Z zagranicy

Syjonistyczna organizacja kontroluje wybory w USA

AIPAC, gdyż o niej mowa, jest najsilniejszą organizacją lobbystyczną w Stanach Zjednoczonych i mimo że w ostatnich miesiącach jej wpływy nieco osłabły, czego dowodzi chociażby porozumienie z P5+1 z Iranem, to nadal cieszy się potężnymi wpływami w świecie amerykańskiej polityki.

 

Na jej doroczną konferencję (w tym roku odbędzie się ona w dniach 20-22 marca) przyjeżdża 2/3 Kongresu Stanów Zjednoczonych, natomiast z całego Waszyngtonu bagatela 13 tys. przedstawicieli szeroko rozumianego świata polityki. Warto dodać, że ona sama ma decydujący wpływ na to, kto wystartuje w wyborach do Kongresu i kto zostanie wybrany ze wszystkich pięćdziesięciu stanów. Jak? Za pomocą pieniędzy, którymi gwarantuje, że żaden kandydat, który nie popiera AIPAC i prowadzonej przez tę organizację polityki działania zgodnie z interesami Izraela, nie zostanie wybrany do Kongresu.

 

Nietrudno zauważyć, iż mamy do czynienia z totalną korupcją procesu demokratycznego, której skutki możemy obserwować na co dzień w postaci niejawnej kontroli rządu Izraela nad amerykańską polityką zagraniczną, prowadzoną zgodnie z wytycznymi Tel-Awiwu, czego przykładem może być zaangażowanie Stanów Zjednoczonych w Syrii, którego w 2013 r. domagali się przedstawiciele AIPAC.

 

Tajemnicę poliszynela stanowi fakt, iż instrukcje dla amerykańskiego rządu są przekazywane właśnie za pośrednictwem AIPAC.

 

Przed tegorocznymi wyborami AIPAC dodatkowo rozbudowała struktury, aby skuteczniej kontrolować wydarzenia w wyścigu o fotel prezydencki.

 

Dla każdego, kto zamierza się ubiegać o najwyższy urząd w państwie, konferencja AIPAC stanowi obowiązkowy punkt w przedwyborczej kampanii. Tym bardziej, że grupa ma silne wpływy nie tylko wśród środowisk judaistycznych, ale również protestanckich.

 

Jest jeszcze sposób, w jaki AIPAC kontroluje politykę – otóż prowadzi intensywną rekrutację wśród studentów, wychwytując tych najbardziej rokujących na karierę polityczną i wiąże ich ze sobą. Nic zatem dziwnego, że na konferencjach AIPAC nie brakuje studentów (2 300), w tym przewodniczących studenckich samorządów uczelni w całym kraju (260).

 

Karolina Maria Koter

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

32 komentarze

32 Komentarzy

 1. Robert B.

  4 stycznia 2016 at 09:51

  Ależ przecież oooniii tyyyleee przeeecieeerpieeeliii, śfięnty szythofskhi holokałst, Żyd to niebożątko, niepokalana ofiara. Z Żydem to nie można nic innego robić jak go ratować, no i oczywiście wychwalać, jacy to oni zdolni, jacy pracowici, jacy zorganizowani, same ochy i achy. Żyd jest niezdolny do żadnego przestępstwa, przemocy, agresji. Aj waj. A tak w ogóle Boga się nie boicie? Popełniać myślozbrodnię antysemityzmu sugerując, że „Żydzi są”?

 2. Soroka

  4 stycznia 2016 at 13:33

  Heil panowie!

 3. LSED

  4 stycznia 2016 at 14:01

  „Izraelskie lobby w Ameryce” Jana J. Mearsheimer’a i Stefana M. Walt’a się kłania. Lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce poznać kulisy ogona, który macha amerykańskim psem.

 4. jan

  4 stycznia 2016 at 16:18

  Czy w polskich warunkach funkcję AIPAC pełni B’nai B’rith?

 5. Stary Wiarus

  4 stycznia 2016 at 16:58

  [quote name=”Soroka”]Heil panowie![/quote]
  ???
  Co Soroka ma na myśli?
  Że my? Ej chyba Soroka prawdy Heilem nie nazywa?
  Czy że oni już wszelkie granice przełamali że już tylko otwarte Heil pozostało?

 6. Soroka

  4 stycznia 2016 at 18:10

  Stary Wiarusie, a gest, który wykonuje na zdjęciu Nataniahu, to co Ci przypomina?

 7. m

  4 stycznia 2016 at 18:39

  Pozazdrościć skuteczności.

 8. Ocho!

  4 stycznia 2016 at 20:13

  To już Hilarzyca Clintonica ma wygraną w kieszeni!

 9. bomala

  4 stycznia 2016 at 20:50

  W czym niby, wedlug autorki powyzszego tekstu, uwidacznia sie ta ” niejawna kontrola rzadu Izraela nad amerykanska polityka zagraniczna”? Czy w tym, ze Obama zawarl z ludobojczym rezimem Iranu porozumienie, ktore pozwoli im wyprodukowac bron jadrowa? A moze w popieraniu Bractwa Muzulmanskiego, CAIR, NIAC i innych organizacji, czesto powiazanych z Hamasem-antyizraelskich i de facto antyamerykanskich? Moze w wywieraniu naciskow na Izrael do powrotu do granic z 1967 ( rownoznacznego z samobojstwem) i wymuszaniu amnestii dla arabskich terrorystow i mordercow? Jezeli na kierowaniu polityka zagraniczna USA ma polegac lobbowanie AIPAC to jest to raczej grupa nieudacznikow a nie ” najsilniejsza grupa lobbystyczna w Stanach Zjednoczonych”

 10. WJTK

  4 stycznia 2016 at 21:52

  A propos manipulacji wyborczych. W Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie można przeczytać taką oto informację mówiącą o zakazach jakie ustanowili sobie Żydzi w XVII w. w czasach II Rzeczpospolitej. Oto dokładny cytat:
  „Gminy żydowskie były zarządzane przez kierownictwo zwane kahałem. Wybory do kahału odbywały się co roku. Najpierw stary kahał losował imiona elektorów. Następnie elektorzy wybierali urzędników gminy na kolejną kadencję. Surowe zarządzenia ograniczały nadużycia w trakcie wyborów: nepotyzm, wybieranie stale tych samych osób, nominowanie przez elektorów samych siebie, a także wywieranie nacisku na elektorów”.
  Nie trudno się domyślić, że zakaz powstał na skutek praktyk jakie niewątpliwie musiały mieć miejsce podczas wyborów. Jak widać minęło kilka wieków i te praktyki zostały udoskonalone w sposób bardziej perfekcyjny.

 11. Robert B.

  4 stycznia 2016 at 22:01

  Do @Bomala:

  Tak, tak… Pisz, pisz te syjonistyczne wypociny. Dlaczego nie użyjesz argumentu koronnego pt. antysemityzm? Wtedy wszyscy przed tobą padną na ryja i będą ci, Żydzie, bili pokłony. Wszyscy będą udawać, że żydostwa nie ma i w ten sposób przechwycicie władzę nad światem.

 12. WJTK

  4 stycznia 2016 at 22:28

  Do bomala. Jeżeli Amerykanie mają jakiś interes, to nie przeszkadza im by popierać nawet terrorystów, chociaż ci często nie ukrywają swej nienawiści do nich. Kilka lat temu w TV (po północy) pokazano film dokumentalny o wojnie w Afganistanie w 1980 r. W filmie wystąpili m.in. byli agenci amerykańscy, którzy wspominali jak przebiegały szkolenia talibów do walki z armią radziecką. Najpierw szkolenie wojskowe potem, zasiadali z grupą talibów i wysłuchiwali (robiąc przy tym dobrą minę) przekleństw pod adresem USA rzucanych przez talibańskich duchowych, Jak wiemy niektórzy nadgorliwcy tacy jak np. nasz Radek S. nawet zakładali na siebie talibański szaty.

 13. bomala

  4 stycznia 2016 at 22:32

  @RobertB(Chazar)
  Twoj atak byl wspanialy
  lecz chybiony przecie
  bos znowu zostawil
  glowe w toalecie.

 14. bomala

  4 stycznia 2016 at 22:44

  @WJTK
  Zgadzam sie z Toba co do talibow, chociaz teraz Obame nawet trudno podejrzewac o obrone interesow USA. To jest cyniczny lewak, ktorego celem jest walka z chrzescijanstem, tzw islamofobia i homofobia. Dziala w kierunku oslabienia USA.

 15. POPIS

  5 stycznia 2016 at 08:09

  Bomal – ludobujczym jest zydowski oboz koncentracyjny w Palestynie.

 16. Robert B.

  5 stycznia 2016 at 08:36

  [quote name=”POPIS”]Bomal – ludobujczym jest zydowski oboz koncentracyjny w Palestynie.[/quote]

  Żydostwo to plemię pozbawione skrupułów, amoralne w stosunku do nieswoich. Chodzi im tylko o jedno; władzę nad całym światem. Krzątają się wokół tego celu od stuleci, bezpardonowo do niego dążą. To oni wymyślili komunizm, sfinansowali i przeprowadzili wraz z ludobójstwem. Teraz znowu nam coś w swoich kręgach decyzyjnych przygotowują. To widać, słychać i czuć.

 17. LSED

  5 stycznia 2016 at 14:45

  @bomala – Roman Malinowski nigdy nie był konkurentem towarzysza Uljanowa.

 18. WJTK

  5 stycznia 2016 at 16:42

  Wg nieżyjącego już historyka – sowietologa prof. Pawła Wieczorkiewicza, Lenin też miał korzenie żydowskie. A tak na marginesie, czy gdyby np. niejaki Trocki(ten niewątpliwie już „czystego” pochodzenia) dorwał się do władzy, to bolszewizm były mniej krwawy?

 19. Robert B.

  5 stycznia 2016 at 17:12

  [quote name=”WJTK”]Wg nieżyjącego już historyka – sowietologa prof. Pawła Wieczorkiewicza, Lenin też miał korzenie żydowskie. A tak na marginesie, czy gdyby np. niejaki Trocki(ten niewątpliwie już „czystego” pochodzenia) dorwał się do władzy, to bolszewizm były mniej krwawy?[/quote]

  Gdyby niejaki Lejba Bronsztajn (pseudonim konspiracyjny dla gojów Lew Trocki) dorwałby się do władzy, to byśmy mieli syjonistyczną tyranię na całej ziemi. Jakoś nigdy żydostwo nie musi się z tego tłumaczyć… Ani nie mają najmniejszego zamiaru. Prawowity pan ma się tłumaczyć przed psem? Wykluczone.

 20. WJTK

  5 stycznia 2016 at 17:35

  Do bomala.Polecam Panu oraz wszystkim zainteresowanym problematyką tu omawianą, świetnie udokumentowaną książkę Paula Johnsona „Historia Żydów”. Wszystkie „kryminały” mogą się prze niej schować. Nie jest to książka bynajmniej antysemicka, jednak mimo tego, skutecznie przemilczana.

 21. Colorado

  5 stycznia 2016 at 19:44

  Przedstawiciele obydwu ŻYDOWSKICH frakcji tzn. Republican Jewish Coalition i National Jewish Democratic Council spełniają IDENTYCZNĄ funkcję ale w formie ZALEGALIZOWANEJ tak jak kiedyś frakcja ŻYDOSKA tzw. „PUŁAWIAN” w komunistycznym PZPR, tak aby w PRL-u żydostwo zamieszkałe w Polsce było PREFEROWNE do obsadzania STRATEGICZNYCH stanowisk w administracji, zwłaszcza SIŁOWYCH, tak aby trzymac za gardło Polaków. Tą frakcje PUŁAWIAN w PZPR ROZGONIŁ Władysław Gomułka w 1968 roku, co żydo-komuniści z polskim OBYWATELSTWEM z PRL-u opłakują krokodylimi łzami do dzisiaj nazywając „zanikiem demokracji” w PRL-u. Obecnie KOD jest żydo-komunistyczną IDENTYCZNĄ mutacją „PUŁAWIAN” z PRL-u!
  OSTATECZNE decyzje o całej polityce wewnętrznej i zewnętrznej USA właśnie pochodzą z DOMINUJACYCH FRAKCJI żydowskich, tak aby CAŁA polityka amerykańska kręciła się JEDYNIE wokół osi INTERESU rządzącej KASTY żydowskiej zamieszkałej w USA i Izraela z całkowitym POMINIĘCIEM interesów USA jako państwa.

 22. Politolog

  5 stycznia 2016 at 20:18

  Poczytajcie DOKŁADNIE jakimi DOKTRYNAMI kieruje się żydowska MAFIA American Israel Public Affairs Committee(AIPAC)grasująca w USA! Jak się systematycznie przegląda witryny internetowe żydowskiej OŚMIORNICY szalejącej w USA tzn. FRAKCJI żydoskiej Republican Jewish Coalition(RJC) wewnątrz organizmu „partii republikańskiej” i National Jewish Democratic Council(NJDC) we wnętrzu „partii demokratycznej” to te wszystkie ŻYDOSKIE ryje zobaczycie na oficjalnych NARADACH agresywnego skrzyknietego GANGU tej OŚMIORNICY o nazwie IAPAC prowdzącej SABOTAŻ w strukturach władzy w USA. Na tym właśnie polega ten „PLURALIZM” władzy w USA… Tak działa mechanizm tzw. „medio-kracji amerykańskiej” czyli brutalnej „ŻYDO-KRACJI” amerykańskiej trzymanej w szponach żydoskiej OŚMORNICY rabującej USA. Szczytem tego PODPORZADKOWANIA całego USA wobec INTERESU żydowskiego było wpuszczenie 3-III-2015 na trybunę Kongresu USA agresywnego Netanyahu premiera Izraela, który POUCZAŁ co MUSI robic i „dobre” dla USA …

 23. Obiektywna

  5 stycznia 2016 at 20:33

  Władze tej żydoskiej mafijnej ośmiornicy w USA dopełnia gang tzw. American Jewish Committee: http://www.ajc.org
  oraz bardzo istotny DODATEK do tej ośmiornicy o nazwie „The Conference of Presidents of Major American Jewish Organizations”
  http://www.conferenceofpresidents.org
  gdzie głównym OJCEM chrzestnym wszystkich żydoskich mafii grasujących w USA jest nie publikowany mafiozo Malcolm Hoenlein, czyli GŁÓWNY koordynator całej ośmiornicy żydoskiej w USA.
  To ta faktycznie rządząca MAFIA też koordynuje wysiłki bank-sterów grasujących w USA i tworzy żydoską sitwą finansową z New Yorku pragnąca załańcuchowć – zmusić cały świat do posługiwania się tylko US-zielonym BEZWARTOŚCIOWYM papierem produkowanym w podstępnie SPRYWATYZOWANEJ w 1913 roku PRYWATNEJ drukarni na rzecz ŻYDÓW o nazwie Federal Reserwe UDAJĄCEJ państwową mennicę. Dzialność tej bezkarnej ośmornicy żydoskiej praliżującej to USA dopełnia MANSTRUM w postaci tzw. MAIN-Stream MEDIA które jest ministerstwem „prawdy” w USA.

 24. Obserwatornia

  5 stycznia 2016 at 21:03

  Żydostwo zamieszkałe w Rosji, Polsce, Niemczech, Anglii, Francji … itd. czyli dosłownie we WSZYSTKICH zasobniejszych państwach Świata WZORUJE się na sfabrykowanym PROTOTYPIE żydowskiej mafii AIPAC grasujący w USA usiłując zorganizowac IDENTYCZNY network żydowski, którego celem jest USUNIĘCIE reszty tubylców od władzy w tych państwach oraz stworzenie żydowskiej KASTY rządzącej, tak aby żyd miał ZAGWARANTOWANY najlepszy DOBROBYT, był najbogatszy. Aby MAFIA żydoska mogła szalec i RABOWAĆ tubylców we wszystkich rozwiniętych karach Świata i trzymac „żydo-demokracje” i systemy polityczne w swoim ŻELAZNYM uścisku został SPREPAROWANY żydowsko-MASOŃSKI network koordynujący o azwie „International Bnai Brith”
  http://www.bnaibritheurope.org fałszywie UDAJACY „fundacje harytatywną” a faktycznie RABUNKOWĄ, która SPINA w jedną całośc działania MĘDZYNARDOWE żydostwo pod różnymi PRETEKSTAMI jak „praw człowieka, tolerancji, demokracji” .. To ONI właśnie zorganizowali NAJAZD muzułmanów na Europę !

 25. Polonus

  13 stycznia 2016 at 21:25

  Przeciętni obywatele w USA czyli motłoch amerykański zaczyna kapować, że rozwydrzona żydo-masońska kasta rządza w USA na czele z mafią AIPAC zalegalizowali rabunek publicznych finansów przez bezkarnych uprzywilejowanych żydów.
  Aby w dalszym ciągu nie było możliwości rozliczać żydów w USA z ich złodzejstwa oraz zbankrutowania USA, ci rządzący żydzi zrobią dosłownie wszystko, aby ich nie było możliwości rozliczać z tego złodzejstwa. Dlatego następne wybory „prezydenckie” w USA w listopadzie 2016 zostaną brutalnie ZFAŁSZOWANE tak aby żydostwo utzrymało się przy władzy w USA, tak jak SFAŁSZOWANO ostatnie tzw. „wybory samorządowe” w żydo-post-komunistycznej złodzejskiej III RP.

 26. Egzorcysta

  19 stycznia 2016 at 21:55

  Byloby milo jakby pani premierzyca, opowiedziala jak bylo na szkoleniu i moze z kim byla z Polski, o czym jej powiedzieli, co nakazali, bo od poprzednich premierow i prezydentow Polski dowiadywac sie za pozno, z tego co ja wiem juz troche czasu uplynelo od szkolenia, ale tego co tam uczyli sie nie zapomina.Jak pani premier zapomniala to moge podac date kiedy i jak dlugo przysfajala sobie jako wladza alternatywna dla Tuska lidera, ktory spowodowal na takim kursie ze odzyla dawno zalatwiona sprawa odszkodowan dla Zydow warta 65 miliardow dolarow, Pani nie byla az tak butna w swoich obietnicach, ale z jakchs wzgledow media nastreczyly pani osobe wyborca tak mocno, ze na drodze do kariery nic nie stalo.Mam nadzieje ze jakis dzienikarz z Prawego dowie sie wiecej o szkoleniu „polskich” wladz w organizacjach zydowskich w USA.Tak wiec nie tylko dotyczy to USA, ale kazdego kraju kolonialnego USA,czyli ok 157 krajow w ktorych sa bazy armi USA,stad tez taka liczba uczestnikow zlotu

 27. Egzorcysta

  19 stycznia 2016 at 22:29

  [quote name=”bomala”]W czym niby, wedlug autorki powyzszego tekstu, uwidacznia sie ta ” niejawna kontrola rzadu Izraela nad amerykanska polityka zagraniczna”? Czy w tym, ze Obama zawarl z ludobojczym rezimem Iranu porozumienie, ktore pozwoli im wyprodukowac bron jadrowa? A moze w popieraniu Bractwa Muzulmanskiego, CAIR, NIAC i innych organizacji, czesto powiazanych z Hamasem-antyizraelskich i de facto antyamerykanskich? Moze w wywieraniu naciskow na Izrael do powrotu do granic z 1967 ( rownoznacznego z samobojstwem) i wymuszaniu amnestii dla arabskich terrorystow i mordercow? Jezeli na kierowaniu polityka zagraniczna USA ma polegac lobbowanie AIPAC to jest to raczej grupa nieudacznikow a nie ” najsilniejsza grupa lobbystyczna w Stanach Zjednoczonych”[/quote]
  Twoja naiwnosc i wiara w teatr medialny nie zna granic.Zeby moc prowadzic wojne trzba wykreowac wroga i go uzbroic.Patrz na owoce a nie medialne bajki.WTC tez trzba bylo zabic swoich by moc zabic 3 milony Irakijczykow

 28. ChasBiarge

  18 lipca 2017 at 21:12

  1000g Of Amoxicillin Used For Stds cialis buy online Levitra 5 Mg Tutti I Giorni

 29. KennHitthype

  19 lipca 2017 at 11:43

  Amoxicillin 875 Mg Abscessed Tooth cheap cialis Giardiasis Amoxicillin

 30. KelChalkhic

  19 lipca 2017 at 14:39

  Order Doxycycline Online Uk viagra cialis Per Il Viagra Serve La Ricetta Medica

 31. KelChalkhic

  1 sierpnia 2017 at 12:46

  Plant Vigra Wholesale cialis buy online Buy Cheap Adderall

 32. ChasBiarge

  1 sierpnia 2017 at 12:57

  Acquistare Caen Gel Kamagra cialis Trandate

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra