Z kraju

Zobacz jak Cejrowski popiera Izrael. Tego programu nie pokazała TVP

Ostatnia rozmowa Michała Rachonia i Wojciecha Cejrowskiego nie została wyemitowana w TVP. W rozmowie tej Wojciech Cejrowski poparł przeniesienie ambasady USA do Jerozolimy. Zdaniem podróżnika Jerozolima to wyłącznie stolica narodu żydowskiego, dana została Żydom od Boga, miasto, które wybudowali Żydzi. Według podróżnika Palestyńczycy to plemiona wędrowne, która tam przylazły, i nie mają żadnego prawa do Jerozolimy, bo to nie ich miasto. Dodatkowo Trump przenoszą ambasadę USA do Jerozolimy spełnił tylko swoją obietnice wyborczą. Te przenosiny zdaniem podróżnika to „sprawiedliwość po bożemu”. Zdaniem Cejrowskiego Polska powinna zrobić to samo co USA, i przenieść swoją ambasadę do Jerozolimy.

 

Dla Wojciecha Cejrowkiego Izrael to jedyny sojusznik białego człowieka na Bliskim Wschodzie, to jedyna demokracja w tym rejonie. Dla podróżnika nie ma znaczenia, że Żydzi do Palestyny wrócili po 2000 lat. Zdaniem podróżnika meczet na górze świątynnej został wybudowany bezprawnie.

Komentując wypowiedź Wojciecha Cejrowskiego warto mu przypomnieć, że to my katolicy jesteśmy Izraelem czyli narodem wybranym, a nie Żydzi. Wiec prawo moralne do Jerozolimy mamy my katolicy, a nie Żydzi czy Arabowie.

Kondemnując inne poruszone w trakcie rozmowy tematy Wojciech Cejrowski poparł zakaz wjazdu obywateli niektórych krajów islamskich do USA. Jego zdaniem to prawo prezydenta USA.

Zdaniem Wojciecha Cejrowskiego lewica w USA protestuje przeciwko wszystkiemu, podobnie jak lewica w innych krajach nie ma programu pozytywnego.

W opinii podróżnika Trump wycofał władze federalne z kontroli nad parkami narodowymi, i oddał kontrole nad parkami władzom stanowym.

Według Wojciecha Cejrowskiego Bill Gates krytykuje Angelę Merkel za przyjmowanie islamskich imigrantów, i twierdzi, że należy pomagać murzynom w Afryce. W opinii podróżnika wynika to z tego, ze teraz Soros i masoneria kombinują jak wycofać się z imigracji, i potrzebują głosu lewicowych autorytetów. Zdaniem podróżnika Komisja Europejska prześladuje Polskę za niechęć do imigrantów, przez co UE narusza naszą suwerenność, i taka sytuacja jest niedopuszczalna,

Komentując sprawę zatrzymania funkcjonariuszy kontrwywiadu współpracujących z wrogą Polsce Rosji, Wojciech Cejrowski stwierdził, że powinni oni trafić do wiezienia. Ich obecność w służbach świadczy, w opinii podróżnika, że trzeba było zrobić dekomunizacje, po transformacji należało wywalić wszystkich komuchów z resortów bezpieczeństwa i spraw zagranicznych, oraz stworzyć nowe służby tylko z nowych ludzi. Tak jednak się nie stało i do dziś komuchy okupują polskie urzędy.

Dla Wojciecha Cejrowskiego polskojęzyczni sędziowie współpracujący z politykami to przestępcy. Powinno ich wyrzucić z pracy.

W opinii Wojciecha Cejrowskiego Beata Szydło została premierem w nagrodę za kampanie Dudy, a kampania prezydencka to nie rządzenie. Podróżnikowi nie podoba się, że jest ona wiecznie smutna. Mateusz Morawiecki nie podoba się Wojciechowi Cejrowskiemu bo to socjalista, który marnuje forsę na socjal i prześladuje przedsiębiorców, Jednak dla podróżnika Mateusz Morawicki to facet bywały i uśmiechnięty, który lepiej reprezentuje Polskę niż Szydło. W opinii podróżnika Jarosław Kaczyński nie podobał by jako premier. Zdaniem podróżnika przywódca partii nie musi być premierem, premier nie powinien być posłem, a Jarosław Kaczyński powinien zarządzać partią z Żoliborza.

Jan Bodakowski

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

59 komentarzy

59 Komentarzy

 1. synowskie upomnienie

  10 grudnia 2017 at 16:20

  przecież to nie nowina, że Wojtuś to typowy szabesgoj i neokonserwa, wchodzący Izraelitom w dupę od dawna. a jego argumenty, że Jerozolima to prezent od Boga dla żydów to mega infantylny absurd i tylko ślepy filosemita takie idiotyzmy może wygadywać.

  • Marian

   10 grudnia 2017 at 17:27

   Dlaczego nigdzie w internecie nie można znaleźć żadnych informacji o mamie pana W.C.?

   • stan

    10 grudnia 2017 at 19:25

    Być może nie ma potrzeby:
    Cejrowski, spolszczone Cejrow od Cojrew – hebrajski ‚jubiler’. Nazwisko występujące na terenie Imperium Rosyjskiego, Ukrainy (mohylewsko-podolskie), Krzemieniec, Olgopol.

    • Marian

     10 grudnia 2017 at 22:07

     Dziękuję.

     • Heniu

      13 stycznia 2018 at 23:30

      A gdzie w internecie są informacje o Twojej mamie?

   • NARODOWYROJALISTA

    14 grudnia 2017 at 21:23

    Cejrowski to typowy przedstawiciel tzw.NARODU WYBRANEGO POUCZA NASZ GOJÓW JAK MAMY SIE PRZYZWOICIE ZACHOWYWAC,KULTURALNIE ,INTELIGENTNIE NIE WOLNO OBRAZIC SWOICH PANÓW .

  • jok

   11 grudnia 2017 at 00:10

   Wiadomo, że on goj?

  • Czaruś

   12 grudnia 2017 at 09:34

   On ma, podobno, pochodzenie chazarskie. Bierzcie to pod uwagę…

  • Kasia

   15 grudnia 2017 at 02:03

   Cejrowski to rzym-katolicki dewot ale tu sie z nim zgadzam,bo Bóg ma w Biblii podobne zdanie o Izraelu.
   Ale kto z komentujacych tu ,zdejmuje okulary religii rzym-katol.i czyta Biblie SAM,jako ze ma rozum miedzy uszami,to moze czytac sam.Kto?
   W Biblii znajdziecie,ze sa PRAWDZIWI zydzi i podróby szatańskie i tych drugich Pan Jezus nie wspiera ,przeciwnie do tych pierwszych.

 2. rebel

  10 grudnia 2017 at 16:26

  cejrowski wydawal sie kiedys normalny

  • Marian

   10 grudnia 2017 at 17:20

   @rebel, nie pamiętam takich sytuacji, imho, zawsze świrował, ma to chyba w genach

 3. tuszyn

  10 grudnia 2017 at 16:27

  Cejrowski potrafi robić pieniądze a więc wie kto mu w tym może pomóc a także zaszkodzić i przed tym, jak trzeba, będzie robił z siebie nawet przymilnego głupka. Nie pokazujcie go ludziom

 4. Soroka

  10 grudnia 2017 at 16:40

  Wojt korwini!

 5. Janusz

  10 grudnia 2017 at 18:02

  To nie jest głupota, raczej perfidna agentura – jaki stopień, panie Cejrowski oraz ile szekli na żołdzie? Cóż, tak jak niektórych nosy, to jego zdradziły inicjały – intelektualne Water Closet, ot co.

 6. Robert B.

  10 grudnia 2017 at 18:24

  Skoro ten pajac wie, że „Jerozolima została dana Żydom od Boga”, to może też wie, dlaczego żydostwo się do Izraela ani myśli wynosić? Może wie, co ich tak trzyma w tej diasporze, w której są ponoć tak krzywdzeni?

 7. Wp

  10 grudnia 2017 at 19:23

  żydowski konfident

 8. Hania

  10 grudnia 2017 at 19:48

  hhahahha!!!!

  Amerykanie marzyli o przeniesieniu swojej ambasady Izraela,bo ten ruch ma znaczący wpływ na ich zycie!
  Cejrowski mniej spożywania alkoholu radzę, bo nie dość, że wygląda pan jak wygląda. Do tego gada od rzeczy!
  Wieczna faza daje o sobie znak.
  Cejrowski to syjonista i amerykański agent ( fakt, nie za mądry)
  Myśli, że obrazek MBoskiej postawi, a ludzie łykną brednie jak pelikany.
  Precz z mojego komputera, won!

 9. Szukający Drogi

  10 grudnia 2017 at 20:40

  „My katolicy jesteśmy Izraelem czyli narodem wybranym, a nie Żydzi”. Poproszę o źródło na poparcie tej tezy.

  • olo

   10 grudnia 2017 at 20:55

   spytaj o to swojego rabina 🙂

  • Soplica

   10 grudnia 2017 at 21:39

   @Szukający Drogi – nie każdą głupotę trzeba komentować 🙂

  • Dawid Wójcik

   11 grudnia 2017 at 10:24

   Dokladnie!!
   Zajrzalem tutaj aby napisac wlasnie o tym zdaniu. Watpie, aby katolicy mieli latwe dojscie do Wiecznego szczescia. Bylem katolikiem, ale czytajac NT zauwazylem ze to „sekta” PROTESTANTOW ma wieksza racje a nizeli nauczanie katolickie i ich basnie nazwane ladnie TRADYCJA.
   2ListDoTymoteusza4.3-4

   • Aguirre

    12 grudnia 2017 at 14:54

    Zapraszam do obejrzenia filmu Luter i Rewolucja Protestancka.

  • Piotrx

   16 grudnia 2017 at 14:35

   Cztery Ewangelie

 10. Marylka S.

  10 grudnia 2017 at 21:17

  No, z tym „wybudowaniem” to lekko przesadził — ta ich świątynia stoi na murze cyklopowym, który powstał, kiedy oni jeszcze nie wpadli na pomysł zejścia z drzewa.

  • Soplica

   10 grudnia 2017 at 21:42

   A mur cyklopowy został wzniesiony na kosmicznych budowlach przed wszelkimi erami :))))

 11. Ist

  10 grudnia 2017 at 21:47

  List do Rzymian – Nowy Testament lub Drugi (bo Pierwszy jest Stary)

  Odrzucenie Izraela jest częściowe i czasowe
  1 Pytam więc: Czyż Bóg odrzucił lud swój? Żadną miarą! I ja przecież jestem Izraelitą, potomkiem Abrahama, z pokolenia Beniamina. 2Nie odrzucił Bóg swego ludu, który wybrał przed wiekami. Czyż nie wiecie, co mówi Pismo o Eliaszu, jak uskarża się on przed Bogiem na Izraela?

  Całkowite nawrócenie Izraela
  25 Nie chcę jednak, bracia, pozostawiać was w nieświadomości co do tej tajemnicy – byście o sobie nie mieli zbyt wysokiego mniemania – że zatwardziałość dotknęła tylko część Izraela aż do czasu, gdy wejdzie [do Kościoła] pełnia pogan. 26 I tak cały Izrael będzie zbawiony, jak to jest napisane: Przyjdzie z Syjonu wybawiciel, odwróci nieprawości od Jakuba. 27 I to będzie moje z nimi przymierze, gdy zgładzę ich grzechy.
  28 Co prawdą – gdy chodzi o Ewangelię – są oni nieprzyjaciółmi [Boga] ze względu na wasze dobro; gdy jednak chodzi o wybranie, są oni – ze względu na przodków – przedmiotem miłości. 29Bo dary łaski i wezwanie Boże są nieodwołalne.

  • Soplica

   10 grudnia 2017 at 23:12

   A bo to czytał który? Rozumienie niektórych zjawisk przychodzi z czasem … Bardzo przejrzyście wytłumaczył to ks.prof. Chrostowski na którymś ze spotkań z wykładów na Rakowcu. Warto poszperać 🙂

  • POKODWON

   11 grudnia 2017 at 08:30

   Jasio, jak większość katolików nie czytał Nowego Testamentu, czyli podstaw jego religii (ale nie wiary). Bo po co? Wystarczy, że siadł sobie wygodnie i patrzył jak ksiunc mówią. Słuchać tez nie było sensu bo ksiunc na msy ciągle te same kawałki Pisma cytuje. A przecież Nowy Testament to PRZEPISY PRAWA JAZDY dla wiernego a Jasio słyszał tylko o Zakazie Jazdy na Wprost. Typowy katolik…

  • Pola kowalska

   12 grudnia 2017 at 12:30

   Po co wam prorocy jak i tak wszystkich zamordujecie narodzie PRZEKLETY przez BOGA i caly swiat

 12. Egzorcysta

  10 grudnia 2017 at 21:54

  Wc ma bardzo ciekawe poglady.Skoro uwaza, ze Jerozolima jest dla Zydow podobnie jak Palestyna, bo 2000 lat temu tam zyli, to Polska dla Polakow bez Zydow poniewaz 2000 lat temu Zydzi tu nie zyli.Idac dalej tym tropem tego katola, skoro palestynczycy bezprawnie wlezli na tereny Zydow to kosciol tez wszdl na mocy klatw, przpedzania chlopow z ich ziemii, wiec tez powinien sie wyniesc, i ma szczscie ze Katarow wytlukli do ostaniego bo tez musieliby oddawac, no i najwazniejsze jezeli juz tak idziemy takim tokiem rozumowania Cejerowski powinien sie wyniesci wraz z Amerykanami z Ameryki i Kanady, poniewaz to ziemia Indian.Jak to jest Panie Cejerowski ,znow podwojna moralnosc, jak Zydom to oddawac , jak Indianom to nie?, Przciez nie bylo was tam 2000 lat temu? Juz pisalem do WC, chyba 5 razy, niech sie zajmie chodzeniem boso po dzunglach, i nie zabiera glosu w sprawach ,ktore Go przrastaja.I milosc francuska wobec wladzy USA i Izraela , jest obrzydliwa.

 13. nb

  10 grudnia 2017 at 23:09

  Jezus chodzil po Jerozolimie, nauczal tam, i tam umarl! byl Zydem! wiecie dlaczego mozecie jezdzic do Ziemi Swietej na wycieczki? bo Zydzi tam sa, bo wszedzie sa Izraelskie patrole, dzieki ktorym jest bezpiecznie

  • Janusz

   11 grudnia 2017 at 02:01

   Jezus nie „był”, tylko „jest” i nie żydem, a Synem Bożym. A do „Ziemi Świętej” będącej ziemią przeklętą wraz z tym zatwardziałym ludem wyklętym przez Boga („Nie jestem waszym Bogiem, a wy nie jesteście moim ludem” – mówił Bóg przez Ozeasza już 3 tysiące lat temu) nie ma po co jeździć, szczególnie do „grobu Pańskiego”, gdyż Chrystus jako Zmartwychwstały grobu nie ma, więc to próżne, idiotyczne wycieczki nabijające kabzy żydostwu. Nauczał tam, owszem, ale trafił na tak gigantyczną tępotę, że nic nie zrozumieli, więc Go zamordowali.

   • POKODWON

    11 grudnia 2017 at 09:34

    Jeśli już coś cytujesz to spróbuj najpierw zrozumieć co cytujesz. Parę wersów nad Twoim cytatem Bóg mówi wyraźnie, że Izraelitom nie przebaczy bałwochwalstwa. „Oz 1, 6: Poczęła znowu i porodziła córkę. Rzekł do niego [Pan]: Nadaj jej imię Lo-Ruchama – bo domowi Izraela nie okażę już więcej litości ani im nie przebaczę.Oz 1, 7: Domowi jednak Judy okażę swą litość, znajdą ratunek we mnie, w Panu, Bogu swoim. Nie ocalę ich jednak przy pomocy łuku i miecza ani też wojny, koni czy jeźdźców.” Dom Judy to Żydzi, więc to ich Bóg ocali, to jest ta Reszta Izraela. Nie opieraj swojej wiary na jednym zdaniu i to jeszcze rozumianym opacznie

   • POKODWON

    13 grudnia 2017 at 11:58

    I co Jasiu prawda aż tak zabolała, że ją usunąłeś? Ty się Jasiu prawdy nie bój tylko Boga…

 14. spider

  11 grudnia 2017 at 05:20

  Tak debilnych komentarzy jeszcze tu nie czytałem. Skąd wy je bierzecie?

 15. Zbyszek Kr.

  11 grudnia 2017 at 07:16

  To ten sam kretyn,który chce oddać niemcom Szczecin?

 16. Zyd

  11 grudnia 2017 at 09:07

  Bardzo lubie wasze komentarze czesto je czytam chociaz juz zaczely mi sie nudzić.95% to u Zydach zydokomunie syjonistach i wszyscy to zydzi. Czytacie chociaz troche Nowy Testament czy tylko co w kosciele ksiadz powie. Przeczytajcie Ks.Daniela Apokalipsy i zobaczycie kto dal Zydom Izrael i gdzie powinna byc stolica. Wy buntujecie sie przeciwko Żydom i Bogu.

  • Robert B.

   11 grudnia 2017 at 11:03

   O Boże! „Buntujecie się przeciw Żydom i Bogu”… Co za, kurwa, pycha, „Żydom i Bogu”, jak się, kurwa, zrównuje z Bogiem. Coś takiego tylko u was. Nie dziwota, że was wszędzie nienawidzą. Nienawidzą was wszędzie od zawsze. A jak się pojawicie, to natychmiast pojawia się antysemityzm, jak swego czasu w 2014 roku, kiedy to nawet Majowe w Gwatemali mieli was dość i kazali się wam wynosić. A jak się miarka przebiera, to są wielkie ryki i krzyki „Raaatuuujcieee naaas!”. Już zobaczysz, jak cię będę ratował.

 17. Tomasz Dydak

  11 grudnia 2017 at 11:02

  Nie rozumię dlaczego wszystcy się podniecają że jakies państwo na końcu świata chce przenieść stolicę? Skoro mają taką chęć to Bóg z nimi. Ostatnio gdzieś było o tym w http://tomka.tv/ipptv
  W sumie #Ruch11Listopada ma podobne stanowisko. Dołącz do nas na http://tomka.tv/r11l

 18. gemini

  11 grudnia 2017 at 12:11

  Czyżby Pan Wojtek nie wiedział KTO (i z jakiej NACJI) kręci politykami USA, w tym Trumpem?! Trudno w to uwierzyć! Poza tym skoro p. Wojtek powołuje się historyczne prawa Izraelitów, to może da przykład i opuści ziemie należące całkiem niedawno do Indian. Tak się składa, że i Indianie i Palestyńczycy zostali pozbawieni swojej ziemi podstępnie

 19. johnie

  11 grudnia 2017 at 12:24

  Ciekawe (pierwsze, co mnie uderzyło..),
  że ZDJĘTO to wydanie z ramówki ???..
  Przecież, jeśli WC taki pro-israhellski w nim,
  to TYM BARDZIEJ go żydowskie media powinny chcież nagłośnić ???..
  Moja nie rozumieć… 🙂

 20. Pola kowalska

  11 grudnia 2017 at 12:24

  Dotat byl Polakiem i PATRYIOTA do puki nie dostal nowej pracy w Polsce w radio .ZYD zostaje ZYDEM i nie ma dobrych sa tylko wiecej lub mniej zaklamani ale zawsze sa zydami

 21. Iza

  11 grudnia 2017 at 13:24

  Na ogół zgadzam się z p.Cejrowskim.Palnął głupotę.Ta ziemia bardziej się należy Arabom niż Żydom.Żołnierze są tam po to ,aby chronić Żydów , a nie turystów.Arabowie są na ogół sympatyczni,uśmiechnięci.Żydzi spięci,wiecznie się spieszący,nigdy nie patrzą w oczy.

 22. HKW

  12 grudnia 2017 at 05:30

  a wiec chrześcijański syjonista – tyle w temacie!
  Szuja!

 23. HKW

  12 grudnia 2017 at 05:37

  Kuźwa!
  Nie wierze własnym uszom !

  Od tego momentu ten gad nie ma u mnie oglądalności ANI SŁYSZALNOŚCI !
  Dobrze, ze się z Polski wyniósł.

  WON ŻYDZIE!!!

  TO NIE MOJA RELIGIA KTÓRĄ TY GŁOSISZ GADZIE !!

 24. konrad

  13 grudnia 2017 at 07:41

  a..fuj..tus..straciles u mnie w
  WSZYSTKO tym debilnym komentarzem

 25. johnie

  13 grudnia 2017 at 13:03

  Noo, zaiste 🙁
  Przejrzałem sobie pobieżnie całokształt działalności Pana Wojtka, pod kątem, jak stwierdzam – NIEOBECNOŚCI (jak czarna dziura..) jakiejkolwiek, Izraela w Polsce, czy jakichkolwiek żydów… Całkiem, jakby ich NIE BYŁO (jak twierdził parę lat temu Michnik..)..
  Pan Wojtek się niniejszym dla mnie SKOŃCZYŁ…
  Bo pojąłem, jakim cudem udaje mu się tak swobodnie sobie brylować, nawet w reżymowej Telewizorni, bez względu na Wiatry, puszczane przez Historię…

 26. POKODWON

  13 grudnia 2017 at 19:21

  No i? Mój cytat pochodził z katolickiej Biblii Tysiąclecia. Poza tym NIE MA ŻYDÓW, tylko judejczycy a cytowany przez ze mnie tzw. Titulus czyli „tytuł winy” NIE ZAWIERA SŁOWA ŻYDZI! Po łacinie jest to np. Judeorum, Stąd skrót INRI Końcowe I to Iudeorum. Chyba tylko w języku polskim występuje błędna forma Żydzi pochodząca z francuskiej wymowy słowa „judejczyk” czyli Jide-( wymawiane „Żide” podobnie w niemieckim „Jude”I w związku z tym tylko u nas naród żydowski „jest wymyślony”…na świecie wszyscy wiedza, że chodzi o judejczyków.

 27. Qba

  14 grudnia 2017 at 01:36

  Teraz caly muzulmanski swiat zwroci sie przeciw izraelowi! Dla mnie to sytuacja „win-win”. Jest szansa ze te krwy maciciele niezyty zostana unicestwieni a przynajmniej Israel zniknie z mapy. To zydzi wspieraja obie strony konfliktu od czasow Napoleona! Przyszla kryska na matyska

 28. dfasdfgfa

  14 grudnia 2017 at 11:13

  Nad odnośnikiem do tego artykułu, który to odnośnik jest na głównej stronie portalu jest odnośnik do strony Poradni Zdrowego Rodzicielstwa. A nad oboma odnośnikami nagłówek: ‚Najpopularniejsze’. Nagłówek ten jest kłamliwy bo odnośnik do Poradni Zdrowego rodzicielstwa to rodzaj ogłoszenia a nie najpopularniejszy artykuł. Prawy? Człowiek prawy nie posługuje się kłamstwem. Kto w małej rzeczy jest wierny będzie wierny i w wielkiej… Do dziennikarzy apeluję o rzetelność i unikanie kłamstwa w postaci chwytliwych a kłamliwych tytułów artykułów, których treść różni się od tytułu. Bądźcie wierni w małych rzeczach. Mówiąc ogólnie sama reklama również jest kłamstwem, z którym niestety się oswoiliśmy. Zachęcam do posługiwania się rzetelną INFORMACJĄ która w przeciwieńtwie do reklamy jest prawdziwa. Reklama jako kłamstwo powinna być prawnie zakazana a już na pewno reklama nie powinna pojawiać się na katolickich czy ‚prawych’ stronach. Po co mamy oddychać kłamstwami?

 29. EuPi

  14 grudnia 2017 at 17:46

  W tym jednym z Cejrowskim się zgadzam!

 30. tz1971

  14 grudnia 2017 at 20:55

  Komentując wypowiedź Wojciecha Cejrowskiego warto mu przypomnieć, że to my katolicy jesteśmy Izraelem czyli narodem wybranym, a nie Żydzi. Wiec prawo moralne do Jerozolimy mamy my katolicy, a nie Żydzi czy Arabowie. Ten cytat świadczy, że autor mocno niedouczony 🙂

 31. wiesscar

  14 grudnia 2017 at 22:49

  WC ma rację. Jedyna różnica taka to uważam ze MM nie jest socjalista. Jako ekonomista jest reprezentantem keynesizmu. MM to centrysta.

 32. ian

  15 grudnia 2017 at 17:51

  islam to ideologia pedofili , krzywdzenia kobiet , dzieci dziewczynek , i meczenia zwierzat to ideologia smierci ktorych wyznawcow jest 50.000 w Polsce i zaczynaja juz modlic sie na uliach , Izrael JEST JEDYNYM PASTWEM NA SWIECIE KTORA umie z tym bydlem postepowac i sie nie certoli . Izrael swoja wiedza o tym bydle o pedofiu mahomecie ktory mial pol sex z Aisha 6 letnia trzyma za ryja 24 panstwa Arabskie w regionie , bez Izraela to bydlo bedzie w PL . Tusk w marcu podopisal papiery na nowe 6 milionow islamskich najezdzcow w Europie . opamietajcie sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 33. gosc

  15 grudnia 2017 at 20:56

  Temat mało istotny, pozorny przy roszeniach w odzyskaniu żydowskich nieruchomości, których właściciele nie pozostawili spadkobierców.
  Gra idzie o 65 mld USD w majątku, w nieruchomościach, co zmieni zasadniczo oblicze Polski, gdy zostaną one zaspokojone przez Skarb Państwa.
  Jak powiedział Premier Morawiecki – kapitał ma swoją narodowość!!!!!!!!!!
  Roszczenia w takiej wysokości, i takiej formie, i kierowane w stosunku do Polski przez tak „wytrawnych” graczy na arenie międzynarodowej wymagają zgody narodowej bowiem puszczą nas w samych skarpetkach.
  Ta ważna sprawa dotyczy nas,wszystkich Polaków, jak i przeszłe pokolenia.
  Równie ważna jak nachodźmy.
  Nie widać, aby ten tak ważny dla przyszłych pokoleń Polaków temat był podejmowany (śledzony) przez polskie media, przez obecnie sprawujących władzę, jak i polityków opozycji. Jakoś wszyscy nabrali wody w usta i robią dobrą minę w tematach zastępczych.
  A możemy obudzić się z ręką w nocniku.
  Może odpowiednie czynniki przestaną milczeć i poinformują Polaków jakie jest oficjalne stanowisko Polski w sprawie roszczeń majątkowych analogicznie jak informują w sprawie kwot rozdzielenia emigrantów.
  Trzy dni temu Kongres USA (a konkretnie Izba Reprezentantów) przyjął ustawę „Justice for Uncompensated Survivors Today’, która przyznaje Departamentowi Stanu prawo do wspierania „organizacji międzynarodowych zrzeszających ofiary Holocaustu” i do pomagania kanałami dyplomatycznymi w odzyskaniu żydowskich nieruchomości, których właściciele nie pozostawili spadkobierców.
  Ustawa jednoznacznie mówi o zwrocie „bezpańskiej” własności w celu „pomocy potrzebującym ocalałym z Holocaustu” i odnosi się do państw-sygnatariuszy Deklaracji Terezińskiej z 2009 roku. Polska jest jednym z nich.
  Bezpotomna śmierć polskich Żydów zamordowanych podczas Holokaustu spowodowała, że ich mienie z mocy prawa przeszło na rzecz Państwa Polskiego. Ustawa przyjęta przez Kongres ignoruje ten fakt i wspiera absurdalne roszczenia przemysłu Holocaustu.
  Widmo gigantycznych roszczeń żydowskich wobec Polski powraca. Już nie w formie połajanek i antypolskiej mowy nienawiści, ale jako konkretne rozwiązane prawne przyjęte przez niższą izbę Kongresu USA, czyli mocarstwa, na którym Polska opiera swoje bezpieczeństwo militarne. To sytuacja arcygroźna. Polski rząd powinien natychmiast rozpocząć działania w tej sprawie, żeby nie dopuścić do przyjęcia tej ustawy przez Senat i do podpisania jej przez prezydenta Trumpa.
  Źródło: congress.gov
  http://wprawo.pl/2017/12/15/kongres-usa-przyjal-ustawe-wspierajaca-gigantyczne-zydowskie-roszczenia-finansowe-wobec-polski/

 34. gość

  17 grudnia 2017 at 13:15

  Michalkiewicz ostrzega: Żydzi coraz bliżej przejęcia polskich nieruchomości!
  http://nczas.com/wiadomosci/polska/michalkiewicz-ostrzega-zydzi-coraz-blizej-przejecia-polskich-nieruchomosci/

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra