GENDER MAINSTREAMING – wykład ks. dr. Dariusza Oko w Sejmie

0
0
0
/

W czwartek, 23 stycznia w Sejmie odbyła się konferencja z udziałem ks. dr. Dariusza Oko, wykładowcy Uniwersytetu Papieskiego w Krakowie. Wykład został zorganizowany w ramach spotkania Zespołu Parlamentarnego d/s Przeciwdziałania Ateizacji Polski wraz z Zespołem Parlamentarnym Członków i Sympatyków Akcji Katolickiej i Ruchu Światło – Życie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.

 

Tematem spotkania była seksualizacja oraz ‘gender mainstreaming’, tak masowo wkraczające obecnie w każdą sferę życia Polaków. Ksiądz Profesor przestrzegał przed ideologią gender jako ideologią w której brakuje logiki, w której zauważyć można sprzeczności, która oparta jest na filozofiach ateistycznych i która promuje rozpustę prowadzącą do całkowitej demoralizacji.


Programy seksualizacji dzieci takie jak np. wytyczne Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), oparte na marksizmie, mają na celu przełamać tabu i całkowicie zerwać z dotychczasową kulturą według zasady ‘nie walczcie z kościołem wprost, ale seksualizujcie młodzież’. Jest to otwarta i brutalna walka ateistów z Bogiem, a także lesbijek z mężczyznami, z którymi zaciekle walczą, z nienawiści do nich, pod przykrywką bitwy o prawa kobiet. Zwolennicy gender to w większości zaciekli przeciwnicy kościoła katolickiego, często dzieci tych, którzy głosili marksizm.


Nauka jednak pokazuje, iż najwyższe osiągnięcia mają miejsce w kulturach, w których promowane są związki monogamiczne, rodziny składającej się z małżeństwa mężczyzny i kobiety i wychowujących wspólnie dzieci. Obalanie tego porządku rzeczy to ‘katastrofa kulturowa i cofnięcie się w ewolucji’ twierdzi ksiądz Oko.


Genderyzm niebezpiecznie łączy się z homoseksualizmem. Integralną częścią gender jest teoria ‘queer’ czyli promocja ludzi o odmiennej seksualności płciowej. Kancelaria Sejmu, w ostatnim czasie zamówiła około 30 filmów, które między innymi mają promować homoseksualizm.


Ksiądz Profesor podkreśla, że jeżeli coś co jest marginesem patologii, tak jak związki homoseksualne chce się zrobić normą i promuje się program rozpusty: możesz robić wszystko, byle jak, byle z kim i byle gdzie to musi to przynieść negatywne skutki. Okazuje się, iż konkretne organizacje, działające oficjalnie w obronie praw kobiet i obronie mniejszości, w praktyce walczą o przyzwolenie na realizację swoich interesów.


Ksiądz Oko przytoczył przykład Partii Zielonych w Niemczech, która intensywnie działała, o prawa homoseksualistów, a w rzeczywistości zabiegała o legalizację pedofilii. Jedyne organizacje, które walczą o legalizację pedofilii to organizacje pro-homo i genderowe.


Według Księdza Profesora Oko dane wskazują, iż ponad 60% chorych na AIDS to geje, 90% księży pedofilów to homoseksualiści, 40% wszystkich pedofilów to geje, a każdy przypadek gejowskiej pedofilii to dziesiątki dzieci brutalnie molestowanych i gwałconych.


W Niemczech, w których od lat dozwolone jest zawieranie homoseksualnych związków małżeńskich, tylko 0.5% takich małżeństw powstaje co wskazuje na to, że nie ma potrzeby przyzwalania na tego typu małżeństwa. W większości przypadków bowiem, homoseksualiści nie wiążą się na stałe i nie tworzą stabilnych, długoletnich związków. Mają bowiem wielu partnerów z którymi uprawiają najbardziej wyrafinowane formy seksu. Czy takim ludziom powinno się zezwalać na adopcję dzieci? – pyta prelegent.


Wykładowca podkreślał, iż rozwiązłość homoseksualistów powoduje, iż cierpią na wiele chorób. Badania wykazały, że 25% gejów stwierdziło, iż miało mniej niż 100 partnerów, 50% między 100 a 1000, a 25% ponad 1000. Średnio, gej ma 12 partnerów rocznie, zawierając związek miał już 8 partnerów, a średnia długość związku to półtora roku. W popularnych ‘dark roomach’ obecnych w klubach gejowskich można uprawiać seks, z dowolną liczbą partnerów zupełnie ich nie znając. Lekarze stosują inżynierskie porównanie, że seks gejowski wygląda w ten sposób, jakby tłok silnika zamiast poruszać się w cylindrze, poruszał się w rurze wydechowej. Zakończenie przewodu pokarmowego nie służy do stosunków płciowych. Choroby biorą się z zakażeń, podczas gejowskiego współżycia.


Genderowcy pod pozorem walki o prawa kobiet, w rzeczywistości krzywdzą kobiety, ponieważ ograniczają ich wolność wyboru do pozostawania w domu i wychowywania dzieci- twierdzi Ksiądz Profesor. Kobiety niemal zmuszane są do robienia kariery zamiast spełniania się w roli macierzyńskiej. Rozpusta prowadzi do prostytucji, która jest największą degradacją kobiet i w wielu wypadkach czyni kobiety niewolnicami seksualnymi. Kościół Chrześcijański, tak obecnie atakowany jest wielkim obrońcą i promotorem kobiet. To właśnie w tej kulturze kobiety są najbardziej szanowane, w przeciwieństwie do innych religii.


Reasumując, rewolucja seksualna i ideologia gender wiążą się z pedofilią, homoseksualizmem, niszczeniem rodziny i kościoła i degradacją kobiet co w efekcie musi przynieść tragiczne skutki dla następnych pokoleń, nie tylko dlatego, iż zostaną one zdemoralizowane, a najważniejsze komórki społeczne zlikwidowane, ale również dlatego, że doprowadzą do wyginięcia poszczególnych narodów, w których wskaźnik dzietności spada. W związkach homoseksualnych oraz luźnych związkach o podłożu seksualnym nie będą rodzić się dzieci, co w efekcie spowoduje wyginięcie całych społeczeństw.


Ksiądz Oko podkreślał, że genderyści wiele mówią na temat tolerancji, ale sami stosują najbardziej totalitarne metody walki, chcąc zmienić prawo tak by móc karać, również więzieniem przeciwników ich teorii. Koncepcja obejmuje całe życie społeczne, bez żadnej konsultacji ze społeczeństwem. Zmiana języka, wprowadzanie określeń takich jak ‘homofob’ powoduje wyłączanie ludzi ze społeczeństwa. Ludzie ci nie mają już bowiem prawa głosu. Kontrolowane media oraz kłamstwa płynące z ust polityków to przemoc i totalitaryzm. Obecnie jest procedowana ustawa nad poszerzeniem pojęcia dyskryminacji. Krytycy homoseksualizmu i ideologii gender będą karani.


W wyniku obsesji seksualnych genderyści gotowi są podjąć brutalną walkę. “Każdy człowiek poszukuje jakiejś wartości centralnej w życiu, wokół, której się organizuje, która jest dla niego najważniejsza. każdy potrzebuje jakiegoś Boga, jeżeli to nie jest Bóg prawdziwy to coś innego zajmuje Jego miejsce, to może być idea, to może być człowiek, to może być też władza, pieniądze, przyjemności, szczególnie mocne przyjemności seksualne” –mówił prelegent - “dlatego dla niektórych ludzi, szczególnie niewierzących, seks może stać się zbyt ważny, nawet mogą się stać maniakami seksualnymi. To tłumaczy częściowo gender, jak się czyta ich teksty i program, można zapytać: kto to napisał, co za człowiek może pisać takie absurdy, tak groźne, szczególnie dla dzieci. Jeżeli założymy, że to pisali maniacy seksualni to staje się zrozumiałe.” Ojcem chrzestnym seksualizacji i genderyzmu był Alfred Kinsey, szarlatan, człowiek, który gwałcił małe dzieci.


Według Księdza Dariusza Oko, teorie w humanistyce często nie są wyrazem rozumowania, a osobowości, a więc jeżeli mamy do czynienia z chorą osobowością tworzyć się będą chore teorie. Typowe dla ateistów, przeceniających wartości seksualne jest niedocenianie tego co wyższe, co duchowe, miejsca spotkania Boga. Jeżeli Boga negujemy, negujemy człowieka.


Ateiści patrzą na człowieka jako na inteligentne zwierzę, akcentując to co niższe, biologiczne, seksualne dorabiając do tego teorię według której chcą żyć, podkreśla Ksiądz Profesor. Podstawy filozoficzne gender to filozofia Sartre’a, czołowego ateisty, którego jedną z kochanek była Simone de Beauvoir, ‘matka chrzestna’ genderyzmu, autorka książki ‘Druga Płeć’, w której stwierdza, że nie rodzimy się mężczyznami czy kobietami, tylko to kultura określa jaką mamy płeć, opowiadał Ksiądz Oko.


Prelegent kontynuował wywód na temat historii powstawania gender. Egzystencja poprzedza esencję, według Sartre’a, na którym bazowała swoje teorie Simone. Nie ma Boga, który nadaje prawa natury, jest nieokreślona egzystencja, której ludzie muszą nadać esencję. “To jest absurdalne, egzystencja nie może poprzedzić esencji.” – mówił wykładowca - “Jest to fundament myślowy nie tylko gender, ale innych zbrodniczych ideologii”, np. Pol Pot, który przyjął, że społeczeństwo jest czymś nieokreślonym i my, ludzie, mamy je określić, do czego zabrał się wprowadzając komunizm, co kosztowało życie dwóch milionów ludzi. Aby nadać nową formę społeczeństwu trzeba wyeliminować wykształconych i duchownych oraz wszystkich, którzy się sprzeciwiają. Właśnie do tego może doprowadzić myślenie ateistyczne. Ateiści mordowali ludzi jak zwierzęta, bez żadnego szacunku. Nie możemy zapominać o totalitaryzmie., podkreślał Ksiądz Profesor.


Te wszystkie zagrożenia nakazują nam, Chrześcijanom przeciwstawiać się i walczyć o nasze dzieci. Walka ta przypomina walkę Chrystusa z faryzeuszami. Ksiądz Profesor zachęca do prowadzenia walki po chrześcijańsku czyli z miłością do drugiego człowieka, jednak systematycznie i skutecznie z nadzieją na przyszłość. Polacy są szczególnie uprzywilejowani, bo mają silną wiarę w Boga i wielką historię i kulturę. Możemy być dumni z takich Polaków jak św. Siostra Faustyna czy bł. Jan Paweł II. “Gdzie śpi rozum i wiara tam budzą się demony i ideologie” – mówi Ksiądz Oko – “ale z Bogiem jeszcze nikt nigdy nie wygrał i genderyści też nie wygrają, tylko trzeba zadbać,o to, aby było jak najmniej ofiar.”


Ksiądz Profesor krytykuje ideologię gender, gdyż doświadczył czym są ideologie. Urodził się w obozie Aushwitz, jego dziadkowie ratowali żydowskie dzieci, a babcia straciła życie przez nazistów. Po wojnie wujek i dziadek trafili do więzień UB. Ksiądz Oko całe życie doświadczał i obserwował czym są ideologie, nazizm, marksizm, a teraz gender. Jak niebezpieczne są szatańskie totalitaryzmy.


Należy podkreślić, iż Kościół Katolicki jednoznacznie sprzeciwia się ideologii gender. “To jasny głos kościoła, podobnie jak kościół krytykował ideologię marksistowską i był za to łajany, teraz krytykuje ideologię gender, należy o tym pamiętać” – przypominał wykładowca. i kontynuował: “W tych najtrudniejszych wyborach, kiedy chodziło też o życie, okazało się, że to jednak Kościół miał rację, (…) trzeba szanować zdanie biskupów, którzy mówią ‘uważajcie, nadchodzi ideologia ateistyczna’, (…) szanujmy historię, uczmy się od niej. kto nie szanuje historii jest skazany na jej powtórzenie, nawet w najgorszych wymiarach.” – przestrzegał Ksiądz Profesor.


Ksiądz Profesor Dariusz Oko, w swoim wykładzie dla parlamentarzystów pokazał źródło powstania ideologii gender, jej korzenie w totalitaryzmach takich jak marksizm czy nazizm, wyszczególnił punkty programowe ‘gender mainstreaming’ oraz cele do osiągnięcia przez aktywistów i zagrożenia dla następnych pokoleń Polaków, a także opowiedział o swojej historii znajomości systemów totalitarnych i wiedzy jaką posiada w dziedzinie filozofii i teologii.


Jego wywód był przepełniony treścią, konkretnymi argumentami oraz licznymi przykładami dającymi poparcie na wysunięte tezy. Wykład niezwykle naukowy, spójny, logiczny i całkowicie odkrywający prawdę kim są genderyści i jakie są ich plany i zamiary. Walka ateistów z kościołem, lesbijek z mężczyznami, zaburzonych mężczyzn z kobietami, homoseksualistów i innych osób chorych seksualnie z resztą społeczeństwa oraz grup dążących do wykorzystania dzieci w pedofilii i kazirodztwie to główne odkrycia ideologii gender.


Mimo, iż pewne teoretyczne podstawy tej ideologii mogą mieć prawidłowe założenia naukowe, np. te dotyczące konieczności obserwacji wpływu kultury na płeć mężczyzny i płeć kobiety i mają one prawo bytu, to tzw. ‘gender mainstreaming’ czyli gender w praktyce, brutalnie, masowo wkraczający we wszystkie sfery życia Polaków stanowi ogromne zagrożenie dla przyszłości naszego kraju, a także innych narodów w Europie i na świecie.


Przerażone media i lobbyści homoideologii oraz wszelkiej maści genderyści zaatakowali księdza Oko, cytując fragmenty jego wypowiedzi wyrwane z kontekstu i skupiające się na kilku opisach praktyk seksualnych tych środowisk przyklejając łatkę Księdzu ‘maniaka seksualnego’. Jednak po wysłuchaniu całości wypowiedzi Księdza można bez wielkiego wysiłku zauważyć jak wielką wiedzę On posiada na temat źródeł tego zjawiska i jak wiele dowodów jest w stanie przedstawić na wielkość zagrożenia. Ksiądz Profesor Dariusz Oko to wybitny naukowiec i duchowny, który wykazuje ogromną troskę o losy narodu Polskiego, przyszłych pokoleń Polaków.


W poczuciu zagrożenia i pewnej bezsilności, iż prawdziwe oblicze szatańskich teorii gender zostało odkryte z furią atakują kościół katolicki, duchownych oraz wszystkich, którzy ośmielają się sprzeciwiać systemowej demoralizacji. Ostatnio zauważaliśmy zmasowany atak na księży, którzy rzekomo są pedofiliami. Dane jednak pokazują, iż pedofilia wśród księży to zjawisko marginalne.


Fakty przedstawione przez parlamentarzystów zabierających głos po zakończeniu prelekcji Księdza Profesora Dariusza Oko są na to dowodem. Senatorowie RP, w tym senator Jan Maria Jackowski, złożyli interpelację do Ministerstwa Sprawiedliwości i uzyskali odpowiedzi, które powinny stać się publicznie znane. Okazuje się, iż na dzień 18 listopada wśród 1468 osób osadzonych w polskich więzieniach za pedofilię, tylko 1 osoba była osobą duchowną kościoła rzymsko – katolickiego!


Przyparte do muru dzikie zwierzę zareaguje atakiem. Odsłanianie prawdziwych intencji środowisk pro-homo i pro-gender powoduje, iż atakują one szczególnie te grupy osób, które mogą przekazać społeczeństwu prawdę. A więc, możemy spodziewać się jeszcze większych ataków na kościół, księży, niezależnych dziennikarzy oraz aktywistów stojących w imię prawdy, w obronie dzieci i całego narodu polskiego. Mainstreamowe media zajmą się odwracaniem uwagi od tematu, serwując nam ‘soczyste wrzuty’ zastępcze. Należy więc mieć oczy szeroko otwarte, nie dać się sterroryzować mniejszości i grupom wpływu i nie bać się stać w prawdzie.


tekst i fot. Barbara Rode


© WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU I ZDJĘĆ ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Źródło: prawy.pl

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną