Skandal w "Die Welt." Pojawił się wątek Polski

0
0
2
Blanka
Blanka / zrzut ekranu YT

W "Die Welt" opublikowano właśnie pewien skandaliczny artykuł. Chodzi o Polskę.

Od czasu występów na Eurowizji bardzo głośno jest o polskiej reprezentantce Blance, która w międzynarodowym konkursie zaśpiewała swoją piosenkę pt. "Solo." Pomimo fali krytyki ze strony Polaków dostała się ona do finału, jednak konkursu już nie wygrała.

Teraz Niemiec Manuel Brug na łamach portalu „Die Welt” ocenił występ Blanki. Padło wiele ostrych słów. 

Cztery cukrowe lalki przypominające podstarzałą już nieco grupę aerobiku wykrzywiają się na scenie za plecami niejakiej Blanki w pomarańczowo-różowych strojach. Wdzięk tej Polki doprawdy nie ma sobie równych. Niestety, prastara seksistowska formuła operetki już za bardzo się dzisiaj nie sprawdza. Jak to głupiutkie prowincjonalne dziewczę się tutaj dostało? Tego byście się nie spodziewali nawet na wiejskiej dyskotece za Katowicami. Choć z pewnością spotyka się tam jeszcze równie tanie oprawy w stylu karaibskim, z marzeniami o riwierze bałtyckiej

-napisał dziennikarz. 

 I choć Blanka rozbiera się (do połowy) i zarzuca nogą, to ta jej monotonna letnia piosneczka wcale nie staje się przez to lepsza. Wypadałoby jeszcze trochę poćwiczyć do przedprogramu Opery Leśnej w Sopocie”

-dodał. 

„Wniosek: To aspirujące do Bacardi-Feeling smakuje co najwyżej jak wódka Chopin”

-puentował. 

Źródło: DieWelt

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną