Z kraju

Kazik zarzuca Kukizowi kłamstwo na temat rzekomych medali od Komorowskiego

Podczas promocji swojej autobiografii „Idę tam gdzie idę” znany muzyk rockowy Kazik Staszewski, odpowiadając na pytanie publicysty portalu Prawy.pl, zarzucił Pawłowi Kukizowi, że ten pomówił go insynuując w rozmowie z Kubą Wojewódzkim, że Kazik ma jakieś medale od Bronisława Komorowskiego.

 

Paweł Kukiz w programie Wojewódzkiego przed wyborami prezydenckimi wyraził swoje rozczarowanie innymi muzykami rockowymi (prowadzący program mówił o Muńku Staszczyku i Kaziku). Koledzy po fachu podpadli Kukizowi tym, że nie są anty systemowi i tylko cieszą się swoim sukcesem finansowym.

 

Pomimo nieporozumień Kazik w wyborach prezydenckich głosował na Kukiza. W wyborach parlamentarnych, nie mógł głosować, bo zapomniał wziąć z domu dowodu osobistego.

 

Kazik zadeklarował, że „czuje się w 100% Polakiem i nigdzie indziej nie mógłby mieszkać”. Do Polski muzyk ma bardzo emocjonalny stosunek, jak do matki czy żony. Pomieszkiwanie w Hiszpanii nie angażuje go emocjonalnie.

 

Kazik nie czyje też potrzeby angażowania się w politykę, uznając, że jest dobrym muzykiem, i nie ma sensu marnować tego, co się robi dobrze, na działalność polityczną.

 

Odpowiadając na pytania publiczności Kazik stwierdził, że za czasów PRL nie traktował grania jak pracy, bo nie było jak zarabiać na muzyce. Muzyk zadeklarował też, że nie pisze swoich tekstów pod publiczność, i zawsze z ogromnym szacunkiem podchodzi do publiczności, zresztą uważa, że publiczność taką postawę docenia.

 

Na pytanie o swoje ulubione lektury, muzyk stwierdził, że lubi czytać prasę i książki o II wojnie światowej, beletrystyka nie wzbudza jego zainteresowania.

 

Wydawcą autobiografii Kazika jest jego syn. W książce muzyk szczerze opowiedział o tym, o czym chciał podpowiedzieć – dla tego troszkę obawia się reakcji swojej mamy na autobiografię.

 

Jan Bodakowski

© WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

2 komentarze

2 Komentarzy

 1. Michał

  28 października 2015 at 18:50

  …” bo zapomniał wziąć z domu dowodu osobistego”. Jasiu, naucz się pisać po polsku.

 2. karol nawroz-maidsto

  29 października 2015 at 17:07

  Kukiz to ,,nie biedaszyb,,moralnosci.
  Cytuje ,,Kazika,,… troszkę obawia się reakcji swojej mamy na autobiografię…co nastepny ,,walesa,,???
  szczerze to nawet niewiem czy sie,,zalapales,, … na to co chciales a teraz ujadasz…czas pokaze Kukiza ty juz pokazales siebie …na lata do przodu …dlaczego nie przed wyborami ?-nie jestem naiwny!!!-kukiz byl I jest promowany,podobnie korwin-mike I….kosciol…wszystkich utrzymujemy z wlasnego wyboru,glupoty I lenistwa…nie chcemy szukac wiedzy…wlasnie obecnie mozna zobaczyc jak dziala cenzura globalna—-wpisz refuges—dany rejon—I zadzwon do wybranego tobie mieszkanca tego terenu>walczacego o glossy dla Merkel

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra