Z zagranicy

Jan Paweł II „święty od A do Z” w Internecie

Jan Paweł II „święty od A do Z” to kolejna odsłona strony internetowej www.madrid11.com. Strona prezentuje postać Ojca św. Jan Pawła II w alfabetycznym zestawieniu haseł. Wśród nich są odnośniki, między innymi, takie jak: „Przyjaciel swoich przyjaciół”, „Wiara w sakrament pojednania”, „Globalizacja na całym świecie”, „Karol Wojtyła prywatnie”.

 

Hasła zostały opracowane głównie na podstawie książki „Dlatego święty” postulatora procesu beatyfikacyjnego, ks. Sławomira Odera. „Niedawna publikacja książki Dlatego święty, autorstwa postulatora procesu beatyfikacyjnego, prezentuje różne oblicza papieskiego charakteru. Wybraliśmy tutaj tylko niektóre historie, zamieszczone we wspomnianej książce i innych publikacjach” – czytamy we wprowadzeniu do strony.
 
Strona madrid11.com to serwis informacyjny dotyczący przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w Madrycie. Najbliższe ŚDM odbędą się w dniach 16 – 21 sierpnia br. Pierwsze takie spotkanie odbyło się w 1985 roku w Rzymie. W Polsce młodzież z całego świata spotkała się na Jasnej Górze w 1991 roku. Inicjatorem ŚDM był Ojciec Św. Jan Paweł II.  

Agata Bruchwald na podstawie http://www.madrid11.com/pl/component/content/article/19-santos-y-patronos/690-jpii-a-

 

 

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

250 komentarzy

250 Komentarzy

  1. Biryani Recipe in Tamil

    23 listopada 2017 at 06:26

    How to make a false blog on a character expressing his feelings?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra