Proces znanego aktora geja. Nazwano go "drapieżnikiem"

0
0
0
Kevin Spacey
Kevin Spacey / Autorstwa Maryland GovPics - Governor Tours the House of Cards Set, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=50165614

Kevin Spacey był "drapieżnikiem", który zaatakował jedną ze swoich oskarżycielek, gdy oboje zostali sami - dowiedział się sąd w Londynie.

Podczas procesu aktora wysłuchano zeznań jednego z czterech mężczyzn, którzy oskarżyli go o napaści seksualne popełnione w Wielkiej Brytanii w latach 2001-2013.

Sąd usłyszał, że mężczyzna był obmacywany tak mocno podczas jazdy samochodem, że zjechał z drogi.

Spacey nie przyznał się do winy w odniesieniu do wszystkich 12 postawionych mu zarzutów.

Podczas gdy sąd przesłuchiwał pierwszego świadka, Spacey siedział na ławie oskarżonych w Southwark Crown Court i słuchał, jak jego oskarżyciel szczegółowo opisuje rzekome nadużycia, które odnoszą się do siedmiu zarzutów przeciwko niemu.

Ławnikom odtworzono nagranie z policyjnego przesłuchania pierwszego skarżącego, zanim mężczyzna - któremu zgodnie z brytyjskim prawem przysługuje dożywotnia anonimowość ze względu na charakter zarzutów - został przesłuchany w sądzie przez prawnika Spaceya.

Mężczyzna twierdzi, że Spacey zaatakował go do 12 razy, mówiąc, że stało się to, gdy byli "w samochodzie lub w windzie, za każdym razem, gdy zostaliśmy sami".

"Wielokrotnie próbował mnie obmacywać" - powiedział.

Powiedział, że w ciągu kilku lat zachowanie Spacey'ego przeszło od "niesamowitego i niezręcznego" do fizycznego obmacywania, a aktor "śmiał się z tego i zmieniał temat".

Źródło: BBC

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną