Błaszczak ostro o prezydenckim ministrze: "40 lat i żadnych dokonań"

0
0
14
Mariusz Błaszczak
Mariusz Błaszczak / Autorstwa Kancelaria Premiera from Poland - Mariusz Błaszczak, PDM-owner, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=142557009

Wojna na prawicy trwa. Teraz Mariusz Błaszczak wypowiedzial się ostro o prezydenckim ministrze Marcinie Mastalerku.

Ten człowiek ma już 40 lat. Niczego w swoim życiu nie dokonał. A że ma rozdęte ego, to tak się nieładnie zachowuje - powiedział o Marcinie Mastalerku Mariusz Błaszczak.

 
Była to odpowiedź na uwagę Mastalerka, żę Błaszczak od 2015 roku "nic mądrego nie powiedział".

Poseł Prawa i Sprawiedliwości i były minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak w programie "Gość Wydarzeń" w Polsat News odniósł się do słów szefa gabinetu prezydenta Marcina Mastalerka, który zakpił z niego w trakcie rozmowy w TVN24. 

Mastalerek orzekł, że gdy współprowadził kampanię wyborczą w 2015 roku i odpowiadał za przekazy medialne, to "Błaszczak zawsze był prymusem".

Prezydencki minister kpił: "Wręcz słowo w słowo powtarzał to, co mu napisałem, żeby powtarzał. I to były chyba ostatnie mądre słowa, które pan przewodniczący Błaszczak powiedział".

Błaszczak to zripostował: "Ten człowiek ma już 40 lat. Niczego w swoim życiu zawodowym nie dokonał. A że ma rozdęte ego, to tak się nieładnie zachowuje"

To jest rozczarowujące

Były minister obrony narodoweł skomentował posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego przed wylotem polskiej delegacji na szczyt NATO w Waszyngtonie: "To była rozmowa ze strony pana prezydenta merytoryczna. Zadawałem pytania dotyczące przede wszystkim finansowania rozwoju polskich sił zbrojnych. Premier Tusk niestety wyszedł".

Dodał też: "Nie mogę ujawniać szczegółów. Można przeczytać w mediach to, co usłyszałem na posiedzeniu. To jest rozczarowujące". 

Źródło: Polsat News

błaszczak minister prezydent

Sonda
Wczytywanie sondy...
Polecane
Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną