Polskość

Jak Somalijczyk austriackie przedszkolaki na Islam nawracał

prawy.pl_images_nowe_stories_media_felietonisci_miloszmichalOd Soboru Watykańskiego Drugiego Kościół Katolicki zaprzestał nawracania innowierców, przechodząc na doktrynę ekumenizmu. Oczywiście jego miejsce zajęli innowiercy i sekty. Muzułmanie nawracają na potęgę. Chamsko i na siłę jak salafici na watykańskim placu świętego Piotra. Z tego powodu dzieci i rodzice w jednym z austriackich przedszkoli 22 grudnia przeżyli prawdziwe chwile grozy.

Robią to nawet a może zwłaszcza ci, którzy żyją na hojnym zasiłku państw zachodnioeuropejskich i dzięki temu mają nadmiar wolnego czasu. Oni też próbują nawracać na wiarę Proroka nie oglądając się na nic. Czasami to prowadzi do takich sytuacji jaka miała miejsce 22 grudnia w przedszkolu w austriackim Oberndorf w pobliżu Schwanenstadt w północnej Austrii.

Na scenę, na której występowały dzieci prezentujące jasełka wtargnął Murzyn z ryczący „Allah Akbaru”. Na szczęście zamiast bomby, pistoletu, czy noża typ wyciągnął spod ubrania jedynie egzemplarz Koranu i zaczął nawracać. Według austriackich mediów jest to biedny człowiek, który przybył do Austrii jako uchodźca. Jednak warunki w ośrodku i niski socjal spowodowały u niego depresję. I musiał sobie odnaleźć jakiś cel. Tym celem oczywiście było przerobienie bogatej i spokojnej Austrii na taki sam niebezpieczny i biedny burdel jakim jest dzisiaj Somalia. Na początek poprzez zmuszenie wszystkich do przejścia na Islam i przyjęcie prawa szariatu. Wtedy Austria wyrówna do poziomu takich potęg gospodarczych jak jego rodzinna Somalia, Sudan i Afganistan. Cóż ten biedny, żyjący z pieniędzy austriackiego podatnika somalijski nierób z depresją ma do tego prawo. Pewnie mu się nawet nie postawi zarzutów, za te chwile grozy w austriackim przedszkolu, ponieważ nikomu nic się nie stało. A gdyby nawet zrobił powtórkę z Biesłania i te dzieci wymordował, to albo wylądowałby w wariatkowie, albo dostał dziadowski niski wyrok, po połowie którego by go wypuścili. Pomimo faktu, że mężczyzna przyznał się, że jest członkiem islamskiej organizacji terrorystycznej Al-Nusra, która współpracuje z saudyjską Al-Kaidą!

Proszę sobie wyobrazić analogicznie odwróconą sytuację. Do muzułmańskiej szkoły na świąteczne uroczystości wparowuje chrześcijanin, wyciąga Biblię i zaczyna ewangelizować. Miałby wtedy ponad 90-procentowe szanse na zostanie chrześcijańskim męczennikiem za wiarę, ponieważ przedstawiciele „religii pokoju” zatłukliby go na miejscu. Cóż jeżeli by jakimś cudem przeżył to i tak w każdym z politpoprawnościowych krajów Zachodniej Europy nie wyszedłby z pierdla przez kilka lat. Demoliberalne i lewackie me(n)dia, które tak chętnie relatywizują muzułmańską agresję, przestępczość i ciemnotę w tym wypadku z tego człowieka zrobiłyby prawie że Breivika. Dodatkowo rzuciłyby się na Kościół Katolicki, że to on jest pośrednio (o ile nie bezpośrednio) winien za zachowanie tego człowieka.

Dziś w Zachodniej Europie powiedzieć słowo prawdy o „religii pokoju” to przejaw wyjątkowej odwagi. Z jednej strony grozi za to śmierć z ręki islamistów z drugiej kary więzienia ze strony politpoprawnościowego państwa, które stoi na straży chorej doktryny multi-kulti. I każe za prawdę. Żeby tego uniknąć po prostu powinniśmy tych rzekomych „uchodźców” nie wpuszczać. Raczej wysyłać do szariackich dzielnic na Zachód z biletem w jedną stronę wszystkich naszych miłośników śniadych i czarnych nierobów żartobliwie nazywanych „uchodźcami”. Wszystkie Kopacze, Tuski, Muchy, Środy, Święciccy, Szczerby i Zandbergi. Z pożegnalnym kopem w d… i przykazaniem „nigdy więcej tu nie wracaj”. W przeciwnym razie będziemy w takiej samej czarnej d… jak dzisiaj Zachód.

Michał Miłosz

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

201 komentarzy

201 Komentarzy

  1. hebronministriesinternational.org

    16 listopada 2017 at 09:15

    My relatives all the time say that I am wasting my time here at net, but I
    know I am getting experience every day by reading thes fastidious
    content.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra