Z kraju

Pomnik AK jako paśnik do KOD-u i UBywateli RP

fot za https://twitter.com/krzysztofbosak

Nogi na przysiędze AK du…y posadzone na Virtuti Militari. Tak wczoraj pomnik Armii Krajowej potraktowali KOD-ziarze i UBywatele RP.

 

KOD i Obywatele RP wczoraj pokazali jak szanują Polskę. Historię, tradycję i kulturę. Rozsiedli się pod Sejmem na… pomniku Armii Krajowej żeby się nażreć. Jak widać prawdziwi demokraci to także prawdziwa kultura. Chlew zostawili pod Sądem Najwyższym. Świeczki trzeba sprzątać! Zwłaszcza te które postawiali na pomniku Powstania Warszawskiego.

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

194 komentarze

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra