Postęp lewicy to regres człowieczeństwa

0
0
0
/

Sprawa ideologii lewicowych jest złożona, jednak powracają wciąż te same pytania i ironie, dotyczące sprzeciwu wobec ich piewców. Każdy, kto się nie zgadza z „postępem”, ma być człowiekiem wykluczonym, ciemnogrodem. Jak odkłamać stereotyp „postępowców”?


Przede wszystkim należy przeanalizować, na czym miałby polegać rzekomy „postęp” właśnie w wykonaniu lewicy. To bardzo ważne rozróżnienie, bo przecież samo słowo „postęp” sugeruje progres, rozwój, czyli coś lepszego, udoskonalanie się - ma wydźwięk zdecydowanie dobry. Lewica jednak wypacza sukcesywnie pojęcie „postępu” tak, by każdy inaczej myślący człowiek był uznany za „ciemnogród” i „zacofańca”.

Spójrzmy teraz obiektywnie na to, co ogólnie nazywa lewica „postępem”. Efektem i celem ich działań jest np. dostęp do aborcji; wolny, nieskrępowany seks pozbawiony sensu, jakim jest przekazanie życia; hedonizm i nihilizm; afirmacja pederastii, trans i innych zboczeń; materializm, wyścig szczurów; ateizm (znam masę dobrych ateistów - nie czepiam się więc ogółu!); wiara w magię, ufo, New Age etc.

To tylko fragment ich roszczeń, ale pozwala zauważyć następującą rzecz: lewica nazywa postępem powrót do tego, co było u zmierzchu upadłych cywilizacji! W starożytnej Grecji (u jej schyłku) na ścianach znajdowały się freski, przedstawiające sceny seksualne. Ogólnie akceptowalny był seks analny między dwoma mężczyznami. W Babilonii znajdowały się posągi, które przedstawiały seks oralny. Podobnie było i w Egipcie (oraz u Persów), gdzie kazirodztwo było uważane za normę, co skutkowało bardzo ciężkimi chorobami genetycznymi.

Co to znaczy? Zastanówmy się: dlaczego jedna z najstarszych znanych nam kultur dzikich, która nie uległa jeszcze zbytniej „cywilizacyjnej nagonce” - czyli Buszmeni (ok. 7 000 lat ma ich kultura) - łączą się w pary monogamiczne? Dlaczego krytykują pederastię, czemu za zdradę karzą naprawdę ciężko? (zależnie od plemienia)

Wydaje się, iż każda cywilizacja, która dochodzi do pewnego stopnia rozwoju (a u Buszmenów nie następuje przecież żaden skok cywilizacyjny) - staje w końcu w momencie, w którym całe sacrum staje się wymieszane z profanum. Przestają istnieć tematy Tabu, a skutek tego jest taki, że ludzie coraz bardziej się zezwierzęcają. Bo jak inaczej nazwać zapłodnienie kobiety metodą zapładniania krów (tak, do tego powstało in vitro), czy zabicie własnego dziecka, odbierając mu prawa człowieka (przecież niezbywalne, tak wedle dekalogu, jak i Karty Praw Człowieka!), albo też uprawianie seksu na lewo i prawo, dodając do tego jakieś chore ideologie o „wyzwolonej miłości”?

Lewica w każdej epoce (choć szybciej nie dzielono tak poglądów) nazywa „postępem” zło i zezwierzęcenie. O postępie krzyczeli lewicowcy, gdy trwał pogrom katolików w Meksyku... Postępem nazywano mordy na konserwatystach podczas rewolucji francuskiej, czy w końcu o postępie krzyczano, gdy mordowano w imię aryjskiej, lub czerwonej rewolucji. Lewica słowo „postęp” używa zawsze wszędzie tam, gdzie chce podważyć istniejące już struktury społeczne, religijne, duchowe, kulturowe, by zamiast nich wstawić własną wersję świata z bardzo często spaczonym obrazem istoty ludzkiej. Istoty, która nie potrzebuje duchowości, religii, trwałych związków, narodu, czy wyższych celów.

Dzisiaj obserwujemy dokładnie to samo. Przecież rewolucja Gender, mająca na celu przebudowę całkowitą modelu obecnego typu społeczeństwa - poczynając od fundamentalnej jednostki kulturotwórczej, jaką jest rodzina, aż do zmiany definicji płciowości - dąży do przemian ustrojowych, oraz dalekosiężnych zmian behawioralnych, prawnych oraz kulturalnych w narodach europejskich, a także na innych kontynentach. I tym razem także lewica używa słów takich, jak „równość, postęp, tolerancja”, a przeciwników nazywa „papistami, ciemnogrodem, średniowieczem”. Jakaż to ironia, gdy wyzywając konserwatystów od „średniowiecznych mroków”, sami powołują się na jeszcze starsze epoki i cywilizacje, które przecież... upadły!

Co prawda, także i prawica ma na swoim koncie ofiary - jednak ile z tych prawicowców faktycznie robiło coś złego? W Polsce złą sławą cieszy się A. Pinochet, który przyczynił się do śmierci wielu ludzi. Lewica nie dopowiada już jednak, że to nie byli zwykli ludzie, ale obrońcy Alendego - komunisty, który chciał wprowadzić w Chile komunizm. Czy zabicie komunistów jest złe? Oczywiście, jako ludzi - tak. Ale nikt jakoś nie płacze, iż walczono z nazistami... a przecież komuniści wymordowali więcej osób, niż naziści. Ba! Komuniści mają na koncie setki milionów ofiar, gdy na koncie Hitlera jest mniej, niż 10 milionów. I to nie afirmacja Hitlera, a pokazanie, do jakiego stopnia wybiela się czerwonych morderców, całą winę II wojny zrzucając tylko na nazistów, jakby ZSRR nigdy nie istniało - a przecież i narodowy socjalizm (nazizm) był poglądem lewicowym! Do dziś krąży legenda, jaka powstała za czasów komunizmu, iż nazizm był poglądem radykalnie prawicowym, więc skoro komunizm (i Towarzysz Stalin!) są lewicowi, to są oni odwrotnością "tego złego, prawicowego mordercy - Hitlera". Dla ciekawostki warto dowiedzieć się, ilu ludzi zginęło w imię demokracji w Nagasaki i Hiroszimie.

O tym się nie mówi, a lewica - która obecnie ma przeważający głos w medialnym szumie - zakłamuje fakty. Lewica dąży do zezwierzęcenia, porzucenia cywilizacji, porzucenia prawdziwego postępu ludzkości, na rzecz zachwalania niskich instynktów. Nie bez powodu tak wielu lewicowców popada w okultyzm, czy praktykuje jogę, medytację tantryczną, bądź praktykuje wróżbiarstwo - wszak to najbardziej pierwotne, wręcz troglodyckie podejście do rzeczywistości i świata duchowego.

Czy naprawdę na nic więcej nas nie stać? To ma być szczyt naszej cywilizacji, latać na księżyc, mordując na Ziemi własne dzieci? Chodzić po rozgrzanej lawie, mając na szyi amulety z symbolami runicznymi? Teleportować cząstki elementarne, a zarazem zachowywać się jak zwierzęta względem siebie? Mamy XXI wiek, więc musimy iść drogą prawdziwego postępu - postępu ducha człowieczeństwa, a nie tylko postępu technicznego.

Maciej Kałek

Źródło: prawy.pl

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną