Z kraju

Lublin: rozwścieczony „tłumek” feministek – kompromitacja!

„W całej Polsce są nas tysiące!” – skandowała grupa zaledwie około stu uczestników zebranych  na Placu Łokietka w Lublinie . Niewątpliwie, hasło zostało przygotowane ze zbyt dużym optymizmem.

„Tłumek” feministek w Lublinie zgromadził zaledwie  mniej niż 100 uczestniczek –  wliczając aktywistki z Puław, które w tym roku, po październikowej porażce: 20 osób na Placu Chopina! – nie zdecydowały się już na tego typu akcję we własnym mieście.

Jako odzew na tę manifestację upominania się o „prawo” do zabijania nienarodzonych dzieci powstała  kontrpikieta „Zatrzymaj Aborcję”.

Po tym czasie „tłumek” proaborcyjny, zaniepokojony ingerencją w ich zgromadzenie jednego z działaczy ruchu narodowego, postanowił nie ryzykować dalszego manifestowania i rozszedł się do domów

Zródło: zycierodzina.pl

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

2 komentarze

2 Komentarzy

 1. prawo

  19 stycznia 2018 at 20:34

  „W całej Polsce są nas tysiące!”
  I co z tego. W 1 mm3 nasienia jest ich tysiące i co wy na to głupie feministki?

  Powiadają, że pies jest przeciwieństwem kobiety – rozumie wszystko a nic nie mówi.
  Kobiety są tak niezwykłe, że zaprzeczają nawet prawom fizyki. W jaki sposób? Ano tak, że im kobieta ma większą wagę to łatwiej ją poderwać. Zresztą jak kobieta może być mądra? Jak byłaby mądra to dałaby się komuś wyruchać? Kobieta – że tak powiem – musi być głupia z przyczyn naturalnych.
  Dlaczego „kobiety zajmują jeszcze mniej stanowisk dyrektorskich, bo jest to zaledwie 4%” – bo d u p ą to można rządzić w gronie kilku znajomych czy męża a nie w przedsiębiorstwie.
  Kobieta która nie ma powodzenia i przy dużej podaży innych ładnych i bezwzględnych dziewczyn czuje się bez szans. Stąd te frustracje. Co to jest feministka? Otóż jest to tak niedoruchana kobieta.
  Kobiety wywołują wojny tylko inne. Ciche, nienawistne, trwające latami wojny domowe. Ich mściwość i okrucieństwo w tych zmaganiach jest często odrażające. Wykorzystują dzieci podobnie jak Niemcy w Głogowie czy Warszawie w ’44. To kobiety odpowiadają za zdecydowaną większość z kilkudziesięciu tysięcy rozwodów rocznie w samej Polsce. Taka jest smutna prawda.
  Do tego potrafię zamykać w pierdlu i wydziedziczać setki tysięcy mężczyzn za standardowe „znęcanie się psychiczne i fizyczne” nad żoną. Staropolskie przysłowie mówi: „nie lituj się nad dziadem, bo dziad jak odżyje to cię torbą zabije”. Dotyczy to w szczególności kobiet – pasożytów i rozsadników nieszczęść.

 2. Naczelnik

  21 stycznia 2018 at 09:04

  Macie moze jakies zdjecia z tej manifestacji? Dobrze by bylo wiedziec od kogo sie trzymac z daleka. Jeszcze sie okaze ze to jakas sasiadka.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra