Z kraju

TVN wyemituje nowy program o uchodźcach

W jesiennej ramówce TVN-u przewidziany jest nowy program pt. „Wracajcie, skąd przyszliście”. Ma być oparty na australijskim serialu Go Back to Where You Came From, w którym 6 ludzi odtwarzało drogę uchodźców tylko w odwrotnym kierunku.

Australijski projekt miał aż trzy sezony i podobne produkcje pojawiły się w kilku innych krajach. Teraz chce na tym zarobić TVN.

Mają wystąpić celebryci, którzy zapewne będą spać pod gołym niebem i robić inne “szalone” rzeczy. Internauci już pytają, czy będą także gwałcić i kraść.

Zapewne będzie to taka sama żenada, jak inny program tej stacji, w której celebryci urządzali sobie zabawy w Azji kosztem tamtejszej ludności. W programie za miliony złotych, w którym nie uczestniczyli biedacy, zadaniem było naciągnięcie ubogich mieszkańców na darmowy transport, posiłek i nocleg. Zabawy przy tym było, co nie miara.

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

6 komentarzy

6 Komentarzy

 1. Antymarksista

  11 sierpnia 2018 at 14:49

  iPHONY już mają.

 2. Kwal

  11 sierpnia 2018 at 14:51

  Jak już TVN wyemituje to na pewno będzie prawda ? Ja chyba nie będę mógł spać z tego powodu i zwrócę się o pomoc do ks. Lemańskiego.

 3. Piotrx

  12 sierpnia 2018 at 08:34

  nie uchodźcy a nachodżcy….

  Nachodżcy pod osłonowo-marketingową „przykrywką” uchodźców zawierają wielu ukrytych, przeszkolonych bojowników z ISIS, Al-Kaidy i innych bandyckich organizacji.

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/03/kto-zaplanowal-finansowal-rezyserowal-wojny-i-obecny-exodus-do-europy/

  Viktor Orban: „Tak powstała najdziwaczniejsza koalicja w dziejach świata: koalicja przemytników ludzi, aktywistów obrony praw człowieka i głównych europejskich polityków. Powstała, by w sposób zaprogramowany sprowadzić tu miliony imigrantów”

 4. Piotrx

  12 sierpnia 2018 at 08:45

  Setki milionów dolarów od Soros’a na wsparcie nachodżców
  http://telewizjarepublika.pl/setki-milion-dolarow-od-soros39a-na-wsparcie-imigrantow,38262.html

  Zdecydowałem się zainwestować 500 mln dolarów na specjalne potrzeby imigrantów, uchodźców i wspólnot przyjmujących ich” – czytamy w oświadczeniu, jakie Soros przesłał do redakcji „Wall Street Journal”.

  „Chcę zainwestować zarówno w startupy, jaki i w przedsiębiorstwa z ustaloną pozycją na rynku, w inicjatywy społeczne, w działalność służącą imigrantom, jak i w bezpośrednią pomoc dla uchodźców” – oświadczył miliarder.

  Dlaczego organizacje żydowskie wspierają fale nachodźców w Europie czy USA ( ale nie w Izraelu)

  -większa różnorodność etniczna państw zapewnia Żydom większe bezpieczeństwo i lepsze pole do działania w myśl powiedzenia „W mętnej wodzie dobrze ryby łowić”

  jak powiedział kiedyś Leonard S. Glickman, prezes i naczelny dyrektor Hebrew Immigrant Aid Society (Towarzystwo Pomocy Hebrajskim Imigrantom), ugrupowania, które od ponad stu lat opowiada się za wolną imigracją do Stanów Zjednoczonych, podniósł argument dywersyfikacji jako [gwarancji] bezpieczeństwa. Glickman stwierdził, że

  „Im bardziej amerykańskie społeczeństwo jest zdywersyftkowane, tym bezpieczniej dla Żydów.”

  -głębokie poczucie historycznej urazy i nienawiści w stosunku do tradycyjnej kultury Europy

  Jak stwierdził niegdyś syjonista Maks Brod :

  „Rzymianie , najobrzydliwszy naród , jaki kiedykolwiek stąpał na tej ziemi, naród, na którego prawo Europa jeszcze dzisiaj choruje, którego instytucje prywatnej własności stały się naszą zgubą”

  • Tauri

   15 sierpnia 2018 at 21:16

   Jak stwierdził niegdyś syjonista Maks Brod :

   „Rzymianie , najobrzydliwszy naród , jaki kiedykolwiek stąpał na tej ziemi, naród, na którego prawo Europa jeszcze dzisiaj choruje, którego instytucje prywatnej własności stały się naszą zgubą”

   Czesc 🙂
   Nie bardzo potrafię to zrozumieć – przecież prywatna własność pochodząca od prawa rzymskiego jako podstawa ekonomii sprawdzała się przez tysiące lat. W dodatku żydowscy kupcy i bankierzy dzięki niej mogli prowadzić interesy – tak samo, jak wszyscy inni. Dlaczego więc ten syjonista przeciwny jest prywatnej własności?

 5. Pingback: telewizja o uchodzcach – Polska IPTV Kanaler

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra