Felieton

Gdy gruba murzyńska baba na dzieciaku siada

Ameryka to kraj ludzi szczupłych inaczej. Co częściej jest również krajem osób mądrych inaczej. Mimo to doskonale działa, ponieważ w kraju głupich ludzi obowiązują mądre zasady. Szczególnie te które odnoszą się do prawa podatkowego i gospodarczego. I jakoś to funkcjonuje, pomimo faktu, że ludzie są coraz głupsi. A o tym, że są coraz głupsi pokazuje przykład z Florydy, gdzie gruba, murzyńska baba usiadła na swojej siostrzenicy. Dziecko tego eksperymentu wychowawczego nie przetrwało.

 

W Stanach Zjednoczonych w miejscowości Pensacola w stanie Floryda 64-letnia, ważąca 147 kilogramów Afroamerykanka Veronica Green Posey opiekując się dziewięcioletnim dzieckiem swojej siostry chciała na niej wymusić posłuszeństwo. W ramach kary najpierw przywaliła młodej parę razy gazrurką przez łeb, a następnie… na niej usiadła. Resocjalizacja małolaty jednak nie przyniosła odpowiednich rezultatów ponieważ kwadrans pod ciocią zaowocował zejściem dzieciaka. Używanie mózgu i rozumienie ciągu przyczynowo-skutkowego widać w tej rodzinie podobnie jak w całej afroamerykańskiej społeczności nie jest najczęstsze.

 

Cóż pełne amerykańskie demokratyczne standardy 70-letnia afroamerykańska staruszka ze swoim 62-letnim afroamerykańskim chłopem ma 9- letnią córeczkę, którą chwilowo opiekuje się jej siostra 65-letnia staruszka. Ciotunia jak jak na warunki amerykańskie jest nawet niewielka – waży zaledwie niecałe 150 kilo. Nieznośna siostrzenica ją trochę wkurzyła, więc ta ją wali gazrurką parokrotnie przez łeb, a następnie na niej siada. Cóż dziewięciolatka nie docenia tej formy kary i woli umrzeć. Ciotka idzie do pierdla. Po czym wychodzi… z aresztu za kaucją 125 000 dolarów. W sumie niewiele jak na rodzinkę która od zawsze jest na garnuszku lokalnej opieki społecznej, czyli żyli z kasy amerykańskiego podatnika. Tego który pracuje. Bo tradycyjnie dla miejscowych Murzynów są za grubi i za leniwi, żeby pracować. Trzeba stwierdzić, że wojna secesyjna była wydarzeniem, które spowodowało u Afroamerykanów gigantyczny wzrost bezrobocia i otyłości. Czeski film się przy tym chowa. A więc może komedia „chłopaczki z sąsiedztwa” to wcale nie jest komedia tylko film dokumentalny?

 

Kraj który sobie hoduje miliony ekstremalnych grubasów, miliony osób uzależnionych od dziecka od psychotropów i ma debilną poprawność polityczną na poziomie master będzie nas pouczał o demokracji. Gdyby Stany Zjednoczone nie żyły z całego świata to skończone afrodebile nie miałyby odpowiednich dla nich środków na wypłacany im socjal. A oni musieliby pójść do pracy.

 

Michał Miłosz

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

21 komentarzy

21 Komentarzy

 1. Hania

  24 października 2017 at 19:24

  Przykład amerykańskiej elyty, tfórcy, taki pan od władcy móch 🙂
  ( pod rękę z naszą, krajową….hmmm… zabrakło słów)

  http://prawy.pl/wp-content/uploads/2017/10/weinstein_rosati-219×300.png

 2. next

  24 października 2017 at 23:28

  Panie autorze – czy polskie słowo „Murzynka” jest już zakazane?

 3. miodek

  24 października 2017 at 23:32

  Dlaczego pleni się tu lewacki chwast „Afrocośtam”?

 4. Ameryka już nabyła Afro-problem, a w Europie dopiero się zaczyna

  25 października 2017 at 00:28

  Jedne przykład nic nie znaczy, ale statystyki dla czarnych Amerykanów są bezlitosne. Niski poziom edukacji, wysoka przestępczość, getta, slumsy, nierobotni na socjalu. Potrafią zrujnować to co zbudowali biali, np. Detroit.
  „Wielką Amerykę” zbudowali osadnicy z Europy (która wtedy praktycznie rządziła światem), czarni przynieśli więcej szkód niż korzyści. W momencie zlikwidowania niewolnictwa powinni być odesłani do Afryki, by razem ze swoimi ziomkami budować wspaniały afrykański dobrobyt.
   

  Ostatnio odwiedził mnie żebrak z UNICEF-u zbierający kasę na głodujące dzieci w Afryce. Z wielkim zdjęciem jakiegoś naburmuszonego afro-dzieciaka. A dlaczego te dzieci tam głodują? Czy ich „rodzice” mogliby powstrzymać się od kopulowania – robienia kolejnych dzieci, widząc że poprzednie głodują? Co za ludzie. Mnożą się jak króliki bez opamiętania. Jeśli dać im kasę tylko jeszcze przyspieszą
  https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_future_population_(United_Nations,_high_fertility_variant)
  Afryka może zdublować swą populację już do 2050. Większość z nich będzie chciała opuścić afrykański syf i siąść na socjalu. Najlepiej w bogatej Europie, wystarczy przepłynąć pontonem 10-20 km i już statki NGO przetransportują dalej.
   
  Zbierać kasę to by można na:
  – kastrację Afrykańczyków
  – kule, którymi straż przybrzeżna będzie strzelać do pontonów z intruzami.

  • next

   25 października 2017 at 09:02

   Jest taki kraj – Liberia. Jak powstał? Po zniesieniu niewolnictwa dla zadośćuczynienia za krzywdy wykupiono kawał gruntu w Afryce aby byli niewolnicy i ich potomkowie mogli wrócić „do siebie”.

   Efekt: czarni osadnicy z USA nie dość że zniewolili tamtejsze plemiona to jeszcze zaczęli uprawiać zamordyzm między sobą.

   Teoretycznie mieli demokrację… w 1927 Charles King wygrał miażdżącą przewagą wybory prezydenckie w Liberii. Otrzymał ok. 240 tyś głosów. Problem w tym że uprawnionych do głosowania było …15 tyś obywateli.

   Podstawowy problem z Murzynami czy to w Afryce czy w USA to jednak nie spuścizna niewolnictwa i kolonializmu jakby chcieli niektórzy, ale marksizm.

   Kolonializm się cywilizował. W latach 20-tych jak afryka długa i szroka były szkoły. W latach 50-tych do afryki wracali Murzyni sweitnie wykształceni na europejskich i amerykańskich uczelniach wyższych.

   Wraz ze stopniowym odwrotem białasów – przejmowali administrację, tworzyli kadry. Wtedy niestety na uniwersytetach wybuchł lewicowy ferment i kolejne pokolenie wykształconych Murzynów wracając do domu zawlokło tam wirus komunizmu.

  • karola32

   29 października 2017 at 14:12

   10/10

 5. jok

  25 października 2017 at 03:39

  Coz, pewnie ze za kazdym razem, przy kazdym opisie jakiegos zjawiska czy zdarzenia, nie da sie wyciągać na wierzch calego ciągu przyczynowego-skutkowego, to zrozumiale.
  Niemniej widzę to jako kooejny wpis, ktory próbuje jednak jakos uogolniac dokonane spstrzezenie, to jie tylko opis grubej baby, ale i wyciaganie ogólniejszych wniosków, ale pomija -moim zdaniem -istotę problemu.
  Ani czarni, tj. Murzyni, ani Anglosasi – WASPowie, twórcy USA, nie byli praprzyczyną ani glówną przyczyną „przesadnej emancypacji czarnych”, wźięcia czesci z nich na garnuszek spoleczenstwa (w kraju jednym z mniej „socjalnych” z irajow Zachodu), „koloryzowania” śpoleczenstwa, stworzenia terroru politycznej poprawnosci, choc Murzyni to wspomagali, bo to dla nich wygodne, a Waspowie i inni potomkowie Europejczyków, wspomagali to czesciowo czynnie, będąc juz niezle wytresowanymi przez media i „kulturę”, „cześciowo biernie – przez zaniechanie przeciwdzialan, jakiejkolwiek próby sprzeciwu.
  Prekursorami (praprzyczyną) i najbardziej prominentnymi orędownikami/propagatorami „nowego spoleczenstwa”, największymi bojownikwm w latach 60chi o „prawa kolorowych” sa przedstwiciele nacji na ż, czyli Żydzi:) -jak widzę to raczej nie tylko ja, jak opisuje to K.MacDonald czy M.Jones ( ten od Gwiazdy i krzyz) i wielu innych, choc czesto nie mogą sie przebic i być slyszalni.
  To źadna tajemnica zreszta, nawet ktorys z wiceprezydentow czy politykow (Kelly czy Biden chyba), chwalil Żydow na spotkaniu z ich przedstawicieoami, ze tyle zrobili dla akcptacji malzenstw pedałów ( tego terminu uźyla publicznie poslanka SLD, a wiec partii”proeuropejskiej” pani Alicja Blochowiak, nie tak dawno chyba w 2004 roku). O dowartosciowaniu i przewartosciowaniu Murzynow nie wspomnial, ale ogolnie chodzi o „walkę o prawa czlowieka”.
  Dlaczego o tym aspekcie opisywanego zjawiska z USA (teza mniej wiecej taka – spoleczenstwo wywindywalo Murzynow (w duzym stopniu niezbyt madrych) i ch utrzynuje (niezbyt pracowitych), ale glowna przyczyną jest polityka Żydow polegajaca na odbielaniu spoleczenstw i powiedzmy kastracji mentalnej zachodnich spleczenstw, zwalczaniu pamieci i holubieniu pamięci o korzeniach cywilizacji europejskiej) pan MM to pomija? :)))) Dlaczego widzi jedynie Murzynow, jedynie glupie spoleczenstwo jako całość, a nie dostrzega działan Źydow? :))))

 6. Krzysiek

  25 października 2017 at 14:35

  Trzeba być naprawdę typowym prawackim śmieciem (przepraszam za pleonazm), by na podstawie jednego przypadku wyciągać z anusa wnioski na temat całej czarnej społeczności. Na podstawie tekstu Miłosza, jak i komentarzy pod nim, można jednak wywnioskować, że po raz kolejny potwierdza się znany fakt, że każdy prawak to prymitywny, zmanipulowany, załgany, nieumiejący myśleć samodzielnie debil, pożyteczny idiota systemu.

  • śmieciowy krzysio

   25 października 2017 at 20:38

   Właśnie pokazałeś że jesteś prymitywnym, zmanipulowanym, załganym, nieumiejącym myśleć samodzielnie debilem pożytecznym idiota systemu. czyli lewakiem.

  • okozaoko

   25 października 2017 at 23:31

   Rozumiem, że Pan Krzysiek mieszka w USA i widzi szczęśliwą społeczność pracujących, wróć, tyrających czarnych, którym biali parszywcy doczepiają łatkę? Litości, przecież czytając co nieco w necie, można znaleźć takie informacje, że podany wyżej przykład jest bardzo reprezentatywny. Czy Pan kiedyś sprawdzał jaki jest odsetek (wg. danych urzędów federalnych USA) afroamerykanów w społeczeństwie, a jaki jest odsetek osadzonych w więzieniach? Ilu mieszkańców USA pobiera socjal, jako główne źródło utrzymania i jaki jest wśród nich odsetek czarnych? Statystyka jest nieubłagana…..

 7. Prawactwo i lewactwo to zaraza

  26 października 2017 at 11:29

  Takie brednie, że aż szkoda czasu na czytanie tych wypocin. W USA 3/4 pracujących korzysta z kartek na jedzenie (tego twojego magicznego „socjalu”), bo mimo pracy, zarabiają tak mało, że nie stać ich na utrzymanie się. Winowajcami całej sytuacji jest mafia banksterska, czyli biali psychopaci w garniturkach po 5k USD sztuka. Doucz się tłuku, zanim zaczniesz się publicznie wypowiadać. Są też znane przypadki odbierania dzieci, bo samotna matka żeby je utrzymać, musiała pracować w trzech zakładach, i mieszkała praktycznie w samochodzie, gdzie między kolejnymi zmianami robiła sobie krótkie 2 godzinne drzemki.

  https://www.nytimes.com/2015/04/13/business/economy/working-but-needing-public-assistance-anyway.html

 8. Lelio Vieira Carneiro Junior

  10 listopada 2017 at 21:11

  fantastic points altogether, you just gained a emblem new reader.
  What would you recommend about your publish that you
  simply made some days ago? Any certain?

 9. http://matenuedesoiree.com

  11 listopada 2017 at 02:49

  Howdy I am so grateful I found your web site, I really found you
  by error, while I was researching on Aol for something else,
  Anyways I am here now and would just like to say thank you for a tremendous post and a all
  round enjoyable blog (I also love the theme/design), I don’t have time to read it all at
  the moment but I have bookmarked it and also added your RSS
  feeds, so when I have time I will be back to read a lot more, Please do keep up the great
  job.

 10. website numbers

  11 listopada 2017 at 20:45

  I am not sure where you are getting your information, but
  good topic. I needs to spend some time learning much more or understanding more.
  Thanks for fantastic info I was looking for this info for
  my mission.

 11. bigger website designing

  12 listopada 2017 at 07:53

  If you desire to improve your familiarity just keep visiting this website and be updated with the most up-to-date news
  posted here.

 12. Lelio Junior

  12 listopada 2017 at 12:23

  Hi there this is kind of of off topic but I was wondering if blogs use WYSIWYG editors or if you have to manually code with HTML.
  I’m starting a blog soon but have no coding know-how so I wanted to get advice from someone
  with experience. Any help would be enormously appreciated!

 13. chief operating officer job description

  12 listopada 2017 at 19:21

  383 fundamental driving Officer job easy on one browse.

 14. tercio borlenghi junior

  13 listopada 2017 at 10:06

  I really like what you guys are usually up too. This type of clever work and reporting!
  Keep up the awesome works guys I’ve added you guys to my own blogroll.

 15. timex observe

  14 listopada 2017 at 10:13

  Can you tell us more about this? I’d love to find out some additional information.

 16. Margo

  15 listopada 2017 at 22:03

  May I simply just say what a relief to discover someone that really
  understands what they are discussing on the net.
  You certainly understand how to bring an issue to light and make it important.
  More and more people need to check this out and understand this side of your story.
  I can’t believe you’re not more popular given that you certainly
  have the gift.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra