lejbę Bronsteina-Trockiego (ubity tasakiem w Meksyku w 1940 r.) zdecydował się na znacjonalizowanie komunizmu i uszczęśliwienie ludzi w “jednym” kraju. Zatrzymało to na pewien czas komunistyczny globalizm, nie licząc podbojów narodów Kaukazu.

Zemsta przyszła o świcie… przypomnijmy, że lewicowy establishment Obamy zniszczył po wyborach w 2010 r. rodzącą się konserwatywną Tea Party spuszczając na jej liderów policję podatkową (IRS). W ostatnich wyborach w prezencie od wyborców otrzymał Donalda J. Trumpa, który nie będąc politykiem sprawiał wytrawnym fachowcom od wykańczania republikańskich przeciwników wiele kłopotów. Dziś wiemy, że elity obydwu partii doprowadziły do katastrofalnego w skutkach zadłużenia kraju, Obama w ciągu 8 lat podwoił dotychczasowe zadłużenie z $10 bln (amerykańskich trylionów) do dwudziestu. W ciągu ostatnich 10 lat USA wydały na wojny ok. $6 bln (US trylionów). Kto, kiedy i jakimi środkami ten dług spłaci?

Nowy POTUS uważa, że Ameryka może być ponownie “Great” jeżeli zadba najpierw o swoich obywateli, a nie wpadnie w spiralę zadłużeń, aby zmieniać reżimy gdzieś za granicą. Z pewnością Ameryka nie może wrócić do swojej świetności dopóki nie przepędzi ducha socjalizmu, który przecież nie jest w stanie inspirować ludzi do wydajnej i ciężkiej pracy, do podejmowania ryzyka i dodatkowego wysiłku. My Polacy poznaliśmy to na własnej skórze…

Trump podejrzewa, że były prezydent Barack Hussein Obama zaangażowany był w budowę państwa policyjnego w USA. To nie jest czczy wymysł, czy majaki nowego prezydenta, który jest pracusiem i śpi tylko po kilka godzin na dobę. Trump po objęciu urzędu szybko odkrył, że ma przeciwko sobie zaprogramowany “deep state”, czyli pracujące przeciwko niemu utajone struktury biurokracji, pozostawione przez administrację Obamy jak bomba z opóźnionym zapłonem. Rozpoczęły się liczne przecieki mające na celu ośmieszenie nowej administracji i uwikłanie jej w serię skandali spychających ją do samoobrony, ale o tym napiszę następnym razem…

Jacek K. Matysiak Kalifornia, 2017/03/10

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

58 komentarzy

58 Komentarzy

 1. Egzorcysta

  10 marca 2017 at 13:05

  Rothshild & Co, peklby ze smiechu czytajac ten artykul.By wypelnic obozy koncentracyjne FEMA, wrogami zydokomunistow, koniecznoscia bylo, zainstalowac takiego Trumpa na prezydenta.Jego zadaniem jest podzielic narod amerykanski.Bez takiego osobnika tego zobic by sie nie dalo.Od zarania czasow, grupa Bilderberg, ma dokladnie zaplanowany kazdy miesiac i zadnych wypadkow przy pracy nie ma.Trump od lat pozycza od Rothshilda kase ,znaja sie jak lyse konie, bez kredytow Trump bylby nikim.jego prawie kazdy biznes to mina.A dlugi trzba jakos splacic, lub cos dla swoich wierzycieli zrobic.Trump tak samo chodzi na pasku u Rothshilda jak Bolek u Kiszczaka.A ze Ameryka weszla w nowy etap realizacji planow NWO, koniecznoscia jest potezny kryzys i potezna konfrontacja.A na te okolicznosc juz sam Trump, wyasygnowal pare miliardow w dozbrojenie Policji i innych zwierzat uzywanych w polityce.Naiwnosc Amerykanow siega juz chyba ksiezyca.Spodziwam sie, ze nastepnym posunieciem Trumpa bedzie zwiekszenie liczebnosci wojska i innych zwierzat uzywanych w polityce, a sposrod nich odsianie niegodnych zaufania dla zydokomunistow i wyslanie ich jako miesa armatniego do Syrii, lub na Rosje by USA pozbawic wszelkich sil oporu.A lojalnych zostawic do pacyfikowania ludnosci cywilnej i osadzenie tej ludnosci w obozach koncentracyjnych FEMA.Wtedy dopiero naiwny narod amerykanski sie przebudzi i dowie, ze zadnego wypadku przy pracy nie bylo.

 2. m

  10 marca 2017 at 13:25

  Trzymam kciuki za Trumpa. Jeśli jego lewactwo pokona, to koniec.

 3. m

  10 marca 2017 at 13:27

  „Dziś wiemy, że elity obydwu partii doprowadziły do katastrofalnego w skutkach zadłużenia kraju, Obama w ciągu 8 lat podwoił dotychczasowe zadłużenie z $10 bln (amerykańskich trylionów) do dwudziestu. W ciągu ostatnich 10 lat USA wydały na wojny ok. $6 bln (US trylionów). Kto, kiedy i jakimi środkami ten dług spłaci?” – cały świat spłaca na bieżąco, biorąc za swoje towary czy surowce zielone papierki.

  • Tola

   10 marca 2017 at 13:41

   Podobno najlepszym sposobem na reset, wyzerowanie długów jest wojna 🙁

 4. jaro7

  10 marca 2017 at 15:01

  OTO KWINTESENCJA LEWACKIEGO DEBILIZMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ‚”W Wigilię Bożego Narodzenia 2016 roku dokładnie o 22:48 profesor politologii George Ciccariello-Maher z uniwersytetu Drexler w stanie Filadelfia w USA, ogłosił na Twitterze swoje życzenie świąteczne, w których oznajmił, że życzyłby sobie ludobójstwa białych ludzi jako prezentu gwiazdkowego.”
  Ten prof jest BIAŁYM facetem

  • Tomek

   11 marca 2017 at 02:42

   Rzeczywiście, dość ewidentny przykład głupoty lewicy:)

 5. jacek

  10 marca 2017 at 17:12

  Tradycyjnie jak zwykle cała lewica i lewactwo przeciw Rosji i chrześcijaństwu.Całe lewactwo przeciw Trumpowi,który jest naszą nadzieją,że normalność i zdrowy rozsądek powróci.

 6. what is motor club of america

  2 kwietnia 2017 at 03:25

  526247 389748The the next occasion Someone said a weblog, Hopefully so it doesnt disappoint me approximately this. What im saying is, I know it was my choice to read, but I truly thought youd have something intriguing to express. All I hear is often several whining about something which you could fix should you werent too busy looking for attention. 706125

 7. Best Best Online News in the World

  7 kwietnia 2017 at 01:09

  575216 292863Visiting begin a business venture about the internet normally indicates exposing your products or services moreover provider not only to some individuals inside your town, but however to a great deal of future prospects who could be more than the internet a lot of times. effortless internet business 521376

 8. Best Best Online News in the World

  7 kwietnia 2017 at 02:13

  506603 771304Visiting begin a business venture around the web generally means exposing your products or services moreover provider not only to some individuals inside your town, but but to lots of future prospects who might be over the web numerous times. simple internet business 52850

 9. Best Best Online Tamil News in the World

  7 kwietnia 2017 at 03:03

  796791 584844An fascinating discussion is worth comment. I believe which you ought to write regarding this subject, it may well not be a taboo topic but typically persons are too couple of to chat on such topics. To yet another location. Cheers 146509

 10. Best Best Online News in the World

  7 kwietnia 2017 at 21:46

  584035 937807Whoah this weblog is magnificent i genuinely like reading your articles. Maintain up the very good paintings! You realize, a great deal of persons are looking round for this data, you can aid them greatly. 834840

 11. GVK BIO

  9 kwietnia 2017 at 10:47

  677915 301558you made running a blog glance 588452

 12. Gomovies

  4 sierpnia 2017 at 23:39

  so i found at lest what i found

 13. gostream

  10 sierpnia 2017 at 01:03

  I like your writing so a lot! share we communicate far more about your article on AOL? I need a specialist on this area to solve my problem. May be thats you! Looking forward to see you.

 14. HaroLiavaife

  29 września 2017 at 10:26

  Amoxicillin Allergic Reaction Symtoms Flagyl For Sell cialis Viagra Cialis Panorama Amoxicillin Clavulanate Potassium Suspension 600 5ml Prix Viagra En Pharmacie France

 15. HaroLiavaife

  9 października 2017 at 00:16

  Acheter Cialis 40 Mg Dexahasone viagra Bentyl Medication Kansas Cialis Brescia

 16. HaroLiavaife

  17 października 2017 at 03:16

  Coumadin viagra Shelf Life Of Amoxicillin Prednislone Next Day

 17. HaroLiavaife

  23 października 2017 at 04:18

  Kamagra Tablet Cheapest Anxiety Meds No Prescription viagra Donde Puedo Conseguir Viagra Priligy Cura Progesterone 400mg Gesterol Middlesbrough

 18. JeffMymn

  25 października 2017 at 11:48

  Prix Viagra Pharmacie Suisse Prise Kamagra Z Pak Without Prescription online pharmacy Cialis Super Active Plus Comprar Cialis Sin Receta En Barcelona Keflex Cellulitis

 19. hdonline movies

  4 listopada 2017 at 06:54

  Nice share, This article is really informative, Keep it up!!

 20. HaroLiavaife

  17 listopada 2017 at 12:43

  Where To Purchase Tretinoin Levitra 5mg Cialis Et Jus Pamplemousse viagra Cialis Lyon Hydrochlorothiazide On Line No Prior Script Cialis Espn.

 21. HaroLiavaife

  18 listopada 2017 at 01:06

  Priligy At Boots Cialis Serve Ricetta online pharmacy Amoxicillin 500 Mg Dosing Legally On Line Progesterone Medication Internet Shop

 22. Pozycjonowanie Stron Ceny

  29 listopada 2017 at 02:45

  Some truly prime blog posts on this web site , saved to fav.

 23. music accessories

  29 listopada 2017 at 05:00

  You are a very intelligent individual!

 24. HaroLiavaife

  30 listopada 2017 at 11:19

  Fast Ship Viagra online pharmacy Comprar Cialis En Las Palmas Viagra Effets Secondaires Cialis

 25. Co To Jest Pozycjonowanie Seo

  3 grudnia 2017 at 14:54

  I truly appreciate this post. I’ve been looking all over for this! Thank goodness I found it on Bing. You have made my day! Thank you again!

 26. judi online

  4 grudnia 2017 at 10:45

  There is evidently a lot to identify about this. I assume you made some good points in features also.

 27. Pozycjonowanie Stron

  5 grudnia 2017 at 20:04

  I conceive this site holds some very good information for everyone :D. „This is an age in which one cannot find common sense without a search warrant.” by George Will.

 28. News

  6 grudnia 2017 at 01:20

  I was suggested this website by my cousin. I’m not sure whether this post is written by him as no one else know such detailed about my difficulty. You’re wonderful! Thanks!

 29. Fashion

  6 grudnia 2017 at 07:35

  Wonderful beat ! I would like to apprentice while you amend your website, how can i subscribe for a blog web site? The account helped me a acceptable deal. I had been tiny bit acquainted of this your broadcast provided bright clear idea

 30. News

  6 grudnia 2017 at 14:27

  Thank you for the sensible critique. Me & my neighbor were just preparing to do some research about this. We got a grab a book from our area library but I think I learned more clear from this post. I am very glad to see such wonderful information being shared freely out there.

 31. News

  7 grudnia 2017 at 00:39

  Great – I should definitely pronounce, impressed with your web site. I had no trouble navigating through all tabs as well as related info ended up being truly simple to do to access. I recently found what I hoped for before you know it at all. Reasonably unusual. Is likely to appreciate it for those who add forums or anything, site theme . a tones way for your client to communicate. Excellent task.

 32. News

  7 grudnia 2017 at 18:09

  I needed to write you this tiny note so as to say thanks a lot yet again about the beautiful things you’ve discussed here. It has been so remarkably generous of people like you to provide easily what exactly a few people could possibly have advertised for an e-book in making some dough for themselves, precisely considering that you could have done it if you desired. The creative ideas as well served to be the good way to be aware that other people online have similar interest the same as my own to learn a whole lot more related to this issue. I know there are numerous more enjoyable occasions up front for those who discover your blog post.

 33. Fashion

  8 grudnia 2017 at 03:30

  Dead pent subject material, Really enjoyed studying.

 34. Home Improvement

  9 grudnia 2017 at 15:03

  hi!,I really like your writing so a lot! proportion we keep up a correspondence more approximately your post on AOL? I need an expert in this space to solve my problem. Maybe that is you! Having a look ahead to look you.

 35. Health

  11 grudnia 2017 at 03:12

  I really like your writing style, wonderful info , appreciate it for putting up : D.

 36. Truck

  12 grudnia 2017 at 01:33

  You could certainly see your enthusiasm in the work you write. The world hopes for even more passionate writers like you who aren’t afraid to mention how they believe. At all times go after your heart.

 37. Travel

  12 grudnia 2017 at 05:26

  Its like you read my mind! You appear to know a lot about this, like you wrote the book in it or something. I think that you can do with a few pics to drive the message home a bit, but instead of that, this is great blog. A fantastic read. I will certainly be back.

 38. Legal Aid

  12 grudnia 2017 at 16:15

  Good ¡V I should certainly pronounce, impressed with your web site. I had no trouble navigating through all tabs as well as related information ended up being truly simple to do to access. I recently found what I hoped for before you know it at all. Reasonably unusual. Is likely to appreciate it for those who add forums or something, website theme . a tones way for your customer to communicate. Excellent task..

 39. Health News

  12 grudnia 2017 at 16:21

  Keep functioning ,great job!

 40. Cars For Sale

  13 grudnia 2017 at 00:55

  Well I truly enjoyed reading it. This information provided by you is very constructive for accurate planning.

 41. Weight Loss

  13 grudnia 2017 at 09:04

  Hello. impressive job. I did not imagine this. This is a great story. Thanks!

 42. Source

  13 grudnia 2017 at 10:07

  It’s near not possible to find well-updated individual on this content, still, you seem like you understand the things that you’re covering! Regards

 43. my wordpress url

  13 grudnia 2017 at 10:52

  Greetings here, just started to be conscious of your blog page through Search engines like google, and realized that it is very informational. I will appreciate if you decide to carry on this informative article.

 44. public health

  13 grudnia 2017 at 13:40

  I have been surfing online more than 3 hours today, yet I never found any interesting article like yours. It is pretty worth enough for me. Personally, if all website owners and bloggers made good content as you did, the net will be a lot more useful than ever before.

 45. Education

  13 grudnia 2017 at 15:52

  Thank you, I’ve just been searching for info about this subject for ages and yours is the best I have found out so far. But, what about the bottom line? Are you certain in regards to the supply?

 46. read review

  13 grudnia 2017 at 19:14

  Exceedingly enjoyable details you’ll have remarked, warm regards for posting.

 47. sewa mobil murah bandung

  14 grudnia 2017 at 05:05

  Hmm is anyone else experiencing problems with the images on this blog loading? I’m trying to figure out if its a problem on my end or if it’s the blog. Any suggestions would be greatly appreciated.

 48. Education

  14 grudnia 2017 at 09:07

  I and also my pals were examining the excellent tricks on your web page then quickly I had an awful suspicion I never thanked the website owner for those secrets. All of the young men are already certainly excited to see all of them and now have without a doubt been having fun with them. Thank you for really being considerably kind and also for finding this sort of fantastic guides most people are really desperate to be informed on. Our honest apologies for not saying thanks to you sooner.

 49. Best Travel Sites

  14 grudnia 2017 at 10:05

  I and my guys were actually looking at the good key points located on your web blog while the sudden got a terrible feeling I never expressed respect to the web blog owner for them. My people became totally joyful to read through them and already have actually been taking advantage of those things. Thank you for really being quite thoughtful and also for figuring out variety of fine useful guides most people are really wanting to know about. My honest apologies for not saying thanks to you earlier.

 50. Health Magazine

  14 grudnia 2017 at 10:05

  Great beat ! I would like to apprentice while you amend your website, how can i subscribe for a blog site? The account helped me a acceptable deal. I had been a little bit acquainted of this your broadcast provided bright clear idea

 51. Health Magazine

  14 grudnia 2017 at 10:09

  I¡¦ve read some good stuff here. Definitely worth bookmarking for revisiting. I wonder how much attempt you put to create one of these excellent informative site.

 52. Home Improvement

  14 grudnia 2017 at 14:33

  Hello my friend! I wish to say that this article is amazing, great written and come with almost all significant infos. I’d like to look more posts like this.

 53. Cheap Airline Tickets

  14 grudnia 2017 at 16:52

  Hello. fantastic job. I did not expect this. This is a fantastic story. Thanks!

 54. Business

  14 grudnia 2017 at 19:20

  But wanna tell that this is extremely helpful, Thanks for taking your time to write this.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra