Z zagranicy

Nocne Wilki znów czają się do skoku

Propagujący rosyjski imperializm członkowie klubu „Nocne Wilki” 27 kwietnia ponownie chcą wyruszyć na rajd motocyklowy do Berlina. Mają przyłączyć się do nich motocykliści z Czeczenii i Donbasu. Trasa tego rajdu wiedzie m.in. przez Polskę. Czy podobnie jak w ubiegłym roku, władze naszego kraju zabronią im wjazdu?

Oficjalnym celem rajdu jest przejazd do Berlina z okazji obchodzonego w Rosji – Dnia Zwycięstwa w II wojnie światowej. Faktycznie jest to jednak demonstracja rosyjskiego imperializmu i szowinizmu. Trasa rajdu wiedzie z Moskwy przez Białoruś, Polskę, Węgry, Słowację, Czechy do Berlina. Nocne Wilki deklarują, że chcą propagować jedność bratnich narodów słowiańskich, dlatego zakładają, że na trasie rajdu będą się do nich przyłączać motocykliści z odwiedzanych krajów. W każdym z odwiedzanych miast uczestnicy rajdu zamierzają uczcić pamięć żołnierzy Armii Czerwonej, składając kwiaty i paląc znicze na ich cmentarzach i pomnikach.

Przypomnijmy, że w latach ubiegłych rajd przebiegał w atmosferze skandali. Prokremlowscy motocykliści nie zostali wpuszczeni do Polski. W 2016 roku polski MSZ oficjalnie poinformował władze w Moskwie, że Polska nie zgadza się na ich wjazd ze względu na ochronę porządku publicznego. Rajd dotarł jednak wówczas na Białoruś gdzie szef klubu rosyjskich motocyklistów Aleksander Załdostanow ps. „Chirurg” powiedział „Białoruś to Rosja, tak samo jak Ukraina”.

W tym roku Aleksander Załdostanow wyraził przekonanie, że tym razem nie będzie żadnych problemów z wjazdem do Polski, chociaż dopuszcza możliwość innego scenariusza wydarzeń „Jeśli nie zostaniemy wpuszczeni na drogach, to do 27 wyrosną nam skrzydła i wzniesiemy się w powietrzu” – oświadczył. Pod koniec ubiegłego roku, międzyregionalna organizacja „Rosyjscy motocykliści”, znana szerzej jako jako „Nocne wilki”, otrzymała z rosyjskiego MSZ dofinansowanie w kwocie 3,1 mln rubli rosyjskich na projekt „Słowiański świat”, czyli na organizację rajdów motocyklowych i samochodowych wypraw, podczas których ma być „propagowana jedność bratnich, narodów słowiańskich poprzez dyplomację publiczną” – cokolwiek miałoby to oznaczać.

Źródło:  kresy24.pl, Belsat

 

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

32 komentarze

32 Komentarzy

 1. Pingback: Obat Wasir Ambeien Herbal di Serdang Bedagai

 2. Pingback: Obat Wasir Ambeien Herbal di Bima

 3. Car seat cover

  11 listopada 2017 at 19:56

  Im obliged for the blog post. Fantastic.

 4. Pingback: Obat Wasir Ambeien Herbal di Badung

 5. Pingback: obat kutil burung merpati

 6. Pingback: obat kutil oral

 7. Pingback: obat kutil kelamin jogja

 8. Pingback: Kutil Dipinggir Anus

 9. Pingback: Obat Kutil Sabun Colek Dan Kapur Sirih

 10. Pingback: menghilangkan kutil di wajah secara alami

 11. Pingback: cara menghilangkan bekas kutil

 12. Pingback: obat kutil kelamin propolis

 13. Pingback: bahaya ambeien

 14. Pingback: Salep Ketuat Kemaluan

 15. Pingback: obat herbal denature

 16. Pingback: obat isk di apotik

 17. Pingback: Cara Pengobatan Penyakit Kutil Kelamin DiAceh

 18. Travel

  10 grudnia 2017 at 06:10

  Perfectly pent content, regards for selective information. „Life is God’s novel. Let him write it.” by Isaac Bashevis Singer.

 19. Pingback: Apakah Kutil Kelamin Berbahaya

 20. Pingback: Cara Mengobati Kutil Kemaluan Dengan Bawang Putih DiBuru Selatan

 21. Pingback: Cara Menghilangkan Kutil Kelamin Alami DiDemak

 22. Pingback: Penyebab Kutil Kelamin Pada Wanita DiBelitung

 23. Pingback: obat wasir bengkak

 24. Pingback: Bio Aura Gurah V Herbal Perawatan Dan Kecantikan Wanita Alami

 25. Pingback: Obat Jerawat Di Bibir Kemaluan Wanita

 26. Pingback: Nama Obat Kutil Kemaluan Di Apotik

 27. Pingback: Daftar Nama Obat Sipilis Di Apotik

 28. Pingback: Harga Obat Kutil Kelamin De Nature

 29. Pingback: penyebab tumbuh nya kutil

 30. Pingback: Obat Kutil Buat Kelamin

 31. Pingback: obat kutil kelamin herbal

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra