Polskość

Koalicja POPiS stała się faktem

Nowy minister zdrowia Łukasz Szumowski już za rządów PO pracował w Ministerstwie Szkolnictwa Wyższego. Jarosław Gowin mianował go najpierw sekretarzem stanu potem wiceministrem.
Nowy minister finansów Teresa Tatiana Czerwińska wcześniej zatrudniona była przez Jarosława Gowina w jego ministerstwie, gdzie była  odpowiedzialna za pracę Departamentu Budżetu i Finansów oraz Biura Kontroli i Audytu, a także za stworzenie nowego algorytmu finansowego dla uczelni.

W 2017 została zatrudniona w ministerstwie finansów przez Mateusza Morawieckiego. Urodziła się i wychowała na terenie ZSRR (Łotwa). Jej panieńskie nazwisko to Tumanovskis. W zapisach IPN czytamy: „znana jest także jako Teresa Tatiana Tchenvirskaia”. jeden z polityków, który zasiada w sejmowej komisji ds. służb specjalnych powiedział portalowi „Wirtualna Polonia”: „Taka osoba nie powinna być nawet wiceministrem”. Wcześniej doradzała ministrom PO.

Nowy minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz po 2003 r. pracowała jako wykładowca w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. W 2013 r. zaangażowała się w tworzenie Polski Razem Jarosława Gowina. W 2015 r. została mianowana przez Morawieckiego podsekretarzem stanu w Ministerstwie Rozwoju.

Nowy minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński w latach 1993-2004 pracował w Przedstawicielstwie Komisji Europejskiej w Polsce.
W 2012 został powołany jako minister ds. rozwoju regionalnego do Gospodarczego Gabinetu Cieni Biznes Center Club.

Przypomnijmy, ze honorowymi członkami tego klubu byli, miedzy innych: Jacek Kuroń, Tadeusz Mazowiecki, Leszek Miller, Hanna Gronkiewicz Waltz, Bronisław Komorowski, Bronisław Geremek.
W 2015 r. został członkiem Narodowej Rady Rozwoju powołanej przez Prezydenta Dudę. Morawiecki mianował go wcześniej wiceministrem w ministerstwie rozwoju.

Nowy minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz za rządów PO zasiadał w Radzie Służby Publicznej doradzającej premierowi w sprawach służby cywilnej.

Nie zapominajmy o nowym rzeczniku prasowym rządu, którym w grudniu została była radna PO Joanna Kopcińska. Nie zapominajmy tez o tym, że wicepremier Gowin przedtem był w PO, minister edukacji narodowej była radną PO, a wicepremier Gliński w Unii Wolności.

No i nie zapominajmy o samym premierze, który był doradcą Tuska i jego kandydatem na ministra finansów. Morawiecki tylko dlatego nie przyjął tej propozycji, bo odwiódł go od tego człowiek, którego zawsze się słuchał Lejb Fogelmam – szatra eminencja polskiej sceny politycznej.

W książce pt. „Masoneria polska 2014” scharakteryzowałem Nową Jałtę, której efektem ma być nowy rozbiór Polski i napisałem: „Tak skonstruowana Jałta wymaga zabezpieczenia ze strony „polskich” władz. Nikt nie chce buntu Polski czy jakichkolwiek poważniejszych kłopotów z nią, a tym bardziej jej wyrwania się, w trakcie wielkiego krachu, spod kontroli i zyskania przez nią niepodległości. Tylko zresztą „polskie” władze mogą zagwarantować ostatecznie, że jej zapisy będą przestrzegane.

Układ wewnętrzny w polskiej polityce musi zatem być następujący.(…) PO będzie dbało o consensus niemiecko-rosyjski (wewnątrz PO będą się też wciąż ścierać interesy niemieckie i rosyjskie), a PiS będzie dbał o interesy masonerii amerykańskiej (wielkiego kapitału i koncernów) i rządu USA.
Koalicja POPiS zostanie przedstawiona społeczeństwu jako „dziejowa konieczność”. Pierwszym argumentem będzie układ sił w sejmie, drugim konieczność pojednania na czas kryzysu dla „ratowania Polski” i „ochrony obywateli przed skutkami kryzysu”. Znamienne są, słowa wypowiedziane pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego, przez Jarosława Kaczyńskiego. Mówił o Polsce jutra i stwierdził między innymi: „To musi być Polska szukająca sojuszów tam, gdzie jest rzeczywista siła”.

Czy Polskę interesują tylko sojusznicy „tam, gdzie jest rzeczywista siła”?
A jeśli „tam, gdzie jest rzeczywista siła” polski interes narodowy nie jest dostatecznie zabezpieczony?
A jeśli „tam, gdzie jest rzeczywista siła” brak jest moralności i dobro jest zagrożone?
A jeśli „tam, gdzie jest rzeczywista siła” jest masoneria?

Koalicja POPis stała się faktem w styczniu 2018 r. tyle że w taki przedziwny zakamuflowany sposób.
I oto mamy „dobrą zmianę”.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

28 komentarzy

28 Komentarzy

 1. Paweł

  10 stycznia 2018 at 15:10

  Świetny wywód. Zostaliśmy oszukani.

 2. Marek Lech Szałowski

  10 stycznia 2018 at 16:16

  NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS!
  Rzeczywista siła jest jedynie u Pana Boga,czego nasi rządzący uparcie nie przyjmują do wiadomości.
  Naród głosując na ludzi nie szanujących i kpiących z Boskich praw, kiedy Bóg nie jest zawsze na pierwszym miejscu, nie może oczekiwać błogosławieństwa i pomocy naszego Trójjedynego Boga. Na koniec, oczekujmy raczej Jego słusznego gniewu.

  • Małgosia

   11 stycznia 2018 at 08:28

   10/10

 3. Hania

  10 stycznia 2018 at 16:19

  Dobra Zmiana to jest to:
  – wygrywa PIS a rządzi PO

  Żadnych złudzeń….

 4. rojo

  10 stycznia 2018 at 16:27

  I co na to łojciec derektor?

  • Daankablokowana

   10 stycznia 2018 at 17:25

   To juz calkiem niemal Platforma Obywatelska przyodziana przez pana Jaroslawa Kaczynskiego w szatki PIS-u. Tak sie konczy sen o wielkosci…paranoja i zalosnym widowiskiem z panem prezesem w roli glownej. A Ojcowie z Radia Maryja tak zaangazowani w lansowanie Kaczynskiego kompletnie bezkrytyczne-maja, co chcieli. Chyba ze tego wlasnie chcieli. Nie dziwi nic.
   Szacunek Panie Doktorze Krajski! W takich jak Pan nadziej, ze jeszcze Polska nie zginela. To koniec Kaczynskiego.

 5. Hania

  10 stycznia 2018 at 16:48

  łojciec derektor wi, że wnet zakończą się rzudowe granty, idące w miliony
  i łojciec przebudzony i pobudzony będzie namawiał swoje owieczki do obywatelskiego nieposłuszeństwa
  jak wy nam tak, to my tak 🙂

  I tak zleci kolejny 26 lat ” jedynego i światowego radia…”
  Don Kichot i jego wierni Sancho Pansi 🙂

 6. marju73

  10 stycznia 2018 at 17:08

  Miło czytać lub słuchać pana Krajskiego.Zawsze zaskoczy jakimiś informacjami ktòre „niezależne” i „niepokorne” media mają zakaz wyciągać na wierzch.

 7. Xyz

  10 stycznia 2018 at 21:08

  Co się musi stać by naród się obudził? Zdrajcy od dziesięcioleci są u władzy. Należy zbudować Front Narodowy

  • Biały orzeł 1919

   11 stycznia 2018 at 16:26

   popieram

 8. Żydowski KARIEROWICZ kameleon J.Gowin spowodował STRATĘ Polaków na 100 miliardów zł !

  11 stycznia 2018 at 20:47

  Mafia żydów PO-PiS-PSL na dobre rozepchała się łokciami i nas polskich obywateli bez skrupułów rabuje finanasowo o rozadaje zagranicy jak jakieś kartofle …
  NIGDY, przenigdy NIE głosować w wolnych samorządowych i wyborach do sejmu czy inne stanowiska do centralnych urzędów na tych squrwysynów ZŁODZEJI „solidaruchów” czy KOR-wców teraz występujących pod szyldem zakłamanych przestępczych anty-polskich przestępczych gangów PO-PiS-PSL-SLD !
  PRZEKUPNY zawsze politycznie poprawny Jarosław Gowin został NAGRODZONY stołkiem ministra przez banderowca Kaczyńskiego za porzucenie niemieckiej agentury PO i wstąpienie do żydo-amerykanskiej agentury PiS.
  NIE wolno zapominać, że ten KAMELEON Gowin uczestniczył w autentycznym RABUNKU Polaków, czyli opracowaniu ZŁODZEJSKIEJ ustawy „prywatyzacyjnej budynków” w całej Polsce, które faktycznie zostały DOSZCZĘTNIE zbużone w czsie 2-j Wojny Światowej, potem ODBUDOWANE za pieniądze polskiego podatnika. Po 2000 roku żydy z KLUBÓW finanasowych z New Yorku i Tel Avvivu UBZDURALI sobie, że te ODBUDOWANE budynki to JAKOBY „ich własnośc” wiec zdrzdieckie KACYKI Tusk i Gowin na ZAMÓWIENIE żydów SFARYKOWALI ustawę „prywatyzującą te ODBUDOWANE” budynki, tak aby to SPREZENTOWAĆ za darmo chciwym żydom !
  Za pomocą tej rabunkowej „ustawy prywatyzacyjnej” Tusk-Gowin pomocą OBRABOWALI Polaków z 100 miliardów US $$ !

  KONIECZNIE obejrzyjcie film na YouTube, który wyjaśnia w szczegółach to ZŁODZEJSTWO:

  „Sprawa dla ABW” :

  https://www.youtube.com/watch?v=hRLVHCNpsQo

  PRZEKUPNY zafałszowany typ Jarosław Gowin jako Prokurator Generalny zachował się tak, jakby miał za NIC mieszkańców naszego Kraju – to on uczestniczył we wprowadzaniu tzw. “Ustawy Reprewytazacyjnej” majatki, gdzie SPECJALNIE on UPRZYWIJOWAŁ ale tylko obywateli, którzy deklarują NARDOWOŚĆ ŻYDOWSKĄ, ale DYSKRYMINUJE etnicznych Polaków w tej żydo-mafijnej III RP.
  Jarosław Gowin to PRZEKUPNY niebespieczny typ, który swoją nieodpowiedzialnymi decyzjami spowodaował OKRADANIE etnicznych Polaków w Polsce.

  KARIEROWICZ oszust J.Gowin swoimi NIEucziwymi podjetymi decyzjami naraził polskich obywateli POLSKIEJ NARDOWOŚCI na wielkie STRATY finansowe i wieloletnie odrabianie tzw. “długów” na rzecz ZŁODZEJI żydów, którzy obskoczyli polską “warszawkę” aby wydymać z pieniędzy etnicznych Polaków !

  • michu

   12 stycznia 2018 at 21:32

   No i co z tego. Kupi sobie Gowin za to coś ładnego.
   Mam nadzieję, że komentarz nie zostanie usunięty.

 9. Kto DOTRZE do TĘPYCH umysłów EMERYTÓW i wieśniaków w III RP ??

  11 stycznia 2018 at 22:00

  Jaką metodologią przekonać tych emerytów i wieśniaków w zydo-mafijnej III RP, aby nie głosowali w wyborach na anty-polskich sprzedawczyków SQURWYSYNÓW zdrajców PO-PiS+Npetru-PSL na czele z takimi gangsterami jak Kaczynski, Schetyna, Duda, Tusk, Maciarewicz … itp, którzy wbrew woli polskich obywateli sprowadzili na terytorium Polski to potężne realne ŚMIERTELNE zagrożenie na Polskę w postaci tych ZABIJAKÓW ludobójców US Military.

  • Codreanu

   14 stycznia 2018 at 13:49

   Zacznijmy od tego, że emerytom nie zostało wiele czasu życia, więc im wszystko jedno, kto będzie rządził. Emeryci albo mają dostatnie życie ALBO znajdują się w depresji. Nasz naród jest chory na depresję od 70-200 lat i od tego trzeba zacząć aby myśleć o jakiejkolwiek wolności.

 10. Pingback: Koalicja POPiS stała się faktem | Ku Konfederacji Barskiej

 11. Przebudzcie sie!!!

  12 stycznia 2018 at 15:02

  Szanowny Pan dr Stanisław Krajski Ameryki nie odkryl. Zarowno PO jak i PIS daza do tego samego celu, podporzadkowania Polakow i Polski obcym, ktorych interesy reprezentuja. Przypominam slowa Jaroslawa Kaczynskiego wypowiedziane przed wyborami „Jesli nie chcecie juz glosowac na PIS to juz oddajcie swoj glos na Platforme”. Wszystko jest wyrezyserowane wedle scenariusza. sztuczne podzialy, roznice, podejcia e.t.c do spraw, ale tak naprawde obie partie to jedno i te same towarzystwo rozgrywajace interesy wspolne z obcymi kosztem Polakow i Polski. Najwiekszym dramayem Narodu Polskiego jest to, iz nie moze wybrac swojego reprezentanta i reprezentantow swoich (polskich) interesow. Walka toczy sie o najcenniejsze dobro , o ziemie a konkretniej o jej przejecie. Pomyslcie, tak przedstawiaja Polakom sytuacje, ze nie ma innej alternatywy poza rozdajacymi karty, jak nie PIS to PO jak nie SLD to PSL, a gdzie formacje narodowe, gdzie ludzie ktorzy chca wreszcie sytuacji ktora daje dobrobyt Polakom? Zastanowcie sie ile pokolen Polakow pracowalo na przestrzeni rozwoju Polski, jej istnienia, a jaki jest bilans tego dorobku? Polacy beda wypracowywac dobrobyt obcym kiedy sami w tym czasie beda ledwo wiazac koniec z koncem.

  • Andrzej

   13 stycznia 2018 at 04:38

   Brawo za ten wpis .
   Zycze duzo zdrowia i wolnej Polski !!!

 12. prawda

  14 stycznia 2018 at 17:17

  Jaki był też w PO i to w okresie kiedy było to wręcz okrutne 2005-7 (choć dobrze że wystąpił)
  nie mówiąc o Zielonym i Fundacjowym Glińskim. Pawłowicz taka prawicowa a też w Knesecie Krakowskim a wcześniej przy Okrągłym Stolcu była.

 13. karola32

  14 stycznia 2018 at 19:19

  Mój guru pan Stanisław Michalkiewicz mawia „kopmy się po kostkach nie wyżej” POPiS to robi.

 14. Pingback: Koalicja POPiS-owa stała się faktem jawnym już półtora roku temu

 15. Nntcmn i

  1 maja 2020 at 03:47

  Vzntrn fmnymk Samples of viagra

 16. generic cialis 2019

  23 maja 2020 at 12:14

  Poyhwr yhqxfp Buy generic viagra cialis daily cost

 17. generic cialis 2019

  23 maja 2020 at 12:16

  Poyhwr yhqxfp Buy generic viagra cialis daily cost

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra