Z zagranicy

Izraelska gazeta o wizycie prezydenta Trumpa w Polsce: Pomógł Polakom wybielić historię i wymazać masakrę w Jedwabnem

Szokujący artykuł ukazał się w żydowskim dzienniku Haaretz. Korespondent gazety Ofer Aderet, relacjonując wizytę prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa w Polsce stwierdził, że „Polski rząd może odnotować wielkie zwycięstwo w walce o honor państwa, jak również w swojej kampanii pisania historii na nowo oraz usuwania plam na przeszłości Polski”.

„Prezydent USA Donald Trump, lider wolnego świata, przyjął polską narrację bycia ofiarami i jednostronną pretensję Polaków do niewinności w ich ogóle, przyznając polskiemu prawicowemu, konserwatywnemu i nacjonalistycznemu rządowi pieczęć akceptacji, której tak desperacko potrzebował” napisał Aderet.

„Polska Trumpa jest krajem bojowników o wolność i sprawiedliwość, którzy padli ofiarą dyktatorskiego podboju, który zrujnował ziemię – jednakże którzy przeżyli dzięki swojemu oddaniu wartościom wolności oraz swojemu umiłowaniu życia. W Polsce Trumpa nie ma śladu Polaków, którzy skazywali, zdradzali i mordowali tysiące Żydów w całym kraju przed, podczas i po nazistowskiej okupacji. Nie pozostał nawet ślad głęboko zakorzenionego antysemityzmu i jadowitej nienawiści w stosunku do Żydów, na którą cierpieli przez cały okres współżycia polsko-żydowskiego, zanim jeszcze naziści je zniszczyli” oświadczył.

Dodał, że podczas swojego przemówienia w Warszawie Donald Trump „wspomniał polskie cierpienia i polskie ofiary z krwawej historii narodu, ale elegancko unikał nieprzyjemnych historii żydowskich ofiar tych samych polskich ofiar”. „Dla przykładu odnotował on masakrę w Lesie Katyńskim, gdzie sowieci zamordowali dziesiątki tysięcy Polaków w 1940 r., ale zapomniał wspomnieć o masakrze w Jedwabnem (1941) i pogromie kieleckim (1946), w których to Polacy mordowali swoich żydowskich sąsiadów pod odpowiednio: nazistowską i sowiecką okupacją” napisał bez żenady fałszując historię, jako że są dowody, iż zarówno w Jedwabnem, jak i w Kielcach Polacy Żydów nie mordowali, a cała sprawa w obydwu przypadkach została zwyczajnie „spreparowana” tak, aby odium winy zrzucić na Polaków, łamiąc przy tym wielokrotnie zasadę rzetelności historycznej.

To jednak nie koniec kłamstw i antypolskiego jadu żydowskiego pseudodziennikarza, który po takim artykule powinien już dawno zostać usuniętym z zawodu z wilczym biletem. Pisze on bowiem dalej:

„W Polsce Trumpa Polacy byli i pozostali największymi ofiarami – nazistów i Rosjan. Ale nie ma najmniejszego wspomnienia o polskich Żydach, którzy byli często zmuszani do ukrywania się nie tylko przed nazistami, ale również przed swoimi polskimi sąsiadami. Stąd nie jest niczym zaskakującym, że Trump wybrał na wygłoszenie swojej mowy Pomnik Powstania Warszawskiego, który upamiętnia zryw Polaków w 1944 roku, który zakończył się wymordowaniem przez Niemców 200 tys. Polaków oraz zniszczeniem Warszawy, a pominął wizytę przy słynnym Pomniku Powstania w Warszawskim Getcie w 1943 r., żydowskiej rewolcie, do której polskie podziemie niepodległościowe nie dołączyło”.

Mamy zatem kolejne skandaliczne kłamstwo. Żydowski autor wbrew historycznym faktom zarzuca Polakom walczącym w podziemiu, że nie zaangażowali się w powstanie w warszawskim getcie, tymczasem to właśnie polskie podziemie dostarczyło Żydom broń i żywność. Warto przy tym zwrócić uwagę, że u Adereta „naziści” są zupełnie anonimowi, bez narodowości, słowo „Niemcy” nie pada bowiem w tekście w kontekście zbrodni na Żydach ani razu.

Co więcej Aderet zarzuca otwarcie Polakom, iż współpracowali z owymi „nazistami” w mordowaniu Żydów, a z tekstu jasno wynika, że to właśnie Polacy byli tymi „od brudnej roboty”. Nie mógł przy tym darować prezydentowi USA tych słów o Polakach: „W tych ciemnych dniach straciliście swoją ziemię, ale nigdy nie straciliście swojej dumy. Polska jest ziemią wielkich bohaterów”, stwierdzając, iż „to oświadczenie nie jest prawdziwe w stosunku do tysięcy innych [niż rodzina Ulmów – przyp. red.] Polaków, których zachowanie względem żydowskich sąsiadów podczas II wojny światowej było dokładnie odwrotne od <<wielkiego heroizmu>>.

Komentarz wydaje się zbędny. Pozostaje jedynie mieć nadzieję, że sprawą zajmie się Reduta Dobrego Imienia – Polska Liga Przeciw Zniesławieniom i zarówno izraelskiej gazecie, jak i jej korespondentowi wysoką karą pieniężną zostanie przywrócona pamięć historyczna.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

261 komentarzy

261 Komentarzy

 1. cayt-london

  7 lipca 2017 at 09:38

  zydowska obluda przeciez to zydokomuna niosla nowy ustroj do polski a csly aparat bezpieki i partii to byli zydzi o tym ta ,,gadzinowa,,nie wspomina

  • hansi

   7 lipca 2017 at 16:21

   Był tu przed chwilą wpis o oburzeniu Michaela Schudricha, „Naczelnego Rabina Polski”, z fotką rzeczonego Schudricha z lewej. I ZNIKNĄŁ 🙂
   Czyżby WŁADZA PANA SCHUDRICHA, na terenie, bynajmniej nie Izraela, ale na terenie POLSKI, była taka, że władza Prezesa się chowa ? 🙂
   Czy arogancja żydostwa na terenie Polski zatraca już wszelkie granice ?
   CO TU W OGÓLE ROBI ten cały jakiś Schudrich ?…
   CO TA PEJSATA SWOŁOCZ ma w ogóle do gadania ?..
   Do wyrażania jakiegoś OBURZENIA ?..
   Dlaczego na terenie Polski nie ma POLSKIEJ Ligi Antydefamacyjnej ?..
   I każda dowolna swołocz może sobie dowolnie jeździć po Polsce i Polakach, nawet NA TERENIE POLSKI ?..
   Czy na terenie Izraela – może sobie jakiś Polak tak popyskować ?..
   Zaraz by go wsadzili do więzienia i słuch by po nim zaginął 🙂
   A może Pan Schudrich uważa się za POLAKA ?..
   Jakie PRAWA ma w ogóle ten żydek, że może sobie wyrażać „oburzenie”, że ktoś nie odwiedził ich groteskowych Pomnków, podczas, gdy ONI srają dowolnie na polską historię i wmawiają jakieś chore brednie jedwabniano-holocaustyczne, że aż jakaś usłużna swołocz, typu Adam Bodnar, opowiada o „współwinie Polaków” (jutro będzie o WYŁĄCZNEJ WINIE..) za holocaust i NIKT go za to NIE pociąga do odpowiedziapności ?..
   Czy my żyjemy jeszcze w Polsce ?..
   Czy może JUŻ W IZRAELU ?..
   Shalom…
   Może Pan Gross TEŻ uważa się za Polaka ?..
   Czy za Polaka uważa się może Pan DUDA ? 🙂
   Czy Polakiem był „profesor” Bartoszewski, odznaczany przez Niemców ?
   Zdjęto artykuł o Schudrichu, bo Szef dostał telefon z Góry ? 🙂 …

   • klioes vel pislamista

    10 lipca 2017 at 11:47

    Siechter story
    czyli
    Zakrzywienie czasoprzestrzeni w religii holo

    Prawica w katolicki sposób
    Czepia się nawet świętych osób!
    W potwornym nienawiści tyglu
    Skrytykowała wywiad w Spieglu.
    O co chodziło? „Barbarzyństwo!” –
    Zwie Nadredaktor wypędzenia
    Niemców. Ma prawo, bo dzieciństwo
    Miał bez rodziców. Te wspomnienia
    Ofiarę barbarzyństwa bolą…
    I wszystkich, co wyznają holo!

    W katolski sposób wręcz prawica
    Hejtuje wywiad Siechterzyca!
    Cytaty: „Starych pozabijał…”
    „Zawsze się z prawdą przecież mijał…”
    „Spłodził rodziców sobie chyba.
    Koty szczekają, a psy kwiczą.”
    „Na mózg rzuciła mu się biba.”
    „Cóż, tamudyści tak pierniczą…”
    W cytatach jest, jak w oku solą,
    Niewiara w świętą wiarę w holo!

    Prawica w sposób katolicki
    Chrztu wodę lałaby na mycki…
    Zamiast ich uznać dostojeństwo,
    Swą podłość, święte zaś męczeństwo
    Z jej rąk, co nigdy nie ustało…
    I stąd to NIEPOROZUMIENIE !
    Bo nic rozumu nie zmieszało
    Nadredaktora! TO CIERPIENIE
    Jest wieczną Żydów w Polsce dolą!!!
    Na tym polega wiara w holo.

    Prawica w katolicki sposób
    Błędnie wytknęła, że „śmierć osób,
    Co były dziecka rodzicami
    Przed urodzeniem dziecka – mami”.
    Widać, jak wciąż nieoświeceni
    Są Polacy… Czym jest, nie wiedzą
    Zakrzywienie czasoprzestrzeni!
    A Niemcy wiedzą, tuż za miedzą…
    Polska z obozów swych swawolą
    Nie wróci – hola! …Wierzcie w holo!

  • wolna-polska.pl

   9 lipca 2017 at 20:53

   Donald Trump:pierwszy żydowski prezydent Ameryki?

 2. JARO

  7 lipca 2017 at 09:50

  słów brakuje na tę bezczelność i zakłamanie; miejmy jednak nadzieję, że prawda sama się obroni i wyjdzie w końcu z ukrycia; bo tylko prawda jest ciekawa, a jawność bardzo ją wspiera;

  • Grze

   7 lipca 2017 at 12:42

   Prawda sama się nie obroni. Trzeba jej bronić.

  • panMarek

   7 lipca 2017 at 15:48

   Żydki lamentują a Aniela to się ponoć wczoraj nawet zesrała w gacie ze złości po przemówieniu Trampa w Warszawie.
   Jednego pięknego letniego dnia, 100 lat pracy Szwabów nad Miteleuropą, poszło w pizdu (jak mówił „Siara”) i 70 lat pracy żydków nad „polskim antysemityzmem”, „polskimi obozami” i „polskimi szmalcownikami” poszło w to samo miejsce.
   Niczego nie umiejący uszanować Tramp – wraz z prof. Markiem Chodakiewiczem – wszytko popsuł Niemcom i żydkom.
   Nie darują mu tego. Chodakiewiczowi też. To mściwy i przy tym głupi narodek.

  • hansi

   7 lipca 2017 at 16:24

   SAMA NIE wyjdzie..
   Trzeba tę swołocz pogonić z Polski, jak zrobił Gomułka ongiś.
   Tyle, że wtedy oni tylko uDAWALI, że są wyganiani, bo jechali do Izraela, jak do Ziemi Obiecanej..
   Teraz ta swołocz chce z powrotem, a Ambasada Polska wydaje tym Wybrańcom Bożym tysiące paszportów polskich…

 3. Zibi ze WSI

  7 lipca 2017 at 10:08

  Pomniku Powstania w Warszawskim Getcie to symbol zydowskiego egoizmu. chcialbym przypomniec ze dopuki zydzi mieszkali sobie w tym swoim gettcie mieli w glebokim powazaniu co sie dzieje naokolo, a za walke zabrali sie dopiero wtedy jak im to getto zaczeli likwidowac.

  • Zibi ze WSI

   7 lipca 2017 at 10:15

   Dodam jeszcze, ze ŻOB powstal dopiero w lipcu 1942 roku, 3 lata od napasci niemiec na Polskę i tylko w odpowiedzi na rozpoczecie przez niemcow akcji likwidacyjnej getta warszawskiego (niem. Grossaktion in Warschau).

   • Zibi ze WSI

    7 lipca 2017 at 10:18

    a z jakich struktur wyodrebnil sie ŻOB? Z Bloku Antyfaszystowskiego – żydowskiej organizacji powstałej w marcu 1942 r. w getcie warszawskim stanowiącej porozumienie lewicowych syjonistów i komunistów.

   • hansi

    7 lipca 2017 at 16:36

    Trzeba to wszędzie powtarzać głośno, powołując się na rzetelne źródła historyczne, nie tak stare przecież.
    Getto warszawskie (I INNE !..) powstało NIE w celu zamknięcia żydów w środku, lecz w celu zamknięcia SIĘ żydów, chcących odosobnić się od otaczającego świata. NIE BYŁ to pomysł (ani realizacja) NOWY. Robili tak wcześniej wszędzie i robią dalej. Kochają kibuce i własną odrębność, izolację od GOJÓW…
    Getto warszawskie (i inne w Polsce) powstało w celu ODIZOLOWANIA SIĘ żydów od Polski, w naiwnej nadziei, że Niemcy, z którymi poczyniono ustalenia, oszczędzą to getto, podczas niszczenia Polski i Polaków…
    Szczytem BEZCZELNOŚCI jest teraz wyrażanie „oburzenia” na brak „należytych” pokłonów przed do cna zakłamaną narracją żydowską…
    Ja pytam: – CO TO WSZYSTKO ROBI NA TERENIE POLSKI ?..
    I to za pieniądze POLAKÓW ?..
    CO MA tu do wyrażania jakiegoś „oburzenia”, jakiś tam Michael Schudrich ?.. Kto to w ogóle JEST ?.. Co to za szara eminencja ?..
    Czy to jeszcze jest POLSKA ?.. Czy też już kolejne GETTO żydowskie ?…

    • vlask

     7 lipca 2017 at 23:50

     hansi dziękuję za informację o czymś, czego nikt mi wcześniej nie powiedział. Proszę, trzymaj tak dalej, rozjaśniaj zakute łby nas, długo indoktrynowanych gojów. Szlag to trafi, że jesteśmy tak głupi i dajemy się panom khazarom dymać na wszelkie sposoby.

    • Danka

     9 lipca 2017 at 02:19

     Nie bresz z tym murem getta, bo zal czytac te durne wypociny.

     • Danka

      9 lipca 2017 at 02:30

      Ma byc:” Nie BREDZ!” Hans,nie z nami te numery, wciskaj te prymitywna propagitke swoim ojcom i matkom.Od razu uwierza. Sa granice belkotu.

     • Marian

      9 lipca 2017 at 13:45

      @Danka, naprawdę mi Cię żal, bo wszystko w co wierzyłaś rozsypuje się. Ale z tymi murami getta to niestety prawda. Tak mi przykro.
      Czytaj ambitniejsze książki niż tylko bezpłatne gazetki rozdawane przy wejściu do metra.

     • Paweł

      17 lipca 2017 at 12:14

      @Danka

      O czym Ty mówisz? Napisał prawdę, że żydostwo samo zamknęło się w gettach!

 4. PolishPolackski

  7 lipca 2017 at 10:12

  Dawno się tak nie zagotowałem, a z koszernymi kłamstwami mam do czynienia baaardzo często na jewtube.

  Ten członek to kwintesencja żydowskiej nienawiści do Polski i kłamstw na Jej temat.

  Tfu!

  • vlask

   7 lipca 2017 at 23:59

   Dobre. Jewtube, Jewropean Union, Jewnited States of America, Jewnited Nations Org., Jewnesco etc. Pozdrawiam serdecznie. Polski goj.

 5. krzysiek

  7 lipca 2017 at 10:18

  ścierwa nigdy nie są w stanie przyznać się do prawdy, bo przecież na tym opierają cały swój biznes wyciągania pieniędzy z różnych krajów pod płaszczykiem stygmatyzowania tego pseudonarodu. rzygać się chce jak to czytam. ale świat, i to jest dobra informacja, powoli zaczyna dostrzegać ich obłudę i hipokryzje. Pieprzona nacja kłamców.

 6. ss-20

  7 lipca 2017 at 10:18

  za,jedwabne jest odpowiedzalny Lech Kaczynski.A teraz jego braciszek,majdanowiec.

  • panMarek

   7 lipca 2017 at 15:49

   100/100

 7. Wiesio

  7 lipca 2017 at 10:23

  Prezydent Trump odwiedził Polskę. Jak będzie w Izraelu to z pewnością podniesie temat żydowskich cierpień na tym świecie. Żydom zawsze i wszędzie dzieje się krzywda, nawet u siebie, a wystarczy aby ci poszkodowani Żydzi nie wpierdalali się do innych w ich życie to ci inni nie będą Żydów ruszać. Rozleźli się po świecie i chcą wszędzie rządzić, narzucać swoje prawa…Jak mawia klasyk: „chcącemu NIE DZIEJE SIĘ KRZYWDA”

 8. ss-20

  7 lipca 2017 at 10:24

  żyd to poganin.

 9. Leszek

  7 lipca 2017 at 10:25

  Niesamowity jest ten Trump…W ciągu paru godzin nagadał się, naspotykał z masą ludzi…i jeszcze zdążył dokończyć przerwane wcześniej na wniosek żydowski wykopaliska w Jedwabnem…

  • internet

   8 lipca 2017 at 17:34

   Lecha Kaczynskiego,niezapominajcie kto jest za to odpowiedzialny.(Jedwabne)

 10. Czesław

  7 lipca 2017 at 10:31

  „W Polsce Trumpa Polacy byli i pozostali największymi ofiarami – nazistów i Rosjan”. Tak napisane w tekście, proszę zwrócić uwagę, pisze naziści a nie Niemcy i Rosjanie a nie komuniści. Powinno być albo naziści i komuniści albo Niemcy i Rosjanie. Widocznie pisze potomek komunistów za pieniądze niemieckie.

  • nn

   9 lipca 2017 at 02:37

   Obstawiac mozna imigranta z ZSRR w ramach operacji „MOST”./ Sciaganie Zydow z ZSRR przez Polske za polska kase./

 11. Polka

  7 lipca 2017 at 10:57

  I żyje sobie naród ciągle niezadowolony i mieszający na całym świecie ,
  i jak oni znowu skończą ?
  karma wraca do mieszającego i trzeba mieć pretensje tylko do swojej nacji .

 12. Stan

  7 lipca 2017 at 11:18

  A KTO POWIEDZIAŁ ŻE ŻYDÓW TRZEBA KOCHAĆ….. z pretensjami to idźcie do swojego boga…. że wam za wasze GRZECHY I WINY taki los zesłał!!!!!!

  • koala

   7 lipca 2017 at 13:22

   „Taki los zesłali nam” ze względów geopolitycznych „wspaniali sąsiedzi”,tak z lewa,jak i z prawa
   – oraz właśnie nasi „goście” judaszowi w podziękowaniu za naszą dobroć i wyrozumiałość wobec przepędzania ich przez wiele, wiele lat, zewsząd, gdzie się
   pojawili.
   Musieli już od zarania swoich dziejów mieć „kryształowe natury”!
   Dla zyśów ZAKRZYKUJECIE cały świat KŁAMSTWAMI!
   Obejmujcie się z „nazistami” i dalej udawajcie, że to nie Niemcy; macie w tym – jak zawsze – swój INTERES!DOść waszego kłamstwa i zachannołści1

  • ss-20

   7 lipca 2017 at 20:27

   maja, boga diabła.

 13. marguar

  7 lipca 2017 at 12:34

  Chciałoby się rzec: Mośku (czy inny Srulu), o tym, że Polacy gościli Żydów przez wieki na polskiej ziemi, amerykański prezydent też nie wspomniał. O zbrodniach żydowskich komunistów nic nie mówił.

  • koala

   7 lipca 2017 at 13:45

   Długo by mówić, ale podniosę tylko to jeszcze
   – w jakim celu gremialnie zmienialiście swoje nazwiska na POLSKIE?,
   – w jakim celu przyjmowaliście chrzest?!

   Nigdy się przecież nie asymilowaliście, wzrastając podstępnie – z wędrowców
   z węzełkiem w bogaczy na ODWIECZNIE POLSKIEJ ZIEMI i Z POLSKIEGO POTU ORAZ TRUDU!

  • vode

   7 lipca 2017 at 14:21

   Ich to zawsze coś tam boli. Jakby nie było na świecie antysemityzmu to sami by go wymyślili

 14. Grzech

  7 lipca 2017 at 13:56

  Jakie to było powstanie w getcie skoro już nie było kim walczyć? Najpierw ci który chwili za broń pozwolili na to by ich naród wywieziono na zagładę na zasadzie,,byle nie nas” a później jak wiedzieli że przyszła ich kolej to im się bić zachciało.
  Słusznie stanął pod pomnikiem ku czci Powstania Warszawskiego bo to był zryw a nie spóźniona obrona przed własną osobistą śmiercią po fakcie wymordowania swoich krajach.

  • Egzorcysta

   7 lipca 2017 at 15:15

   Do powstania warszawskiego podjudzili Polakow ,panowie z „City of London” chcac zrobic z Polakow mieso armatnie.Co stalo sie ich sukcesem.Nie wykluczam wiec tu pewnej perfidii, oddania wiekszego holdu sukcesom panow z „City of London”, niz ofiarom powstania, ktorzy dali sie namowic, na powstanie z golymi rekoma.Gest Trumpa nie jest taki jednoznaczny, dla tych co pamietaja, kto wyslal na smierc Powstancow Warszawy, jednoczesnie informujac Niemcow.Nie mozna tez wykluczyc, ze zrobil to nieswiadomie bo jak wiadomo sam sobie planow tej wizyty nie ukladal.Zreszta niczego zaden prezydent sobie nie uklada, tylko jego „oficerowie prowadzacy”(rezyserzy) w porozumieniu z wlascielami tetaru dla gawiedzi,a tych juz znamy od zarania czasow.

   • Tom

    8 lipca 2017 at 01:01

    Ty durniu nie masz pojęcia o niczym a już na pewno nie o tym czym jest ‚city of London’.

 15. TomkA

  7 lipca 2017 at 15:03

  Chciałem stworzyć, ale jestem za mały.
  Marzy mi się taka grupa ludzi, która:
  – po przeczytaniu czegoś takiego robi odpowiadający artykuł lub serię artykułów,
  – tłumaczy na angielski, niemiecki, francuski
  – zasypuje gazety, blogi i strony linkami z prośbą o sprostowanie lub ustosunkowanie się
  Taka grupka która masowo prostowałaby historię Polski za granicą
  A jeżeli chcesz to napisz – spłodzimy coś takiego

  • panMarek

   7 lipca 2017 at 15:55

   Pomysł już godny pochwały. Nie zrażaj się i pracuj a efekty będą w swoim czasie.
   Powodzenia i z Bogiem!

 16. niepisior

  7 lipca 2017 at 15:25

  Czy Polska jest tak słabym państwem (teoretycznym?), że nie potrafi SKUTECZNIE przeciwstawić się żydowskim kłamstwom, przeinaczeniom i manipulacjom? Przecież Trump kilkakrotnie wspomniał o żydowsich ofuarach niemieckich okupantów Polski!

  • vlask

   8 lipca 2017 at 02:00

   Polska nie przeciwstawi się skutecznie, bo chazarska piąta kolumna ma w bród pieniędzy i potężne wpływy, wykorzystując choćby mainstreamowe międzynarodowe należące do chazarstwa media i przemysł rozrywkowy.

 17. amstaff

  7 lipca 2017 at 15:38

  Czego innego można się spodziewać po tzw „narodzie wybranym”. Swoją drogą kto wybrał ten „naród”? Nie wierzę że Pan Bóg mógł się tak pomylić.

  • vlask

   8 lipca 2017 at 02:11

   To nie był żaden „Pan Bóg”. To był ich bożek, zwany JHWH. POZA TYM TO NIE ŻADEN NARÓD, LECZ ŻMIJOWE PLEMIĘ.

 18. Maniek

  7 lipca 2017 at 16:05

  Oj biedactwa. Jak przyjedzie do Izraela to na pewno wspomni o waszych wyczynach w Palestynie 🙂

 19. Gdynia

  7 lipca 2017 at 16:11

  A co ma piernik do wiatraka ?! Żyd to Żyd a Polak to Polak! Polacy walczyli za swoj kraj i za swoje życie! A Żydzi tu mieszkali usadowili sie sami to nie jest ich rdzenna ziemia i kto miał za nich życie oddawać !? Polacy ?! To przez nich tylu Polaków zginęło bo hitler wymyślił sobie ze Żydów powybija i przy okazji polskie ziemie zagarnie. A w ogóle to mnóstwo jest Polaków którzy pomagali Żydom ocalili wiele tysięcy Żydów! I ryzykowali swoje życie i życie najbliższych! A Żydzi to swieci są i nic nikomu nigdy nie uczynili ?!

  • vlask

   8 lipca 2017 at 02:18

   Ci, którzy ocalali bohatersko naszych największych wrogów to nie superidioci, to hiperidioci. To idioci do potęgi ∞ . Cóż, głupota polskich gojów jest bezdenna…

   • koteq

    8 lipca 2017 at 08:58

    I przez to mamy co mamy. Po takim kursie historii, gdzie gloryfikuje się błędy i porażki, czyli przegrane powstania i ratowanie żydów, jest taki efekt, że mało osób interesuje się Polską. I kończy emigrując na zachód. Beznadzieja……

  • Paweł

   11 lipca 2017 at 09:29

   @Gdynia

   żydostwo było okupantem Polski. Podczas wojny sami walczyliśmy z okupantami niemieckim, żydowskim, ukraińskim i sowieckim.

 20. antyPOPiS

  7 lipca 2017 at 18:30

  Niestety obawiam sie ze tak jak do tej pory, kazda porcje zydowskiej fekaliozy wylewanej na Polske, politykierstwo przykryje slodzeniem, koncesjami i ulegloscia wobec zydowni. Tu nie ma z czego sie tlumaczyc, i nie ma kogo zalowac, bo nikt bardziej niz zydostwo nie zapracowal sobie na to co ich spotkalo…

 21. Olo

  7 lipca 2017 at 19:56

  Żydowski motłoch już w średniowieczu miał w Polsce azyl bo było to państwo przychylne innowiercom. Teraz obserwuje się jak żydowskie obszczumurki przyjeżdżają bujać się pod pomnikami przy resztkkach getta warszawskiego i przekłamują historię gryząc rękę która nie raz ich broniła i to podczas hitlerowskiego pogromu i wcześniej. Pieprzone plemie nomadów jak pijawka na skórze ziemi lęgnie się gdzie się da a potem ma czelność pleść swoimi parszywymi jęzorami brednie pasujące do ich żarłożarłocznej polityki. Proponuję zakazać wjazdu temu barachłu i bojkotować wycieczki z tą chołotą odwiedzające nasz piękny kraj. Niech ścierwo siedzi we „własnym” piachu.

  • vlask

   8 lipca 2017 at 03:05

   Olo, powiedz to preziowi Dudzie, który co prawda jest Polakiem, ale obowiązki ma żydowskie. Wyjazdowe spotkanie izraelskiego Knesetu 27 stycznia 2014 roku w Krakowie, w którym uczestniczył Duda, Pawłowicz, Fotyga itd. spowodowało nagły zwrot w ocenie Komorowskiego przez prasę, która, jak wiemy, nie jest w polskich rękach. Mamy media niemieckie (z różnym kapitałem), międzynarodowego zakonu, polskich prawie nie ma. Nagle po tej dacie Komorowski z poważnego prezydenta, którego nienawidziły środowiska PiS, stał się człowiekiem śmiesznym, skaczącym przez stołki, śpiącym w czasie obrad sejmu. Duda, z osoby nikomu nieznanej, nagle stał się młodym, wykształconym człowiekiem, który jako nowe pokolenie PiS naprawi to, co zepsuło PO. Duda odgrywa wyłącznie rolę reprezentacyjną, wyjeżdża średnio na 2 wycieczki międzynarodowe na miesiąc, nie licząc tych w kraju. Duda nie decyduje o niczym, wypełnia polecenia, podpisuje co mu do podpisania dadzą i ładnie się uśmiecha. Nie ulega wątpliwości, że prezydenta
   Kneset wybrał nam w styczniu 2014, reszta to już tylko przekonanie społeczeństwa by uznało ten narzucony wybór jako swój wybór.

 22. Damian

  7 lipca 2017 at 20:06

  KLASYKA! l właśnie za to ich nie Lubie można im właźić w tyłek a oni i tak będą mieć żal nie wiadomo dlaczego??? Wiecznie nie dowartościowani i poszkodowani zaraz chyba się rozpłaczę!🤣

 23. Maciej Mystkowski

  7 lipca 2017 at 20:14

  Problemem nie jest to, że wróg zachowuje się jak wróg, ale to, że nie jest traktowany jak wróg! Pora, by miejsce poprawności politycznej wypełnił pragmatyczny patriotyzm! Odetnijmy kroplówki tym którzy podnoszą pięść na naszą Ojczyznę w przeròżnych fundacjach i dbajmy o własną tożsamość narodową bo już najwyższa pora na Polskę dla Polaków!

 24. podlasie

  7 lipca 2017 at 20:50

  Z ” mądrości rabinów”-☛Co dobrego Ci zrobiłem,że mnie tak nienawidzisz?.☚
  Ten naród nie zna poczucia wdzięcznosci-dobrodziejstwo traktuje jak upokorzenie i nienawidzi dobroczyńców-dlatego ma taką a nie inną historię.

 25. gieptil

  7 lipca 2017 at 22:31

  Trudno zrozumieć to umiłowanie żydów do Hitlera. Bo to jest, toż go obecnie jawnie wybielają, choćby takimi tekstami jak w tej gazecie.
  Są liczne relacje jak Polacy namawiali żydów aby uciekali, bo jadą na śmierć. Żydzi wyniośle stwierdzali, że Niemcy to wspaniała cywilizacja i na pewno nic im nie zrobią. Z tego też powodu żydzi aż do 1942 roku kategorycznie odmawiali współpracy z polskim podziemiem, woleli współpracować w wielką niemiecką cywilizacją.
  Po wojnie różne dziwne produkcje filmowe, jak Pianista gdzie świętym co ratuje żyda co jasne okazuje się niemiecki oficer. No sama szlachetność niemieckiej rasy.
  A że interesuje się kosmonautyką, to kiedyś czytałem wspomnienia radzieckiego żyda specjalisty od technologii rakietowych, który był w zespole który szedł zaraz za Armią Czerwoną i wyszukiwał wszelkie tajemnice ( dokumenty, ludzi, sprzęt ) związana z budową V-2. On w swojej książce zawarł zaiste ciekawą frazę, że już wybacza Niemcom ich zbrodnie, bo to co zobaczył w ich fantastycznych laboratoriach, ten sprzęt, te osiągnięcia, to jest tak znakomite, że on już im wybaczył. Kurwa psychiczny. Ale to był później jeden z czołowych konstruktorów radzieckich rakiet.

  • vlask

   8 lipca 2017 at 03:17

   Nigdy nie zrozumiem dlaczego niemcy mają pociąg do ruskich, ruscy do niemców, żydy do niemców, żydy do rusobolszewików, a wszystkie te męskie organy nienawidzą Polaków i chyba nie spoczną, dopóki nas nie pożrą.

 26. Termojądrowa Potęga Izraela

  7 lipca 2017 at 23:18

  By być uczciwym trzeba przyznać, że gazeta haarec jest tak samo podłą kurwą jak większość komentujących tu prymitywów. Zabijcie się.

  • gieptil

   7 lipca 2017 at 23:36

   Jakbyś w temacie kurwy dała wyczerpujące wyjaśnienie, bo nie znam tych żydowskich stosunków w Israelu.

  • Tom

   8 lipca 2017 at 01:26

   Jak na razie zidentyfikowalem tutaj tylko jedna kurwe – ciebie, szmato

  • vlask

   8 lipca 2017 at 03:27

   Izrael jest państwem nielegalnym, broń atomową posiada nielegalnie, a „podłą kurwą”, cokolwiek epitet ten ma oznaczać, jesteś ty, parchaty gnoju, i wypierdalaj z tego portalu.

   • Termojądrowa Potęga Izraela

    12 lipca 2017 at 15:02

    zamknąć ryje kurwy!!!

    • Paweł

     17 lipca 2017 at 12:16

     Ciągle plujesz żydowskim gównem, bo tym cię karmią od dziecka. Gówno jesz, gównem jesteś żydowski śmieciu. Zabij się.

  • Paweł

   17 lipca 2017 at 12:18

   @toaletowe gówno izraela

   Nie masz większej kurwy nad żyda. Zabij się.

 27. Danka

  8 lipca 2017 at 13:21

  Skoro nietrzezwy Kwas przepraszal osobiscie, to coz….W zeszlym roku premier i prexydent uznali KBW i kryminalistow z UB pod zarzadem MBP za polskie wojsko w Kielcach w 46 pzed uznaniem sfalszowanego

 28. Danka

  8 lipca 2017 at 13:29

  Blokada i zrywanie wpisow.
  cd.referendum.Polskie wojsko walczylo z ta okupacyjna wladza i jej agendami.Polskie wojsko w 1946 to Zolnierze Niezlomni.Za malo robi IPN w dziele miedzynarodowej edukacji i uswiadamiania, jak bylo naprawde, a bedzie, jak powinno byc.Pytanie, co robia dziennikarze, bo chyba jeszcze mamy jakas polska prase, moze…

 29. Danka

  8 lipca 2017 at 13:35

  Zydowski funkcjonariusz Min.Bezp.Publicz.Jozef Swiatlo Lichtstein / nie- Fleichsfarb/ na falach Radia Wolna Europa, po ucieczce w 54r do Berlina Zachodniego, opowiadal o tej zbrodni zaplanowanej przez NKWD.

 30. Robert

  8 lipca 2017 at 16:06

  Zakompleksione i infantylne barany ze stada wybrabego,a jaki tam u nich rzad?Jednosci narodowej?Zydowsko,islamsko,chrzescijanski?Nie ma bardziej znacjonalizowanego tworu og Izraela.

 31. jol

  9 lipca 2017 at 11:41

  Żydki już ganiają po pustym sklepie…! Aj..waj!…Co by tu jeszcze nabroić Polakom…Za dużo ich uratowaliśmy w czasie wojny…Za dużo! A polscy idioci dalej ich promują(żydów) robiąc im festiwale kultury żydowskiej w Krakowie.Wybudowali muzeum Polin w Warszawie i dalej dają sie rozgrywać żydkom.Pan prezydent robi im święto chanukowe w Pałacu…sam miód! Komu to jest potrzebne?. Przypomnę jak to żydzi sprzedali Gruzinom drony do obrony przed ruskimi…a kody do tych dronów sprzedali ruskim.Jak to się skończyło?…wiadomo.Klawo jak cholera!

 32. jok

  9 lipca 2017 at 13:21

  Wg mnie – potrzebny jest symbol, moim zdaniem Brzostowica Mała, Mało kto na Zachodzie i w Polsce słyszał o „naszej zbrodniczości” do czasu rozpropagowania nazwy Jedw.
  Nie wystarczy mówienie o NKWD, udziale w milicji sowieckiej, powszechnym donoszeniu, Katyniu – to w ogólnym mniemaniu są „sprawy rosyjskie”, w najlepszym razie „sowieckie”.
  Nie wystarczą Naliboki, Koniuchy – to wojna, „partyzantka”
  sowiecka”, przedstawianie sprawy jako ‚ukaranie polskich faszystów” itd….
  Nie wystarczy o UB – to „zbrodnie komunistyczne” co najwyżej.
  Nie wystarczy nawet Grodno 1939 – tu atakowano w duzym stopniu polskie wojsko, nie wyłącznie cywili.
  Brzostowica Mała nadaje się na symbol, szkoda, że tak mało jest propagowana….

 33. Paweł

  11 lipca 2017 at 09:31

  Najśmieszniejsze jest, że mówią o powstaniu w gettcie. Owo powstanie to nic innego jak zwierzęcy odruch, który z powstaniem nie ma nic wspólnego. Kiedy zwierzę nie ma dokąd uciec to zaczyna się bronić. Powstanie z kolei musi być świadome.

 34. Paweł

  11 lipca 2017 at 09:40

  Chyba nikt nie ma już wątpliwości co należy z parchami robić? Pomyśleć, że okupant i wróg śmie od nas czegoś wymagać. To my musimy sprawić, żeby żydostwo spotkała bardzo surowa kara.

 35. real player

  6 września 2017 at 09:58

  Can you tell us more about this? I’d care to find out more details.

 36. interest rates

  6 września 2017 at 22:57

  You could definitely see your enthusiasm in the work you write.
  The world hopes for even more passionate writers such as you who aren’t afraid to say how they believe.
  Always go after your heart.

 37. Shannan

  7 września 2017 at 02:03

  Wow, that’s what I was searching for, what a material!
  present here at this webpage, thanks admin of this website.

 38. start up costs

  7 września 2017 at 13:03

  Hi there, I would like to subscribe for this weblog to get
  hottest updates, therefore where can i do it please assist.

 39. ipod devices download

  7 września 2017 at 20:15

  It’s going to be ending of mine day, however before end I am
  reading this great post to increase my experience.

 40. some1tolove.com

  8 września 2017 at 02:42

  Thanks for the good writeup. It if truth be told used to be a
  leisure account it. Look complex to more brought agreeable from you!
  By the way, how can we communicate?

 41. estate newbies

  8 września 2017 at 12:56

  Unquestionably believe that which you stated.
  Your favorite justification seemed to be on the net the easiest thing to be
  aware of. I say to you, I certainly get irked while people
  think about worries that they just do not know about.
  You managed to hit the nail upon the top as well as
  defined out the whole thing without having side effect , people could
  take a signal. Will probably be back to get more.
  Thanks

 42. Harley

  8 września 2017 at 21:25

  Thanks for finally talking about >Izraelska gazeta o wizycie prezydenta Trumpa w Polsce:
  Pomógł Polakom wybielić historię i wymazać masakrę w Jedwabnem – Prawy.pl <Loved it!

 43. Bryant

  9 września 2017 at 02:21

  Awesome article.

 44. www.guann.com.tw

  9 września 2017 at 13:36

  It’s an remarkable article designed for all the internet
  people; they will take benefit from it I am sure.

 45. real estate loans

  9 września 2017 at 15:31

  I have read so many articles or reviews about the blogger lovers except this piece of writing is really a nice piece of writing, keep it up.

 46. I am sure this paragraph has touched all the internet people, its really really good article on building up
  new weblog.

 47. real estate agent

  10 września 2017 at 22:11

  Because the admin of this web site is working, no uncertainty very shortly it will be well-known, due to its quality contents.

 48. gamessega.ru

  11 września 2017 at 08:25

  This is a topic that is near to my heart…
  Cheers! Where are your contact details though?

 49. Lamar

  11 września 2017 at 10:50

  Right now it seems like BlogEngine is the preferred
  blogging platform available right now. (from what I’ve read) Is that what you’re using on your blog?

 50. Estelle

  11 września 2017 at 14:10

  Hi there to every single one, it’s actually a nice for me
  to pay a visit this web site, it includes useful Information.

 51. garage doors

  11 września 2017 at 16:45

  Wow, fantastic blog layout! How long have you been blogging for?
  you make blogging look easy. The overall look of your site is fantastic, as well as the
  content!

 52. http://www.guann.com.tw/

  11 września 2017 at 17:35

  Can you tell us more about this? I’d care to find out more details.

 53. eunbyeulgo.woobi.co.kr

  11 września 2017 at 20:36

  Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though you relied on the video to make your point.
  You definitely know what youre talking about, why throw away your intelligence on just posting videos to your blog when you could be giving us something enlightening to read?

 54. door controls

  12 września 2017 at 10:12

  This piece of writing gives clear idea for the new users of blogging, that actually how to do running a
  blog.

 55. hypnosis mp3 downloads

  12 września 2017 at 12:41

  Hi there Dear, are you in fact visiting this site regularly, if so after that you will definitely get nice know-how.

 56. federal loan application

  12 września 2017 at 18:34

  I’m gone to convey my little brother, that he should
  also go to see this weblog on regular basis to obtain updated
  from newest gossip.

 57. decisions regarding real

  12 września 2017 at 19:39

  Great article. I am facing a few of these issues as well..

 58. weight watchers

  12 września 2017 at 21:46

  Sweet blog! I found it while surfing around on Yahoo News.
  Do you have any suggestions on how to get listed in Yahoo News?
  I’ve been trying for a while but I never seem to get there!
  Thank you

 59. start up capital

  13 września 2017 at 16:25

  Hi! Do you know if they make any plugins to protect against hackers?
  I’m kinda paranoid about losing everything I’ve worked hard on. Any recommendations?

 60. macau tourism

  16 września 2017 at 06:40

  Hi there, I desire to subscribe for this website to take latest updates, therefore where can i do it please help out.

 61. open golf

  16 września 2017 at 07:00

  I couldn’t refrain from commenting. Perfectly written!

 62. macau tourism presents

  16 września 2017 at 07:23

  You could definitely see your skills within the work you write.
  The world hopes for more passionate writers such as you who are not afraid
  to mention how they believe. All the time go after your heart.

 63. traveling abroad

  16 września 2017 at 12:48

  What’s up Dear, are you genuinely visiting this
  web site on a regular basis, if so afterward you will absolutely get fastidious know-how.

 64. open golf

  17 września 2017 at 10:58

  Wonderful blog! Do you have any tips for aspiring writers?
  I’m hoping to start my own website soon but I’m a little
  lost on everything. Would you recommend starting with
  a free platform like WordPress or go for a paid option? There are so many options out there that I’m totally overwhelmed ..
  Any suggestions? Many thanks!

 65. old golf course

  17 września 2017 at 11:00

  Excellent beat ! I would like to apprentice while you amend your site,
  how could i subscribe for a blog web site? The account helped me a acceptable deal.
  I had been a little bit acquainted of this your broadcast offered
  bright clear concept

 66. travel tips

  17 września 2017 at 12:40

  If you would like to take a good deal from this post then you have to apply such techniques
  to your won website.

 67. traveling abroad

  17 września 2017 at 17:21

  I want to to thank you for this excellent read!! I definitely enjoyed every bit of it.
  I have you book marked to check out new things you post…

 68. Pam

  17 września 2017 at 19:46

  I am really thankful to the owner of this site who has shared this enormous paragraph at
  at this time.

 69. https://kadikoyesc.net/author/stepaniecor

  18 września 2017 at 12:03

  With havin so much written content do you ever run into any issues of
  plagorism or copyright violation? My site has a lot of unique
  content I’ve either written myself or outsourced but it
  looks like a lot of it is popping it up all over the
  internet without my agreement. Do you know any solutions
  to help stop content from being ripped off? I’d really appreciate it.

 70. I all the time used to read article in news papers but
  now as I am a user of net thus from now I am using net for articles or reviews, thanks to web.

 71. swiss.cx

  19 września 2017 at 02:50

  My brother recommended I would possibly like this web site.
  He was entirely right. This publish actually made my day. You
  can not believe simply how much time I had spent
  for this info! Thanks!

 72. Edward

  19 września 2017 at 18:53

  Aww… I need this was revealed previous within the 7 days considering the fact that I comprehensively would include absent contemplating how substantially my Saturday sucked.

 73. Ernestina

  20 września 2017 at 08:02

  Hi there! I just want to give you a huge thumbs up for the great information you have right here on this post.
  I am coming back to your website for more soon.

 74. Vernita

  20 września 2017 at 15:30

  If you are going for best contents like me, just pay a quick visit this web page daily
  since it gives feature contents, thanks

 75. somethinghub.com

  20 września 2017 at 23:49

  Hi! Quick question that’s entirely off topic.
  Do you know how to make your site mobile friendly? My weblog looks weird when browsing from
  my iphone 4. I’m trying to find a theme or plugin that might
  be able to resolve this issue. If you have any suggestions, please share.

  With thanks!

 76. macau tourism offers

  21 września 2017 at 21:39

  Interesting blog! Is your theme custom made or did you download it from somewhere?
  A theme like yours with a few simple adjustements would really make my blog
  jump out. Please let me know where you got your design. Cheers

 77. WOW just what I was searching for. Came here by searching for
  entrepreneurs make

 78. jellyfishforum.com

  22 września 2017 at 20:36

  Thanks for sharing your thoughts on ig. Regards

 79. xcok.com

  25 września 2017 at 06:12

  I was recommended this blog by my cousin. I am not sure whether
  this post is written by him as nobody else know such detailed
  about my problem. You’re wonderful! Thanks!

 80. http://росклиник.xn--p1ai

  25 września 2017 at 08:56

  I am sure this paragraph has touched all the internet visitors, its really really pleasant article on building up new
  website.

 81. Dell

  26 września 2017 at 16:19

  Wow that was unusual. I just wrote an extremely long comment but
  after I clicked submit my comment didn’t show up. Grrrr…
  well I’m not writing all that over again. Anyways, just wanted to say excellent blog!

 82. http://www.haianvip.com

  27 września 2017 at 11:54

  Wonderful beat ! I would like to apprentice whilst you amend
  your website, how can i subscribe for a weblog website?
  The account helped me a acceptable deal. I were a little bit familiar of this
  your broadcast offered vibrant transparent concept

 83. soccer jerseys well-marked

  27 września 2017 at 22:13

  Paragraph writing is also a excitement, if you be familiar with then you can write otherwise
  it is difficult to write.

 84. brazil butt lift

  27 września 2017 at 22:52

  Wow that was odd. I just wrote an incredibly long comment
  but after I clicked submit my comment didn’t show up.
  Grrrr… well I’m not writing all that over again.
  Anyway, just wanted to say excellent blog!

 85. travel tips

  28 września 2017 at 11:48

  Great site you have got here.. It’s difficult to find high-quality writing like
  yours these days. I honestly appreciate individuals like
  you! Take care!!

 86. Jani

  28 września 2017 at 17:57

  It’s going to be ending of mine day, except before finish I am reading this wonderful article to increase
  my know-how.

 87. Ginger

  29 września 2017 at 12:28

  Howdy! This is kind of off topic but I need some help from an established blog.
  Is it very hard to set up your own blog? I’m not very techincal but I can figure things out
  pretty quick. I’m thinking about setting up my own but I’m not sure where
  to start. Do you have any points or suggestions? Cheers

 88. Jacquelyn

  29 września 2017 at 12:36

  Good site you have here.. It’s difficult to find high-quality writing like yours nowadays.
  I seriously appreciate people like you! Take care!!

 89. Link Directory Script

  29 września 2017 at 17:23

  Your blog would increase in ranking if you post more often.“*;:

 90. reverse phone lookup

  30 września 2017 at 04:59

  Great article.

 91. custom soccer jerseys

  30 września 2017 at 10:17

  Wow, wonderful blog layout! How long have you been blogging for?
  you make blogging look easy. The overall look of your website is fantastic, let alone the content!

 92. brazil butt

  30 września 2017 at 19:33

  I enjoy, lead to I discovered just what I was looking for.
  You’ve ended my four day long hunt! God Bless you
  man. Have a nice day. Bye

 93. holiday travel around

  1 października 2017 at 00:51

  I simply could not leave your site before suggesting that I really loved the usual info a person provide to your visitors?
  Is gonna be again incessantly to check up on new posts

 94. fatal heart attacks

  3 października 2017 at 07:10

  Hello there! This post could not be written any better!
  Reading this post reminds me of my good old room mate!
  He always kept talking about this. I will forward this page
  to him. Pretty sure he will have a good read. Thanks for sharing!

 95. arsenal soccer

  3 października 2017 at 14:11

  You could definitely see your enthusiasm in the article you write.
  The world hopes for even more passionate writers such as you who aren’t afraid to mention how they believe.
  All the time go after your heart.

 96. Mable

  4 października 2017 at 15:30

  hello!,I really like your writing very a lot! proportion we keep in touch extra approximately your post on AOL?
  I need a specialist on this house to solve my problem.
  May be that is you! Having a look ahead to peer you.

 97. travel guides

  4 października 2017 at 18:46

  Paragraph writing is also a excitement, if you be familiar with afterward you can write or else it is
  complex to write.

 98. Polly

  5 października 2017 at 02:32

  It’s going to be ending of mine day, however before finish I am reading this impressive piece of writing to increase my experience.

 99. tender dating

  6 października 2017 at 11:39

  Excellent, what a web site it is! This webpage provides valuable information to us,
  keep it up.

 100. confer heart

  8 października 2017 at 02:00

  I’ll immediately seize your rss feed as I can not find your e-mail subscription link
  or e-newsletter service. Do you’ve any? Kindly let me know so that I may just subscribe.
  Thanks.

 101. bigger butt workouts

  8 października 2017 at 02:19

  Great blog! Do you have any tips for aspiring writers?
  I’m hoping to start my own site soon but I’m a little lost on everything.
  Would you suggest starting with a free platform like WordPress
  or go for a paid option? There are so many options out there that I’m totally overwhelmed ..

  Any suggestions? Thanks a lot!

 102. heart disease multiply

  8 października 2017 at 06:44

  I was suggested this blog by my cousin. I’m not sure whether this post is written by him as no one else know such detailed about my difficulty.
  You are wonderful! Thanks!

 103. web dating

  9 października 2017 at 14:15

  I am really impressed with your writing skills
  as well as with the layout on your weblog. Is this a paid
  theme or did you modify it yourself? Either way keep up the excellent quality writing, it is rare to see a great blog like this one today.

 104. Analisa

  10 października 2017 at 04:20

  whoah this weblog is excellent i love studying your articles.

  Keep up the great work! You recognize, lots of individuals are searching round
  for this information, you can help them greatly.

 105. holiday travel today

  10 października 2017 at 05:18

  I am genuinely thankful to the owner of this web site who has shared this
  fantastic paragraph at at this place.

 106. gratis brazil dating

  10 października 2017 at 15:49

  What’s up, this weekend is fastidious designed for me,
  because this moment i am reading this great informative piece of writing here at my house.

 107. Kristie

  11 października 2017 at 08:32

  If you want to take a great deal from this post then you have to apply these techniques to your
  won blog.

 108. holiday travel around

  11 października 2017 at 11:58

  I’m really enjoying the theme/design of your weblog. Do you ever run into any web browser compatibility problems?
  A couple of my blog visitors have complained about my website not operating correctly
  in Explorer but looks great in Opera. Do you have any recommendations to help fix this
  problem?

 109. Mauro Luiz Soares Zamprogno

  11 października 2017 at 19:56

  Hey there! This post could not be written any better!
  Reading through this post reminds me of my good old room mate!
  He always kept chatting about this. I will forward
  this article to him. Fairly certain he will have a good read.
  Many thanks for sharing!

 110. Ramon

  15 października 2017 at 20:58

  If you want to get a great deal from this post then you
  have to apply these methods to your won webpage.

 111. http://vpub.binhduong.gov.vn/

  16 października 2017 at 04:50

  If you are going for most excellent contents like myself, only visit this web site every day because it
  provides quality contents, thanks

 112. tinder dating site

  16 października 2017 at 06:54

  These are truly fantastic ideas in regarding blogging.
  You have touched some pleasant points here.
  Any way keep up wrinting.

 113. www.produceoasis.com

  16 października 2017 at 11:37

  I am truly glad to read this web site posts which contains tons
  of helpful information, thanks for providing such statistics.

 114. tinder dating site free

  17 października 2017 at 08:51

  These are genuinely enormous ideas in about blogging.
  You have touched some nice factors here. Any way keep up wrinting.

 115. Umanizzare presidios

  17 października 2017 at 19:56

  Hello to every single one, it’s truly a pleasant for me to pay a quick
  visit this site, it consists of priceless Information.

 116. Lelio Vieira Carneiro Junior

  18 października 2017 at 07:04

  This site was… how do I say it? Relevant!! Finally I’ve found
  something which helped me. Kudos!

 117. Monika

  18 października 2017 at 10:07

  hi!,I love your writing very so much! share we keep in touch more approximately your post on AOL?
  I require a specialist in this area to unravel my problem.
  Maybe that’s you! Having a look forward to peer you.

 118. Itamar Serp

  19 października 2017 at 03:16

  Every weekend i used to pay a quick visit this website, for the
  reason that i want enjoyment, since this this web site conations actually pleasant funny stuff too.

 119. Umanizzare presídios

  19 października 2017 at 04:09

  At this time I am ready to do my breakfast, once having my breakfast coming again to read other news.

 120. Grupo Coral

  19 października 2017 at 11:52

  Saved as a favorite, I really like your site!

 121. Grupo Coral

  19 października 2017 at 22:06

  What’s up Dear, are you actually visiting this site regularly,
  if so after that you will without doubt obtain fastidious experience.

 122. Egli Diana Pinto

  20 października 2017 at 05:56

  I every time emailed this web site post
  page to all my friends, since if like to read it after that my links will too.

 123. Luiz Gastao Bittencourt da Silva

  20 października 2017 at 17:06

  I’ll immediately snatch your rss feed as I can not in finding
  your e-mail subscription hyperlink or newsletter service.

  Do you’ve any? Please permit me recognize in order that I could subscribe.
  Thanks.

 124. Umanizzare

  21 października 2017 at 08:18

  I for all time emailed this webpage post page to all my friends, for the reason that if like to read it then my contacts
  will too.

 125. Lelio Vieira Carneiro Junior

  21 października 2017 at 08:57

  Excellent weblog right here! Also your web site rather a lot up very
  fast! What web host are you using? Can I am getting your associate hyperlink to your host?
  I desire my site loaded up as fast as yours lol

 126. Umanizzare Gestão Prisional Ltda

  23 października 2017 at 12:12

  Excellent blog here! Additionally your site so much up very fast!
  What web host are you the usage of? Can I am getting your associate hyperlink for your host?
  I wish my site loaded up as fast as yours lol

 127. Dadado Veig

  23 października 2017 at 15:45

  magnificent issues altogether, you just received a new reader.
  What could you recommend about your post that you simply made some days in the past?
  Any positive?

 128. Lélio Vieira Carneiro Junio

  24 października 2017 at 07:50

  fantastic submit, very informative. I ponder why the other specialists of this sector don’t realize this.
  You must continue your writing. I’m confident, you have a great
  readers’ base already!

 129. Caleb

  24 października 2017 at 08:44

  I am extremely inspired along with your writing talents as smartly as with
  the format on your blog. Is this a paid topic or did you customize
  it yourself? Either way keep up the nice quality writing,
  it’s rare to see a nice weblog like this one these days..

 130. Luiz Gastão Bittencourt

  24 października 2017 at 17:45

  Good day! I simply wish to give you a huge thumbs up for your excellent
  info you have got right here on this post. I’ll be coming
  back to your web site for more soon.

 131. tinder dating

  24 października 2017 at 22:10

  Superb, what a web site it is! This weblog gives useful facts to us, keep
  it up.

 132. Umanizzare presidios

  25 października 2017 at 10:55

  Hello, just wanted to tell you, I enjoyed this post.
  It was helpful. Keep on posting!

 133. Carlos Eduardo Correa da Veig

  25 października 2017 at 13:31

  hi!,I love your writing very so much! share we communicate extra approximately your article on AOL?
  I require an expert in this area to unravel my problem.
  May be that’s you! Taking a look forward to look you.

 134. Umanizzare presídios

  25 października 2017 at 17:30

  I was able to find good advice from your blog articles.

 135. domain names

  25 października 2017 at 21:15

  Hi there! I just wish to offer you a huge thumbs up for your great information you have here on this post.
  I am returning to your blog for more soon.

 136. Itamar Serp

  26 października 2017 at 02:49

  Hi there to every one, the contents present at this site are actually amazing for people knowledge, well,
  keep up the good work fellows.

 137. contract phones reduces

  26 października 2017 at 07:58

  Everything is very open with a precise explanation of the challenges.
  It was truly informative. Your website is useful.
  Thank you for sharing!

 138. tinder dating site free

  26 października 2017 at 12:27

  Highly descriptive blog, I loved that a lot. Will there be a part 2?

 139. Egli Diana Pinto

  26 października 2017 at 12:36

  Wow that was strange. I just wrote an very long comment but after I clicked submit my comment didn’t show
  up. Grrrr… well I’m not writing all that over again. Anyways,
  just wanted to say wonderful blog!

 140. theoffenders.net

  27 października 2017 at 04:26

  Hello! Would you mind if I share your blog with my facebook group?
  There’s a lot of folks that I think would really appreciate your content.
  Please let me know. Many thanks

 141. Umanizzare

  27 października 2017 at 16:20

  whoah this weblog is fantastic i like reading your posts. Stay
  up the good work! You already know, lots of people are hunting round for this information,
  you can help them greatly.

 142. Egli Diana Pinto

  27 października 2017 at 21:36

  Hello, I enjoy reading through your post. I like to write
  a little comment to support you.

 143. Lelio Junior

  28 października 2017 at 01:09

  Wow, this article is good, my sister is analyzing such things, so I am going to convey her.

 144. Itamar Serp

  28 października 2017 at 05:45

  I was able to find good advice from your articles.

 145. tercio borlenghi junior

  28 października 2017 at 08:36

  Highly descriptive blog, I enjoyed that bit.
  Will there be a part 2?

 146. José Wilame Araújo Rodrigues

  28 października 2017 at 13:32

  This blog was… how do I say it? Relevant!! Finally I have found something which helped
  me. Thanks a lot!

 147. Umanizzare Gestão Prisional Ltda

  29 października 2017 at 00:32

  Spot on with this write-up, I really believe that this website needs
  far more attention. I’ll probably be returning to read more,
  thanks for the info!

 148. tercio borlenghi junior

  29 października 2017 at 03:24

  Great delivery. Sound arguments. Keep up the amazing spirit.

 149. de.unlimited-play.eu

  29 października 2017 at 22:02

  I always spent my half an hour to read this weblog’s content all the
  time along with a mug of coffee.

 150. smart phones

  30 października 2017 at 08:58

  I am really enjoying the theme/design of your
  blog. Do you ever run into any web browser compatibility issues?
  A few of my blog audience have complained about my website
  not working correctly in Explorer but looks great in Safari.
  Do you have any recommendations to help fix this problem?

 151. monthly phone

  30 października 2017 at 19:21

  Hi to every , as I am really keen of reading this weblog’s post to be updated on a regular basis.
  It includes nice stuff.

 152. asbestos study

  31 października 2017 at 02:14

  Hey there just wanted to give you a quick heads up.

  The words in your article seem to be running off the screen in Safari.
  I’m not sure if this is a format issue or something
  to do with internet browser compatibility but I figured I’d post to let
  you know. The layout look great though! Hope you get
  the issue fixed soon. Kudos

 153. Umanizzare

  31 października 2017 at 17:40

  It’s fantastic that you are getting ideas from this post as well as from our argument made at this place.

 154. tercio borlenghi junior

  31 października 2017 at 18:51

  This is a topic that’s close to my heart…

  Many thanks! Where are your contact details though?

 155. Grupo Coral fraude

  1 listopada 2017 at 05:48

  Hi, i think that i saw you visited my site thus i came
  to “return the favor”.I am trying to find things to improve my website!I suppose its ok
  to use a few of your ideas!!

 156. Luiz Gastao Bittencourt da Silva

  2 listopada 2017 at 12:26

  Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though
  you relied on the video to make your point. You obviously
  know what youre talking about, why waste your intelligence on just posting
  videos to your site when you could be giving us something enlightening to read?

 157. Umanizzare presidios

  2 listopada 2017 at 15:11

  fantastic points altogether, you simply received
  a logo new reader. What would you suggest about your publish that
  you just made some days in the past? Any sure?

 158. Lelio Junior

  4 listopada 2017 at 01:11

  I visited various blogs except the audio feature for audio songs existing at this
  site is really fabulous.

 159. domain names

  4 listopada 2017 at 12:06

  Hmm is anyone else having problems with the images on this blog loading?
  I’m trying to figure out if its a problem on my end or if it’s the
  blog. Any feed-back would be greatly appreciated.

 160. Ross

  8 listopada 2017 at 04:30

  I’m gone to inform my little brother, that he should also pay a visit this website
  on regular basis to get updated from most up-to-date information.

 161. http://s_8.edu54.ru

  8 listopada 2017 at 23:05

  Thanks in support of sharing such a pleasant thought, paragraph is pleasant,
  thats why i have read it entirely

 162. asbestos inside

  10 listopada 2017 at 05:34

  Hey! Do you know if they make any plugins to safeguard against hackers?
  I’m kinda paranoid about losing everything I’ve worked hard on. Any suggestions?

 163. home security systems reviews no contract

  12 listopada 2017 at 19:38

  Do you have how they are often more secure indoors?

 164. website numbers

  13 listopada 2017 at 17:28

  Greetings! Very useful advice within this article!

  It is the little changes that produce the most significant changes.
  Many thanks for sharing!

 165. home security camera reviews uk

  15 listopada 2017 at 05:56

  Do you experience feeling that they can are often more
  purchase in your home?

 166. home security systems diy 2017

  15 listopada 2017 at 20:29

  Safeguard your loved ones from deterioration?

 167. certain asbestos

  25 listopada 2017 at 09:22

  I’m not certain where you’re getting your information, but good topic.
  I needs to spend some time learning much more or working
  out more. Thanks for magnificent information I used
  to be searching for this info for my mission.

 168. CurtisDep

  28 listopada 2017 at 03:53

  Мы ценим ваше время и делим с вами общие цели. Ваши продажи для нас главный приоритет.
  заказать продвижение интернет ресурса логин скайпа SEO2000[/url]

  оращайтесь договримся есть примеры работ логин скайпа SEO2000

 169. right timex look

  28 listopada 2017 at 21:32

  What’s up, I check your blogs on a regular basis. Your
  story-telling style is awesome, keep doing what you’re doing!

 170. Na Czym Polega Pozycjonowanie Stron

  29 listopada 2017 at 04:52

  I really enjoy looking at on this website, it contains wonderful blog posts. „Don’t put too fine a point to your wit for fear it should get blunted.” by Miguel de Cervantes.

 171. reverse phone directory

  29 listopada 2017 at 12:13

  I’d like to find out more? I’d care to find
  out some additional information.

 172. duplex for sale

  29 listopada 2017 at 23:21

  I¡¦ve read some excellent stuff here. Certainly price bookmarking for revisiting. I surprise how much effort you put to create such a magnificent informative web site.

 173. Pozycjonowanie Stron Google Cena

  1 grudnia 2017 at 21:09

  I gotta favorite this web site it seems invaluable extremely helpful

 174. Pozycjonowanie Stron WWW Co To Jest

  3 grudnia 2017 at 23:29

  You could certainly see your expertise in the paintings you write. The arena hopes for more passionate writers like you who aren’t afraid to say how they believe. All the time follow your heart. „We are near waking when we dream we are dreaming.” by Friedrich von Hardenberg Novalis.

 175. Fashion

  4 grudnia 2017 at 09:15

  I like this website so much, saved to favorites. „To hold a pen is to be at war.” by Francois Marie Arouet Voltaire.

 176. female movie stars

  4 grudnia 2017 at 13:13

  hello!,I really like your writing very so much! proportion we communicate extra about your post on AOL? I need an expert on this area to unravel my problem. May be that is you! Having a look ahead to peer you.

 177. News

  4 grudnia 2017 at 20:01

  Some genuinely great articles on this website, regards for contribution. „The spirit is the true self.” by Marcus Tullius Cicero.

 178. naser

  4 grudnia 2017 at 22:09

  Spot on with this write-up, I truly assume this web site wants way more consideration. I’ll most likely be once more to read rather more, thanks for that info.

 179. News

  5 grudnia 2017 at 04:01

  I like this post, enjoyed this one thanks for putting up.

 180. News

  5 grudnia 2017 at 18:34

  I gotta bookmark this site it seems extremely helpful very beneficial

 181. Pozycjonowanie Strony Wordpress

  5 grudnia 2017 at 22:12

  you’re actually a excellent webmaster. The website loading speed is incredible. It seems that you’re doing any unique trick. In addition, The contents are masterpiece. you’ve done a magnificent job in this topic!

 182. News

  6 grudnia 2017 at 02:39

  You have brought up a very great points , regards for the post.

 183. News

  6 grudnia 2017 at 15:43

  I got what you intend, regards for putting up.Woh I am pleased to find this website through google. „It is a very hard undertaking to seek to please everybody.” by Publilius Syrus.

 184. News

  7 grudnia 2017 at 01:53

  As soon as I observed this site I went on reddit to share some of the love with them.

 185. hammer of thor asli di solo

  7 grudnia 2017 at 12:30

  Great beat ! I would like to apprentice whilst you amend your website, how can i subscribe for a weblog website? The account aided me a appropriate deal. I were tiny bit acquainted of this your broadcast provided bright clear idea

 186. Gorzow Tworzenie Sklepow Online

  7 grudnia 2017 at 20:07

  hello!,I really like your writing very a lot! percentage we keep up a correspondence more approximately your article on AOL? I require a specialist on this space to unravel my problem. Maybe that’s you! Having a look ahead to peer you.

 187. Tworzenie Stron Wordpress

  8 grudnia 2017 at 03:06

  I truly appreciate this post. I’ve been looking all over for this! Thank goodness I found it on Bing. You have made my day! Thanks again!

 188. Home Improvement

  9 grudnia 2017 at 16:15

  My brother recommended I might like this blog. He was totally right. This post actually made my day. You cann’t imagine just how much time I had spent for this info! Thanks!

 189. airfare

  9 grudnia 2017 at 17:35

  Hello there, I found your website by way of Google at the same time as searching for a comparable subject, your site came up, it appears to be like good. I’ve bookmarked it in my google bookmarks.

 190. Travel

  10 grudnia 2017 at 05:53

  Very interesting info !Perfect just what I was searching for! „Music is a higher revelation than philosophy.” by Ludwig van Beethoven.

 191. paket tour china 2015

  11 grudnia 2017 at 09:29

  I simply needed to thank you very much once more. I do not know the things that I would’ve achieved in the absence of the creative ideas discussed by you concerning my theme. It had been a very traumatic problem in my circumstances, but witnessing your expert fashion you solved that forced me to jump over gladness. Extremely happier for the advice as well as hope you really know what an amazing job that you’re getting into educating many others thru your web site. Most probably you have never come across all of us.

 192. Online Shopping Clothes

  12 grudnia 2017 at 03:37

  Excellent beat ! I wish to apprentice while you amend your site, how can i subscribe for a blog website? The account aided me a acceptable deal. I had been tiny bit acquainted of this your broadcast provided bright clear idea

 193. cool tee shirts designs

  12 grudnia 2017 at 05:49

  This is the fitting blog for anyone who wants to seek out out about this topic. You realize a lot its almost hard to argue with you (not that I truly would want…HaHa). You positively put a new spin on a subject thats been written about for years. Great stuff, just great!

 194. Fitness

  12 grudnia 2017 at 06:56

  You could certainly see your enthusiasm in the work you write. The world hopes for even more passionate writers such as you who are not afraid to mention how they believe. All the time go after your heart.

 195. Education

  12 grudnia 2017 at 13:55

  Simply a smiling visitor here to share the love (:, btw great layout.

 196. Attorney

  12 grudnia 2017 at 17:45

  you are in reality a excellent webmaster. The site loading speed is incredible. It kind of feels that you are doing any distinctive trick. Also, The contents are masterwork. you’ve done a great task in this subject!

 197. Web Design

  12 grudnia 2017 at 18:48

  I really appreciate this post. I’ve been looking all over for this! Thank goodness I found it on Bing. You have made my day! Thank you again!

 198. you can check here

  12 grudnia 2017 at 23:38

  Might be practically extremely difficult to come across well-educated visitors on this content, however , you come across as like you comprehend what you’re talking about! Appreciation

 199. Auto Solutions

  13 grudnia 2017 at 02:40

  you’re actually a just right webmaster. The website loading velocity is amazing. It seems that you’re doing any distinctive trick. Also, The contents are masterwork. you’ve done a magnificent task on this subject!

 200. Business

  13 grudnia 2017 at 10:37

  I loved as much as you’ll receive carried out right here. The sketch is tasteful, your authored material stylish. nonetheless, you command get bought an impatience over that you wish be delivering the following. unwell unquestionably come more formerly again since exactly the same nearly very often inside case you shield this increase.

 201. Weight Loss

  13 grudnia 2017 at 11:06

  Very good written post. It will be beneficial to everyone who utilizes it, including me. Keep doing what you are doing – i will definitely read more posts.

 202. Home Page

  13 grudnia 2017 at 14:01

  Remarkably significant highlights you have stated, say thanks a lot for setting up.

 203. homeopathic medicine

  13 grudnia 2017 at 14:34

  I am glad for commenting to let you be aware of of the awesome discovery my cousin’s child encountered visiting your web site. She realized numerous things, which included how it is like to possess an awesome helping heart to get the mediocre ones smoothly have an understanding of certain advanced subject areas. You truly did more than our expected results. I appreciate you for coming up with these necessary, healthy, explanatory and also easy guidance on the topic to Tanya.

 204. Fashion

  13 grudnia 2017 at 17:00

  Thank you for the sensible critique. Me and my neighbor were just preparing to do a little research about this. We got a grab a book from our area library but I think I learned more from this post. I’m very glad to see such excellent information being shared freely out there.

 205. Lawsuit

  14 grudnia 2017 at 02:11

  Thank you for the auspicious writeup. It in fact was a amusement account it. Look advanced to far added agreeable from you! However, how could we communicate?

 206. Rodrick

  14 grudnia 2017 at 04:55

  Hi there! Would you mind if I share your blog
  with my twitter group? There’s a lot of folks that I think would really appreciate your content.
  Please let me know. Thanks

 207. Education

  14 grudnia 2017 at 05:12

  I just could not go away your web site before suggesting that I really enjoyed the standard info a person supply for your guests? Is going to be again continuously to check up on new posts.

 208. rental mobil bandung

  14 grudnia 2017 at 05:57

  Nice read, I just passed this onto a friend who was doing some research on that. And he actually bought me lunch as I found it for him smile Therefore let me rephrase that: Thanks for lunch!

 209. Education

  14 grudnia 2017 at 10:16

  Some really superb articles on this website, thanks for contribution. „Give me the splendid silent sun with all his beams full-dazzling.” by Walt Whitman.

 210. Health Store

  14 grudnia 2017 at 11:45

  I¡¦ve been exploring for a little bit for any high quality articles or weblog posts on this kind of space . Exploring in Yahoo I ultimately stumbled upon this website. Reading this information So i¡¦m satisfied to convey that I’ve a very good uncanny feeling I came upon exactly what I needed. I most certainly will make certain to don¡¦t put out of your mind this web site and give it a look on a continuing basis.

 211. Legal

  14 grudnia 2017 at 15:41

  I like this weblog so much, saved to favorites. „I don’t care what is written about me so long as it isn’t true.” by Dorothy Parker.

 212. Travel Advisor

  14 grudnia 2017 at 18:20

  Great work! That is the kind of info that are meant to be shared across the web. Shame on Google for not positioning this post upper! Come on over and talk over with my website . Thank you =)

 213. Business

  14 grudnia 2017 at 20:30

  Great blog here! Also your site loads up very fast! What web host are you using? Can I get your affiliate link to your host? I wish my site loaded up as quickly as yours lol

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra