Z zagranicy

Przejęto 10 tys. stron dokumentów ujawniających spisek islamistów

isis1Większość z przejętych dokumentów odebrano islamistom w Syrii. Wynika z nich, że planowano szeroko zakrojony spisek mający na celu przeprowadzenie tysięcy ataków w Europie i innych częściach świata – poinformował zwierzchnik brytyjskich sił zbrojnych gen. Rupert Jones.

Spośród ponad 10 tys. dokumentów, większość jest zdygitalizowana. Wpadły w ręce wojsk sprzymierzonych w Manbij w północnej części Syrii w sierpniu bieżącego roku. – Jeżeli chcemy zapewnić bezpieczeństwo Wielkiej Brytanii, musimy poradzić sobie z Daesh – oświadczył gen. Rupert Jones, używając innej nazwy określającej ISIS. Nie chciał jednak mówić o szczegółach planowanych przez ISIS ataków. Gen. Jones zapowiedział, iż oczekuje nowych wiadomości z chwilą, kiedy wojska sprzymierzone odbiją irackie miasto Mosul. – To będzie labirynt informacji wywiadowczych i musimy przekazać to w ręce agencji wywiadowczych – dodał.

Sky News

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

4 komentarze

4 Komentarzy

 1. Evangelina

  5 listopada 2017 at 00:26

  thx for the info

 2. reverse phone directory

  10 listopada 2017 at 05:28

  Inspiring quest there. What happened after? Good luck!

 3. vape pen

  13 listopada 2017 at 06:05

  Son of a gun! Keep it up!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra