Z kraju

Kazik zarzuca Kukizowi kłamstwo na temat rzekomych medali od Komorowskiego

Podczas promocji swojej autobiografii „Idę tam gdzie idę” znany muzyk rockowy Kazik Staszewski, odpowiadając na pytanie publicysty portalu Prawy.pl, zarzucił Pawłowi Kukizowi, że ten pomówił go insynuując w rozmowie z Kubą Wojewódzkim, że Kazik ma jakieś medale od Bronisława Komorowskiego.

 

Paweł Kukiz w programie Wojewódzkiego przed wyborami prezydenckimi wyraził swoje rozczarowanie innymi muzykami rockowymi (prowadzący program mówił o Muńku Staszczyku i Kaziku). Koledzy po fachu podpadli Kukizowi tym, że nie są anty systemowi i tylko cieszą się swoim sukcesem finansowym.

 

Pomimo nieporozumień Kazik w wyborach prezydenckich głosował na Kukiza. W wyborach parlamentarnych, nie mógł głosować, bo zapomniał wziąć z domu dowodu osobistego.

 

Kazik zadeklarował, że „czuje się w 100% Polakiem i nigdzie indziej nie mógłby mieszkać”. Do Polski muzyk ma bardzo emocjonalny stosunek, jak do matki czy żony. Pomieszkiwanie w Hiszpanii nie angażuje go emocjonalnie.

 

Kazik nie czyje też potrzeby angażowania się w politykę, uznając, że jest dobrym muzykiem, i nie ma sensu marnować tego, co się robi dobrze, na działalność polityczną.

 

Odpowiadając na pytania publiczności Kazik stwierdził, że za czasów PRL nie traktował grania jak pracy, bo nie było jak zarabiać na muzyce. Muzyk zadeklarował też, że nie pisze swoich tekstów pod publiczność, i zawsze z ogromnym szacunkiem podchodzi do publiczności, zresztą uważa, że publiczność taką postawę docenia.

 

Na pytanie o swoje ulubione lektury, muzyk stwierdził, że lubi czytać prasę i książki o II wojnie światowej, beletrystyka nie wzbudza jego zainteresowania.

 

Wydawcą autobiografii Kazika jest jego syn. W książce muzyk szczerze opowiedział o tym, o czym chciał podpowiedzieć – dla tego troszkę obawia się reakcji swojej mamy na autobiografię.

 

Jan Bodakowski

© WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

3 komentarze

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra