Brutalny gwałt w stolicy. Sprawca usłyszy zarzuty

0
1
7
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne / Pixabay

Niedawno w centrum Warszawy doszło do brutalnego gwałtu. Ofiarą była młoda kobieta. Jeden z ochroniarzy znalazł kobietę nieprzytomną i nagą. Sprawca usłyszy niedługo zarzuty.

Do gwałtu doszło w nocy z soboty na niedzielę w centrum Warszawy przy ul. Żurawiej. Jak się okazuje jeden z dziennikarzy portalu Fakt dotarł do nagrań monitoringu, na których widać jak mężczyzna przez dłuższy czas szedł za 20-letnią ofiarą. Po jakimś czasie przystawił jej nóż do gardła, a później dusił i rozebrał. 

„Kiedy kobieta była na wysokości kamienicy z numerem 34, napastnik założył na głowę kominiarkę, wyciągnął nóż, złapał ją od tyłu i zaciągnął przed bramę wjazdową. Potem zaczął ją dusić i zdzierać z niej ubranie. Całe zdarzenie trwało kilkanaście minut. Następnie sprawca zaciągnął młodą kobietę do klatki w następnej kamienicy i tam zgwałcił. Po wszystkim zostawił ją na schodach przed bramą i odszedł. Po drodze rozrzucił jej rzeczy, wsiadł do tramwaju i odjechał w stronę Mokotowa” 

-czytamy na portalu Fakt. 

Według filmu z monitoringu osoby przechodzące dokładnie widziały co się dzieje, jednak nikt nie zareagował, ani nie wezwał pomocy. Kobietę odnalazł ochroniarz, który wybierał się akurat na poranną zmianę. Jak zaznaczyło RMF FM sprawca gwałtu został zatrzymany przez policję. Jest to mężczyzna w wieku 25 lat. Należy nadmienić, że już wcześniej karany był za posiadanie narkotyków i kradzieże. Prawdopodobnie już niedługo zostanie tymczasowo aresztowany. Postawione mu zostaną zarzuty dotyczące usiłowania zabójstwa w związku ze zgwałceniem i rozbojem. Grozi mu dożywocie. Oficjalnie nie podano jakie zeznania złożył 25-letni oskarżony. 

Źródło: Redakcja

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną