Z zagranicy

Światowy Kongres Żydów występuje w obronie muzułmanów, przeciwko „ksenofobicznym” Polakom

wjc„Młody Turek został ostatnio nawyzywany i ciężko pobity. Dwóch innych zostało zmuszonych do uklęknięcia przy barze na żądanie właściciela. Musieli przepraszać za to, że są muzułmanami, a nie chrześcijanami. Klienci otoczyli studentów, ale nie po to, aby im pomóc, ale aby śmiać się z ich upokarzającej pozycji” oburza się Światowy Kongres Żydów, który najwyraźniej nie przepuści żadnej okazji do uderzenia w Polaków. Dla tego celu jest nawet gotów stanąć w obronie muzułmanów.

Na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych Światowy Kongres Żydów przytacza artykuł z niemieckiej gazety Deutsche Welle, którego autorka, Monika Sieradzka, pisze, że w Polsce „muzułmanie i Afrykańczycy są najczęściej atakowani z powodów rasistowskich”. Dodaje przy tym, że „rolę odgrywają w tym również antyniemieckie sentymenty”.

„Trzech studentów z Turcji i Bułgarii zostało na początku tego miesiąca zwymyślanych przez młodych mężczyzn w tramwaju w Bydgoszczy, blisko półmilionowym mieście na północy Polski. Kazano im wyjechać z kraju, ponieważ Polska jest tylko dla Polaków” stwierdza Monika Sieradzka, po czym następują kolejne przykłady tego, jak to muzułmanie w Polsce są zagrożeni.

Dla gazety wypowiedziała się również Anna Tatar, która w latach 2009-2010 odnotowała 400 podobnych przypadków, dwa lata później – 600, a w 2013 ich liczba wyniosła – jej zdaniem – 850.

Szczególnie napiętnowany w artykule „Poland: Racism on the rise” został Obóz Narodowo-Radykalny, zestawiony w jednym rzędzie z hitlerowskimi Niemcami i amerykańskim Ku Klux Klanem, chociaż nikt nie udowodnił, że pobicia, czy zaczepki dokonywane były przez narodowców.

Autorka oburza się przy tym, że rząd Polski nie podejmuje żadnych działań, aby walczyć z przejawami ksenofobii. Wielka szkoda, że potępia ona Polaków, nie usiłując nawet dociec przyczyn poszczególnych zachowań i dokonuje projekcji pojedynczych przypadków na ogół społeczeństwa. Dlaczego to robi? Najwyraźniej nie podoba jej się, że Polacy nie chcą rozbisurmanionych islamistów, żerujących na ciężkiej pracy przyjmujących ich społeczeństw, mordujących i gwałcących kobiety. Na to, co wyprawiają islamiści w Niemczech, czy we Francji, zgody w Polsce nie będzie, niezależnie od tego, jak środowiska Światowego Kongresu Żydów, jak bardzo międzynarodowego lewactwa będą nas za to potępiały i szkalowały.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

38 komentarzy

38 Komentarzy

 1. Olrob

  19 grudnia 2016 at 17:22

  Buahahaha!!
  Ale antysemityzmu wśród francuskich muzułmanów jakoś nie widzą? W wyniku terroryzmu islamskiego wyjechało z Francji do Izraela ok. 150tys Żydów.

  • Attacus

   20 grudnia 2016 at 06:23

   Cholera!:) To może jednak warto przyjąć tych Arabów??;)

 2. Kmicic

  19 grudnia 2016 at 17:24

  niech sami przyjmą islamistów. na razie do nich strzelają

 3. Zona

  19 grudnia 2016 at 18:09

  Rządowe tajne pielgrzymki na bliski wschód i specjalne stosunki z usa jak widać przynoszą owoce. Pogratulować.

 4. LSED

  19 grudnia 2016 at 18:24

  @Zona – 100/100.

 5. Czesław

  19 grudnia 2016 at 18:25

  To w jakim celu Prezydent A.Duda spotykał się z Żydami w Nowym Jorku, po co Premier Szydło jeżdziła do Izraela składać hołdy poddaństwa. Tak się kończy polityka niezrozumiałej uległości wobec Żydów.

 6. F/X

  19 grudnia 2016 at 19:09

  Nie dajmy się szczuć jakiemuś ŚKŻ. Prawda jest taka, że w Polsce siedzi przyczajona 5 kolumna muzułmańska prowadząca rozmaite interesy – najczęściej knajpy. Oni pożenili się z polskojęzycznymi kobietami i przez nie wprowadzają cichcem Islam do Polski. Sam znam sytuację, gdzie córka dyrektorki szkoły wyszła za muzułmanina, po czym ta dyrektorka zaczęła robić trudności w organizowaniu tradycyjnych polskich uroczystości religijnych jak np. Jasełek bożonarodzeniowych – bo jej wnuczuś nie może tego słuchać.

  • jok

   19 grudnia 2016 at 22:23

   To żart, jakiś sondaż reakcji? :))Wpływ islamistów/muzułmanów – abstrahując nawet od tego jaka nacja/mniejszość narodowa propaguje ich przybywanie do Europy/Polski – przy wpływach żydowskich, to jaki stanowi ułamek procenta?

 7. finka

  19 grudnia 2016 at 19:18

  Dlaczego nie pouczają Izraela, Netanjahu już dawno powiedział, że Izrael nigdy nie przyjmie muzułmańskich uchodźców, ani jednego. O tym trzeba pisać i stale przypominać.

  • wars

   19 grudnia 2016 at 19:20

   …bo to na kilometr pachnie antysemityzmem 😉

 8. gieptil

  19 grudnia 2016 at 19:43

  Wpływowym, jakże bogatym, żydowskim organizacjom z USA zawsze było bliżej do hitlerowców, nazistów, esesmanów, niż do Polaków. Zawsze łączyło ich wspólne przekonanie że Polacy to bydło, nędzni podludzie. Nawet podczas II WŚ nie bardzo się śpieszyli ratować polskich żydów, choć to podobno ich bracia. Natomiast do II WŚ mieli sztamę z hitlerowcami, i zaraz po II WŚ ta przyjaźń odżyła. Żadna wielka tajemnica, że za pomoc z Niemiec dla Izraela dogadali się co do wspólnych interesów. A główny interes był taki, aby tzw. „polskie ciemne bydło” ( bo oni nas za takich uważają ) obciążyć winą za masowe mordy żydów, i za wszelkie nieszczęścia Świata. Stąd uparta produkcja mitu odwiecznego zwierzęcego polskiego antysemityzmu, i też nazizmu, rasizmu, i czego tam jeszcze – polskie dzikie zwierzęta żądne krwi i lubujące się w masowej zbrodni. A że ten obraz jest absolutnie nieprawdziwy, wręcz dokładnie wbrew tysiącom wiarygodnych relacji samych żydów, no i co z tego? Od czego jest strategiczne zarządzanie percepcją – wymysł samego satana, aby pognębić dobrych ludzi wiernych Jezusowi Chrystusowi, i na końcu zabić wszystkich ludzi, też tych co mu służą. Te amerykańskie wpływowe organizacje typu ADL, ŚKŻ, to są organizacje satanistów.

 9. Stonka Ziemniaczana

  19 grudnia 2016 at 20:29

  Skoro przedstawiciele rasy starszej i mądrzejszej z nami tak zaciekle i perfidnie walczą, znaczy jesteśmy na dobrym kursie i ścieżce.

  • anty żyd

   19 grudnia 2016 at 21:22

   to,żadna rasa starsza,tylko ”CHAZARY”

   • jok

    19 grudnia 2016 at 22:35

    David Duke – podpierając się m. in. książką Koestlera (Żyda) o 12 plemieniu i celami jakimi się pono kierował ją pisząc – twierdzi, że nie Chazary:)

  • jok

   19 grudnia 2016 at 22:31

   Niekoniecznie, to może znaczyć, że bezczelniej, głębiej, mocniej żądają/oczekują. W takim przypadku nie flekują mocno, bo z jakiegoś powodu się obawiają naszej reakcji, lecz by wywołać dalsze posłuszeństwo – wynikające nie tylko ze strachu, ale i z rosnącego „poczucia winy – coraz mocniej kopany, gdy jest dobrze podtresowany mentalnie, dochodzi do wniosku, że im mocniejsze otrzymuje kopy, tym bardziej na nie zasłużył. Czy nie widać takiej reakcji u niektórych, a może nawet większości Polaków/gojów?

 10. Robert B.

  19 grudnia 2016 at 21:18

  O co tu chodzi? Chodzi o takie zatomizowanie gojów, żeby żydostwo mogło wreszcie nad nimi zapanować jako rasa niemająca najmniejszego zamiaru się dać się zatomizować, jako rasa wyodrębniona i świadoma, o co chodzi.

  • jok

   19 grudnia 2016 at 22:44

   Tak to mniej więcej – używając nie tak wyrazistych określeń 🙂 – opisuje K. MacDonald. Domyślam się, że wiele osób tu piszących go zna, z pewnością komentujący RB zna, ale wiele osób wyżej komentuje jakby się świeżo przerzucili z gazwyb na Gazetę Polską (czyli moim zdaniem: neokonserwatywną, taką używając mian amerykańskich: hołubiącą Żydów tych od Republikanów i Izrael, a mniej Żydów od Demokratów i gender) i uznali ją wyrocznię…:0

   • Robert B.

    20 grudnia 2016 at 10:50

    Z tej jego książki znam tylko fragmenty, ale w opisanej przeze mnie sprawie nie jest ona chyba zbyt odkrywcza, choć to nie niweluje jej wartości. Otóż, metoda działania żydostwa: dotarcie do centrali, run na władzę, bezwzględność, brak skrupułów, pogarda dla gojów, mafijność, ciągłe przerzucanie sił, podminowywanie fundamentów cywilizacji, moralności, wiary, to wszystko ma miejsce od wieków i jest doskonale znane. Dlatego też od wieków regularnie dostają łomot, jak się w końcu miarka przebierze. Ja nie traktuję obecnych czasów jako „absolutnie wyjątkowe”. Te same przyczyny wywołują te same skutki. Jestem ciekawy tylko, na co oni liczą? Że po serii ckliwych szmir typu Fiutonista już nikt nie przeciwstawi się im w ich próbach sklawizacji całego świata? Że droga do Królestwa Izraela już całkowicie wyprostowana?

    • jok

     20 grudnia 2016 at 19:46

     Czy nie jest odkrywcza? Z pewnością pijarowsko patrząc – dogodna do wykorzystania w dyskusji, bo K. MacDonald jest w jakiś sposób członkiem establiszmentu amerykańskiego, więc kimś kogo i lemingi i „prawicowcy brzydzący się antysemityzmem”:)), nie mogą zbyć stwierdzeniem: antysemita. Poza tym KMD jest chyba socjologiem, książka napisana przez kogoś współczesnego z USA na podstawie widocznych i sprawdzalnych dość łatwo zachowań, tekstów samych żydów, ma jednak niemałą wartość, nawet jak dostrzegamy zbytnią powściągliwość KMD w opisie i narracji – to zrozumiały koszt istnienia w obiegu publicznym w tzw. USraelu. Jeśli wartość poznawcza książki, przewyższa układność/uległość wobec „the nacji” – to jest dobrze, jak wiemy z reguły jest bardzo bardzo odwrotnie.

 11. Tuluza

  19 grudnia 2016 at 23:06

  Sprytny, zakłamany ruch. Żydzi potrzebują mieć wroga, a najlepiej różnych wrogów, bo bez nich tracą swoją tożsamość, więc tu „bronią” wroga muzułmańskiego, atakując nas, Polaków. Antysemityzm jest im niezbędny więc go sobie kreują i wtedy, grając rolę ofiar, dominują i niszczą pozostałe narody. Sam diabeł lepiej by tego nie wymyślił, a raczej właśnie tak by to wymyślił/

 12. Codreanu

  20 grudnia 2016 at 00:30

  Oskarżają ci co mają palmę pierwszeństwa w sianiu nienawiści do muzułmanów haha.

  • Robert B.

   20 grudnia 2016 at 10:45

   I na pewno dostaną kiedyś za to zapłatę. To, co się im przydarzyło w czasie II wojny światowej, też miało swoje przyczyny, to nie było jakieś zbiorowe szaleństwo, jak teraz usiłują nam wmówić.

 13. Bartosz1990

  20 grudnia 2016 at 04:56

  Wiekszość żydów nas nie lubi, chyba tylko dlatego że za komuny zabraliśmy im majątki tylko że to komuniści ni my…ale że bronią islamistów, to nie uwierzę…oni ich tak nienawidzą i robią im takie rzeczy jak Hitlerowcy przed II WŚ a nas sie czepiają…Ja w Łodzi mijam codziennie czarnoskórych, pracujących studentów i nikt ich nie atakuję i nie wyzywa…wiec ta autora ewidentnie musi dostawać od kogos pieniądze za szerzenie takich głupot..

 14. kevin

  31 lipca 2017 at 19:56

  voilà un petit test pour voir. En effet je veux absolument que mes liens s’indexent bordel. Ca fait trop là sinon mes amis.

 15. Miguneingzep

  29 września 2017 at 08:50

  Price Of Viagra In Milwaukee Buy Cipro 500mg cialis Acquistare Cialis Generico In Italia Viagra Oder Levitra Erfahrungen

 16. Miguneingzep

  3 października 2017 at 10:07

  Dental Abcess Pediatric Allergy To Amoxicillin levitra online best price Centurion Labratories

 17. Miguneingzep

  6 października 2017 at 02:00

  KamagraРІВ® Low Price Cialis Fever While On Amoxil cheap levitra Tratamiento Propecia Comprar Viagra Sin Receta Contrareembolso Amoxicilline Gonorrhee

 18. Miguneingzep

  6 października 2017 at 05:22

  Amoxicillin Dosage In Dog Buy Azithromycin 500 Single Dose Levitra 5 Mg Configurazione viagra Impotencia Propecia

 19. Miguneingzep

  9 października 2017 at 07:35

  Deltasone Dosage Alli On Sale Now Cialis Non Funziona Piu viagra Cialis Modo De Empleo Tadacip

 20. Miguneingzep

  14 października 2017 at 10:25

  Propecia Espana Se Cialis Hochstdosis buy viagra online Proscar Yahoo Propecia Finasteride With Free Shipping Visa Cialis Generico Inghilterra

 21. Miguneingzep

  22 października 2017 at 02:30

  Achat Viagra Sur Le Net length of levitra patent Prix Cialis Pharmacie Paris What Does Cephalexin Cure

 22. Miguneingzep

  22 października 2017 at 11:23

  Cialis 10 Compresse Pilule Pour Avorter Ed Pills Online viagra Sandia Viagra Probiotics And Amoxicillin

 23. Miguneingzep

  27 października 2017 at 19:45

  Preisvergleich Cialis Generika Glimepiride Dealer Cialis Generic Canada viagra Combitic Global Caplet Kamagra In Usa Prenisone Drug Store

 24. Miguneingzep

  31 października 2017 at 09:28

  Clomid Je Veux Un Bebe Xenical Andorre viagra Propecia Ciao Order Cheap Propecia

 25. Miguneingzep

  3 listopada 2017 at 01:38

  Addolorato Baclofene Zithromax More Drug Side Effects viagra Parafarmacia Online Propecia

 26. Miguneingzep

  22 listopada 2017 at 00:24

  Priligy For Sale Uk Male Amoxicillin Genital Tract Cephalexin Cross Reactant viagra prescription Bienfaits De Clomid

 27. Miguneingzep

  25 listopada 2017 at 10:02

  Viagra 100mg Tablets Retail Price Viagra Generica En Espana Buy levitra in europe viagra Comprimes Cialis Acheter Viagra Sans Ordonnance Au Canada Propecia Finasteride For Hair Loss

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra