Z zagranicy

Izrael dziękuje ambasador USA za wsparcie

Izraelska armia podziękowała Nikki Haley za wsparcie.

Wczoraj świat obiegła informacja, że Nikki Haley rezygnuje ze swojego stanowiska ambasadora USA przy ONZ. Była uważana za jednego z najbliższych doradców prezydenta Stanów Zjednoczonych – Donalda Trumpa.

Podobno Haley o swojej rezygnacji rozmawiała już z Trumpem tydzień temu.

ZOBACZ TAKŻE: Najbliższa doradczyni Donalda Trumpa rezygnuje ze swojego stanowiska

Armia izraelska postanowiła podziękować jej za wsparcie.

„Dzięki ci, Nikki Haley, za twoją służbę w ONZ i niezachwiane poparcie dla Izraela oraz prawdy. Żołnierze izraelskich sił zbrojnych salutują ci!” – napisali.

 

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

11 komentarzy

11 Komentarzy

 1. Fuck Israel

  10 października 2018 at 22:45

  Great video brother !!!!!!
  Fuck Israel:
  https://www.youtube.com/watch?v=L8TkBTnHjAA

  • Marian

   11 października 2018 at 06:46

   Nie ufam kolesiom, którzy drą japę do kamery i machają łapami. – W 99% przypadków to prowokatorzy.

 2. Adolf Netanyahu

  11 października 2018 at 02:09

  Heil Haley jewish bitch!

 3. Analityk Wojskowy

  11 października 2018 at 08:12

  Agent Ex-CIA: Ameryka tworzy własnych wrogów stojąc za plecami awanturniczego Izraela, usiłującego nie legalnie zajmować terytoria arabskie przez agresywnych chciwych żydów.
  To jest podstawą konfliktu chciwego Izraela z krajami arabskimi, zeznaje długoletni analityk CIA w kongresie USA.
  Amerykanie są na celowniku krnąbrnych muzułmanów na całym świecie, wyłącznie dlatego, gdyż politykierzy Waszyngtonu stosuje agresywną politykę na całym świecie broniąc zwykły bandytyzm państwa Izrael.
  To żydowskie lobby w USA kłamliwie przekonuje polityków Waszyngtonu, że jakoby islam to wróg USA, co jest żydowskim kłamstwem.
  Zabijanie Amerykanów przez muzułmanów, to jest odwet świata islamskiego za zabijanie muzułmanów przez nie potrzebnie stacjonujące wojska USA ARMY w krajach arabskich co jest bardzo, bardzo kosztowne dla podatnika USA.
  Na dodatek tego na lobby żydowskie w USA wymusza na politykach Waszyngtonu do otwartego wtrącanie się USA w wewnętrzne sprawy i styl życia niektórych krajów świata arabskiego, wymuszania wprowadzenia tzw. „amerykańskiej demokracji” w krajach arabskich, której to „demokracji amerykańskiej” nikt w tych krajach nie chce , nie akceptuje tego dziadstwa, twierdzi analityk CIA w czasie przesłuchania przed komisją Kongresu USA.
  USA nie wtrąca się w sprawy wewnętrzne Arabi Saudyjskiej i nie ma z tym krajem sporów, a przecież w Arabii Saudyjskie jest władza skrajnie totalitarna, autokratyczna, bardziej represyjna od tej co była w krajach komunistycznych, wyjaśnia analityk CIA Michael Scheuer.
  Świat arabski całkowicie odrzuca liberalne i lewackie obyczaje jakie są zaprowadzone w żydo-lewackim New Yorku czy Los Angeles, wyjaśnia analityk CIA Michael Scheuer.
  Żydo-amerykański liberalizm jest w sprzeczności z zasadami islamu, udawadnia wieloletni oficer analityk CIA.
  Posłuchajcie przesłuchania w Kongresie USA historyka Michael Scheuer, autora książki pt. „W oczach naszych wrogów”.
  Michael Scheuer pracował w CIA ponad 20 lat jako ANALITYK, ale NIE uczestniczył bezpośrednio w operacjach CIA.
  Był kiedyś szefem „jednostki Bin Ladena” CIA, który rozszyfrowywał doktryny oraz metodologie operacyjne „Al Qaeda”.
  Nie ma czegoś takiego jak radykalny islam – jako wróg USA nigdy nie istniał: ani kiedy Bin Laden był żywy, ani teraz gdy US Army jego zamordowało.

  Izrael przywłaszczył sobie terytoria muzułmanów i to jest wojna arabów z żydami, co kłamliwie żydzi tłumaczą, że jakoby jest to wojna religijna muzułmanów z całym światem co jest kłamstwem żydowskim, aby żydzi mogli zaangażować cały Świat, aby bronili Izraela, który przywłaszczył sobie ziemie Palestyńczyków, oraz próbuje dominować politycznie na Bliskim Wschodzie przeciw 1.2 miliardowi muzułmanów, którą Izrael nie jest sam w stanie udzwignąć z 7 milionowym Izraelem, wiec żydzi wymuszają na USA, aby wzięło ten ciężar finansowy i wojskowy na siebie co jest absurdem.
  Politycy w Waszyngtonie NIE chcą uczciwie zapytać obywateli amerykańskich, bijąc się agresywnego lobby żydowskiego grasującego w USA z AIPAC na czele, czy podatnik amerykański zgadza się dzwigać niesienie już latami tego ciężaru Izraelskieego awanturnictwa, a to kosztuje masę pieniędzy i życie tysięcy amerykańskich żołnierzy., wyjaśnia uczciwie analityk CIA Michael Scheuer na przesłuchaniu przed komisją Kongresu USA w sprawie zasadności wydatkowania wielkich pieniędzy na operacje US Army na Bliskim Wschodzie.
  To jest zasadnicza istota konfliktu Izraela ze krajami arabskimi.
  Al Qaeda dokładnie liczy, że ich małe akcje odwetu jako akcji terrorystycznych we wnętrzu USA czy Europy są dla nas bardzo kosztowne, nawet nas bankrutują o co właśnie działaczom Al Qaeda chodzi, bo w ten sposób oni wygrywają z tymi co atakują kraje arabskie.
  Podobnie teraz żydzi w Europie usiłują przywłaszczyć sobie bezprawnie ziemie oraz majątki narodów chrześcijańskich i też to nazywają wojną religijną. To żydzi organizują agresje w stosunku do chrześcijan i to żydzi atakują chrześcijan identycznie jak żydzi atakują muzułmanów w celu przywłaszczania sobie własności arabów, a władza USA staje po stronie żydów, gdyż żydowskie agresywne loby grasujące w Ameryce wymusza taką błędną politykę USA, która w ten sposób generuje sobie nie potrzebnych wrogów:
  „I’d Dump the Israelis Tomorrow –Ex-CIA Michael Scheuer Tells Congress” :
  Ex-CIA Agent: America creates its own enemies.

  https://www.youtube.com/watch?v=XHl1JnQoIWQ

 4. $2 TRYLIONY dolarów amerykanskiego podatnika kosztowało "poarcie" awanturniczych izraelitów

  11 października 2018 at 09:18

  Ameryce jest NIE, NIE, NIE potrzebne to „poparcie” i zapłacenie $2 TRYLIONY dolarów za awanturnictwo izraelitów !!!

  ” . . . niezachwiane poparcie dla Izraela oraz „””prawdy””” ( SIĆ!). Żołnierze izraelskich sił zbrojnych salutują ci! – napisali żołnierze Izraela > . . ”

  Niestety, ale żaden skorumpowany polityk i skorumpowana „amerykańska władza” z Waszyngtonu NIGDY NIE pytali się podatnika amerykańskiego, czy się w ogóle ZGADZA na tak POTĘŻNY wydatek, aż co najmniej:
  2-uch TRYLIONÓW dolarów !!!!
  za zapłacenie przez podatnika USA za awanturnictwo izraelitów wobec muzułmanów !

  Uczestnictwo USA jest w ogóle NIE, NIE, NIE potrzebne w tym żydoskim awanturnictwie na Bliskim Wschodzie !!

  W III RP jest podobnie, gdyż Polacy zapłacili jeszcze większą cenę za uczestnictwo żydów gangsterów PO = PiS w banderowskim ukrańskim nazistowskim Majdanie w Kijowie w lutym 2014r. którzy ZWOŁALI ukrów do Polski w liczbie 2.5 miliona !

  Potem 15 tysięcy studentów ukraińskich wyłudziło 100% utrzymanie w Polsce oraz studiowanie w III RP na koszt polskiego podatnika przez następne 5 lat !

  Wspieranie tego krwawego zamachu stanu w Kijowie w lutym 2014r – Majdanu przez mafiozów PO=PiS spowodowało TSUNAMI 2.5 miliona bardzo agresywnych ukrów na Polskę, co teraz jest poważnym zagrożeniem dla STABILNOSCI Panstwa Polskiego pod każdym względem i spokojnego życia Polaków przez organizującą się V Kolumnę nacjonalistów neo-banderowców ukrainców w Polsce, którzy NAJECHALI na Polskę zagrażając polskiej demografii ludnościowej.

 5. gość

  11 października 2018 at 10:46

  „Jeśli mam być szczery to problem na Bliskim Wschodzie zaczął się wraz z pojawieniem się Izraela. Taka jest prawda” – – powiedział Premier Malezji Mahathir Mohamad w wywiadzie dla BBC

 6. Marian

  11 października 2018 at 13:36

  Pewnie Żydówka.

  • Marian

   11 października 2018 at 20:44

   Zabrakło nicków?

  • Markonn

   11 października 2018 at 20:58

   A co, nie widzisz? Z daleka widać semickie rysy.

  • Polonuska

   13 października 2018 at 20:57

   Ta OSZUSTKA Nikki Haley ma pochodzenie i rysy HINDUSKIE, gdyż jej rodzice przypętali się do USA z Indii. Te ŚMIECIE żydy to nie jest „narodowość” lecz rasistowsko-złodziejska SEKTA, których KLEJEM zlepiającym ich do „kupy” jest szowinistyczno-rasistowski judaizm z Torą i Shulchan Aruch czyli żydowska RASISTOWSKA ideologia.
   Być może ta KŁAMCZUCHA Nikki Haley jest ŻYDÓWĄ hinduską, bo te śmiecie żydy tam też się panoszą w Indii.

   Ta wstrętna KŁAMCZUCHA republikańskiego gangu z USA, której rodzice przyjechali do USA z Indi, dała się szybko poznać w ONZ-e jako wstrętna KŁAMCZUCHA opowiadająca kompletne BREDNIE i FAŁSZ jak tylko otworzyła swoją mordę przynosząc okropny WSTYD Ameryce, robiąc tym samym POŚMIEWISKO światowe z USA i Trumpa, za to że ją zatwierdził na to stanowisko.

   Trump wyznaczył na ambasadora USA przy ONZ tą hinduską PROŚCIARĘ pod NAPOREM grasującej ŻYDOWSKIEJ mafii w USA, wobec której ta lewacka wariatka Nikki Haley była zawsze w 100% lojalna aktywnie wspierając kryminalne ROZBOJE żydowskiej zorganizowanej mafii w USA i bandyckiego aparthidu Izrael.
   Ta hinduska KŁACZUCHA zrobiła karierę polityczna w USA, gdy przypadkowo została gubernatorem Stanu South Carolina będąc członkiem gangu „partia republikańska”. Wtedy była „moda” na wybieranie jakiś smierdzacych szczochami babsztyli na stanowiska w centralnej administracji państwowej jak np. tą wyskrobaną PROSCIARĘ Merkel w Niemczech, która przewróciła do góry nogami Niemce(i dobrze!).
   Ta głupia hinduska Nikki Haley PROSCIARA pochodząca ze stanu South Carolina tak chamsko KŁAMAŁA w swoich pyskówkach z trybun w ONZ, że nawet niedouczeni murzyni z Afryki jako przedstawiciele w ONZ z tej idijotki OTWARCIE szydzili i się ŚMIALI z jej opowiadanych BREDNI oraz KŁAMSTW z trybun ONZ co się w ogóle do kupy „nie kleiło”.
   Opowiadane oczywistych KŁAMSTW i bajek przez głupią Nikki Haley ośmieszało USA na arenie międzynarodowej.
   W kulisach i kuluarch ONZ otwarcie nazywają tą stukniętą hinduskę:
   „AMERICAN FREAK”(amerykanski dureń, idijota, głupek czy coś w tym rodzaju)
   Przez opowiadanie przez tą wariatkę Nikki Haley GŁUPOT i oczywistych KŁAMSTW spowodowało, że ją NIKT NIE traktuje poważnie.
   W ostatnim czasie wielu ambasadorów akredytowani przy ONZ otwarcie udowadniali opowiadane KŁAMSTWA przez tą hinduską oszustkę Nikki Haley nazywając ją otwarcie OSZUSTKĄ z trybun ONZ w Wiedniu i New Yorku.
   Ostatnio ambasadorowie wielu znaczących państw akredytowanych przy ONZ będący stałymi członkami Rady Bezbieczeństwa ONZ jak Chin i Rosji ODMAWIAJĄ z nią spotkań, ODMÓWILI prowadzenia z nią jakich kolwiek negocjacji politycznych, otwarcie mówiąc, że ona NIE wiarogodna, NIE kompetentna osobą i to było głównym powodem ODWOŁANIA tej wariatki ze stanowiska ambasadora USA przy ONZ.
   Faktycznie to ta oszustka Nikki Haley – ambasador USA przy ONZ podała się sama do dymisji widząc, że się z niej otwarcie ŚMIEJĄ w ONZ-e za jej kłamliwe BŁAZNOWANIE ośmieszającym USA na arenie międzynarodowej.

 7. make Palestine great again!

  11 października 2018 at 14:23

  IfAmericansknew.org
  proszę tam zaglądać – dobre źródło otwarcia oczu na real politik aus nazistan israel. Najgorsza jednak jest agentura w NYC i różnych tamtejszych mediac:(

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra