Polskość

Niemcy kierują się chorą, zbrodniczą ideologią, a nie współczuciem wobec uchodźców

Niemieckie media grzmią,że „w niektórych państwach bloku wschodniego ludność ciągle jeszcze jest homogeniczna”,że „państwa, które chcą zachować swą jednorodność narodową powinny natychmiast opuścić UE”, gdyż „nie rozumieją istoty UE”.
Więc Niemcy już nie ukrywają, że nie chodzi im o „biednych uchodźców”, o względy humanitarne. Przesiedlanie do Europy milionów muzułmanów i Afrykanów i siłowe ich zasiedlanie w Europie Wschodniej wbrew woli ich mieszkańców służy jedynie realizacji przemyślanego programu likwidacji jednorodnych, homogenicznych państw narodowych, w tym Polski i Węgier.

Chodzi o chorą, zbrodniczą ideologię, a nie współczucie.

Niemcy sugerują konieczność dalszej presji politycznej na Europę Wschodnią, by możliwa stała się w nich „przemiana społeczna”. Czyli likwidacja i rozpuszczenie polskiego narodu jako gospodarza polskiego terytorium.
Ale co chcą zyskać na tych przyszłych lokalnych kalifatach i „społecznych przemianach” na wschodzie Europy Niemcy, skoro wkrótce przecież sami, jako naród „zabogacony” przez islam znikną?

Można ze zdumieniem spytać, skąd ta siła, to działanie i „urok” islamu przyprawiające zachodnich Europejczyków o oszalały pęd do śmierci, do samozagłady?

Zachodnia Europa chce do zagłady przemocą doprowadzić też nas. Ale Polska będzie się bronić. Aż nas ze złości sami z tej Unii wyrzucą. A potem na kolanach, ze swych kryjówek będą nas prosić o drugiego Sobieskiego…

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

5 komentarzy

5 Komentarzy

 1. fortnite hack

  4 listopada 2017 at 15:12

  Cheers, great stuff, I like.

 2. superkukla.kz

  15 listopada 2017 at 22:00

  Now I am going to do my breakfast, afterward having my breakfast coming over again to read additional
  news.

 3. pif.org.in

  16 listopada 2017 at 14:10

  Great post.

 4. Heather Mathews

  10 marca 2018 at 04:32

  This post is wonderful and I love it too much

 5. RealitySecrets

  12 marca 2018 at 05:05

  You have written a great post. Keep writing it.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra