Felieton

Niemcy kierują się chorą, zbrodniczą ideologią, a nie współczuciem wobec uchodźców

Niemieckie media grzmią,że „w niektórych państwach bloku wschodniego ludność ciągle jeszcze jest homogeniczna”,że „państwa, które chcą zachować swą jednorodność narodową powinny natychmiast opuścić UE”, gdyż „nie rozumieją istoty UE”.
Więc Niemcy już nie ukrywają, że nie chodzi im o „biednych uchodźców”, o względy humanitarne. Przesiedlanie do Europy milionów muzułmanów i Afrykanów i siłowe ich zasiedlanie w Europie Wschodniej wbrew woli ich mieszkańców służy jedynie realizacji przemyślanego programu likwidacji jednorodnych, homogenicznych państw narodowych, w tym Polski i Węgier.

Chodzi o chorą, zbrodniczą ideologię, a nie współczucie.

Niemcy sugerują konieczność dalszej presji politycznej na Europę Wschodnią, by możliwa stała się w nich „przemiana społeczna”. Czyli likwidacja i rozpuszczenie polskiego narodu jako gospodarza polskiego terytorium.
Ale co chcą zyskać na tych przyszłych lokalnych kalifatach i „społecznych przemianach” na wschodzie Europy Niemcy, skoro wkrótce przecież sami, jako naród „zabogacony” przez islam znikną?

Można ze zdumieniem spytać, skąd ta siła, to działanie i „urok” islamu przyprawiające zachodnich Europejczyków o oszalały pęd do śmierci, do samozagłady?

Zachodnia Europa chce do zagłady przemocą doprowadzić też nas. Ale Polska będzie się bronić. Aż nas ze złości sami z tej Unii wyrzucą. A potem na kolanach, ze swych kryjówek będą nas prosić o drugiego Sobieskiego…

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

11 komentarzy

11 Komentarzy

 1. hansi

  8 września 2017 at 08:48

  100%, Pani Pawłowicz.
  MY to wiemy, bo stoi to jasno, nawet w słynnych (obojętnie – prawdziwych, czy sfałszowanych) „Protokołach Mędrców Syjonu”.
  Jednak – trzeba to głośnio, ciągle w kółko powtarzać, żeby trochę zrównoważyć wszechogarniający jazgot propagandy lewackiej, starając się „nawrócić” na elementarny, zdrowy rozum, przynajmniej te rzesze oszołomionych, „młodych, wykształconych z wielkich miast”, czyli dzisiejszych 45-latków, którzy ciągle jeszcze myślą, że te „humanitarne”, unijne jasełka „multi-kulti”, to wszystko NAPRAWDĘ 🙂
  Ponieważ 95% populacji (każdej..), to idioci (J. Korwin-Mikke, a ja potwierdzam), trzeba chociaż część z nich nawrócić..
  Bo przeciwko TROLLOM, opłacanym suto przez Sorosa (ostatnio jakby mniej hojnie chyba..) – nie wskóramy nic, bo oni po prostu muszą robić to, za co im żydownia płaci… Ale jest ich MAŁO 🙂
  Więc jest szansa 🙂
  A „diagnozę” Pani Pawłowicz można 1:1 powielać, jako podsumowującą jądro sprawy z Czwartą Rzeszą (TEŻ skazaną na zagładę = do zastąpienia jej przez Kalifat 🙂 ).
  A co do OSTATNIEGO zdania tutaj, Pani Pawłowicz, to – NIE WIADOMO, Pani profesor, co też dla POLAKÓW okaże się gorsze ?..
  DŻUMA ? Czy może cholera (żydowska), jako przemieszany z Banderownią, „nawóz historii” dla Narodu Wybranego w naszym Nowym Izraelu.., pardon, w naszym „Międzymorzu” niebawem ?…

  Shalom ! 🙂

 2. Maciek

  8 września 2017 at 09:16

  Pani profesor ,a może po prostu wyznawca Allaha to najlepsza realizacja politpoprawnego człowieka.

  Tolerancyjny jak w Charlie Hebdo
  Rozważny jak w Bataclan
  Delikatny jak w Rimmini
  Otwarty jak w Berlinie .

 3. TW LOLEK

  8 września 2017 at 10:16

  Richard Coudenhove Kalergi , jeden z oców UE pisał w 1925 roku, że przyszła Europa ma nie być Europą narodów. Aby to
  osiągnąć należy wykorzystać migrację. Docelowo należy stworzyć nowy model Europejczyka będący miszanka rasy białej , ludów Afryki i Azji. Dygnitarze UE przyznają sobie nagrody od tego nazwiska. Ta kolnizacja wszędzie i za wszelka cenę może być elementem planu Kalergi.

 4. taro

  8 września 2017 at 12:51

  wysiedlenie z Afryki cwaniaczkow doprowadzi rowniez do tego , ze pozostana tam tylko przymuly, idioci, ludzie starzy i za mlodzi by podejmowac decyzje u siebie, a to doprowadzi do otwarcia sie wielu panstw afrykanskich na zlodzieji gospodarczych z Chin, Europy,Ameryki pol. itd. To wlasnie jest opanowywanie swiata biednego bez wojny, by dostac sie do jego surowcow, ktore tak sa potrzebne do elektroniki.

 5. Agata

  8 września 2017 at 15:43

  Szanowna Pani Krystyno, to jest tak oczywiste że aż trudno uwierzyć w ślepotę ludzi nie widzacych o jaką stawkę idzie ta gra… Dokładnie chodzi o ostateczne wcielenie w życie idei Marksa, stworzenia megapaństwa komunistycznego. Po prostu inna forma rewolucji. Serdecznie polecam prelekcje Krzysztofa Karonia na YT, człowieka który zanalizował to dogłębnie.

 6. mj

  8 września 2017 at 20:52

  Jakich to filozofii i ideologii i rodzajów ogłupiania używa się , jest sprawą w zasadzie drugorzędną. A zemsta realizowana jest z rozmachem (i za stare porachunki też – Hiszpania). Skundlone Niemcy nie zajęczą już nigdy o aryjskości…

 7. thai jashe kickass

  8 września 2017 at 21:24

  This helps. Cheers!

 8. jok

  9 września 2017 at 05:39

  Do pewnego miejsca niegłupio, tylko potem niewidzialny nóż/zasłona milczenia, która – moim skromnym zdaniem – powoduje, że ominięta jest w dużym stopniu istota problemu i zadaje się niezbyt racjonalne pytania.
  Po co to Niemcom, dość chyba trudno dochodzić, ale stosunkowo łatwo zrozumieć – choćby opierając się na dostępnych także w politycznie poprawnych księgarniach książkach K. MacDonalda jak np. „Kultura krytyki” – po co to Żydom. Ze względu na to, że nie mają swego państwa w Europie, nie są oficjalnym państwem członkiem unii, trzeba by jeszcze w rozważaniach pociągnąć problem, ich wpływu na społeczeństwa europejskie, na „myślenie” tych społeczeństw, wpływu na unię itd.

  Jednakże słowa na ż, w swych rozważaniach, nie ośmieli się, a może nawet intencjonalnie nie zechce powiedzieć, ale przede wszystkim właśnie przede wszystkim: nie ośmieli się dostrzec żadna osoba z okolic szeroko rozumianych „elit politycznych” czy innych „elit”.

  I kółko się zamyka, nie sposób nie tylko rozstrzygnąć, ale nawet racjonalnie omówić problem, jeśli się skrzętnie, zawsze i wszędzie pomija jądro/istotę tego problemu.

 9. Chiński Górol

  9 września 2017 at 14:09

  Nic dodać i nic ująć. Oby tylko polacy którzy mają zdolność wyciągania wniosków z historii Europy nie stchórzyli tak jak to stchórzył Episkopat, PiS, rząd i pleno titulo p. Pawłowicz przy odrzuceniu obywatelskiego projektu „Stop Aborcję” 5-6 października ubiegłego roku ?!

 10. 1.hidemyass

  13 września 2017 at 15:48

  Hi, glad that i found on this in yahoo. Thanks!

 11. gentool.us download For MAC

  16 września 2017 at 17:22

  Good Morning, google lead me here, keep up nice work.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra