Poruszające nagranie. Islamiści spalili Kościół. Wierni modlą się w ruinie (WIDEO)

0
0
1
zrzut ekranu
zrzut ekranu / Twitter

Od wielu lat radykalni islamiści atakują chrześcijan i niszczą Kościoły. Szczególnie dużo ataków odnotowuje się w Nigerii. Teraz do sieci trafiło właśnie bardzo poruszające nagranie z ruiny Kościoła. Zobacz, co przedstawia.

W Nigerii pomimo siły mniejszości chrześcijańskiej od lat dochodzi do ataków ze strony radykalnych islamistów. Prześladują chrześcijan, a także niszczą Kościoły. Tym razem jeden z użytkowników portalu X (dawniej Twitter) opublikował pewne poruszające nagranie. Widzimy na nim jak chrześcijanie podczas trwającej Mszy Świętej modlą się w ruinach Kościoła. Zobaczyć możemy też ciemnoskórego duchownego i wiernych. Wszyscy trzymają się za ręce i wspólnie śpiewają psalmy. Widoczne są także ruiny kościoła oraz prezbiterium z dużym krzyżem. 

"Islamiści spalili kościół w Nigerii, zgromadzeni modlą się w jego pustej skorupie…Prawdziwe męstwo"

-czytamy. 

Wideo, o którym mowa można zobaczyć tutaj:

Według portalu Open Doors, na którym znajdują się wszystkie raporty przeczytać można, że przemoc wobec chrześcijan na całym świecie stale rośnie. Niestety zachodni przywódcy wolą przemilczeć ten temat i całą swoją uwagę poświęcać poprawności politycznej. 

Źródło: Redakcja

Sonda
Wczytywanie sondy...
Polecane
Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną