Z kraju

Stanisław Michalkiewicz: Rekonstrukcja rządu to przejaw zagłady Polski

Najlepszy polski felietonista Stanisław Michalkiewicz w swoim felietonie „Dobra, Lepsza i Najlepsza” wygłoszonym na falach Radia Maryja, wyraził przekonanie, że rekonstrukcja rządu to przejaw zagłady Polski.

Zdaniem Stanisława Michalkiewicza rekonstrukcja rządu „oczekiwana była z utęsknieniem zwłaszcza przez nieprzejednaną opozycję oraz starych kiejkutów, które specjalnie nie mogły się już doczekać odwołania złowrogiego ministra Antoniego Macierewicza. Był on niewątpliwie najbardziej znienawidzonym ministrem i to z wielu powodów. Salon na przykład nienawidził go za lustrację w 1992 roku, kiedy to rozmaite autorytety moralne i postacie „legendarne” zostały na oczach całej Polski obnażone jako konfidenci UB i SB. Z kolei stare kiejkuty nie mogą mu darować rozwiązania Wojskowych Służb Informacyjnych, które przeszły sławną transformację ustrojową w szyku zwartym, przenosząc w swoich tornistrach do III Rzeczypospolitej nie tylko buławy marszałkowskie, ale również tyle PRL-u, ile tylko mogły, co odczuwamy do dnia dzisiejszego. Soldateska nie może mu zapomnieć anulowania kontraktu na zakup śmigłowców”Caracal” po wysokiej cenie, która wzbudza podejrzenia o łapówki. Na dobry początek trzeba by takie łapówki zwrócić, ale jak to zrobić, kiedy pieniądze zostały już wydane? To szalenie kłopotliwa sytuacja i trudno się dziwić zniecierpliwieniu, że na dymisję złowrogiego ministra Macierewicza trzeba było czekać tak długo. Złowrogi minister Macierewicz przeprowadził też w naszej niezwyciężonej armii kurację przeczyszczającą, w następstwie której odeszło z niej ponad 30 generałów – akurat tylu, że wystarczyłoby na Wojskową Radę Ocalenia Narodowego, jaką pamiętamy z 13 grudnia 1981 roku. Wreszcie złowrogi minister Macierewicz ujawnił przyczyny tej przeczyszczającej kuracji w postaci tak zwanego „złotego funduszu”, czyli swego rodzaju konspiracji w wojsku, założonej jeszcze przez generała Jaruzelskiego gwoli łatwiejszego przeniesienia PRL do III Rzeczypospolitej”.

W tym antypolskim procesie uczestniczy zdaniem Stanisława Michalkiewicza prezydent. W opinii publicysty „prezydent Duda, kiedy tylko dokonał felonii wobec swego wynalazcy i kiedy stare kiejkuty zaoferowały mu swą przyjaźń, nawet nie starał się ukrywać, że w rewanżu musi przynieść im na tacy głowę ministra Macierewicza”.

W opinii Stanisława Michalkiewicza ofiarą rekonstrukcji rządu był „Jan Szyszko, przeciwko któremu „Gazeta Wyborcza” rozpętała kampanię pod pretekstem ochrony Puszczy Białowieskiej. Najwyraźniej ścisłe kierownictwo musi już uważać tę Puszczę, podobnie jak inne polskie lasy, za własność starszych i mądrzejszych”.

Stanisława Michalkiewicza zbulwersowała też nominowanie na nowego ministra spraw zagranicznych Jacka Czaputowicza „będący wynalazkiem „drogiego Bronisława”, czyli prof. Bronisława Geremka”.

Przejawem marnowania publicznych pieniędzy, w opinii Stanisława Michalkiewicza jest utworzenie Ministerstwa Przedsiębiorczości.

Największym jednak zagrożeniem jednak dla Polski w opinii Stanisława Michalkiewicza jest „Aktu numer 447″ na podstawie którego USA mogą umożliwić Żydom przejęcie majątku w Polsce.

W mojej opinii warto słuchać ostrzeżeń Stanisława Michalkiewicza. Jednak nie można poddawać się płynącej, moim zdaniem, z tych opinii atmosfery zniechęcenia. Na podstawie publicystyki Stanisława Michalkiewicza można odnieść wrażenie, że wszystko stracone, wróg jest wszechpotężny i nas, Polaków, czeka zagłada. Taki obraz rzeczywistości powinien mobilizować nas do działania, samoorganizacji, a nie do poddania się przeważającym siłom wroga. Zapewne sianie defetyzmu nie jest celem Stanisława Michalkiewicza, ale przerażający obraz rzeczywistości płynący z jego publicystyki może działać destruktywnie na morale. Publicystyka Stanisława Michalkiewicza musi nam pokazywać, jakie są zagrożenia, ale zawsze wobec zagrożeń musimy pamiętać, że Bóg wspiera tych, którzy pozostają mu wierni, i nie ma takich przeciwności jakich nie można pokonać w wierności Bogu.

Jan Bodakowski

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

55 komentarzy

55 Komentarzy

 1. michu

  12 stycznia 2018 at 10:27

  Oczywiście, że Bóg wspiera tych co są Mu wierni. Z Polakami różnie bywa… Nasz naród trzeźwieje często dopiero wtedy jak jest już za późno.
  Mam nadzieję, że komentarz nie będzie skasowany.

  • GlosRozsadku

   12 stycznia 2018 at 10:34

   Prosze pana , widze ze wzywa pan Polakow do trwania przy Bogu i sugeruje pan nasza wine zamiast napisac ze wszystkiemu sa winni zydzi , niemce czy inna cholota . Gdyby nawolywal pan do palenia ludzi w piecach , wtedy wiadome ze komentarz bylby bezpieczny.

   • Polak

    12 stycznia 2018 at 13:24

    Nie „palenia ludzi w piecach” a palenia ludźmi w piecach i nie „nawoływał” a powoływał się na historyczny fakt palenia luźmi w piecach dokonany przez zniecierpliwionych żydowską konkurencją Niemców z którymi Żydzi się obecnie tak kumają i sobie nawzajem kadzą. Dwa agresywne i złodziejskie narody o podobnych pretensjach do bycia nadludźmi to tylko kwestia czasu kiedy zazgrzyta i palenie może stać się znowu aktualne.
    Towarzyszu kibucny, Polacy jednak z tymi dwoma narodami nie mają nic wspólnego.
    Ci co im liżą d. to nie Polacy, bo nie geny decydują o polskości.
    A swoje paszkwilancko złośliwe uwagi o naszym portalu, tak charakterystyczne dla żydowskich genów, niech sobie Pan zachowa dla swoich kibiców.
    Tutaj jest Pan nieproszony.
    A tak na zakończenie: Polska to trudna język, nie?

    • Robert B.

     12 stycznia 2018 at 14:34

     „Obraz chrześcijan, jaki wyłania się z Talmudu, do złudzenia przypomina wizerunek „podludzi” z „Der Sturmera”, również pod względem wyjęcia spod prawa. Dotyczy to również praw majątkowych; mienie „gojów” traktowane jest w Talmudzie jako w zasadzie niczyje, które można, a nawet należy „odzyskać”. Okazuje się, że natarczywość organizacji „przemysłu holokaustu” może mieć podłoże religijne, podobnie, jak przekonanie Żydów o własnej wyjątkowości. Ale bo też Talmud powiada, że z Żydem nawet anioł równać się nie może. Dopiero na tym tle można w pełni zrozumieć antagonizm między diasporą żydowską, a „nazistami”. Niemieccy narodowi socjaliści, będąc „gojami” ubzdurali sobie, że są „narodem panów”. Tymczasem Talmud za „Herrenvolk” uważa tylko Żydów, więc konflikt był nieunikniony.” [Stanisław Michalkiewicz]

     To o to chodziło z tym niepokalanym żydostwem, które tyyyleee pszeeecieeehpiaaałooo. Jedna rasa panów wzięła się za drugą w ramach konkurencji o pierwszeństwo.

    • GlosRozsadku

     12 stycznia 2018 at 14:39

     Wlasnie palenia ludzi w piecach , bo celem nie jest ogrzanie domu tylko spalenie czlowieka . NIe powolywal bo nie mowie o tym co zaszlo tylko nawolywal do tego co zrobic . Jesli przyczepia sie pan do gramatyki i skladni moich wypowiedzi to wypadalo by byc samemu w tym bieglym , prawda Robercik ?
     Dodatkowo jesli chce mnie pan obrazic to proponowalbym aby inwektywy mialy chociaz minimalne odzwierciedlenie w pogladach ktore tu przedstawiam . OK ? CZy to moze tez ponad panski poziom ?
     Co do lizania dupy to jest to raczej projekcja w panskim wykonaniu .
     NIe mam zadnych kibicow , w przeciwienstwie do pana nie jestem czescia jakiegos motlochu kierowanego przez tych ktorych tak nienawidzicie . Jesli bede mial ochote to bede sie wypowiadal na tym portalu , czy to sie panu podoba czy nie .
     Jesli chodzi o moje geny to jestem z nich niezwykle dumny i panska opinia tego nie zmienia .
     TAk na zakonczenie , tak polski to trudny jezyk .

     PS . Jesli moje wypowiedzi sa tak idiotyczne to moze przedstawi pan jakis solidny kontr-agrument a nie rzuca swoim gownem jak malpa .

    • prawo

     12 stycznia 2018 at 15:22

     @Polak
     1100/100

    • michu

     12 stycznia 2018 at 20:18

     Niemcy palili też Polaków. Auschwitz powstał w pierwszej kolejności po to by wytępić polską inteligencję (vide np św. Maksymilian Kolbe). Mam nadzieję, że komentarz nie zostanie usunięty.

    • Genek

     16 stycznia 2018 at 16:44

     Pan Michalkiewicz jest elokwentny ale często krytykuje naród polski.Pamiętamy jego korzenie i wiemy co o tym sądzić, ale jeśli w Polsce nic mu nie pasuje, niech nam nie psuje krwi i wyjedzie
     do swoich Starych Kejkutów.

   • IGO

    12 stycznia 2018 at 20:03

    GłosRozsądku: czy to pisał idiota?.

    • GlosRozsadku

     12 stycznia 2018 at 21:57

     @IGO – Tak , ja tu jestem idiota . Panski argument jest za to najwyzszej proby , chyle czola .

     • IGO

      15 stycznia 2018 at 21:30

      GłosRozsądku:Jaki mój argument, ja tylko uprzejmie zapytałem.

   • moherowy beret

    18 stycznia 2018 at 19:57

    Skoro głos rozsądku,to mogę polecić link dotyczący persony Nr 1 czyli szarej eminencji regulującej życie w Polsce.Przeczytałam tekst i ręce mi opadły,a Polacy śpią i cieszą się.Jak jest pięknie,jest +500.
    http://xportal.pl/?p=32654#comment-37255

  • Kasia

   14 stycznia 2018 at 13:39

   Czy Polacy są wierni Bogu,który jest DUCHEM?
   Nie,czczą martwe obrazy i figurki klekając,strojąc drogimi kamieniami,nosząc na ramionach…
   Bóg tego nienawidzi,co powiedział w przykazaniu,które kościół usunął z dekalogu ,a spreparował 10-te,które brzmi debilnie,bezsensownie,bez czasownika:
   ANI ŻADNEJ RZECZY KTÓRA JEGO JEST.
   mają nas za idiotów.

 2. Adam

  12 stycznia 2018 at 11:07

  Guzik prawda. To tylko lub aż bezczelna zdrada zasad demokracji na którą się tak często i chętnie powołują .Bo większość obecnie oszukana nie wybierała Unii Wolności a tak się stało po tej głębokiej rekonstrukcji.

  A nad pro amerykańskim(przez samo się Ż.) Macierewiczem pragnącym spełniać ich zachcianki kosztem polskiej krwi nie ma co tak nieustanie zapłakiwać.
  https://gloria.tv/video/ac3ZTVZCtFLS4v2Jpg2UA1UT9

 3. PRT

  12 stycznia 2018 at 12:47

  Po co Pan Panie Banderowski recenzuje to co napisal Michalkiewicz – wystarczy przytoczyc jego felieton – ciekawsze to niz pana wypociny zawierajace bledy ortograficzne!

  • GlosRozsadku

   12 stycznia 2018 at 12:55

   Pozory pracy dla placy musza byc zachowane .

  • Elemelek-Elemel

   12 stycznia 2018 at 18:41

   Nie kopcie leżącego, a właściwie pukającego w plecy leżących od spodu, nasz Jasiu po prostu musi „pisać”, podobnie jak Radosław Siedlecki „dla Telewizji Narodowej reportaże realizować”. Żadnej szkody z tego nie ma, a odrobina uśmiechu, jakiej nam w szarej ledwozimowej rzeczywistości Jasiu dostarcza, też ważna.

 4. Masław

  12 stycznia 2018 at 13:27

  Znowu streszczenie. Słabe to. Banderowski nie potrafi napisać nic od siebie.
  Oczywiście, że akurat usunięcie z rządu Szyszki (bezczelny prostak), Waszczykowskiego (bezczelny prostak), Macierewicza (laik wojskowy) to ruchy pozytywne. Szkoda minister Cyfryzacji. Pozbyto się jednego z nielicznych profesjonalistów. Gorzej, że zamiast nich wskoczył dalszy garnitur michnikowszczyzny.
  A Macierewicz poza OT (którym pajac każe bić się ze specnazem), nie dokonał niczego. Żadnego zakupu. Chciał przepłacać za amerykański złom. Polecam poczytać o „skuteczności” Patriotów. Saudyjczycy użyli 5 rakiet i nie trafili jednego jemeńskiego Scuda produkcji jeszcze sowieckiej. W Iraku ten system też się nie sprawdził, a Patrioty zestrzeliły 3 własne samoloty.
  I on był gotów wywalać ciężkie miliardy na ten bubel. Czyżby był przedstawicielem handlowym amerykańskiej zbrojeniówki?

 5. karola32

  12 stycznia 2018 at 13:30

  Kolacyjki z Danielsem.

 6. George

  12 stycznia 2018 at 13:54

  Ministerstwo przedsiębiorczości i nowa pani minister Emilewicz, absolwentka politologii, to faktycznie hucpa na całego. Niestety nie jedyna. PiS powoła przecież do życia z tuzin rozmaitych instytutów, z których większość ma przymiotnik „narodowy”, żeby trudniej było podważyć i obśmiać idiotyczne decyzje PiS-u. Najśmieszniejszy jest „Instytut Solidarności i Męstwa”. Co oni tam w tym instytucie będą, za nasze pieniądze, pichcić? No i czy zatrudnieni tam urzędnicy będą w jakiś sposób sprawdzani czy są wystarczająco mężni, żeby w takim instytucie pracować?

  • karola32

   12 stycznia 2018 at 21:01

   10/10

 7. darek

  12 stycznia 2018 at 14:59

  Instytutu Męstwa i Solidarności to by chyba sam R Petru nie wymyślił, kolejne watahy nierobów na utrzymaniu podatnika. Czy tu kiedyś będzie normalnie?

 8. Andrzej

  12 stycznia 2018 at 15:19

  „Najlepszy polski felietonista Stanisław Michalkiewicz” …Piękna rekomendacja autora, ale jego atak na rząd sprawia, że po tym, co tu przytoczyliście całkowicie się do niego dystansuję – tak jak zaczynam się dystansować do portalu „Prawy”. W ten sposób podcinacie jedyny konar Polski, jaki ma szansę odrodzić naszą Ojczyznę.

 9. Adam

  12 stycznia 2018 at 15:25

  Zdumiewa mnie ten bezpardonowy atak na polski rząd. Czy naprawdę nie jesteśmy już zdolni do jedności? Czy zawsze musimy w swym obozie doszukiwać się zdrady – tylko dlatego, że ktoś nieco inaczej chce zrealizować ten sam cel? Odpinam portal „PRAWY.PL” od swego paska ulubionych.

  • GlosRozsadku

   12 stycznia 2018 at 16:06

   Tak prosze pana . Bo widzi pan idelog musi byc ideologiem i tyle . Maja byc tacy co nienawidza PIS i tacy co nienawidza PO . Tacy co krzycza nazista i tacy co krzycza jebac zydow . MAlo kto jest w stanie myslec samodzielnie , jest mysl Grossa ,Szczuki i kogo tam jeszcze z lewa i jego nasladowcy , jest rowniez mysl Ziemkiewicza , Michalkiewicza itd. i jego nasladowcy , tyle . Kazdy zabil by drugiego za inne poglady , choc to nawet nie sa do konca poglady tych ludzi . Sa to poglady zaszczepione przez ich „pasterzy” . W koncu mamy sie nienawidzic . Parafrazujac , wszystko w ideologi , nic poza ideologia , nic przeciw ideologi . HAHAH brzmi znajomo prawda , „prawicowcy ” . Obiektywnie patrzac czy gdyby nie bylo problemu zyda to taki Michalkiewicz mialby z czego oplacic rachunki ? CZy gdyby Polacy nie byli takimi antysemitami to Gross mialby co wlozyc do lodowki ? Jesli tylko podwazy pan jakis pilar ideologi to tu jest pan zyd a tam nazista i po dyskusji hahahahahah.

   • antyPOPiS

    12 stycznia 2018 at 20:07

    Zydopachole czemu maja sluzyc twe dywagacje, zyjemy w realnym swiecie gdzie goj za spalenie kukly zyda idzie do wiezienia, zydki palace bombami fosforowymi Palestynskie dzieci dostaja premie i extra dni urlopu. Antysemityzm jest jak bol zebow, gdzie zydostwo to prochnica, a ta niszczy serce i inne organy..

    • GlosRozsadku

     12 stycznia 2018 at 21:55

     Prosze ? Ten komentarz odnosi sie do mojej wypowiedzi ? Jesli tak to mam nadzieje ze ma pan dzis gorszy dzien .

     • antyPOPiS

      13 stycznia 2018 at 12:18

      To komentarz do „ideologii” falszywej poprawnosci, ktora prezentujesz. Ale racja nie wysililem sie.. Niech pieklo pochlonie iSSrael.

     • GlosRozsadku

      13 stycznia 2018 at 12:31

      Prosze pana , prosze przeczytac moj wpis jeszcze raz , tym razem ze zrozumieniem .
      Co do Izraela to czegos tu nie rozumiem . W naszym interesie jest to aby Izrael istnial , im wiecej zydow w Izraelu tym mniej w Polsce ! NIe jest to takie trudne do ogarniecia . Jednak tutejsze intelekty najchetniej wstapily by do hamasu aby zniszczyc Izrael . Gratuluje logiki . To tak jakby zrownac Libie z ziemia a potem plakac ze czarni zalewaja Europe , kazda akcja powoduje reakcje. Troche logiki . Jesli zyda bedzie sie dobrze zylo w Izraelu to po co maja sie tu osiedlac . Wspieracaj dzikusow z PAlestyny sprowadzacie zydow do Polski , nie pisze tego konkretnie do pana gdyz nie wiem jaka ma pan na ten temat opinie , jednak wspierajacych PAlestyne jest na tym portalu bardzo wielu i do niech sie to odnosi . NIe mozna byc jednoczesnie za zwyciestwem Palestyny i przeciwko osiedlaniu sie zydow w Polsce , w naszej obecnej kondycji jest to nie mozliwe .

     • antyPOPiS

      13 stycznia 2018 at 14:29

      Nie jestem samolubem, likwidacja i$$raela lezy w zywotnym interesie calego swiata, to ze zalewa Europe fala imigrantow jest pochodna dzialan syjonistow. Palestynczycy sa prawowitymi gospodarzami swej ziemi i nalezy im sie takie wsparcie jakiego sami bysmy oczekiwali bedac na ich miejscu. Zydostwo osiedlajace sie w Polsce dynda mi w napletku, dopoki nie naduzywa goscinnosci, inaczej damy sobie z nimi rade. Zreszta prawdziwa zakala nie sa sami zydzi, a zydopacholy im sluzace, al’a dajacy 100mln per parchofundacja..

     • GlosRozsadku

      13 stycznia 2018 at 18:13

      DZiekuje , od dawna mowie tu o tym ze to my jestesmy problemem ( „Polacy” wyprzedajacy honor i dobra narodowe za srebrniki) wiec tu sie zgadzamy . Co do istnienia Izraela to moglbym polemizowac choc to nie bedzie istotne jesli my bedziemy prosperowac jak nalezy . Co do PAlestynczykow to sie nie zgodze , zwazajac ze aby byli oni tam gospodarzami to wszystkich innych najpierw musieli wymordowac .Duza czesc bliskiego wschodu nalezala do chrzescijan , jeszce 100 lat temu mieszkalo ich tam wielu . TAk po prawdzie to malo mnie obchodzi co Izrael robi z Palestyna poniewaz „ludzie” ktorzy urzywaja kobiet i dzieci jako tarcze czy chodzace ladunki wybuchowe sa na samym koncu moich zmartwien a cala ta propaganda jaka to Palestyna jest uciskana jest tak samo wiarygodna jak to jacy to zydzi sa biedni na zachodzie .

     • antyPOPiS

      13 stycznia 2018 at 19:10

      Czlowieku te bzdury o palestynczykach to musi ze stron dla hasbarnikow ,listyznaszegosadu, racjonalista czy euroislam, moderowanych przez syjonistow. Poczytaj Izraela Szamira, jest zydem z iSSraela wiec wiadomosci sa z pierwszej reki, przyjemnej lektury.

     • GlosRozsadku

      13 stycznia 2018 at 20:46

      Prosze pana to ze muzulmanie w tym Palestynczycy urzywaja kobiet i dzieci do wysadzania przeciwnika bylo juz dokumentowane tyle razy ze nie potrzeba mi kolejnej weryfikacji . Co do tego jakoby to Palestyna byla odcieta od wody , zywnosci i wogole ten caly dramat , to prosze sobie poszukac jakis filmikow osob odwiedzajacych ta ziemie . Normalne ulice , kafejki itd . Jak sie widzi Palestyne w tv czy gazecie to wyglada jak Sarajewo w latach 90tych .Prosze sobie np. srawdzic ile w tej zrujnowanej Palestynie jest KFC haha . W samym Ramallah sa trzy . Tak jak mowilem wczesiej , propaganda jest wszedzie . Jednak do tego ze muzulmanie sa tacy niewinni nikt nigdy mnie nie przekona , bo jest to klamstwo . Zeby nie bylo ze twierdze ze zydki sa bez winy hehe .

  • Genek

   16 stycznia 2018 at 16:58

   Adam , ja zrobię to samo.

 10. hansi

  12 stycznia 2018 at 15:55

  „Na podstawie publicystyki Stanisława Michalkiewicza można odnieść wrażenie, że wszystko stracone, wróg jest wszechpotężny i nas, Polaków, czeka zagłada.”
  A PANA zdaniem, Panie Bodakowski – NIE ?..
  Pana zdaniem – MAMY jeszcze jakieś szanse ?
  Jakieś propozycje może ?..No, najmniej defetystyczny jest na „prawym” pan doktor Kuźmiuk, bez dóch zdań…

  • Codreanu

   16 stycznia 2018 at 12:22

   W takim razie skoro większość tu piszących i nie tylko tu, czuje się pokonana, to czemu się tak intensywnie produkuje?
   Na chwilę obecną uważam że najlepsze są 2 możliwości.
   Pierwsza to zebranie ludzi myślących podobnie i mających większe ambicje niż przeciętny szarak i zamieszkanie na odludziu – stworzenie alternatywnej społeczności
   Druga to emigracja (przynajmniej ci co mogą), ale nie na zachód, tylko wszędzie tam, gdzie jest mniejsza demoralizacja i nie ma wszechobecnego negatywizmu, jak u nas.

 11. finka

  12 stycznia 2018 at 17:02

  Nawet Cejrowski, którego z pewnościa nie mozna podejrzewać o antysemtyzm, wzywa rząd do protestów ws. aktu 447, mówi o ty w ostatniej, czwartkowej rozmowie z red. Rachoniem.

 12. Marian

  12 stycznia 2018 at 18:09

  „Zapewne sianie defetyzmu nie jest celem Stanisława Michalkiewicza” – ja bym nie postawił 2 złote na tę pewność

 13. m

  12 stycznia 2018 at 18:35

  Aleksander Ścios‏
  @SciosBezdekretu
  Bajki o”agenturze wpływu”,która”dokonała egzekucji”na @Macierewicz_A służą dziś wybielaniu J.Kaczyńskiego.
  W tej operacji działały nasze„rodzime szatany” i nie warto„umiędzynaradawiać”czegoś,co na odległość cuchnie wojskowymi onucami.Tekst z sierpnia 2017-https://bezdekretu.blogspot.com/2017/08/prezydent-musi-byc-niczym-latarnia.html …
  https://twitter.com/SciosBezdekretu/status/951232444291780609

 14. Kowalski

  13 stycznia 2018 at 01:19

  Kochani rodacy,wszystko ma swój koniec ,dymisja pana Macierewicza była absolutna niespodzianka dla normalnych Polaków ,została wymuszona przez pana Dudę ktory zdradził nas prawicowych Polaków ,ale czy tylko stał za tym prezydent Duda???,dlaczego pan prezes Kaczyński dopuścił do tego???,czuje sie tak jakby mi jakiś lewak dał w pysk!!!,a ze od stanu wojennego dawali nam cały czas po pysku to uważam ze ich czas sie skończył ,pan minister Macierewicz pokazał nam charakter kiedy w 1992 ogłosił światu ze Bolek to Wałęsa ,następnie zlikwidował gniazdo zla jakim buli bandyci i mordercy Polaków z wsi nie bal ich sie rozwiązać i co dziwne jest nie popełnił samobójstwa w żaden z kolejnych piątków i to przez tyle lat,dlatego jest to jakiś CUD !!!,ze dobry BÓG dał nam takiego ministra i prawego człowieka ,Katoloka ktory ostatni Mochikanin na politycznej scenie zjednał sobie ludzi prawych tych od Bóg-Honor-Ojcyzna i chwała mu za to,cała prawicowa Polska za panem Macierewiczem!!!,,nie podobają mi sie takie roszady,miała byc kosmetyka a było trzęsienie ziemi!!!,jesteśmy juz na końcowej drodze do wyjaśnienia ludobójstwa pod Smolenskiem za ktorym stoją międzynarodowe siły lewackie zla,to oni złamali Dudę i premiera Morawieckiego ktorzy dokonali swojego politycznego samobójstwa ,po tym wszystkim patrzę na ten nowy rzad premiera Morawieckiego podejrzliwym okiem,żaden z obecnych ministrów nie sięga do pięt panu Macierewiczowi,musimy byc gotowi na najgorsze zeby zapobiec hybrydzie komunistycznych zbrodniarzy dojść ponownie do władzy ,pamietajmy ze o wolność trzeba walczyć i beda ofiary śmiertelne ,ta nierówna walka z lewactwem swiatowym moze nas doprowadzić tylko do zwycięstwa z pomocą Boga!!!,bądźmy gotowi bo ten rzad stracił kompletnie zaufanie ,jako ze Duda pochodzi z żydowskiej unii wolności a Morawiecki służył u rudego diabła za którego antyrządowych doszło do likwidacji Polski i zamordowania 96 osób pod Smolenskiem!!!,dlatego bądźmy gotowi bo szatan nie śpi tylko niszczy całe społeczeństwa pod postaciami UE czy wszelkiej maści nielegalnych fundacji jak ta od tego belzebuba sorosza zwana Batorego ,takie scierwa sa wszechobecne wszędzie po to zeby zniszczyć narody i ludzkość i musimy o tym pamiętać jeżeli marzy nam sie wolność i niepodległość!!!,zostańcie z Bogiem na czuwaniu bo szatan juz pozbył sie ministra Macierewicza najgorsze ze rękami Dudy i Morawieckiego!!!

 15. m

  13 stycznia 2018 at 11:08

  Alek58 IP dzisiaj 10:33
  Jest gorzej niż twierdzi pan Olszewski. Macierewicz jak się wydaje, był jedynym człowiekiem w rządzie, który zdawał sobie sprawę, co grozi i Polsce i światu. Nie z powodu wiedzy, tylko po latach zmagania Macierewicz instynktownie wyczuwa marksistów. Dotychczas sądziłem, że i pan Kaczyński ma jakąś świadomość w tej sprawie ale zaczynam wątpić. W marcu ubiegłego roku UE opublikowała „białą księgę” wskazującą cele i kierunki…UE. Jestem zdumiony, zwłaszcza czytając brednie dziennikarskie, bo nie można pisać racjonalnie o UE bez przeczytania tego dokumentu a mam wrażenie (wynika z tekstów), że nie tylko żaden polityk ale i dziennikarz nie raczył tego zrobić. Czytam jakieś „pier…oły” o polakożercach w UE, o Timmermansach, Junckerach czy Tuskach jakby oni byli kosmitami i wypowiadali się we własnym imieniu. Oni mówią w imieniu instytucji pt. Unia Europejska!!! Realizują program zawarty w „Białej księdze”!!! W porywach, jakiś dziennikarz opowiada jakieś brednie o tym, że reprezentują oni interesy Niemiec… Nie ma żadnych Niemiec! Nie ma żadnej Francji czy innych kraików! Unia jest domykana, państwa narodowe mają pozostać tylko na mapie! Dziennikarze i politycy sprawiają wrażenie jakby żyli w jakimś anachronicznym świecie z początku XX wieku. „Biała Księga UE” z marca ubiegłego roku to jest oficjalny dokument UE!!! Cel podstawowy i nadrzędny to likwidacja samodzielnych państw narodowych i wszystko ma być podporządkowane temu celowi. Nawet tzw. armia UE ma być żandarmem pilnującym nie granic UE tylko wymyślonych przez chłopców z Frankfurtu wartości. To wszystko jest robione na naszych oczach… Szkoda gadać… Pojawiło się drugie zagrożenie i o tym, też nikt nie pisze, nikt nie informuje! Kongres USA uchwalił „ustawę” o odszkodowaniach dla Żydów. Jeśli ten dokument zacznie obowiązywać, Polska, jaką znamy przestanie istnieć! Eurokrata Morawiecki sie tym nie zajmuje a dziennikarze poświęcają całe swoje pisma na jakieś brednie o tym, co kto powiedział… lemingoza dotknęła nas wszystkich, przepaść przed nami a my przyśpieszamy kroku…
  https://dorzeczy.pl/kraj/52882/Jan-Olszewski-Zbliza-sie-moment-krytyczny-dla-obozu-dobrej-zmiany.html

  • Robert K

   13 stycznia 2018 at 19:26

   pan Kaczynski cofa sie pod parasol zydowski a cene juz znamy. 65 mld. USD. Zapewne tak to wygladalo; pani premier Szydlo widzac jak Polska zostala sprzedana zydom i ze tego juz nie da rady odkrecic podala sie do dymisji zapewne majac juz wszystkiego dosyc (naciskow ze strony UE i wizje roszczen zydowskich). Nie dziwie sie jej. Potem poszlo jak po masle; Morawiecki na premiera i wymiana calego rzadu. Tak Polakow sie zalatwia. Chcialbym sie mylic i odczytac moj post w niedalekiej przyszlosci z poczuciem ulgi ze sie mylilem.
   Pozdrawiam serdecznie.

 16. Polska Canada

  13 stycznia 2018 at 20:13

  Antoni Macierewicz ma za dużą wiedzę na niewygodne tematy?
  Jego wypowiedź o “seryjnych samobójstwach”:
  https://www.polskacanada.com/antoni-macierewicz-o-seryjnych-samobojstwach/

 17. Sara

  13 stycznia 2018 at 20:44

  Jeżeli ktoś czytał „Potop” to pamięta Radziwiłła i jego zdradę Niech żyje Gustaw „. Historia się powtarza .Polacy to naród bez zasad? Dziś w studio TVP info czerwony baron SLD i słupki im rosną. Niech żyje komunista Kurski!!!
  A PiS a my rzadzimy 2lata i ….SLD rzadziło łoj z 10 lat i nas sprzedało do Unii szybko.I tak na okrągło .To już niestrawność chwyta normalnego Polaka .

  • Robert K

   15 stycznia 2018 at 18:22

   problem sprzedajnej szlachty w Polsce istnieje juz najwczesniej od krola Zygmunta Augusta. Nic sie nie zmienilo. Najpierw z golodoopca robi sie polityk z gola duupa i golodoopiec jest niewolnikiem obcych dworow; oczywiscie za odpowiedni jurgielt. Tak to wyglada. Do prowadzenia polityki trzeba miec pieniadze. Pies macha ogonem a nie ogon wywija psem; to pieniadz tworzy polityke a nie na odwrot (jak to ucza w polskich szkolach ekonomicznych „stare kiejkuty”).
   Pozdrawiam serdecznie.

 18. Genek

  16 stycznia 2018 at 17:15

  Wiary nam trzeba, a nie biadolenia. Musimy wygrać kolejne wybory, a w tych ostatnich zmienimy prezydenta.Matka Polka będzie nim.

 19. Paweł

  17 stycznia 2018 at 15:38

  Dobry komentarz autora artykułu. Ja cenię Michalkiewicz, ale niestety odnoszę wrażenie, że osobiste urazy do Jarosława Kaczyńskiego za bardzo ciążą na jego felietonistyce. Pamiętam jak dawno temu w którymś artykule szczerze napisał, że jak w Polsce sprawy przybiorą zły obrót, to on zaraz ucieka do USA – ja niestety nie mam przyjaciół w USA, więc jeśli jest taki mądry to niech napisze jaka alternatywa jest obecnie dla PiS? Alternatywą jest tylko, któraś z ekspozytur ubekistanu. Michalkiewicz nie stworzył żadnej alternatywy – to nie jego wina, ale odnoszę wrażenie, że perspektywa upadku PiSu dałaby mu wiele satysfakcji na zasadzie – mi się nie udało stworzyć jakiejś skutecznej siły poliycznej, to Kaczyńskiemu też nie powinno.

  • obserwator

   18 stycznia 2018 at 12:22

   Alternatywą musimy być my sami, każdy kto pragnie lepszego kraju do życia sam musi się stawać lepszą osobą.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra