Protestancki marsz dla "Jezusa" pod izraelskimi flagami

0
0
0
/

W niedzielę 15 czerwca przez Warszawę przeszedł protestancki marsz dla "Jezusa". Impreza sprawiła, że każdy katolik mógł dziękować Bogu za łaskę bycia w Kościele katolickim i w wolności od protestanckich herezji. Warto zaznaczyć, że protestanci nie mają jednego nauczania, jak to ma miejsce w Kościele katolickim.

 

Uwagę obserwujących marsz przyciągały izraelskie flagi, powiewające nad maszerującymi. Na podstawie rozmów z osobami machającymi syjonistycznymi sztandarami można było przekonać się o teologicznym i politycznym poparciu protestantów dla Żydów. Zdaniem protestantów wyrażających swój filosemityzm, to Żydzi a nie chrześcijanie są narodem wybranym. Filosemiccy protestanci odrzucają prawdę o tym, że Izraelem, narodem wybranym, są katolicy i prawosławni, gdyż to oni przyjęli Jezusa, a z nim i proroków Go zapowiadających. A Żydzi odrzucili Jezusa, odrzucili proroków i przymierze z Bogiem.

 

Według syjonistycznych protestantów obowiązkiem religijnym jest polityczne wspieranie Izraela i jego zbrodniczej polityki względem narodu palestyńskiego. Zdaniem maszerujących protestantów Bóg chce, by Żydzi narzucili wszelkimi środkami swoją władzę Bliskiemu Wschodowi. Ma to rzekomo wypełnić biblijne proroctwa, obietnice i przyśpieszyć ponowne przyjście Jezusa.

 

Według filosemickich protestantów za niechęć Żydów wobec chrześcijaństwa odpowiada rzekomo Kościół katolicki, który przez dwa tysiąclecia prześladował Żydów. Powrót do pierwotnego chrześcijaństwa ma być dla protestantów powrotem do Kościoła złożonego właśnie z Żydów.

 

 

Syjonistyczni protestanci całkowicie odrzucają prawdę, że w pierwszych wiekach częstymi inicjatorami prześladowań wobec chrześcijan byli właśnie Żydzi. Faktem jest to, że judaizm jest religią opartą na Talmudzie, kodeksie napisanym wieki po Jezusie, kodeksie, którego nieodłączną częścią jest chorobliwa nienawiść do Jezusa i chrześcijaństwa.

 

Filosemickie poglądy protestantów nie są niczym nowym. Już od dziesięcioleci USA zatrute herezjami protestanckimi wspierają politycznie, finansowo i militarnie Izrael i jego zbrodnie wobec Palestyńczyków. Podobnie amerykańscy protestanci wspierają antypolską politykę diaspory żydowskiej i Izraela wobec Polski, domagając się by Polska przekazała żydowskim organizacjom gigantyczny majątek absolutnie im się nienależący.

 

Tekst i foto: Jan Bodakowski

 

© WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Źródło: prawy.pl

Sonda

Wczytywanie sondy...
Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną