Z zagranicy

Niemcy i Włosi chcą za wszelką cenę pozbyć się migrantów

Włosi chcą za wszelką cenę pozbyć się przywożonych codziennie z Libii nielegalnych imigrantów. Dlatego wraz z Martinem Schulzem snują plany nad położeniem nacisku na „europejską solidarność”, co w języku rzeczywistości oznacza odebranie kwestii imigracyjnych z poziomu krajowego  i przyznania ich jako kompetencji kontrolowanym przez Niemcy instytucjom europejskim.

Podczas spotkania w Rzymie kandydat SPD na kanclerza Niemiec Martin Schulz i premier Włoch Paolo Gentiloni zaapelowali w czwartek o europejską solidarność wobec kryzysu migracyjnego. Mówili, że łączy ich przekonanie o potrzebie przyspieszenia umocnienia UE. Szef włoskiego rządu oświadczył – Jesteśmy obaj przekonani, że w obecnej fazie, także dzięki pozytywnym wynikom ekonomicznym, musi dojść do przyspieszenia w UE, by dążyła do promocji inwestycji, wymiaru społecznego, unii walutowej i fiskalnej oraz większej wspólnej odpowiedzialności. Potrzebne jest wspólne zaangażowanie. My nie pogodzimy się z koncepcją, że wyzwanie ze strony migracji, w tym także napływu migrantów ekonomicznych, można pozostawić do rozwiązania pojedynczym krajom, kierując się przypadkiem lub geografią.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

12 komentarzy

12 Komentarzy

 1. marju73

  27 lipca 2017 at 22:30

  Nie damy, by nas gnębił wròg!
  Tak nam dopomòż Bòg!

 2. AB

  27 lipca 2017 at 22:58

  moje pytanie brzmi…
  „jak mi strzeliła rura w łazience, to biegam przed blokiem i wrzeszczę, że wszyscy, co mówią o pękniętej rurze są pojeb ani…, czy może pójdę do administracji i poproszę o usunięcie usterki?
  … pytanie retoryczne, aczkolwiek odnosi się do powyższego problemu…

  • wiesscar

   27 lipca 2017 at 23:33

   pierwsze to zakrecic zawor zeby woda sie przestala dalej lac,
   nastepnie zamknac Merkel w wariatkowie lub wiezieniu,
   jesli Merkel i Franek to zawory to Franka odeslac natychmiast do Argentyny,

 3. Slawomir Tomasz Roch

  28 lipca 2017 at 00:33

  Wypchajcie sie Niemcy i Wlosi swoim wlasnym bigosem, ktory narobiliscie! Nie umiecie upilnowac wlasnych granic, a chcecie UE obronic?! Dobre sobie zarty! Kon by sie usmial! Nie oczekujcie zatem powaznej odpowiedzi od Polski i Wegier! Raz jeszcze prosze, apeluje takze do papieza Franciszka, by zdecydowanie potepial zlo gdyz UE stacza sie w szybkim tempie na naszych oczach. I oby nie bylo z tego katastrofy.

 4. Marian

  28 lipca 2017 at 06:12

  Znudziły się już afrykańskie zabawki?

 5. Polka

  28 lipca 2017 at 06:20

  Franciszek ma potępić zło ? on się w nim czuje jak ryba we wodzie !
  Ludzie ogarnijcie się ,tak trudno myśleć i wreszcie poznać prawdę ?!
  Apel do Franciszka to bezsens !

 6. hansi

  28 lipca 2017 at 07:00

  Włosi, to MAFIA, podobnie, jak u nas – POlska, to MAFIA żydo-Bezpieki 🙂
  Mafia ma interes, niebagatelny, na IMPORCIE Afrabów – a dalej, niech się może Polacy i Węgrzy martwią, byle włoski mafiozo zarobił na imigrantach 🙂
  Proste, nad czym tu deliberować ?..
  Po prostu zamknąć granice – i niech się Włosi udławią, voila…
  Niech się Austriacy z nimi szarpią, na czele z ich żydowskim komuchen na stołku Prezydenta…

 7. hansi

  28 lipca 2017 at 07:05

  Jeśli parszawski (nie)rząd ulegnie i zacznie Afrabów przyjmować (a ci – natychmiast będą uciekać do Niemiec, na czym zacznie się bogacić znowu mafijka, zgadnijcie, jaka), to zacznie się w Polsce lać krew.. Bo w Polsce NIE MA przyzwolenia na ciemnoskórą imigrację, POMIMO WRAŻENIA, jakie usilnie i systematycznie od lat,. stara się zrobić żydokomusza propaganda, partii nie tylko lewackich…
  A ZACZNIE przyjmować niebawem, bo w Polsce zaczynają rządzić już „fundacje” wszelkie żydowskie, a nie legalne Władze…
  Polacy, NAWET ci pozostający jeszcze w Ojczyźnie, NIE SĄ bynajmniej tak „otwarci” i „nowocześni” eropedalsko, jakby sobie tego „nasza” żydoubecja życzyła, więc spoko 🙂 ..

 8. kowalski

  28 lipca 2017 at 07:21

  Włosi i Niemcy może i chcą tylko że to „chcenie” nie dotyczy chazaro-lewackich oligarchii rządzących w tych państwach.Ta antyeuropejska mafia chce tylko by tym szambem zalać całą UE a nie tylko zachód UE

 9. Tola

  28 lipca 2017 at 13:54

  A co jeśli rząd się ugnie i zacznie ich przyjmować? Będziemy w stanie zadziałać tak, aby do tego nie dopuścić? Ciagle są manifestacje antyrządowe a co z normalnymi ludźmi, którzy chcą jak najlepiej dla Polski, dla swoich dzieci i następnych pokoleń? Przecież jak ta dzicz zaleje inne kraje dookoła nas to jak my wtedy sobie poradzimy, żeby tych islamistów u nas nie było?
  Zastanawia mnie jedno… czytam mnóstwo komentarzy bardzo mądrych, inteligentnych, różne artykuły, strony internetowe, które obrazują całe zło i uświadamiają to innym, felietony… i z nimi się w 100% zgadzam, jak i mnóstwo innych normalnych, nieprzekupnym ludzi i nie rozumiem tego, ze skoro mamy tak dużo mądrych ludzi, chcących jak najlepiej dla naszej Ojczyzny to dlaczego nie mogą oni połączyć swe siły i startować w wyborach, wywierać niesamowite naciski na rząd… jest tez dużo takich organizacji, czy to Młodzież Wszechpolska, czy Obóz Narodowi-Radykalny, czy Ordo Iuris z niesamowitymi prawnikami, którzy walczą o szczytne cele… czemu nie możecie się połączyć i zostać bohaterami narodowymi dla nas i następnych pokoleń? Macie poparcie w niesamowicie dużej liczbie ludzi!

 10. Tomasz

  28 lipca 2017 at 22:34

  Włosi i Niemcy niech sobie radzą z tym problemem czyli islamskich terrorystów .Odopwiedź Polski to POLEXIT .”w pył i proch rozpadnie się Krzyżacka zawierucha”… ROTA MARII KONOPNICKIEJ

 11. kevin

  31 lipca 2017 at 21:06

  voilà un petit test pour voir. En effet je veux absolument que mes liens s’indexent bordel. Ca fait trop là sinon mes amis.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra