Nowe badanie: Szczepionki przeciw COVID-19 powodują 200-krotnie wyższe ryzyko zakrzepów mózgu niż inne szczepionki

4
0
3
Szczepionka
Szczepionka / Pixabay

Nowy przegląd przeprowadzony przez dr Petera McCullougha i innych ekspertów medycznych wykazał 5 137 przypadków mózgowej choroby zakrzepowo-zatorowej od czasu, gdy szczepionki przeciw COVID-19 są dostępne, w porównaniu do mniej niż 400 w poprzednich trzech dekadach.

Szczepionki przeciw COVID-19 niosą ze sobą zwiększone ryzyko tworzenia zakrzepów krwi w mózgu, zgodnie z niedawno opublikowanym badaniem przeprowadzonym przez zespół ekspertów, w skład którego wchodzą wybitni krytycy establishmentu COVID, tacy jak dr Peter McCullough.

W badaniu przeprowadzonym przez dr. McCullougha, Kirstin Cosgrove, Jamesa Thorpa i Claire Rogers przeanalizowano dane dotyczące zgłoszeń mózgowej choroby zakrzepowo-zatorowej, zakrzepów krwi, które blokują żyły mózgowe lub tętnice mózgowe (zakłócając przepływ krwi i tlenu do mózgu), po szczepionkach przeciw  COVID przesłanych do Amerykańskiego Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) i federalnego systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek (VAERS) od stycznia 1990 r. do grudnia 2023 r..

Stwierdzono 5 137 przypadków zgłoszonych w ciągu trzech lat, w których dostępne były szczepionki przeciw COVID, w porównaniu do zaledwie 52 związanych ze szczepionkami przeciw grypie i 282 dla wszystkich innych szczepionek w ciągu ostatnich trzech dekad, co oznacza, że ryzyko związane z nowymi zastrzykami jest ponad 200 razy większe.

Źródło: LifeSiteNews

Sonda
Wczytywanie sondy...
Polecane
Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną