Ujawniono ile zarabia znana aktorka. Lepiej usiądźcie

0
0
0
/

Właśnie ujawniono ile zarabia znana, młoda aktorka Wiktoria Gąsiewska. Spadniesz z krzesła.

W ostatnim czasie bardzo głośno było na temat Wiktorii Gąsiewskiej, która jest jedną z najbardziej znanych aktorek młodego pokolenia.

Swoją popularność zawdzięcza serialowi pt. "Rodzinka.pl". Zagrała także w takich znanych serialach jak: Komisarz Alex, Barwy Szczęścia czy Przyjaciółki. 

Poza serialami Gąsiewska gra także w teatrze. Pojawiała się też w takich programach rozrywkowych jak np. Taniec z Gwiazdami. Prywatnie do zeszłego roku była w związku z Adamem Zdrójkowskim.

Tabloid Fakt.pl ujawnił zarobki młodej gwiazdy. Według tabloidu Gąsiewska za jeden dzień na planie Rodzinka.pl miała dostawać 2000 złotych

Z kolei za jeden odcinek w programie Dance Dance Dance miała otrzymać 8000 złotych. Tyle pieniędzy miała otrzymać w 2018 roku. 

Najwięcej zarobku przynosi jej udział w reklamach. Jak donosi czasopismo Party za współpracę z jedną z marek kosmetycznych miała otrzymywać wynagrodzenie w wysokości 200 000 złotych. 

Warto zauważyć, że Gąsiewska od lat prowadzi swojego oficjalnego Instagrama, dodając niemal codziennie różnego rodzaju zdjęcia, filmy czy relacje. Równie często możemy zauważyć tam reklamy. 

Spodziewaliście się takich zarobków? Jesteście zaskoczeni?

 

Źródło: Redakcja

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną