Z zagranicy

To nie żart! Hillary Clinton rozważa zostanie pastorem!

Znana ze swoich proaborcyjnych poglądów, skrajnie lewacka była pierwsza dama USA Hillary Clinton rozważa zostanie pastorem kościoła metodystów.

Bill Shillady, duchowy doradca Clinton i autor książki na temat nieudanej kampanii prezydenckiej, która wkrótce zostanie opublikowana, powiedział o tym w rozmowie z „The Atlantic”. Gazeta opublikowała 6 sierpnia artykuł „Hillary chce mówić kazania” autorstwa Emmy Green, w którym ujawnia marzenie Hillary Clinton zostania pastorem metodystów. Autorka artykułu spekuluje, że Clinton ostatnio wycofała się z publicznych rozmów na temat swojej wiary i że to był jeden z powodów, dla którego przegrała w 2016 roku.

„Były redaktor Newsweeka Kenneth Woodward ujawnił, że Clinton powiedziała mu w 1994 roku, że przez cały czas myśli o zostaniu pastorem metodystów” napisała Green.

Niemalże hagiograficzna książka Shillady’ego „Strong for a Moment Like This: The Daily Devotions of Hillary Rodham Clinton”, już w samym tytule nawiązuje do Księgi Estery, „która opowiada historię młodej kobiety, która musi stawić czoła skorumpowanym politykom w celu ocalenia swojego narodu”. W przypadku postaci Hillary Clinton takie nawiązania brzmią co najmniej jak niesmaczny żart, a jednak autor książki to czyni, dokładając jeszcze relacje z poświęceń, na jakie miała się zdobyć Clinton w czasie kampanii wyborczej.

Sam Shillady oświadczył w rozmowie z „The Atlantic”, iż uważa, że Clinton „byłaby wspaniałym pastorem” i nie przeszkadzały mu w tym ani skrajnie lewackie ani proaborcyjne poglądy.

Clinton wspiera aborcję i związki jednopłciowe

Przyznam, że strach pomyśleć, czego Hillary Clinton mogłaby nauczać w kościele metodystów, skoro jej przemówienia zawsze były mocno nacechowane ideologią Nowej Lewicy i to w różnych obszarach. Liczba jej przemówień, w których opowiadała się za związkami jednej płci jest ogromna, podobnie zresztą jak i proaborcyjnych.

– Nienarodzona osoba nie ma praw konstytucyjnych – przekonywała Clinton na antenie NBC w kwietniu 2016 roku. W tym samym wywiadzie przyznała, że kobieta przy nadziei „jest matką, która nosi swoje dziecko”, co oznacza, że posiada ona świadomość swoich zbrodniczych działań.

Co więcej, posunęła się do powiązania proliferów z grupami terrorystycznymi i powiedziała Planned Parenthood, że jej kampania należy do aborcyjnego giganta o jego aborcjonistów.

W jej ocenie zakazanie aborcji przez częściowe urodzenie jest „ekstremalne, zwodnicze i niekonstytucyjne” – tak twierdziła jeszcze jako senator w 2003 roku. Przyznała wówczas, że procedura dotyczy „żywego dziecka” poprzez stwierdzenie: „Uważam, że zmuszanie kobiety do donoszenia dziecka, o którym wie, że umrze, jest zbrodnią, i to nie tylko na jej zdrowiu fizycznym, jej zdrowiu psychicznym, lecz także na naszych wartościach jako narodu wolnych ludzi”.

Warto w tym miejscu przypomnieć, na czym polega aborcja przez częściowe urodzenie. Otóż kiedy z łona matki wyjdzie już niemalże całe ciało dziecka (za wyjątkiem główki), aborter bierze nożyczki i wbija je ostrymi końcami w podstawę czaszki dziecka, następnie bierze silnie ssący aparat, aby wyssał mózg dzieciątka. Oto, za czym opowiada się Hillary Clinton i to chce promować wśród metodystów, którzy w 2016 roku opuścili proaborcyjną koalicję. A może właśnie opuszczenie przez metodystów organizacji promującej zabijanie dzieci poczętych jest przyczyną, dla której niespełniona w polityce Clinton chce promować wyznawane przez siebie antywartości właśnie tam?
Źródło: LifeSiteNews

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

12 komentarzy

12 Komentarzy

 1. m

  9 sierpnia 2017 at 18:14

  Pastorem?!
  Płeć zmienia?

 2. stan

  9 sierpnia 2017 at 18:53

  Mówmy o herezji metodyzmu.
  Clintonowa jeszcze dostała czas, którego w jej przypadku jest dramatycznie mało. Czy go dobrze wykorzysta?

 3. Obserwujący

  9 sierpnia 2017 at 21:08

  Iiii… tak pójdzie na PO+tępienie wieczne za swoje czyny !

 4. Ta ZŁODZEJKA i oszustka już dawno powinna GNIĆ w PIERDLU !

  10 sierpnia 2017 at 04:45

  Ta ZODZEJSKA suka wykorzystując ten lewacki bandycki burdel USA będąc w tym anty-ameryńaskim żydoskim PRZESTĘPCZYM gangu tzw. „partia demokratyczna” i na stanowisku Secretary of State(coś w rodzaju „premiera”) WYŁUDZIŁA łapówki na sume co najmniej $90 milionów od zagranicznych polityków z całego Świata, obiecując im „pomylśne załatwienie” różnych spraw, przez rząd „amerykański” czyli bandę skorumpowanych murzynów i żydów.
  Ponadto w „dziwnych” okolicznościach zostało ZABITYCH ok. 50 osób, którzy wcześniej współpracowali z tą OSZUSTKĄ i ZŁODZEJKĄ lub z jej „mężem” ZBOCZENCEM erotomanem też ZŁODZEJEM.
  Jeśli takie ŚMIERDZĄCE GÓWNO jak ona zostanie „pastorem” w jakieś SEKCIE w tym zbankrutowanym moralnym gnoju jak to USA, to będzie to oznaczać że ta SEKTA to zgraja oszustów, ZŁODZIEJI i pierdolniętych IMBECYLI.

 5. Glynis Demski

  10 sierpnia 2017 at 10:02

  This article will assist the internet people for building up new blog or even a weblog from start to end.

 6. niepisior

  10 sierpnia 2017 at 12:19

  Bóg ustrzegł świat przed tą waginododatnią osobą.
  Jednak nie wierzę, że ona będzie pastorem metodystów. Przecież w ten sposób WYKLUCZA muzułmanów, żydów, buddystów, scjentologów, i dziesiątków innych „religii”. A clintoniści przecież walczą z wykluczeniem…

 7. Taki kraj jacy w nim "pastorowie" czyli USA to kloaka etyczna

  10 sierpnia 2017 at 15:02

  Nawet największe szatany nie nawidzą tej obecnej ameryki !
  Ta kloaczna upadlina Waszyngton to zbiorowisko najgorszych ludobójców, oszustów, złodziei i zboczeńców na tej planecie Ziemi. Ich kloaczną meliną takich złodzejo-bandytów jest tzw. „capitol” i ta żydo-masońska druga MELINA „biały dom” skąd wywodzą się ci złoczyńcy „pastorowie” pokroju tej zalegalizowanej złodzejki.
  Ambasadar waszyngtoński w Warszawie to też taki „pastor” zboczeniec, który WYMUSIŁ na pracownikach ambasady tego bagna moralnego USA aby uczestniczyli w paradzie zboczeńców w Warszawie:
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/06/ambasada_usa_parada_wolnosc24.jpg
  Ta zgraja tych waszyngtońskich „pastorów” ludobujco-zboczenców jak to pokrętło clinton „wymodlili”, że 91 milionów amerykańskich obywateli jest bezrobotnych i klepie biedę, 70% obywateli amerykańskich nie posiada jakich kolwiek opieki zdrowotnej w tym „bogatym zbankrutowanym szambie USA” zdycha powolną śmiercią z powodu nie leczonych chorób, 30% dzieci w USA głoduje, a w tym zboczonym waszyngtońskim moralnym bagnie złoczyńców waszyngtońskich w biały dzień po centralnych ulicach latają szczury, a hotelach stadami baraszkują karaluchy i pluskwy …
  Taką to „wspaniałą” kloaczną śmierdzącą skwaśnizną śmietnika amerykę „wymodlili” tacy „pastorowie” różnych sekt pokroju tej zakłamanej zalegalizowanej złodzieki, których w USA są całe tabuny.

 8. Hania

  10 sierpnia 2017 at 17:05

  …e..tam!
  Niech se ma
  jaki ” kościół” taki pastor 🙂

 9. jacek

  10 sierpnia 2017 at 17:28

  Chyba że w antykościele lucypera.

 10. Janusz

  11 sierpnia 2017 at 01:20

  Chyba rabinem…

  • andzia

   11 sierpnia 2017 at 12:40

   Jak zwał tak zwał. Podobno pastor w Ameryce to niezła fucha. Dlatego sekty protestanckie mnożą się jak króliki.

 11. Seff

  11 sierpnia 2017 at 19:18

  Też słyszałem, pastorem kościoła demonów. Nominacja za kobietę najbardziej zaangażowaną po środzie w aborcję.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra