Nie żyje Tomasz Komenda. Ujawniono przyczynę jego śmierci

0
0
6
Tomasz Komenda
Tomasz Komenda / zrzut ekranu

Dziś w mediach poinformowano o śmierci Tomasza Komendy. Teraz dziennikarz ujawnił co dokładnie było przyczyną jego śmierci.

W środę 21 lutego w mediach pojawiła się informacja o śmierci Tomasza Komendy, który został niesłusznie skazany za tzw. zbrodnię miłoszycką - gwałt i zabójstwo 15-letniej Małgosi w Miłoszycach. Skazany został na 25 lat więzienia. Wyszedł z niego po 18 latach. 

Niedawno zwierzył się dziennikarce, że choruje na raka płuc, którego nie można operować, jednak zaznaczył, że korzysta z chemioterapii. 

"Leczę się, je­stem na che­mii, włosy już mi od­ro­sły. Żyję, z tym że był rak, teraz nie ma, ale nie wia­do­mo, czy znowu nie wróci. Do ope­ra­cji się nie nada­wał. Cięż­ko mam, ciekawe, kiedy zrzu­cę w końcu ten krzyż, już na­le­ża­ło­by mi się tro­chę spo­ko­ju"

-mówił jeszcze niedawno. 

Tomasz Komenda nie żyje. Ujawniono przyczynę śmierci 

Dziennikarz "Uwagi", Grzegorz Głuszak, który zajmował się sprawą Tomasza Komendy ujawnił właśnie co było przyczyną jego śmierci. 

"Tomek zmarł z samego rana. Dowiedziałem się o tym fakcie dosłownie kilka godzin temu. Wiem, że Tomek od dłuższego czasu miał problemy ze zdrowiem. Zmarł w wyniku długiej choroby, z którą walczył już od pewnego czasu"

-powiedział Głuszak w rozmowie z mediami. 

Tomasz Komenda miał 46 lat. 

 

Źródło: Redakcja

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną