Seweryn i Grabias, czyli mit wieloletniej miłości homoseksualnej

0
0
13
Gabriel Seweryn i Rafał Grabias
Gabriel Seweryn i Rafał Grabias / YouTube

Po śmierci Gabriela Seweryna, geja celebryty, na jaw wychodzą kłamstwa na temat jego rzekomo wieloletniego związku z Rafałem Sewerynem.

Sprawa jest o tyle warta uwagi, że powszechnie wiadomo, iż związki homoseksualne są nietrwałe, bo oparte tylko na pożądaniu. Jako przykład takiego trwałego związku podawano jednak związek Gabriela Seweryna i Rafała Grabiasa, którzy mieli być ze sobą 18 lat, a według niektórych mediów 20. Sprawdzenie kilku faktów wystarczy jednak, żeby udowodnić, że to raczej niemożliwe.

Gabriel Seweryn zmarł w ostatnich dniach w wieku 56 lat. Wiele mediów powtórzyło, że jego partner, z którym rozstał się w 2021 r., Grabias, był młodszy od niego o 22 lata, czyli miał 34 lata. To potwierdza także wiele innych stron podając jako jego rocznik urodzenia - rok 1989. Dla przykładu, serwis plotkarski Pudelek twierdzi, że już w 2020 r. panowie byli kochającą się parą. Problem w tym, że choć Seweryn miał wtedy 33 lata, to Grabias - jedynie 11. Możliwe, że już wtedy byli parą i był to związek pedofilski, ale Grabias twierdził, że poznali się, kiedy byli dorośli. Media przytaczają jego relację, że pierwszy raz poszli na randkę, kiedy miał lat 19, czyli nawet gdyby w tym samym roku zostali parą, to mogli być razem najwyżej 13 lat.

I to jest jednak wątpliwe, bo niektóre media piszą o tym, że kiedy obaj panowie stawali się gwiazdami telewizji TTV jako najsłynniejsza homoseksualna para w Polsce, już wtedy ponoć mieli nie być razem. Grali parę dla medialnego szumu i w tym celu najpierw na wizji się zaręczyli, a potem na wizji rok później rozstali.

Wszystko wydaje się więc być robione pod publikę i wykorzystywane do promocji homoseksualizmu. W końcu wiele mediów podkreślało ich wielką miłość. Co więcej, niektórzy działacze prohomoseksualni próbują wykorzystać śmierć Seweryna do swoich celów, twierdząc, że ratownicy mu nie pomogli, bo był znanym homoseksualistą. Tymczasem wiadomo, że on i jego towarzysze zachowywali się agresywnie, musiano wezwać policję, która niedługo potem z psami przeszukała jego pracownię w poszukiwaniu narkotyków.

Źródło: Pudelek

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną