Z zagranicy

Węgry: Sneider Tamás na czele Jobbiku

Sneider Tamas, nowy szef Jobbiku na specjalnej konferencji prasowej podkreślił, że jego priorytetem będzie zlikwidowanie wewnętrznych tarć w partii.  Zwrócił także uwagę również na to, jak ważni będą jego współpracownicy w zbliżających się wyborach samorządowych i europejskich.

W Jobbiku w sobotę odbyły się wewnętrzne wybory do władz. Zastępcą nowo wybranego przewodniczącego będzie Márton Gyöngyösi, a sześcioma wiceprzewodniczącymi będą: Tibor Bana, János Stummer, Lorántné Hegedűs, dr István Apáti, Dániel Z. Kárpát oraz János Volner. Wybory te były efektem rezygnacji dotychczasowego przewodniczącego ugrupowania Gabora Vony ze swojej funkcji, rozczarowanego  słabymi wynikami partii w wyborach parlamentarnych.

Źródło: medianarodowe.com

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

1 komentarz

1 Komentarz

  1. Pingback: c3wm54no7tebcomvvnwecttv54t

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra