Polskość

Gdy gruba murzyńska baba na dzieciaku siada

Ameryka to kraj ludzi szczupłych inaczej. Co częściej jest również krajem osób mądrych inaczej. Mimo to doskonale działa, ponieważ w kraju głupich ludzi obowiązują mądre zasady. Szczególnie te które odnoszą się do prawa podatkowego i gospodarczego. I jakoś to funkcjonuje, pomimo faktu, że ludzie są coraz głupsi. A o tym, że są coraz głupsi pokazuje przykład z Florydy, gdzie gruba, murzyńska baba usiadła na swojej siostrzenicy. Dziecko tego eksperymentu wychowawczego nie przetrwało.

 

W Stanach Zjednoczonych w miejscowości Pensacola w stanie Floryda 64-letnia, ważąca 147 kilogramów Afroamerykanka Veronica Green Posey opiekując się dziewięcioletnim dzieckiem swojej siostry chciała na niej wymusić posłuszeństwo. W ramach kary najpierw przywaliła młodej parę razy gazrurką przez łeb, a następnie… na niej usiadła. Resocjalizacja małolaty jednak nie przyniosła odpowiednich rezultatów ponieważ kwadrans pod ciocią zaowocował zejściem dzieciaka. Używanie mózgu i rozumienie ciągu przyczynowo-skutkowego widać w tej rodzinie podobnie jak w całej afroamerykańskiej społeczności nie jest najczęstsze.

 

Cóż pełne amerykańskie demokratyczne standardy 70-letnia afroamerykańska staruszka ze swoim 62-letnim afroamerykańskim chłopem ma 9- letnią córeczkę, którą chwilowo opiekuje się jej siostra 65-letnia staruszka. Ciotunia jak jak na warunki amerykańskie jest nawet niewielka – waży zaledwie niecałe 150 kilo. Nieznośna siostrzenica ją trochę wkurzyła, więc ta ją wali gazrurką parokrotnie przez łeb, a następnie na niej siada. Cóż dziewięciolatka nie docenia tej formy kary i woli umrzeć. Ciotka idzie do pierdla. Po czym wychodzi… z aresztu za kaucją 125 000 dolarów. W sumie niewiele jak na rodzinkę która od zawsze jest na garnuszku lokalnej opieki społecznej, czyli żyli z kasy amerykańskiego podatnika. Tego który pracuje. Bo tradycyjnie dla miejscowych Murzynów są za grubi i za leniwi, żeby pracować. Trzeba stwierdzić, że wojna secesyjna była wydarzeniem, które spowodowało u Afroamerykanów gigantyczny wzrost bezrobocia i otyłości. Czeski film się przy tym chowa. A więc może komedia „chłopaczki z sąsiedztwa” to wcale nie jest komedia tylko film dokumentalny?

 

Kraj który sobie hoduje miliony ekstremalnych grubasów, miliony osób uzależnionych od dziecka od psychotropów i ma debilną poprawność polityczną na poziomie master będzie nas pouczał o demokracji. Gdyby Stany Zjednoczone nie żyły z całego świata to skończone afrodebile nie miałyby odpowiednich dla nich środków na wypłacany im socjal. A oni musieliby pójść do pracy.

 

Michał Miłosz

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

20 komentarzy

20 Komentarzy

  1. chief operating officer job description

    12 listopada 2017 at 19:21

    383 fundamental driving Officer job easy on one browse.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra