Zaginiona Nastka na zdjęciu z marszu? Zaskakujące ustalenia ws. 15-latki!

0
0
3
Anastasiia Supranova
Anastasiia Supranova / policja

Po raz ostatni 15-letnia Anastasiia Supranova widziana była w Kartuzach położonych w województwie pomorskim. Później jednak słuch po niej zaginął. Jak się teraz okazało pojawiła się nadzieja, gdyż jej bliscy rozpoznali ją na zdjęciach w mediach społecznościowych. To dzięki niemu jej rodzice mają nadzieje, że nastolatce nic złego się nie stało.

15-letnia dziewczynka po raz ostatni widziana była w Kartuzach ul. Przy Rzeźni w województwie pomorskim. Od tego czasu słuch po niej zaginął i pomimo wielu miesięcy nie skontaktowała się ze swoją rodziną oraz nie wrociła do miejsca, w którym na stałe zamieszkiwała. Jak się okazuje teraz pojawiła się nadzieja. Wszystko z powodu zdjęcia, które wrzucone zostało do mediów społecznościowych. Rodzice rozpoznali na nim swoją córkę. 

"Z aktualnych ustaleń wynika, że bliscy dziewczyny rozpoznali ją na umieszczonej w mediach społecznościowych fotografii z jednego z przemarszów ulicami Warszawy. Miał on charakter "cosplayowy" (związany z przebieraniem się za postacie z filmów, gier czy komiksów — przyp. red.). Dziewczyna ubrana była w strój charakterystyczny dla kultury "Anime" "

-powiedziała w rozmowie z mediami sierż. Aleksandra Philipp z policji w Kartuzach.

Zaginęła 15-letnia Nastka. Zaskakujące ustalenia! 

15-letnia Anastasiia Supranova ma 165 cm wzrostu. Ponadto jest szczupłej budowy ciała oraz ma czarne włosy. Dziewczynka może być ubrana w czarną, szeroką kurtkę, szerokie spodnie koloru zielonego, czarne buty. Może mieć przy sobie czarny plecak bez napisów. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionej proszone są o kontakt z policją pod nr 47 74 22 222 lub 112. Rodzina nastolatki wierzy, że dzięki zdjęciu, które udostępnione zostało w mediach społecznościowych znajdą się jakieś osoby, które będą wiedzieć coś więcej o pobycie 15-latki. 

Zdjęcia dziewczyny można zobaczyć tutaj:

Anastasiia Supranova zaginiona Nastka Kartuzy

Sonda
Wczytywanie sondy...
Polecane
Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną