Z zagranicy

Łukasz Urban z ranami postrzałowymi walczył z islamistą

lukasz-700x352Polski kierowca, Łukasz Urban, którego ciało znaleziono w szoferce ciężarówki, jaką islamski zamachowiec uderzył w ludzi na jarmarku bożonarodzeniowym w Berlinie, został postrzelony na kilka godzin przed zamachem – informuje niemiecka gazeta „Bild”.

Do tej pory przypuszczano, że mężczyzna zginął tuż przed zamachem, a śmiertelne strzały padły w trakcie szamotaniny z zamachowcem. Teraz okazuje się, że Łukasz Urban miał już rany postrzałowe, kiedy walczył z islamistą o kierownicę ciężarówki, by ocalić jak najwięcej osób.

Premier Beata Szydło przyznała rodzinie tragicznie zmarłego kierowcy specjalną rentę. Jego ciało zostanie sprowadzone do Polski na koszt Skarbu Państwa.

Źródło: RMF24

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

6 komentarzy

6 Komentarzy

 1. Pingback: obat kutil yg alami

 2. Pingback: Penyebab Kutil Kelamin Dan Pengobatannya

 3. Pingback: nyeri perut bagian bawah disertai keputihan

 4. canon drivers

  23 grudnia 2017 at 01:23

  Great post. Will read on…

 5. آینه

  26 grudnia 2017 at 01:12

  Very informative blog. Want more.

 6. Pingback: Jual Obat Kutil Kelamin Watan Soppeng}

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra