Z zagranicy

Szokujący list czeskiej lekarki opiekującej się w Niemczech imigrantami

Publikujemy szokujący list pracującej w Niemczech czeskiej lekarki, w którym ujawnia dramatyczne szczegóły pracy wśród islamskich migrantów. Odczytano go w jednej z niezależnych czeskich stacji telewizyjnych. Jego treść szokuje, ale i otwiera oczy.

 

„Przyjaciółka z Pragi ma znajomą, która – jako emerytowany lekarz – wróciła do pracy w szpitalu w okolicy Monachium, gdzie potrzebowano anestezjologa. Prowadziłam z moją przyjaciółką korespondencję i przesłała mi maila od wspomnianej lekarki. Dziś rozmawiałam z nią na temat tego, jak bardzo nieznośna jest sytuacja szpitalu w Monachium oraz w okolicznych placówkach.

 

Wielu muzułmanów odmawia leczenia przez kobiecy personel, a my, jako kobiety, odmawiamy udawania się do tych zwierząt, zwłaszcza z Afryki. Relacje pomiędzy personelem a migrantami stają się coraz gorsze. Ostatnimi czasy migranci udający się do szpitali muszą być eskortowani przez policję i psy policyjne.

 

Wielu migrantów ma AIDS, syfilis, gruźlicę otwartą i inne egzotyczne choroby, których w Europie nie potrafimy leczyć. Gdy w aptece otrzymują receptę, dowiadują się, że muszą zapłacić gotówką. Wywołuje to niewyobrażalne oburzenie, zwłaszcza jeśli chodzi o leki dla dzieci. Imigranci porzucają wtedy swoje dzieci i powierzają je personelowi apteki mówiąc: ‘W takim razie sami je wyleczcie!’. Policja ochrania zatem nie tylko kliniki i szpitale, lecz również duże apteki.

 

Mówimy więc otwarcie: ‘Gdzie są ci wszyscy, którzy przed kamerami telewizyjnymi witali imigrantów na dworcach kolejowych z transparentami? Owszem, teraz granice zostały zamknięte, ale milion migrantów już tu jest i z pewnością nie będziemy w stanie się ich pozbyć’.

 

Do tej pory w Niemczech bez pracy pozostawało 2,2 miliona ludzi. Dziś będzie ich co najmniej 3,5 miliona. Większość z tych ludzi nie nadaje się do jakiejkolwiek pracy. Mało kto posiada jakiekolwiek wykształcenie. Co więcej, kobiety zazwyczaj w ogóle nie pracują. Szacuję, że co dziesiąta jest w ciąży. Setki i tysiące z nich przywiozły ze sobą dzieci poniżej szóstego roku życia, spośród których wiele jest wycieńczonych i zaniedbanych. Jeśli nadal będzie to tak wyglądać, a Niemcy ponownie otworzą granice, wrócę do domu, do Czech. Nikt nie zatrzyma mnie tutaj w takiej sytuacji, nawet dwukrotnie wyższa niż w domu pensja. Wyjechałam do Niemiec, nie do Afryki, czy na Bliski Wschód.

 

Nawet profesor kierujący naszym oddziałem powiedział nam, że jest mu strasznie smutno, gdy patrzy na kobiety, które sprzątają codziennie od lat zarabiając 800 euro, i gdy spotyka następnie w korytarzach młodych mężczyzn, którzy chcą dostać wszystko za darmo, a jeśli tego nie dostają, wpadają w szał.

 

Naprawdę tego nie potrzebuję. Obawiam się, że jeśli wrócę, któregoś dnia sytuacja w Czechach będzie dokładnie taka sama. Jeśli Niemcy ze swoją naturą nie są w stanie temu zaradzić, w Czechach zapanuje totalny chaos. Nikt, kto nie miał z nimi [imigrantami – przyp. red.] do czynienia, nie zdaje sobie sprawy, jakimi są oni zwierzętami, zwłaszcza ci z Afryki, i z jaką wyższością muzułmanie – kierując się religią – traktują nasz personel.

 

Póki co personel lokalnego szpitala nie zaraził się chorobami przyniesionymi przez imigrantów, ale biorąc pod uwagę setki pacjentów przyjmowanych każdego dnia, pozostaje to tylko kwestią czasu.

 

W jednym ze szpitali nad Renem migranci zaatakowali personel nożami, a ośmiomiesięczne dziecko doprowadzili na skraj wycieńczenia, targając je przez trzy miesiące przez pół Europy. Dziecko umarło po dwóch dniach mimo że otrzymało najlepszą opiekę medyczną w jednej z najlepszych klinik dziecięcych w Niemczech. W konsekwencji ataków jeden z lekarzy musiał zostać poddany operacji, a dwie pielęgniarki trafiły na oddział intensywnej terapii. Nikt nie został ukarany.

 

Lokalnej prasie zabroniono o tym pisać, więc wiemy o tym dzięki mejlom. Co spotkałoby Niemca, gdyby ugodził lekarza i pielęgniarki nożem? Albo gdyby wylał swój zarażony syfilisem mocz na twarz pielęgniarki, narażając ją tym samym na infekcję? Trafiłby co najmniej do więzienia, a następnie do sądu. W przypadku tamtych ludzi jednak nic, przynajmniej dotychczas, nie zrobiono.

 

Pytam więc – gdzie są ci wszyscy, którzy witali migrantów i odbierali ich z dworców kolejowych? Siedzą pewnie wygodnie we własnych domach, zadowoleni ze swoich organizacji non-profit, czekając na kolejne pociągi i kolejny zastrzyk gotówki w zamian za witanie przybyszów na stacjach. Osobiście zebrałabym tych wszyscy witających i zaprowadziła ich do naszego szpitalnego oddziału nagłych przypadków, gdzie pracowaliby jako asystenci. Następnie zaprowadziłabym ich do budynku zamieszkałego przez imigrantów, gdzie mogliby zarówno opiekować się nimi, jak i ochraniać samych siebie – bez pomocy uzbrojonej policji, bez policyjnych psów – które dziś znajdują się w każdym szpitalu w Bawarii – i bez opieki medycznej”.

 

Oprac. JN

 

Źródło: Euroislam

 

 

© WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

41 komentarzy

41 Komentarzy

 1. Czesław

  15 października 2015 at 14:10

  Ośrodki dla azylantów muzułmańskich powinny być usytuowane obok siedziby premiera, wojewodów oraz przy siedzibach głównych mediów (gazet, stacji telewizyjnych i radiowych).

 2. Egzorcysta

  15 października 2015 at 17:18

  Mimo tych wszystkich informacji i przezyc jakie spotkaly wypowiadajacy sie personel, jak sie im powie prawde, ze ci osadnicy zostali dokladnie poinstruowani jak maja sie zachowac i czgo zadac za darmo i jak? Instruktaz prowadzi oczywiscie personel Georga Sorosa, ktory pozycza tym osadnikom po 10 tys euro na dostanie sie do Niemiec.
  Jezeli powie sie temu naiwnemu personelowi ktory sie uskarza, na zachowanie osadnikow, ze to sojusznicy Niemiec zaplanowali Niemcom ten problem za kare, ze chcieli sie wyzwolic z pod okupcjai USA trwajacej juz od czasow drugiej wojny swiatowej i polaczyc swe gospodarcze interesy z Rosja, to ci niemcy powiedza kazdemu ze jest chory i ze jest teoretykiem spiskowym, ta ciemnota jest taka samo madra jak ci osadnicy.Zreszta medycna nigdy nie interesowala sie przyczynami patologii tylko lagodzila skutki ,wiec niech sobie teraz lagodza skutki, a nie jecza ,ze zle.Zaden z nich nie byl nigdy na demo, przciw temu i glosowali na mutti merkel.

 3. POPIS

  16 października 2015 at 15:00

  W Niemczech jest oficjalnie 2,2 mln ludzi bez pracy. Nie jest to Prawda, jest ich obecnie okolo 10 mln.!
  Oficjalne statystyki nie ujmuja w nich nastepujacych grup obywateli bez pracy:
  – Harz IV ( od 0,5 do 2 lat bez Pracy)
  – Socjal ( po Harz IV bez pracy)
  – czesc ludzi znajdujacych sie w trakcie przygotowania do nowego zawodu lub innych dzialan edukacyjnych zwiazanych z udoskonalaniem badz zmiana kwalifikacji.

 4. marcin

  17 października 2015 at 10:38

  Po tym artykule zdałem sobie sprawę, że przecież taka fala tzw. „uchodźców” dostarczy do Europy nie tylko całą masę ludzi domagających się zasiłku za nic, ale też w gratisie będzie mnóstwo chorób, które w naszej strefie klimatycznej nie występują. A nasza „cudowna” tzw. „premier” Kopaczowa podjęła decyzję… przepraszam, złe określenie – spełniła to czego żądała od niej Merkelowa. Czyli że podobno mamy przyjąc 100 tys „uchodźców”… Piłsudski, Sobieski i wielu innych to się tak w grobie przewracają, że brak słów…

 5. Czarek

  17 października 2015 at 15:17

  Niestety(a może i stety), powinno się do nich na granicy strzelać. Inaczej obudzimy się nie z ręką w nocniku, tylko z odciętą głową kogoś z rodziny(za co? powodów jest milion)

  • Magda

   17 maja 2016 at 10:09

   Gadasz jak faszysta. Oni też uważali, że Polacy i inni są gorsi z racji samego urodzenia i nalezy do nich strzleać – co wdrożyli. Potworne.

 6. Jerzy

  17 października 2015 at 21:14

  [quote name=”Czarek”]Niestety(a może i stety), powinno się do nich na granicy strzelać. Inaczej obudzimy się nie z ręką w nocniku, tylko z odciętą głową kogoś z rodziny(za co? powodów jest milion)[/quote]
  Imigrantom STOP!!! Zalejąą Europę bandytyzmem szariackim,chorobami,obcą nam europejczykom obyczajowością i nienawiścią do chrześcijan.Niemcy sami zarzucili sobie pętlę na szyję,więc niech podziękują za to Makreli.Od nas-Polaków niech nie oczekują pomocy ani współczucia.Straszenie sankcjami to bzdura wymyślona przez niemieckich lewaków.Mają to czego chcieli.!!!

 7. remo

  18 października 2015 at 17:22

  w ich wierze przyjęło się że kraje niewiernych powinny im płacić podatek abyśmy my mogli z nimi mieszkać na tej samej ziemi , nawet gdy to oni do nas przyjeżdżają ,oj będzie wojna komuś na tym zależy i to bardzo

 8. Anna

  18 października 2015 at 19:46

  Polecam nwonews.pl i prisonplanet.pl
  tak dowiecie się więcej.
  To jest zaplanowany najazd

 9. natka

  20 października 2015 at 08:22

  jestem za tym by dzieci i matki zostaly. facetow wyemigrowac tam skad przyszli. dzieci i kobiety dla nich sie nie licza. sprzedaja ich za 1 zl. tu maja szanse na normalne zycie nawet na przezycie. Faceci niech spi…. skad przyszli

 10. Gosik

  25 października 2015 at 23:00

  [quote name=”natka”]jestem za tym by dzieci i matki zostaly. facetow wyemigrowac tam skad przyszli. dzieci i kobiety dla nich sie nie licza. sprzedaja ich za 1 zl. tu maja szanse na normalne zycie nawet na przezycie. Faceci niech spi…. skad przyszli[/quote]

  OOoo…nie! z małego muzułmanina wyrośnie duży, niebezpieczny… Załozy rodzine ,narobi 10 arabów…takim sposobem wszystko tylko odwlecze sie w czasie. Wypier*ć wszystkich!!!

 11. Sobieslaw

  13 listopada 2015 at 07:45

  [quote name=”natka”]jestem za tym by dzieci i matki zostaly. facetow wyemigrowac tam skad przyszli. dzieci i kobiety dla nich sie nie licza. sprzedaja ich za 1 zl. tu maja szanse na normalne zycie nawet na przezycie. Faceci niech spi…. skad przyszli[/quote]
  Uściślę za Ciebie… Kobiety i dziewczynki niech zostaną. Faceci i chłopcy niech wracają skąd przybyli! Nie szanują połowy swojego społeczeństwa, tej połowy dzięki której przyszli na świat, to sami nie zasługują na szacunek reszty świata! A co z imigrantami? Mogę ich przyjąć, ALE JAK BĘDĄ ATEISTAMI! I to pokojowo nastawionymi!

 12. joł

  17 listopada 2015 at 23:15

  Do wagonu i na sybir.

 13. przemo

  18 listopada 2015 at 00:52

  patrząc przez pryzmat żródła nie chce mi się wierzyć w te BZDURY

 14. Gosia

  18 listopada 2015 at 09:34

  Witam.
  Z tymi psami przy każdym szpitalu na Bawarii, to nieco przesada. Jestem na Bawarii od długiego czasu, w oku wydarzeń, więc ……. Niemniej jednak, powinno się cokolwiek uczynić, zanim „ci ludzie” doprowadzą do katastrofy, nie tylko Niemiec, ale i Europy. My, szarzy ludzie, nie możemy jednak nic sami zrobić, bowiem to włodarze tego świata do tego dopuścili, tak więc to oni powinni przedsięwziąć w końcu odpowiednie kroki, póki jest jeszcze co ratować.

 15. Maria

  18 listopada 2015 at 11:23

  Nie jest tajemnica, ze wkrajach afrykańskich jest brak podstawowych zasad higieny i szczepień. Afryke trawia:kiła, syfilis, AIDS, polio i cholera wie co jeszcze. Dzisiaj w krajach rozwiniętych panuje moda na nie szczepienie dzieci, od paru lat pojawiaja się artykuły jakie zagrozenia niosa za soba szczepienia. Pytam się wiec komu na tym zależy aby nie szczepić?? Dzis w XXI wieku kiedy migracja jest tak ogromna i niesie za sobą niebezpieczeństwo chorob których europa się pozbyła lata temu.

 16. Jarek

  18 listopada 2015 at 15:56

  Witam

  Jedno jest pewne – rządy wprowadziły cenzurę na te złe informacje – prawziwych informacji musimy szukać albo dowiadywać się od znajomych mieszkających za granicą. Ja mam info z Monachium i sporo się z tego potwierdza – (jeżeli chodzi o psy to nie tak dużo i często jak tutaj opisane ale jednak występują). Natomiast mojej znajomej ciotka mieszkająca w okolicy Monachium od ponad 30 lat przestała się czuć bezpiecznie. Coraz częśiej słyszy policje na syrenach – coraz więcej kradzieży, bijatyki i włóczący się ludzie niewaidomego pochodzenia – dla nich strach wyjść z domu wieczorem. A w TV ogólnym to tylko jacy jesteśmy źli bo nie chcemy w Polsce imigrantów. A prawda jest taka że wiele krajów nam gratuluje że rząd nie chce ich

 17. Bogdan

  19 listopada 2015 at 10:31

  Przez trzy dni w paryskim metrze po bestialskim ataku nie widziałem żadnego kolorowego.

 18. Naria

  19 listopada 2015 at 11:39

  Zeby ktoś zmądrzał i nie wpuszczał tych imigrantów a tych którzy już są wysłać tam skąd pszyszli bo przecież wiadomo że zawsze ucieka najpierw chołota która myśli że bogatsze kraje dają wszystko za darmo myśmy nie są winni ich biedzie my sami musimy pracować cięzko żeby żyć nie potrzeba nam obcych darmozjadów jeszcze chorych nie chcemy w Polsce żadnych imigrantów a pani kopacz jak się zgodziła na nich to niech sobie sama jch utrzymuje inaczej won z naszego kraju.

 19. Robert

  19 listopada 2015 at 11:51

  Groteska. Pani nie była, nie widziała, ale znajoma przesłała jej maila, że jej znajoma widziała i doświadczyła. Pani sama wyjechała za pracą do Niemiec, i to jej zdaniem jest ok, ale jak inni chcą – to już źle. Wręcz ma pretensje, że inni też tam przyjechali. Odgraża się, że wróci doswojego kraju Emotikon smile No i kłopoty z dodawaniem: 2,2 miliony ludzi bez pracy plus milion imigrantów to nie jest 3,5 miliona ludzi. A argument, że lokalnej prasie (w Niemczech!!!!) zabroniono o czymś pisać, jest tak absurdalny jak to, że ziemia jest płaskim dyskiem wspartym na sześciu krokodylach.

 20. Megi

  19 listopada 2015 at 12:57

  [quote name=”Robert”]Groteska. Pani nie była, nie widziała, ale znajoma przesłała jej maila, że jej znajoma widziała i doświadczyła. Pani sama wyjechała za pracą do Niemiec, i to jej zdaniem jest ok, ale jak inni chcą – to już źle. Wręcz ma pretensje, że inni też tam przyjechali. Odgraża się, że wróci doswojego kraju Emotikon smile No i kłopoty z dodawaniem: 2,2 miliony ludzi bez pracy plus milion imigrantów to nie jest 3,5 miliona ludzi. A argument, że lokalnej prasie (w Niemczech!!!!) zabroniono o czymś pisać, jest tak absurdalny jak to, że ziemia jest płaskim dyskiem wspartym na sześciu krokodylach.[/quote]

  Czytam to i zastanawiam się gdzie podział się rozum tego człowieka ???

 21. Patryk

  19 listopada 2015 at 13:07

  „ROBERT” Ty i Twoja wypowiedz to jedna wielka groteska. Baranie widac że nic w życiu nie przeżyłeś albo masz 12 lat. Troche pokory i wyobrazni, a przedewszystkim zycze Ci zrozumienia powagi sytuacji. Stul dziub jak masz pisac o sytuacji o której nie masz zielonego pojęcia!

 22. Patrycja

  19 listopada 2015 at 15:29

  [quote name=”Robert”]Groteska. Pani nie była, nie widziała, ale znajoma przesłała jej maila, że jej znajoma widziała i doświadczyła. Pani sama wyjechała za pracą do Niemiec, i to jej zdaniem jest ok, ale jak inni chcą – to już źle. Wręcz ma pretensje, że inni też tam przyjechali. Odgraża się, że wróci doswojego kraju Emotikon smile No i kłopoty z dodawaniem: 2,2 miliony ludzi bez pracy plus milion imigrantów to nie jest 3,5 miliona ludzi. A argument, że lokalnej prasie (w Niemczech!!!!) zabroniono o czymś pisać, jest tak absurdalny jak to, że ziemia jest płaskim dyskiem wspartym na sześciu krokodylach.[/quote]

  Jak widać Pan Robert jest jednym z tych co witają z transparentem i uśmiechem, a potem wracają do ciepłego domku i niech Państwo się o resztę martwi.

 23. Janek

  19 listopada 2015 at 16:00

  co za bełkot..

 24. Jerzy

  19 listopada 2015 at 17:30

  Dedykuję ten artykuł „Wielkim Łbom” z Unii,którzy wrzeszczą że Polska musi przyjąć część tego Konia Trojańskiego!

 25. Aga

  19 listopada 2015 at 20:39

  [quote name=”Robert”]Groteska. Pani nie była, nie widziała, ale znajoma przesłała jej maila, że jej znajoma widziała i doświadczyła. Pani sama wyjechała za pracą do Niemiec, i to jej zdaniem jest ok, ale jak inni chcą – to już źle. Wręcz ma pretensje, że inni też tam przyjechali. Odgraża się, że wróci doswojego kraju Emotikon smile No i kłopoty z dodawaniem: 2,2 miliony ludzi bez pracy plus milion imigrantów to nie jest 3,5 miliona ludzi. A argument, że lokalnej prasie (w Niemczech!!!!) zabroniono o czymś pisać, jest tak absurdalny jak to, że ziemia jest płaskim dyskiem wspartym na sześciu krokodylach.[/quote]

  Szkoda słów….przeciez zawsze mozesz tych brudasów wziaść pod swoj dach:)

 26. Maniek

  19 listopada 2015 at 21:36

  Aga ty wiesniaro, sam mieszkam od kilku lat w Niemczech i wiem co sie tu dzieje.A wiec nie pieprz takich bzdur,bo bedziesz miala to samo w Polsce i szypko zmienisz zdanie.To nie sal ludzie,to jest bydlo,po zamachu w paryrzu muzulmanie jadacy autami trabili i klaskali w rece,to samo robili na stadionie krzyczac i machajac Turecka flaga kiedy inni normalni chcieli uczcic to minuta ciszy.

 27. Michał

  20 listopada 2015 at 11:47

  Szanowna Redakcjo,
  czy można o jakieś źródło odnośnie publikacji materiału w tej czeskiej stacji telewizyjnej?

  Pozdrawiam
  Michał

 28. WoodGeed

  20 listopada 2015 at 15:08

  [quote name=”Michał”]Szanowna Redakcjo,
  czy można o jakieś źródło odnośnie publikacji materiału w tej czeskiej stacji telewizyjnej?

  Pozdrawiam
  Michał[/quote]

  http://www.liveleak.com/view?i=681_1444192396

 29. IKAR

  20 listopada 2015 at 16:32

  [quote name=”Robert”]Groteska. Pani nie była, nie widziała, ale znajoma przesłała jej maila, że jej znajoma widziała i doświadczyła. Pani sama wyjechała za pracą do Niemiec, i to jej zdaniem jest ok, ale jak inni chcą – to już źle. Wręcz ma pretensje, że inni też tam przyjechali. Odgraża się, że wróci doswojego kraju Emotikon smile No i kłopoty z dodawaniem: 2,2 miliony ludzi bez pracy plus milion imigrantów to nie jest 3,5 miliona ludzi. A argument, że lokalnej prasie (w Niemczech!!!!) zabroniono o czymś pisać, jest tak absurdalny jak to, że ziemia jest płaskim dyskiem wspartym na sześciu krokodylach.[/quote]

  Miałam dokładnie takie same odczucia czytając powyższy tekst. A innych komentujących szkoda bardzo….

 30. Adam

  20 listopada 2015 at 16:36

  Dziwny temat… „szokujący list…” tak szczerze mówiąc to mnie ten list nie zszokował w ogóle ponieważ od dawna wiem jak takie brudasy się zachowują. 5 lat mieszkałem w niemczech ale wraz z rodziną musieliśmy wracać do Polski ponieważ moja żona bała się o naszą rodzine, zwłaszcza nasze dwie nastoletnie córki (14 i 12 lat). To trzeba przeżyć na własnej skórze jak taki ciapaty musi zapłacić w sklepie za chociażby jedzenie to awanturuje się, rzuca tym jedzeniem w kasjerkę i wychodzi. Policja nic nie reaguje bo boją się, że wywołają skandal… Precz z brudasami

 31. Jaś

  20 listopada 2015 at 18:37

  Pracowałem w PDOZcie na wschodzie Polski ( takie areszty policyjne ) i miałem z granicy takich tylko z Czeczeni. Nawet w zamknięciu byli butni i nic do nich nie docierało a jak już było ich dwóch to bez pały nie podchodź. Najgorsze to że nic do niego nie docierało Wiedział taki zawsze lepiej, żarcie trzeba było inne bo naszego nie chciał ech taki kontakt z nimi trzeba przeżyć żeby zrozumieć.

 32. SEBA

  20 listopada 2015 at 18:54

  „The name of Dr. Barbara Sziraki has since become attached to this message, but she appears to be a Los Angeles psychologist who simply forwarded the letter via e-mail and not a Czech physician working in Germany.” http://www.snopes.com/female-physician-munich/

 33. juzia

  20 listopada 2015 at 20:09

  diekujmymoze niauni ale merkelona jest winna zasyf w europie bo niemcy maja dlugi wobec nich z czasow wojny i wpuszczaja chorobotworcow

 34. Józef

  20 listopada 2015 at 22:11

  To nie jest problem pomagania ludziom w potrzebie, to jest problem ich żądań od pomagających, to jest problem przestrzegania przez nich prawa państwa w, którym przebywają, to jest problem bezpieczeństwa – ze względu na terroryzm – obywateli państwa, które ich przyjmuje. Słyszymy a w wielu przypadkach widzimy jak tak zwani uchodźcy zachowują się w państwach w, których od dawna już są. Nikt nie mieć problemu innych, ma wystarczającą dużo swoich.

 35. DeDe

  27 listopada 2015 at 11:16

 36. Ola

  27 listopada 2015 at 11:21

  Jeśli UE się nie zjednoczy i dla dobra wszystkich nie zrezygnuje ze szkodliwej poprawności politycznej, za 10-20 lat cywilizowana Europa przestanie istnieć. Powrócimy do średniowiecza. Chociaż to już nie będziemy „my”. Nas ideologia islamska wytnie w pień bo jej na to już dzisiaj pozwalamy. Tacy jesteśmy tolerancyjni.

 37. Ola

  27 listopada 2015 at 11:26

  [quote name=”IKAR”][quote name=”Robert”]Groteska. Pani nie była, nie widziała, ale znajoma przesłała jej maila, że jej znajoma widziała i doświadczyła. Pani sama wyjechała za pracą do Niemiec, i to jej zdaniem jest ok, ale jak inni chcą – to już źle. Wręcz ma pretensje, że inni też tam przyjechali. Odgraża się, że wróci doswojego kraju Emotikon smile No i kłopoty z dodawaniem: 2,2 miliony ludzi bez pracy plus milion imigrantów to nie jest 3,5 miliona ludzi. A argument, że lokalnej prasie (w Niemczech!!!!) zabroniono o czymś pisać, jest tak absurdalny jak to, że ziemia jest płaskim dyskiem wspartym na sześciu krokodylach.[/quote]

  Miałam dokładnie takie same odczucia czytając powyższy tekst. A innych komentujących szkoda bardzo….[/quote]

  Ikarze, jak sam zauważyłeś Pani wyjechała za pracą do Niemiec. ZA PRACĄ. A nie za socjalem i z buzią pełną żądań. Dalszy komentarz nie jest potrzebny. Dziękuję za uwagę.

 38. Anna

  2 grudnia 2015 at 16:57

  [quote]

  Ikarze, jak sam zauważyłeś Pani wyjechała za pracą do Niemiec. ZA PRACĄ. A nie za socjalem i z buzią pełną żądań. Dalszy komentarz nie jest potrzebny. Dziękuję za uwagę.[/quote]
  czyli praca>życie? gratuluje logiki. I tak, ptosze wstrzymaj sie od komentarzy, tak banalnie płytkich jak ty już jest wystarczająco.

 39. Mamrock

  11 lutego 2016 at 18:16

  Milusińscy z #hejtstop poczytajcie soboe

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra