Z zagranicy

Grupa islamskich imigrantów podpaliła w Berlinie bezdomnego Polaka!

syria_imigranciSześciu Syryjczyków i Libijczyk podpalili w Boże Narodzenie bezdomnego Polaka, śpiącego na jednej z berlińskich stacji metra.

37-letni Polak przeżył tylko i wyłącznie dzięki szybkiej reakcji pasażerów, którzy ugasili płonące na mężczyźnie ubranie przy użyciu znajdujących się na wyposażeniu stacji gaśnic.

Niemieckie media nie ujawniają jednak wizerunków sprawców, widocznych na zdjęciach zarejestrowanych przez miejski monitoring.

Co ciekawe, bestialscy oprawcy sami zgłosili się na policję. Prawdopodobnie będą odpowiadać za próbę zabójstwa. Motywy, którymi się kierowali nie są znane, a w każdym bądź razie nie zostały podane do wiadomości publicznej.

Źródło: Berliner Zeitung

Fot. Twitter

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

50 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra