Cejrowski znów OSTRO o Konfederacji. Tak się kompromitowali (WIDEO)

0
0
9
Cejrowski
Cejrowski / zrzut ekranu

Wojciech Cejrowski po raz kolejny w ostry sposób skomentował ostatnie skandaliczne poczynania Konfederacji. Oto, co dokładnie powiedział.

Wojciech Cejrowski w ostatnim czasie bardzo wiele wypowiada się na temat bieżących wydarzeń politycznych w Polsce. Tym razem odniósł się do skandalicznych poczynań Konfederacji. Zrobił to w rozmowie z redaktorem naczelnym "Do Rzeczy" - Pawłem Lisickim w programie "Antysystem". Na początku Wojciech Cejrowski przyznał, że jedyną partią, która propagowała Polexit była Konfederacja, która chciała mieć wtedy 20 procent poparcia. Red. Lisicki przyznał z kolei, że spadek w sondażach nastąpił kiedy ugrupowanie to skierowało się ku centrum i straciła swoją antysystemowość. 

"Centrum, czyli czarna dziura"

-powiedział Cejrowski. 

Lisicki ostro skrytykował Konfederację wskazując na odrzucenie wcześniejszych postulatów związanych z takimi kwestiami jak: Unia Europejska, eutanazja czy aborcja. Jak podkreślił Sławomir Mentzen coraz częściej zaczął mówić w wywiadach o liberalizacji tematów aborcji i eutanazji twierdząc, że tego chcieliby ich wyborcy. 

"Przecież wszystko, co zaczęli mówić doskonale mieści się w obrębie pozostałych partii, które już sobie doskonale radzą. Ta ich antysystemowość zniknęła, zostały jakieś takie żarciki, gagi, fajne chwyty w internecie, ale to jest puste"

-puentował Lisicki. 

Podróżnik z kolei skrytykował Mentzena, który w czasie tzw. kampanii wyborczej latał tylko helikopterem. Jak dodał polityk powinien myśleć, co pomyśli o nim większość osób widząc go w helikopterze. 

Cejrowski nazwał też Mentzena "miglancem" . Jako przykład podał dotacje polityczne. Sławomir Mentzen zapytany wtedy o to, czy powinno się pobierać dotacje dla partii politycznych powiedział, że nie, gdyż ugrupowania powinny utrzymywać się z własnych składek. Natomiast kiedy dziennikarz dopytał go czy on sam pobierze dotację odpowiedział "Tak wezmę". Takie właśnie zachowanie w głównej mierze poirytowało podróżnika. 

Rozmowę Cejrowskiego z red. Lisickim można obejrzeć tutaj:

Zgadzacie się z opinią Cejrowskiego i redaktora Lisickiego?

Źródło: Redakcja

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną