Z zagranicy

Syjonistyczna organizacja kontroluje wybory w USA

AIPAC, gdyż o niej mowa, jest najsilniejszą organizacją lobbystyczną w Stanach Zjednoczonych i mimo że w ostatnich miesiącach jej wpływy nieco osłabły, czego dowodzi chociażby porozumienie z P5+1 z Iranem, to nadal cieszy się potężnymi wpływami w świecie amerykańskiej polityki.

 

Na jej doroczną konferencję (w tym roku odbędzie się ona w dniach 20-22 marca) przyjeżdża 2/3 Kongresu Stanów Zjednoczonych, natomiast z całego Waszyngtonu bagatela 13 tys. przedstawicieli szeroko rozumianego świata polityki. Warto dodać, że ona sama ma decydujący wpływ na to, kto wystartuje w wyborach do Kongresu i kto zostanie wybrany ze wszystkich pięćdziesięciu stanów. Jak? Za pomocą pieniędzy, którymi gwarantuje, że żaden kandydat, który nie popiera AIPAC i prowadzonej przez tę organizację polityki działania zgodnie z interesami Izraela, nie zostanie wybrany do Kongresu.

 

Nietrudno zauważyć, iż mamy do czynienia z totalną korupcją procesu demokratycznego, której skutki możemy obserwować na co dzień w postaci niejawnej kontroli rządu Izraela nad amerykańską polityką zagraniczną, prowadzoną zgodnie z wytycznymi Tel-Awiwu, czego przykładem może być zaangażowanie Stanów Zjednoczonych w Syrii, którego w 2013 r. domagali się przedstawiciele AIPAC.

 

Tajemnicę poliszynela stanowi fakt, iż instrukcje dla amerykańskiego rządu są przekazywane właśnie za pośrednictwem AIPAC.

 

Przed tegorocznymi wyborami AIPAC dodatkowo rozbudowała struktury, aby skuteczniej kontrolować wydarzenia w wyścigu o fotel prezydencki.

 

Dla każdego, kto zamierza się ubiegać o najwyższy urząd w państwie, konferencja AIPAC stanowi obowiązkowy punkt w przedwyborczej kampanii. Tym bardziej, że grupa ma silne wpływy nie tylko wśród środowisk judaistycznych, ale również protestanckich.

 

Jest jeszcze sposób, w jaki AIPAC kontroluje politykę – otóż prowadzi intensywną rekrutację wśród studentów, wychwytując tych najbardziej rokujących na karierę polityczną i wiąże ich ze sobą. Nic zatem dziwnego, że na konferencjach AIPAC nie brakuje studentów (2 300), w tym przewodniczących studenckich samorządów uczelni w całym kraju (260).

 

Karolina Maria Koter

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

50 komentarzy

50 Komentarzy

 1. Robert B.

  4 stycznia 2016 at 09:51

  Ależ przecież oooniii tyyyleee przeeecieeerpieeeliii, śfięnty szythofskhi holokałst, Żyd to niebożątko, niepokalana ofiara. Z Żydem to nie można nic innego robić jak go ratować, no i oczywiście wychwalać, jacy to oni zdolni, jacy pracowici, jacy zorganizowani, same ochy i achy. Żyd jest niezdolny do żadnego przestępstwa, przemocy, agresji. Aj waj. A tak w ogóle Boga się nie boicie? Popełniać myślozbrodnię antysemityzmu sugerując, że „Żydzi są”?

 2. Soroka

  4 stycznia 2016 at 13:33

  Heil panowie!

 3. LSED

  4 stycznia 2016 at 14:01

  „Izraelskie lobby w Ameryce” Jana J. Mearsheimer’a i Stefana M. Walt’a się kłania. Lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce poznać kulisy ogona, który macha amerykańskim psem.

 4. jan

  4 stycznia 2016 at 16:18

  Czy w polskich warunkach funkcję AIPAC pełni B’nai B’rith?

 5. Stary Wiarus

  4 stycznia 2016 at 16:58

  [quote name=”Soroka”]Heil panowie![/quote]
  ???
  Co Soroka ma na myśli?
  Że my? Ej chyba Soroka prawdy Heilem nie nazywa?
  Czy że oni już wszelkie granice przełamali że już tylko otwarte Heil pozostało?

 6. Soroka

  4 stycznia 2016 at 18:10

  Stary Wiarusie, a gest, który wykonuje na zdjęciu Nataniahu, to co Ci przypomina?

 7. m

  4 stycznia 2016 at 18:39

  Pozazdrościć skuteczności.

 8. Ocho!

  4 stycznia 2016 at 20:13

  To już Hilarzyca Clintonica ma wygraną w kieszeni!

 9. WJTK

  4 stycznia 2016 at 21:52

  A propos manipulacji wyborczych. W Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie można przeczytać taką oto informację mówiącą o zakazach jakie ustanowili sobie Żydzi w XVII w. w czasach II Rzeczpospolitej. Oto dokładny cytat:
  „Gminy żydowskie były zarządzane przez kierownictwo zwane kahałem. Wybory do kahału odbywały się co roku. Najpierw stary kahał losował imiona elektorów. Następnie elektorzy wybierali urzędników gminy na kolejną kadencję. Surowe zarządzenia ograniczały nadużycia w trakcie wyborów: nepotyzm, wybieranie stale tych samych osób, nominowanie przez elektorów samych siebie, a także wywieranie nacisku na elektorów”.
  Nie trudno się domyślić, że zakaz powstał na skutek praktyk jakie niewątpliwie musiały mieć miejsce podczas wyborów. Jak widać minęło kilka wieków i te praktyki zostały udoskonalone w sposób bardziej perfekcyjny.

 10. Robert B.

  4 stycznia 2016 at 22:01

  Do @Bomala:

  Tak, tak… Pisz, pisz te syjonistyczne wypociny. Dlaczego nie użyjesz argumentu koronnego pt. antysemityzm? Wtedy wszyscy przed tobą padną na ryja i będą ci, Żydzie, bili pokłony. Wszyscy będą udawać, że żydostwa nie ma i w ten sposób przechwycicie władzę nad światem.

 11. WJTK

  4 stycznia 2016 at 22:28

  Do bomala. Jeżeli Amerykanie mają jakiś interes, to nie przeszkadza im by popierać nawet terrorystów, chociaż ci często nie ukrywają swej nienawiści do nich. Kilka lat temu w TV (po północy) pokazano film dokumentalny o wojnie w Afganistanie w 1980 r. W filmie wystąpili m.in. byli agenci amerykańscy, którzy wspominali jak przebiegały szkolenia talibów do walki z armią radziecką. Najpierw szkolenie wojskowe potem, zasiadali z grupą talibów i wysłuchiwali (robiąc przy tym dobrą minę) przekleństw pod adresem USA rzucanych przez talibańskich duchowych, Jak wiemy niektórzy nadgorliwcy tacy jak np. nasz Radek S. nawet zakładali na siebie talibański szaty.

 12. bomala

  4 stycznia 2016 at 22:32

  @RobertB(Chazar)
  Twoj atak byl wspanialy
  lecz chybiony przecie
  bos znowu zostawil
  glowe w toalecie.

 13. bomala

  4 stycznia 2016 at 22:44

  @WJTK
  Zgadzam sie z Toba co do talibow, chociaz teraz Obame nawet trudno podejrzewac o obrone interesow USA. To jest cyniczny lewak, ktorego celem jest walka z chrzescijanstem, tzw islamofobia i homofobia. Dziala w kierunku oslabienia USA.

 14. POPIS

  5 stycznia 2016 at 08:09

  Bomal – ludobujczym jest zydowski oboz koncentracyjny w Palestynie.

 15. Robert B.

  5 stycznia 2016 at 08:36

  [quote name=”POPIS”]Bomal – ludobujczym jest zydowski oboz koncentracyjny w Palestynie.[/quote]

  Żydostwo to plemię pozbawione skrupułów, amoralne w stosunku do nieswoich. Chodzi im tylko o jedno; władzę nad całym światem. Krzątają się wokół tego celu od stuleci, bezpardonowo do niego dążą. To oni wymyślili komunizm, sfinansowali i przeprowadzili wraz z ludobójstwem. Teraz znowu nam coś w swoich kręgach decyzyjnych przygotowują. To widać, słychać i czuć.

 16. LSED

  5 stycznia 2016 at 14:45

  @bomala – Roman Malinowski nigdy nie był konkurentem towarzysza Uljanowa.

 17. WJTK

  5 stycznia 2016 at 16:42

  Wg nieżyjącego już historyka – sowietologa prof. Pawła Wieczorkiewicza, Lenin też miał korzenie żydowskie. A tak na marginesie, czy gdyby np. niejaki Trocki(ten niewątpliwie już „czystego” pochodzenia) dorwał się do władzy, to bolszewizm były mniej krwawy?

 18. Robert B.

  5 stycznia 2016 at 17:12

  [quote name=”WJTK”]Wg nieżyjącego już historyka – sowietologa prof. Pawła Wieczorkiewicza, Lenin też miał korzenie żydowskie. A tak na marginesie, czy gdyby np. niejaki Trocki(ten niewątpliwie już „czystego” pochodzenia) dorwał się do władzy, to bolszewizm były mniej krwawy?[/quote]

  Gdyby niejaki Lejba Bronsztajn (pseudonim konspiracyjny dla gojów Lew Trocki) dorwałby się do władzy, to byśmy mieli syjonistyczną tyranię na całej ziemi. Jakoś nigdy żydostwo nie musi się z tego tłumaczyć… Ani nie mają najmniejszego zamiaru. Prawowity pan ma się tłumaczyć przed psem? Wykluczone.

 19. WJTK

  5 stycznia 2016 at 17:35

  Do bomala.Polecam Panu oraz wszystkim zainteresowanym problematyką tu omawianą, świetnie udokumentowaną książkę Paula Johnsona „Historia Żydów”. Wszystkie „kryminały” mogą się prze niej schować. Nie jest to książka bynajmniej antysemicka, jednak mimo tego, skutecznie przemilczana.

 20. Colorado

  5 stycznia 2016 at 19:44

  Przedstawiciele obydwu ŻYDOWSKICH frakcji tzn. Republican Jewish Coalition i National Jewish Democratic Council spełniają IDENTYCZNĄ funkcję ale w formie ZALEGALIZOWANEJ tak jak kiedyś frakcja ŻYDOSKA tzw. „PUŁAWIAN” w komunistycznym PZPR, tak aby w PRL-u żydostwo zamieszkałe w Polsce było PREFEROWNE do obsadzania STRATEGICZNYCH stanowisk w administracji, zwłaszcza SIŁOWYCH, tak aby trzymac za gardło Polaków. Tą frakcje PUŁAWIAN w PZPR ROZGONIŁ Władysław Gomułka w 1968 roku, co żydo-komuniści z polskim OBYWATELSTWEM z PRL-u opłakują krokodylimi łzami do dzisiaj nazywając „zanikiem demokracji” w PRL-u. Obecnie KOD jest żydo-komunistyczną IDENTYCZNĄ mutacją „PUŁAWIAN” z PRL-u!
  OSTATECZNE decyzje o całej polityce wewnętrznej i zewnętrznej USA właśnie pochodzą z DOMINUJACYCH FRAKCJI żydowskich, tak aby CAŁA polityka amerykańska kręciła się JEDYNIE wokół osi INTERESU rządzącej KASTY żydowskiej zamieszkałej w USA i Izraela z całkowitym POMINIĘCIEM interesów USA jako państwa.

 21. Politolog

  5 stycznia 2016 at 20:18

  Poczytajcie DOKŁADNIE jakimi DOKTRYNAMI kieruje się żydowska MAFIA American Israel Public Affairs Committee(AIPAC)grasująca w USA! Jak się systematycznie przegląda witryny internetowe żydowskiej OŚMIORNICY szalejącej w USA tzn. FRAKCJI żydoskiej Republican Jewish Coalition(RJC) wewnątrz organizmu „partii republikańskiej” i National Jewish Democratic Council(NJDC) we wnętrzu „partii demokratycznej” to te wszystkie ŻYDOSKIE ryje zobaczycie na oficjalnych NARADACH agresywnego skrzyknietego GANGU tej OŚMIORNICY o nazwie IAPAC prowdzącej SABOTAŻ w strukturach władzy w USA. Na tym właśnie polega ten „PLURALIZM” władzy w USA… Tak działa mechanizm tzw. „medio-kracji amerykańskiej” czyli brutalnej „ŻYDO-KRACJI” amerykańskiej trzymanej w szponach żydoskiej OŚMORNICY rabującej USA. Szczytem tego PODPORZADKOWANIA całego USA wobec INTERESU żydowskiego było wpuszczenie 3-III-2015 na trybunę Kongresu USA agresywnego Netanyahu premiera Izraela, który POUCZAŁ co MUSI robic i „dobre” dla USA …

 22. Obserwatornia

  5 stycznia 2016 at 21:03

  Żydostwo zamieszkałe w Rosji, Polsce, Niemczech, Anglii, Francji … itd. czyli dosłownie we WSZYSTKICH zasobniejszych państwach Świata WZORUJE się na sfabrykowanym PROTOTYPIE żydowskiej mafii AIPAC grasujący w USA usiłując zorganizowac IDENTYCZNY network żydowski, którego celem jest USUNIĘCIE reszty tubylców od władzy w tych państwach oraz stworzenie żydowskiej KASTY rządzącej, tak aby żyd miał ZAGWARANTOWANY najlepszy DOBROBYT, był najbogatszy. Aby MAFIA żydoska mogła szalec i RABOWAĆ tubylców we wszystkich rozwiniętych karach Świata i trzymac „żydo-demokracje” i systemy polityczne w swoim ŻELAZNYM uścisku został SPREPAROWANY żydowsko-MASOŃSKI network koordynujący o azwie „International Bnai Brith”
  http://www.bnaibritheurope.org fałszywie UDAJACY „fundacje harytatywną” a faktycznie RABUNKOWĄ, która SPINA w jedną całośc działania MĘDZYNARDOWE żydostwo pod różnymi PRETEKSTAMI jak „praw człowieka, tolerancji, demokracji” .. To ONI właśnie zorganizowali NAJAZD muzułmanów na Europę !

 23. Egzorcysta

  19 stycznia 2016 at 21:55

  Byloby milo jakby pani premierzyca, opowiedziala jak bylo na szkoleniu i moze z kim byla z Polski, o czym jej powiedzieli, co nakazali, bo od poprzednich premierow i prezydentow Polski dowiadywac sie za pozno, z tego co ja wiem juz troche czasu uplynelo od szkolenia, ale tego co tam uczyli sie nie zapomina.Jak pani premier zapomniala to moge podac date kiedy i jak dlugo przysfajala sobie jako wladza alternatywna dla Tuska lidera, ktory spowodowal na takim kursie ze odzyla dawno zalatwiona sprawa odszkodowan dla Zydow warta 65 miliardow dolarow, Pani nie byla az tak butna w swoich obietnicach, ale z jakchs wzgledow media nastreczyly pani osobe wyborca tak mocno, ze na drodze do kariery nic nie stalo.Mam nadzieje ze jakis dzienikarz z Prawego dowie sie wiecej o szkoleniu „polskich” wladz w organizacjach zydowskich w USA.Tak wiec nie tylko dotyczy to USA, ale kazdego kraju kolonialnego USA,czyli ok 157 krajow w ktorych sa bazy armi USA,stad tez taka liczba uczestnikow zlotu

 24. online casino card games

  31 sierpnia 2017 at 09:27

  Would you be interested in exchanging links?

 25. check my site

  31 sierpnia 2017 at 18:59

  This is the right blog for anyone who wants to find out about this topic. You realize so much its almost hard to argue with you (not that I actually would want?HaHa). You definitely put a new spin on a topic thats been written about for years. Great stuff, just great!

 26. career exploration

  1 września 2017 at 06:35

  An impressive share, I just given this onto a colleague who was doing a little analysis on this. And he in fact bought me breakfast because I found it for him.. smile. So let me reword that: Thnx for the treat! But yeah Thnkx for spending the time to discuss this, I feel strongly about it and love reading more on this topic. If possible, as you become expertise, would you mind updating your blog with more details? It is highly helpful for me. Big thumb up for this blog post!

 27. click on my site

  2 września 2017 at 20:39

  I discovered your blog site on google and check a few of your early posts. Continue to keep up the very good operate. I just additional up your RSS feed to my MSN News Reader. Seeking forward to reading more from you later on!?

 28. see more about my site

  3 września 2017 at 19:53

  The next time I read a weblog, I hope that it doesnt disappoint me as a lot as this one. I imply, I do know it was my option to read, but I actually thought youd have one thing attention-grabbing to say. All I hear is a bunch of whining about one thing that you could repair in the event you werent too busy on the lookout for attention.
  see more about my site http://www.etutez.com/2017/05/brushes-and-mugs.html

 29. see more about my site

  4 września 2017 at 11:28

  This site is mostly a stroll-by way of for the entire data you wished about this and didn’t know who to ask. Glimpse here, and you’ll positively discover it.
  see more about my site http://www.forum.konferencje.com/viewtopic.php?p=68680

 30. kontol

  4 września 2017 at 19:12

  An interesting dialogue is price comment. I think that you need to write more on this topic, it might not be a taboo subject but generally individuals are not enough to talk on such topics. To the next. Cheers

 31. getting married in St Lucia cost

  4 września 2017 at 20:00

  you might have a terrific blog right here! would you wish to make some invite posts on my weblog?

 32. holiday homes to rent in st lucia

  4 września 2017 at 20:13

  Oh my goodness! an incredible article dude. Thanks Nevertheless I’m experiencing problem with ur rss . Don’t know why Unable to subscribe to it. Is there anybody getting similar rss drawback? Anyone who is aware of kindly respond. Thnkx
  holiday homes to rent in st lucia https://bangladeshtutorialhome.wordpress.com/2017/06/23/vacation-rental-st-lucia/

 33. go movies

  5 września 2017 at 08:25

  I found your blog website on google and verify a few of your early posts. Continue to maintain up the excellent operate. I just extra up your RSS feed to my MSN Information Reader. Seeking ahead to reading more from you in a while!…

 34. see more at my website

  5 września 2017 at 10:19

  Would you be keen on exchanging links?

 35. 西安外汇开户

  6 września 2017 at 09:58

  Hi there! I simply want to give a huge thumbs up for the good information you will have right here on this post. I will be coming back to your blog for extra soon.

 36. check out my website

  6 września 2017 at 18:34

  That is the proper blog for anybody who needs to seek out out about this topic. You notice a lot its almost onerous to argue with you (not that I actually would want…HaHa). You definitely put a new spin on a subject thats been written about for years. Nice stuff, simply great!

 37. technology

  9 września 2017 at 10:36

  This is the right weblog for anyone who needs to search out out about this topic. You understand so much its nearly onerous to argue with you (not that I truly would want…HaHa). You positively put a brand new spin on a topic thats been written about for years. Great stuff, simply great!

 38. human hair weave

  10 września 2017 at 23:27

  Tjrs pareillement satisfaite : qualité du human hair weave https://www.youtube.com/watch?v=koiFnDsfNPU, délai puis attouchement idéaux ! A bientt

 39. best deals

  14 września 2017 at 08:57

  This actually answered my drawback, thank you!

 40. how i can buy ripple coin

  14 września 2017 at 10:07

  WONDERFUL Post.thanks for share..extra wait .. …

 41. Sex Cams

  14 września 2017 at 11:58

  Your home is valueble for me. Thanks!…

 42. camsex gay

  14 września 2017 at 14:08

  This site is really a stroll-by means of for all of the information you wanted about this and didn’t know who to ask. Glimpse here, and you’ll definitely uncover it.

 43. I was more than happy to search out this net-site.I wished to thanks on your time for this glorious read!! I undoubtedly having fun with every little little bit of it and I have you bookmarked to check out new stuff you blog post.

 44. showbox not working

  16 września 2017 at 10:59

  This site is mostly a stroll-by way of for all of the information you wished about this and didn’t know who to ask. Glimpse right here, and you’ll undoubtedly discover it.

 45. adonis golden ratio reviews

  17 września 2017 at 14:59

  I was very happy to seek out this web-site.I needed to thanks to your time for this glorious read!! I undoubtedly having fun with each little little bit of it and I’ve you bookmarked to check out new stuff you weblog post.

 46. punjabi songs

  18 września 2017 at 09:35

  very nice submit, i actually love this website, carry on it

 47. Bandar Judi Bola Online

  19 września 2017 at 16:39

  There’s noticeably a bundle to know about this. I assume you made certain nice factors in features also.

 48. Herbert Sim Huffington Post

  19 września 2017 at 21:38

  A formidable share, I simply given this onto a colleague who was doing somewhat analysis on this. And he in reality bought me breakfast as a result of I discovered it for him.. smile. So let me reword that: Thnx for the treat! But yeah Thnkx for spending the time to discuss this, I really feel strongly about it and love reading more on this topic. If possible, as you turn out to be expertise, would you mind updating your blog with extra particulars? It is extremely helpful for me. Massive thumb up for this blog post!

 49. best camera backpacks

  19 września 2017 at 23:57

  I’m impressed, I need to say. Actually rarely do I encounter a weblog that’s both educative and entertaining, and let me tell you, you’ve gotten hit the nail on the head. Your concept is excellent; the problem is one thing that not sufficient people are speaking intelligently about. I am very blissful that I stumbled across this in my search for something relating to this.

 50. LED light

  20 września 2017 at 14:41

  Your house is valueble for me. Thanks!…

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra