Miriam Shaded nie gryzie się w język. Do sieci dodała taki wpis

5
0
8
Miriam Shaded
Miriam Shaded / fot. Facebook/Miriam Shaded

O Miriam Shaded w ostatnim czasie nie było dosyć głośno. Teraz jednak powróciła i coraz częściej stara się dodawać do sieci różne posty. Tym razem wypowiedziała się na temat pewnego zdarzenia. Nie gryzła się przy tym w język. Zobacz, jaki wpis dodała do Internetu.

O Miriam Shaded zrobiło się głośno prawie 10 lat temu. Była wtedy prezesem Fundacji Estera i zdecydowała się sprowadzić do polski kilkadziesiąt prześladowanych, syryjskich rodzin. Ponadto swoich sił próbowała w polityce, jednak ostatecznie postanowiła swoją działalność prowadzić jako osoba niezależna. Bardzo często udzielała też wywiadów nie tylko dla mediów w Polsce, ale także zagranicą. Stała się wtedy ekspertką odnośnie tematów dotyczących migracji, masowej migracji, zamachów, islamizacji czy islamu. 

Na jakiś czas Shaded wycofała się z mediów oraz portali społecznościowych. Niedawno ogłosiła jednak, że chce wrócić do polityki. Na Facebooku zaczęło się pojawiać coraz więcej postów, a działaczka społeczna coraz częściej komentuje bieżące wydarzenia. Założyła też swoje konto na TikToku. Przywrócono jej także konto na portalu X (dawniej Twitter).

Teraz na swoim Facebooku zdecydowała się skomentować wydarzenie, które nie tak dawno miało miejsce w Warszawie. Pewna kobieta podłożyła ładunek wybuchowy, który wypełniony był szkłem oraz gwoździami w centrum stolicy. Jak się później okazało kobieta w swoim mieszkaniu posiadała przedmioty, które nawiązywały do Al-Kaidy. 38-latka została zatrzymana już przez policję i grozi jej 10 lat więzienia. Shaded niemal od razu i w ostry sposób skomentowała to zdarzenie. 

"To przed czym przestrzegałam od wielu lat zaczyna się w Polsce. Niestety zbyt wielu wyznawców pedofila juz się pojawiło na terenach naszego kraju" (zachowano oryginalną pisownię).

-napisała Shaded na swoim oficjalnym koncie na Facebooku.

Oryginalny wpis można zobaczyć tutaj:

Co sądzicie na temat słów Miriam?

Źródło: Redakcja

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną