Niemcy: Dzieci trafiły do szpitala po... LEKCJI SEKSU

0
0
0
/

Niemieckie dzieci w traumie! Dziesięcioro szóstoklasistów ze szkoły w niemieckim Borken trafiło do szpitala po obowiązkowej „lekcji seksu”. Jeden z uczniów stracił przytomność bezpośrednio na lekcji, pozostali okazali się być w stanie przed omdleniem.

 


Przyczyną pogorszenia się stanu zdrowia dzieci było zadanie jakie poleciła, swoim podopiecznym, wykonać nauczycielka. Dzieci zaczęły słabnąć przy wypełnianiu zadania “nauczycielki seksu” – chodziło o schematyczne rozcięcie modelu organu płciowego.


Część dzieci pobladło, a niektóre zaczęły ciężko oddychać. Jeden z uczniów zemdlał.


- To było okropne wydarzenie – przyznała po fakcie dyrektor gimnazjum. Mimo to o zaprzestaniu podobnych zajęć w przyszłości nic nie wiadomo.  


Zaskoczona reakcją dzieci “nauczycielka seksu” przeraziła się i wezwała pogotowie. Dziesięcioro uczniów musiało zostać poddanych hospitalizacji bezpośrednio po lekcji – podaje sieciowe wydanie niemieckiego Derwesten.de.


W całej sprawie najdziwniejszą zdaje się być reakcja nauczycielki, która skandal nazywała “reakcją łańcuchową, którą da się wyjaśnić”… Jak? Tego niemieckie media nie podają. Najprawdopodobniej sama nauczycielka jeszcze tego nie wie….


Oburzenia nie kryją rodzice uczniów ze szkół z Kolonii. Są oni zbulwersowani projekcjami porno w państwowych szkołach niemieckich. Jak podaje Express.de. niemieckie dzieci w szkole podstawowej są zobowiązane nie tylko uczyć się seksualnego abecadła na lekcjach, ale i odrabiać “zadania domowe z seksu”. Dziewięcioletnie dzieci w jednej ze szkół w Kolonii miały także zdać obowiązkowy “egzamin z orgazmu”.


Seksedukacja pojawiła się jako przedmiot w Niemczech w 1998 roku. Oprócz tego, specjalnymi ministerskimi rozporządzeniami w landzie Nadrenia Północna - Westfalia, rodzice są zobowiązani do odrabiania z dziećmi “zadań domowych” z lekcji tzw. “edukacji seksualnej”.


Agata Bruchwald
fot. sxc.hu

Źródło: prawy.pl

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną