Felieton

Jak Somalijczyk austriackie przedszkolaki na Islam nawracał

prawy.pl_images_nowe_stories_media_felietonisci_miloszmichalOd Soboru Watykańskiego Drugiego Kościół Katolicki zaprzestał nawracania innowierców, przechodząc na doktrynę ekumenizmu. Oczywiście jego miejsce zajęli innowiercy i sekty. Muzułmanie nawracają na potęgę. Chamsko i na siłę jak salafici na watykańskim placu świętego Piotra. Z tego powodu dzieci i rodzice w jednym z austriackich przedszkoli 22 grudnia przeżyli prawdziwe chwile grozy.

Robią to nawet a może zwłaszcza ci, którzy żyją na hojnym zasiłku państw zachodnioeuropejskich i dzięki temu mają nadmiar wolnego czasu. Oni też próbują nawracać na wiarę Proroka nie oglądając się na nic. Czasami to prowadzi do takich sytuacji jaka miała miejsce 22 grudnia w przedszkolu w austriackim Oberndorf w pobliżu Schwanenstadt w północnej Austrii.

Na scenę, na której występowały dzieci prezentujące jasełka wtargnął Murzyn z ryczący „Allah Akbaru”. Na szczęście zamiast bomby, pistoletu, czy noża typ wyciągnął spod ubrania jedynie egzemplarz Koranu i zaczął nawracać. Według austriackich mediów jest to biedny człowiek, który przybył do Austrii jako uchodźca. Jednak warunki w ośrodku i niski socjal spowodowały u niego depresję. I musiał sobie odnaleźć jakiś cel. Tym celem oczywiście było przerobienie bogatej i spokojnej Austrii na taki sam niebezpieczny i biedny burdel jakim jest dzisiaj Somalia. Na początek poprzez zmuszenie wszystkich do przejścia na Islam i przyjęcie prawa szariatu. Wtedy Austria wyrówna do poziomu takich potęg gospodarczych jak jego rodzinna Somalia, Sudan i Afganistan. Cóż ten biedny, żyjący z pieniędzy austriackiego podatnika somalijski nierób z depresją ma do tego prawo. Pewnie mu się nawet nie postawi zarzutów, za te chwile grozy w austriackim przedszkolu, ponieważ nikomu nic się nie stało. A gdyby nawet zrobił powtórkę z Biesłania i te dzieci wymordował, to albo wylądowałby w wariatkowie, albo dostał dziadowski niski wyrok, po połowie którego by go wypuścili. Pomimo faktu, że mężczyzna przyznał się, że jest członkiem islamskiej organizacji terrorystycznej Al-Nusra, która współpracuje z saudyjską Al-Kaidą!

Proszę sobie wyobrazić analogicznie odwróconą sytuację. Do muzułmańskiej szkoły na świąteczne uroczystości wparowuje chrześcijanin, wyciąga Biblię i zaczyna ewangelizować. Miałby wtedy ponad 90-procentowe szanse na zostanie chrześcijańskim męczennikiem za wiarę, ponieważ przedstawiciele „religii pokoju” zatłukliby go na miejscu. Cóż jeżeli by jakimś cudem przeżył to i tak w każdym z politpoprawnościowych krajów Zachodniej Europy nie wyszedłby z pierdla przez kilka lat. Demoliberalne i lewackie me(n)dia, które tak chętnie relatywizują muzułmańską agresję, przestępczość i ciemnotę w tym wypadku z tego człowieka zrobiłyby prawie że Breivika. Dodatkowo rzuciłyby się na Kościół Katolicki, że to on jest pośrednio (o ile nie bezpośrednio) winien za zachowanie tego człowieka.

Dziś w Zachodniej Europie powiedzieć słowo prawdy o „religii pokoju” to przejaw wyjątkowej odwagi. Z jednej strony grozi za to śmierć z ręki islamistów z drugiej kary więzienia ze strony politpoprawnościowego państwa, które stoi na straży chorej doktryny multi-kulti. I każe za prawdę. Żeby tego uniknąć po prostu powinniśmy tych rzekomych „uchodźców” nie wpuszczać. Raczej wysyłać do szariackich dzielnic na Zachód z biletem w jedną stronę wszystkich naszych miłośników śniadych i czarnych nierobów żartobliwie nazywanych „uchodźcami”. Wszystkie Kopacze, Tuski, Muchy, Środy, Święciccy, Szczerby i Zandbergi. Z pożegnalnym kopem w d… i przykazaniem „nigdy więcej tu nie wracaj”. W przeciwnym razie będziemy w takiej samej czarnej d… jak dzisiaj Zachód.

Michał Miłosz

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

6 komentarzy

6 Komentarzy

 1. gieptil

  26 grudnia 2016 at 11:53

  Problem jest do szybkiego rozwiązania.
  Taki obrazek pojawił się na Pakistan Defence Forum przy okazji jakiegoś naszego konfliktu z UE.
  http://www.tapetus.pl/tapetus_pl.php?adres=119338,polska-husaria&rozdzielczosc=1920×1080
  Okazuje się ze oni znają historię lepiej, niż my, i też historię Bitwy pod Wiedniem. My nie pamiętamy, oni owszem pamiętają. I co więcej, mają jakiś szacunek dla odwagi i nadzwyczajnej skuteczności polskiej husarii.
  A jak się ktoś podkłada, to oni biją w słabe miejsca. Trzeba walczyć i być twardym, oni zaraz nabierają szacunku.

  • gieptil

   26 grudnia 2016 at 12:04

   O ile się orientuję w Bułgarii, tych niby biednych uchodźców regularnie okładają pałami ( pod byle pretekstem ), bo oni dobrze pamiętają czasy okupacji tureckiej. UE udaje że o tym okładaniu pałami nic nie wie. Bo co ma zrobić? Bułgarzy dobrze to pamiętają i nie myślą ani na centymetr popuścić – jak islamista rozrabia, to pałą w łeb.

 2. Czesław

  26 grudnia 2016 at 14:29

  Pomimo że nie jestem zwolennikiem PiS to wyrażam J.Kaczyńskiemu wdzięczność i uznanie że tych islamistów nie wpuscił do Polski, strach pomysleć co by się w Polsce działo gdyby nadal rządziło PO.

 3. Hanuś

  26 grudnia 2016 at 16:45

  Bardzo dobrze. Słuszne wnioski. Co do kopania w dupę to dajcie znać kiedy. Mam dobre buty ze stalowym czubkiem.

 4. Obserwator

  26 grudnia 2016 at 18:44

  Brawo. Trafny artykul oraz wnioski.Przestal bym mowic jednak juz o politycznej poprawnosci i zaczal nazywac po imieniu to co oni robia na dzikim zachodzie czyli totalitaryzmem 21 wieku.Zniewoleniem narodow.

 5. Witomir

  26 grudnia 2016 at 22:23

  Bardzo dobrze napisane. Doskonałe podsumowanie. Winne zniszczenia Europy są lewackie elity polityczne. Należy tych wszystkich miłośników ubogacania kulturowego wywalić z Polski. Niech zamieszkają w berlińskim Kreuzbergu albo brukselskim Molenbeek.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra