Mocne NIE dla totalitarnego genderyzmu! NON POSSUMUS!

0
0
0
/

KOBIETY ŚWIATA dziękują "wszystkim Arcypasterzom, którzy odważyli się stwierdzić NON POSSUMUS, stając w historycznym łańcuchu świadków oraz głosicieli „wiary żywej i nieprzekupnej”  nie wahając się nauczać słowem i przykładem Objawienia chrześcijańskiego według Katechizmu Kościoła Katolickiego".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Warszawa, 14 marca 2015 

 

OŚWIADCZENIE KOBIET ŚWIATA

 

W związku z domykaniem pierścienia totalitarnego przez neoboleszewicką ideologię gender, forsującą konwencję przemocy wobec kobiet, sygnatariuszki MANFIFESTU SPOŁECZNEGO KOBIETY ŚWIATA wyrażają w imieniu świata kobiet swój stanowczy sprzeciw przeciwko atakom na wolność słowa oraz wolność religijną dokonywaną przez powódkę jawnie nieracjonalnych sądowych oskarżeń wobec Księdza Arcybiskupa Józefa Michalika.

 

Wyrażamy tym samym głębokie poparcie dla wartości rodzinnych, za obronę których został oskarżony i stawiony przed sądem Ksiądz Arcybiskup Józef Michalik. 

 

Dziękujemy wszystkim Arcypasterzom, którzy odważyli się stwierdzić NON POSSUMUS, stając w historycznym łańcuchu świadków oraz głosicieli „wiary  żywej i nieprzekupnej”  nie wahając się nauczać słowem i przykładem Objawienia chrześcijańskiego według Katechizmu Kościoła Katolickiego, który jasno stanowi:
KKK 2242 Obywatel jest zobowiązany w sumieniu do nieprzestrzegania zarządzeń władz cywilnych, gdy przepisy te są sprzeczne z wymaganiami ładu moralnego, z podstawowymi prawami osób i ze wskazaniami Ewangelii. Odmowa posłuszeństwa władzom cywilnym, gdy ich wymagania są sprzeczne z wymaganiami prawego sumienia, znajduje swoje uzasadnienie w rozróżnieniu między służbą Bogu a służbą wspólnocie politycznej.

 

W imieniu B-16 WAFFE Dywizja KOBIETY ŚWIATA- ODDZIAŁ POLSKA,

 

Katarzyna Socha


© WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Źródło: prawy.pl

Najnowsze

Sonda

Wczytywanie sondy...
Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną