Z zagranicy

Trumpmerica pod ostrzałem lewicy…

Jeszcze w ubiegłym roku Ameryka była supermocarstwem, dziś po zwycięstwie Trumpa jest już tylko rosyjską bananową republiką, tak przynajmniej sugeruje tutejsza lewica. Celem mainstreamowych mediów i lewicy jest doprowadzenie do impeachmentu prezydenta Trumpa, z możliwością posadzenia go w więzieniu. Pewnie zapomnieli już, że aby przeprowadzić impeachment trzeba mieć większość w Kongresie i Senacie. Parafrazując tow. Gomułkę: Demokraci długo stali nad przepaścią, aż w czasie ostatnich wyborów zrobili ogromny krok do przodu…

 

Lewica nie dorosła do demokracji. Jeśli ktoś ma wątpliwości niech obejrzy sobie z przed kilku dni jej anarchizujące awangardy, wściekłe ataki uzbrojonych bojówek na wiecu poparcia dla prezydenta Trumpa w samym sercu “wolności”, czyli na uniwersytecie w Berkeley, przez zatokę od San Francisco. Religią wyznawców lewicy jest władza, dlatego kiedy po 8 latach lewica ją utraciła, dziś jej zachowanie przypominać może religijne sekty na Bliskim Wschodzie.

Celem lewicy jest władza, co niby jest w porządku, bo lewica jest siłą polityczną. Jednak, aby ukryć swoje zauroczenie władzą, utrzymując mit przewodzenia ubogim i odtrąconym, traktowanym tak naprawdę jako armatnie mięso, lewica niezdarnie ubiera się w liturgiczne szaty. Mieliśmy już naukowy socjalizm, którego wyznawcy swoich adwersarzy wyzywali od zapóźnionych w historycznym rozwoju wsteczników, bądź po prostu fizycznie likwidowali.

Zastanawia ta żarliwość przedstawicieli lewicy w szerzeniu i trwaniu przy czasem logicznie niespójnych ideach. Wydaje się, że po odrzuceniu Boga i religii, lewica całą swoją ludzką potrzebę obcowania z Wyższym Bytem, religijną żarliwość przelewa w wiarę i zaangażowanie w walkę o równość, wolność, braterstwo, czy teraz… globalne ocieplenie. Lewicę interesuje tylko życie tu na Ziemi i właśnie to życie chce nam urządzić w myśl swojej utopii. Jej anarchizujący przedstawiciele przypominają wyznawców religijnych sekt. Tak to już jest, człowiek ma swoje potrzeby, natury nie oszukasz, a najwyżej samego siebie…

Teraz wedle tkliwej i naukowej lewicy mamy konserwatywnych, zapyziałych głupków, którzy nie rozumieją, że człowiek może wszystko, nawet zmienić klimat na Ziemi. Jak nie przestaniemy używać węgla i samochodów to spotka nas tragiczny los innych przemądrzałych klimatycznych szkodników z przeszłości, jak nie ubliżając dinozaurów, które chyba za żadną cenę nie chciały wyjść ze swoich dymiących Mercedesów i SUV’s.

W mainstreamowych mediach w najlepsze kwitnie hipokryzja, były wiceprezydent Al Gore, którego ojciec zbił fortunę na ropie, zbija fortunę (ok. $ 200 mln) na opodatkowaniu biznesów w ramach religii globalnego ocieplenia. Obok niego natchniony aktor Leonardo DiCaprio, jak zwariowany, po godzinach robi za naukowca i lata po całym świecie zatruwającymi naturalne środowisko prywatnymi samolotami, aby pouczać pospólstwo o zanieczyszczaniu środowiska…

Na amerykańskich uniwersytetach niepodzielnie rządzi lewica, ceny za studia i powstające w konsekwencji długi studentów rosną w zastraszającym tempie, tak jak i pensje i świadczenia dla praktycznie nieusuwalnych profesorów, którzy wciskają studentom swoje ulubione lewackie idee. Ideą tenure (stały etat dla wykładowców) była akademicka wolność dla całego wachlarza poglądów wygłaszanych na uczelniach. Dziś wszystko się odwróciło i zbiesiło, kilka dni temu w Berkeley studenci zakrzyczeli i nie dopuścili do wykładu zaproszonego gościa i przy okazji pobili usiłującą przekonać ich do tolerancji profesor (wylądowała w szpitalu).

W najlepszych 40 uniwersytetach przewaga profesorów związanych z Partią Demokratyczną, nad tymi związanymi z Republikanami wynosi 12 do 1 (!). Na wydziałach Historii wygląda to jeszcze gorzej: 30 do 1 (!). Dlaczego więc dziwimy się, że uczelnie “produkują” tylu lewaków.

Dla postępowych Demokratów dziś najważniejszym zagadnieniem w szkolnictwie było przeforsowanie genderowych łazienek. Jeśli młodzieniec czuje się dzisiaj kobietą, to on wie najlepiej i dlatego może użyć łazienki przeznaczonej dla dziewcząt. I to wszystko dzieje się w szkołach, ale przeciwko biologii i nauce, czyli jesteśmy ofiarami, można powiedzieć, wejścia postępu do ustępu…

W amerykańskich szkołach wyższych (które upadły nisko) uderza również ideologiczne umałpienie, aktywnie zachęca się studentów, aby donosili na koleżanki i kolegów wyrażających opinie, które nie są zgodne z przyjętymi politycznie poprawnymi (PC), wobec czego studenci mogą czuć się niewygodnie. Raporty na “nieprawilnych” idą do ich uczelnianej kartoteki. Powstają też Bias Education and Response Team (BERT), do tej pory naliczono ich już 250, które interweniują, kiedy ktoś wypowie się “niewłaściwie” w towarzystwie. Skąd my to znamy (albo nasi rodzice)? Przecież to pachnie czystą “miękką” bolszewią!

Ameryka żyje w ciągłym napięciu. Coraz wyraźniej widać, że wygrana Trumpa była rzeczywiście wypadkiem przy pracy, kompletnie zaskoczyła establishment obydwu partii i prowadzającą go globalistyczną arystokrację. Zdawałoby się, że wszystko pójdzie jak po maśle. Był kandydat (H. Clinton) obeznany z warunkami sprawowania władzy, mocno rozkochany w okruchach z pańskiego stołu, czyli sterowalny i podatny na korupcję, nonszalancko przygotowywany do uroczystej koronacji. Bez szwanku, nad wyborczym przedsięwzięciem panowała oślepiająca przeciwników jupiterami artyleria mainstreamowych mediów, których siły powietrzne kosiły i bombardowały, każdą próbę zaistnienia kandydata przeciwnego populistyczno-narodowego obozu. Przegrać taką walkę to trzeba było mieć pecha, stąd taki kac!

Takie sytuacje zdarzały się w historii, w bolszewickiej Rosji, kiedy wygasł ogień światowej rewolucji, powstrzymanej przez Polaków w Bitwie Warszawskiej 1920 r., wygasł też jej płomień Lenin, pojawił się “izolacjonista” Stalin. Stalin po skazaniu na banicję innego zwolennika permanentnej rewolucji, międzynarodowego bolszewika Lejbę Bronsteina-Trockiego (ubity tasakiem w Meksyku w 1940 r.) zdecydował się na znacjonalizowanie komunizmu i uszczęśliwienie ludzi w “jednym” kraju. Zatrzymało to na pewien czas komunistyczny globalizm, nie licząc podbojów narodów Kaukazu.

Zemsta przyszła o świcie… przypomnijmy, że lewicowy establishment Obamy zniszczył po wyborach w 2010 r. rodzącą się konserwatywną Tea Party spuszczając na jej liderów policję podatkową (IRS). W ostatnich wyborach w prezencie od wyborców otrzymał Donalda J. Trumpa, który nie będąc politykiem sprawiał wytrawnym fachowcom od wykańczania republikańskich przeciwników wiele kłopotów. Dziś wiemy, że elity obydwu partii doprowadziły do katastrofalnego w skutkach zadłużenia kraju, Obama w ciągu 8 lat podwoił dotychczasowe zadłużenie z $10 bln (amerykańskich trylionów) do dwudziestu. W ciągu ostatnich 10 lat USA wydały na wojny ok. $6 bln (US trylionów). Kto, kiedy i jakimi środkami ten dług spłaci?

Nowy POTUS uważa, że Ameryka może być ponownie “Great” jeżeli zadba najpierw o swoich obywateli, a nie wpadnie w spiralę zadłużeń, aby zmieniać reżimy gdzieś za granicą. Z pewnością Ameryka nie może wrócić do swojej świetności dopóki nie przepędzi ducha socjalizmu, który przecież nie jest w stanie inspirować ludzi do wydajnej i ciężkiej pracy, do podejmowania ryzyka i dodatkowego wysiłku. My Polacy poznaliśmy to na własnej skórze…

Trump podejrzewa, że były prezydent Barack Hussein Obama zaangażowany był w budowę państwa policyjnego w USA. To nie jest czczy wymysł, czy majaki nowego prezydenta, który jest pracusiem i śpi tylko po kilka godzin na dobę. Trump po objęciu urzędu szybko odkrył, że ma przeciwko sobie zaprogramowany “deep state”, czyli pracujące przeciwko niemu utajone struktury biurokracji, pozostawione przez administrację Obamy jak bomba z opóźnionym zapłonem. Rozpoczęły się liczne przecieki mające na celu ośmieszenie nowej administracji i uwikłanie jej w serię skandali spychających ją do samoobrony, ale o tym napiszę następnym razem…

Jacek K. Matysiak Kalifornia, 2017/03/10

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

21 komentarzy

21 Komentarzy

 1. Egzorcysta

  10 marca 2017 at 13:05

  Rothshild & Co, peklby ze smiechu czytajac ten artykul.By wypelnic obozy koncentracyjne FEMA, wrogami zydokomunistow, koniecznoscia bylo, zainstalowac takiego Trumpa na prezydenta.Jego zadaniem jest podzielic narod amerykanski.Bez takiego osobnika tego zobic by sie nie dalo.Od zarania czasow, grupa Bilderberg, ma dokladnie zaplanowany kazdy miesiac i zadnych wypadkow przy pracy nie ma.Trump od lat pozycza od Rothshilda kase ,znaja sie jak lyse konie, bez kredytow Trump bylby nikim.jego prawie kazdy biznes to mina.A dlugi trzba jakos splacic, lub cos dla swoich wierzycieli zrobic.Trump tak samo chodzi na pasku u Rothshilda jak Bolek u Kiszczaka.A ze Ameryka weszla w nowy etap realizacji planow NWO, koniecznoscia jest potezny kryzys i potezna konfrontacja.A na te okolicznosc juz sam Trump, wyasygnowal pare miliardow w dozbrojenie Policji i innych zwierzat uzywanych w polityce.Naiwnosc Amerykanow siega juz chyba ksiezyca.Spodziwam sie, ze nastepnym posunieciem Trumpa bedzie zwiekszenie liczebnosci wojska i innych zwierzat uzywanych w polityce, a sposrod nich odsianie niegodnych zaufania dla zydokomunistow i wyslanie ich jako miesa armatniego do Syrii, lub na Rosje by USA pozbawic wszelkich sil oporu.A lojalnych zostawic do pacyfikowania ludnosci cywilnej i osadzenie tej ludnosci w obozach koncentracyjnych FEMA.Wtedy dopiero naiwny narod amerykanski sie przebudzi i dowie, ze zadnego wypadku przy pracy nie bylo.

 2. m

  10 marca 2017 at 13:25

  Trzymam kciuki za Trumpa. Jeśli jego lewactwo pokona, to koniec.

 3. m

  10 marca 2017 at 13:27

  „Dziś wiemy, że elity obydwu partii doprowadziły do katastrofalnego w skutkach zadłużenia kraju, Obama w ciągu 8 lat podwoił dotychczasowe zadłużenie z $10 bln (amerykańskich trylionów) do dwudziestu. W ciągu ostatnich 10 lat USA wydały na wojny ok. $6 bln (US trylionów). Kto, kiedy i jakimi środkami ten dług spłaci?” – cały świat spłaca na bieżąco, biorąc za swoje towary czy surowce zielone papierki.

  • Tola

   10 marca 2017 at 13:41

   Podobno najlepszym sposobem na reset, wyzerowanie długów jest wojna 🙁

 4. jaro7

  10 marca 2017 at 15:01

  OTO KWINTESENCJA LEWACKIEGO DEBILIZMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ‚”W Wigilię Bożego Narodzenia 2016 roku dokładnie o 22:48 profesor politologii George Ciccariello-Maher z uniwersytetu Drexler w stanie Filadelfia w USA, ogłosił na Twitterze swoje życzenie świąteczne, w których oznajmił, że życzyłby sobie ludobójstwa białych ludzi jako prezentu gwiazdkowego.”
  Ten prof jest BIAŁYM facetem

  • Tomek

   11 marca 2017 at 02:42

   Rzeczywiście, dość ewidentny przykład głupoty lewicy:)

 5. jacek

  10 marca 2017 at 17:12

  Tradycyjnie jak zwykle cała lewica i lewactwo przeciw Rosji i chrześcijaństwu.Całe lewactwo przeciw Trumpowi,który jest naszą nadzieją,że normalność i zdrowy rozsądek powróci.

 6. what is motor club of america

  2 kwietnia 2017 at 03:25

  526247 389748The the next occasion Someone said a weblog, Hopefully so it doesnt disappoint me approximately this. What im saying is, I know it was my choice to read, but I truly thought youd have something intriguing to express. All I hear is often several whining about something which you could fix should you werent too busy looking for attention. 706125

 7. Best Best Online News in the World

  7 kwietnia 2017 at 01:09

  575216 292863Visiting begin a business venture about the internet normally indicates exposing your products or services moreover provider not only to some individuals inside your town, but however to a great deal of future prospects who could be more than the internet a lot of times. effortless internet business 521376

 8. Best Best Online News in the World

  7 kwietnia 2017 at 02:13

  506603 771304Visiting begin a business venture around the web generally means exposing your products or services moreover provider not only to some individuals inside your town, but but to lots of future prospects who might be over the web numerous times. simple internet business 52850

 9. Best Best Online Tamil News in the World

  7 kwietnia 2017 at 03:03

  796791 584844An fascinating discussion is worth comment. I believe which you ought to write regarding this subject, it may well not be a taboo topic but typically persons are too couple of to chat on such topics. To yet another location. Cheers 146509

 10. Best Best Online News in the World

  7 kwietnia 2017 at 21:46

  584035 937807Whoah this weblog is magnificent i genuinely like reading your articles. Maintain up the very good paintings! You realize, a great deal of persons are looking round for this data, you can aid them greatly. 834840

 11. GVK BIO

  9 kwietnia 2017 at 10:47

  677915 301558you made running a blog glance 588452

 12. Gomovies

  4 sierpnia 2017 at 23:39

  so i found at lest what i found

 13. gostream

  10 sierpnia 2017 at 01:03

  I like your writing so a lot! share we communicate far more about your article on AOL? I need a specialist on this area to solve my problem. May be thats you! Looking forward to see you.

 14. HaroLiavaife

  29 września 2017 at 10:26

  Amoxicillin Allergic Reaction Symtoms Flagyl For Sell cialis Viagra Cialis Panorama Amoxicillin Clavulanate Potassium Suspension 600 5ml Prix Viagra En Pharmacie France

 15. HaroLiavaife

  9 października 2017 at 00:16

  Acheter Cialis 40 Mg Dexahasone viagra Bentyl Medication Kansas Cialis Brescia

 16. HaroLiavaife

  14 października 2017 at 09:13

  Mono And Amoxicillin Amoxicillin Injections viagra Purchasing Real Acticin Scabies Medication With Overnight Delivery Kamagra Mgel 100 Mg

 17. HaroLiavaife

  17 października 2017 at 03:16

  Coumadin viagra Shelf Life Of Amoxicillin Prednislone Next Day

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra