Kościół

Prawy.pl i miesięcznik Moja Rodzina na Jasnej Górze

5 kwietnia w sobotę na Jasnej Górze miesięcznik "Moja Rodzina" oraz portal Prawy.pl na uroczystej Mszy św. o godz. 11.00 w Kaplicy Cudownego Obrazu pomodlą się w obronie życia, rodziny i narodu!

 

Wszyscy ludzie dobrej woli z całej Polski i spoza jej granic gromadzą się już od ponad roku na Jasnej Górze, by razem z miesięcznikiem katolickim "Moja Rodzina", portalem Prawy.pl i zaproszonymi gośćmi przed cudownym obrazem wspólnie dziękować za wielki dar wolności Rzeczypospolitej Polskiej.

W obliczu ogromnych zagrożeń naszej Ojczyzny nie możemy zapominać o żarliwej modlitwie. Prośmy o łaski, potrzebne, by bronić każde życie, rodzinę i naród.

Patronat nad comiesięcznymi Mszami Św. objął metropolita częstochowski ks. abp Wacław Depo.

DOŁĄCZ DO NAS NA JASNEJ GÓRZE! BĄDŹ Z NAMI CO MIESIĄC.

TWOJA INTENCJA NA JASNEJ GÓRZE!!!

Informujemy, że chętni mogą podać intencję, która będzie dołączona do Mszy świętej odprawionej w sobotę 5 kwietnia, o godz. 11.00 na Jasnej Górze. Za dołączenie intencji proszę przesłać dobrowolną ofiarę na pomoc samotnym matkom i ofiarom przemocy domowej.

Można również zamawiać Msze Święte indywidualne, lub Gregorianki za zmarłych tj. 30 Mszy Świętych odprawianych codziennie. Do zamawianych indywidualnych Mszy Świętych i Gregorianek prosimy dołączyć ofiarę na cele statutowe fundacji tj. od 35 zł za jedną intencję Mszy Świętej.

Podajemy konto Fundacji S.O.S. Obrony Poczętego Życia, wydawcy miesięcznika "Moja Rodzina" oraz portalu "Prawy.pl": 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Prosimy dopisać intencje mszalne: ilość, gregorianka, czy zbiorowa…

Prosimy podać również telefon do siebie i adres email. Tym, którzy zamówią intencje mszalne składamy serdeczne Bóg zapłać za jednoczenie się z nami w modlitwie i za złożone ofiary na pomoc samotnym matkom i ofiarom przemocy domowej.

Intencje prosimy składać: ks. Ryszard Halwa, tel. 505148794

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra