Durczok nie trafi do aresztu

0
0
0
By DrabikPany - https://www.flickr.com/photos/drabikpany/5643013121/, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=15135709
By DrabikPany - https://www.flickr.com/photos/drabikpany/5643013121/, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=15135709 /

Decyzją sądu Kamil Durczok nie trafi do aresztu mimo, że ciążą na nim poważne zarzuty. Chodzi nie tylko zarzut jazdy po pijanemu, ale sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym, którego dopuściła się osoba będąca w stanie nietrzeźwości za co grozi nawet do 12 lat więzienia.

Durczok po wyjściu z sądu powiedział: "W tej sytuacji chcę powiedzieć jedno. Bardzo, bardzo wszystkich przepraszam. Wszystkich tych, którzy we mnie wierzyli i mi ufali. Ani przez moment nie zaprzeczałem faktom".

Dodał też: " Mam pełną świadomość tego, że to, co się wydarzyło, jest karygodne. Pozostaje mi przeprosić moich widzów, czytelników i internautów, ale przede wszystkim chciałbym przeprosić moich najbliższych, którzy zupełnie nie zasłużyli na to, co się stało".

 

Źródło: Redakcja

Sonda

Wczytywanie sondy...
Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną