Kultura i historia

Czy UFO to tak naprawdę demony? (VIDEO)

W starożytnym Rzymie panował politeizm. Wszędzie były świątynie poświęcone przeróżnym bogom – greckim, rzymskim, azjatyckim. Ich wyobrażenia były najczęściej antropomorficzne i prymitywne. Wielu światlejszych Rzymian, w tym filozofów, wyśmiewało ten publiczny kult. Kiedy jednak pojawili się chrześcijanie, wielu z nich traktowało go poważnie.

W tym sensie poważnie, że wyznawcy Chrystusa naprawdę byli skłonni wierzyć, że pewne istoty duchowe mieszkają w tych świątyniach, ale nie są to bogowie, ale demony, które podszyły się pod bóstwa i pod wpływem prywatnych objawień, wywołując strach i przerażenie, skłoniły ludzi do wiary, starając się w ten sposób także „zabezpieczyć” ich przed nadejściem chrześcijaństwa.

Obecnie miliony ludzi wierzy w UFO – niezidentyfikowane obiekty latające, w kosmitów, przybyszów z innej planety. Swoje zrobiła oczywiście kultura, ateizm, potrzeba duchowości. Wiarę tę od początku rozpala także NEW AGE. Warto jednak pamiętać, że według egzorcystów pewna część prezentowanych w ramach NEW AGE objawień jest prawdziwa, ale oczywiście nie są to objawienia od Boga, ale objawienia szatańskie.

Gdybyśmy przez moment założyli, że nawet niewielka część z tych, którzy rzekomo widzieli UFO, naprawdę widzieli coś nadnaturalnego, jako katolicy moglibyśmy z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, że były to właśnie demony, które podszywały się pod obcych.

Dlaczego?

Po pierwsze chrześcijańskie Objawienie nie mówi nic o kosmitach. Bóg stworzył wszechświat i wszystkie istoty, a na ich szczycie umieścił człowieka. Wśród nich Biblia nie wspomina o żadnych istotach myślących poza ziemią.

Po drugie klasyczna, filozoficzna definicja człowieka, pochodząca od Arystotelesa i przejęta przez chrześcijan mówi: „człowiek to istota (zwierzę) rozumne”. Zakłada ona więc, że ludzie to istoty, które posiadają ciała i myślą. Zgodnie z tą definicją myślący zielony ludzik z Marsa powinien być przez nas uznany za człowieka (także myśląca ośmiornica, gdyby taka była). To ma wielkie konsekwencje, bo Breviarium Fidei, które zawiera wykaz herezji, stwierdza, że każdy kto przyjmuje istnienie ludzi nie pochodzących od Adama i Ewy powinien być wykluczony ze społeczności Kościoła. Oznaczało by to bowiem, że są ludzie, którzy nie potrzebują Odkupienia, Ofiary Chrystusa

(Katolik mógłby jednak wierzyć w istnienie kosmitów i być wierny nauce Kościoła, gdyby uznał, że potomkami kosmitów są ludzie, którzy opuścili ziemię. To jednak jest mało prawdopodobne).

Po trzecie, to byłoby w interesie demonów, które chcą odciągać ludzi od prawdziwej wiary. UFO kieruje natomiast ich wzrok w stronę NEW AGE, pogańskich kultów, absurdalnych teorii w stylu reptilian, wyłącza myślenie itd.

O tym mówi choćby ks. Jarosław Bukowski na poniższym VIDEO:

 

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

12 komentarzy

12 Komentarzy

 1. Bajki i opowiastki

  14 czerwca 2018 at 20:25

  a dinozaury Biblia wspomina? I jak mógł je nazwać Adam, skoro wyginęły zanim pojawił się człowiek? Stary testament to zbiór basni i mitów wymyslony przez ludzi, tak więc nie przejmowałbym się tym co jest tam wymienione a co nie. Czy Biblia wspomina komórki, albo atomy? Teotetycznie kosmici mogą istnieć, choć mało prawdopodobne by mieli na tyle rozwiniętą technikę by kontaktować się z Ziemią. Bardzo dobrym przykładem jest film wg powiesci Carla Sagana „Kontakt”. I na koniec, Michaś nie „wierzy” w kosmitów, ale wierzy w anioły i demony, i gadające czworonożne węże. Gratulować „myslenia”.

  • Alex Wolf

   14 czerwca 2018 at 21:46

   Czekasz aż ufoludki ubogacą cię kulturowo w różne otwory za pomocą różnych sposobów? Sam bredzisz jak potłuczony.

   • Bajki i opowiastki

    14 czerwca 2018 at 21:50

    Ciemniaku, sam przypisujesz mi swoje idiotyzmy. Jak masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, to zapisz sie do podstawówki i nie bierz się za komentowanie rzeczy, których nie rozumiesz.

    • Alex Wolf

     15 czerwca 2018 at 01:08

     Tak sobie tłumacz, tekstem typu ciemniaku ujawniłeś jakim jesteś pożytecznym idiotą lucyferian,towarzyszu oświecony. Przez takich jak ty ludzie odchodzą od Boga i Jego Praw a zajmują się bzdurami.

     • Bajki i opowiastki

      15 czerwca 2018 at 13:24

      ty jesteś za to zwykłym swiętojebliwym hipokrytą i to przez takich jak ty ludzie odchodzą od Kościoła i Boga. I kretynie to nie ja wywołałem temat tylko Krajski, więc do niego miej pretensje.

    • Alex Wolf

     16 czerwca 2018 at 01:09

     Pierdoło nawet nie masz jaj by się chociaż podpisać swoim imieniem, tylko jakiś durnym tekstem bajki i opowiastki. Jeżeli Bóg chce kogoś ukarać, to zabiera mu rozum i tak jest w twoim przypadku. Pan Krajski napisał bardzo mądry artykuł o działaniach lucyferian, ale ty masz pustogłowie by to zrozumieć.

 2. stan

  14 czerwca 2018 at 20:53

  Przecież wiadomo, że wszystko co żyje na Ziemi powstało z zupy pierwotnwj Millera – nie mylić z generałem Millerem z Potopu sienkiewicza. Mogły wyjść z tego dinozaury i kosmity? Ano, mogły. Reszta to banialuki, he, he, he … .

 3. kumkwat

  14 czerwca 2018 at 21:53

  A żona Kaina to z jakiego ludu była?

  • stan

   14 czerwca 2018 at 22:02

   Zgodnie z przekazem biblijnym Henoch (imię syna Kaina) to nazwa pierwszego w historii ludzkości miasta, zbudowanego przez Kaina.
   „Kain zbliżył się do swojej żony, a ona poczęła i urodziła Henocha. Gdy Kain zbudował miasto, nazwał je imieniem swego syna: Henoch.”
   Ks. Rdz. 4, 17.

   • kumkwat

    14 czerwca 2018 at 22:18

    Moje pytanie było w nawiązaniu do tego cytatu:
    „…każdy kto przyjmuje istnienie ludzi nie pochodzących od Adama i Ewy powinien być wykluczony ze społeczności Kościoła…”
    Skąd wziął się lud z którego pochodziła żona Kaina.
    Na marginesie, Bóg, stwórca wszechświata, stwórca życia, nie musi informować ludzi o wszystkich swoich dziełach (ile jest w stanie pojąć człowiek opisane jest w Księdze Hioba).
    ŚJ, jak brakuje im argumentów też (w nawiązaniu do artykułu) zrzucają wszystko na demony i złego.

    • Alex Wolf

     16 czerwca 2018 at 01:13

     Człowiek jest najdoskonalszym stworzeniem Pana Boga, nie ma żadnych ufoludków. Wszelkie teorie ewolucji, ufoludki, fałszywe wierzenia, ateizmy i inne twory satanistów na polecenie piekła służą do tego by oddalać ludzi od Boga i Zbawienia i prowadzić na wieczne potępienie po śmierci.

 4. Robert

  14 czerwca 2018 at 23:37

  UFO to technologia,trochę ją oswajają poprzez swoje obsrane drony,czyli UFO dla mas.Dzielą się z plebsem w stosunku jak jeden do BMW.Zachwycasz się zabawką ale Będziesz Miał Wydatki na BARDZO MROCZNE WYNALAZKI w globalnym systemie Bóg My Wy…Ale żem wykombinował,tylko czekać jak zastąpię tego co reklamuje Carrefoura i udaje Francuza…wierzę w UFO tak jak niemieccy hitlerowscy naukowcy porwani tuż przed,lub PO Udawanej Federalnej Okupacji zwanej wojną światową do kraju wszelkich wolnych bandytów USA

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra