Z zagranicy

Grupa islamskich imigrantów podpaliła w Berlinie bezdomnego Polaka!

syria_imigranciSześciu Syryjczyków i Libijczyk podpalili w Boże Narodzenie bezdomnego Polaka, śpiącego na jednej z berlińskich stacji metra.

37-letni Polak przeżył tylko i wyłącznie dzięki szybkiej reakcji pasażerów, którzy ugasili płonące na mężczyźnie ubranie przy użyciu znajdujących się na wyposażeniu stacji gaśnic.

Niemieckie media nie ujawniają jednak wizerunków sprawców, widocznych na zdjęciach zarejestrowanych przez miejski monitoring.

Co ciekawe, bestialscy oprawcy sami zgłosili się na policję. Prawdopodobnie będą odpowiadać za próbę zabójstwa. Motywy, którymi się kierowali nie są znane, a w każdym bądź razie nie zostały podane do wiadomości publicznej.

Źródło: Berliner Zeitung

Fot. Twitter

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

15 komentarzy

15 Komentarzy

 1. Tomek

  27 grudnia 2016 at 14:31

  Pomysł „referendum w sprawie zakazu wjazdu do Polski imigrantów i uchodźców wyznających Świętą Wojnę” to w istocie dość głupi pomysł. Jak bowiem niby to by miało działać? W podaniach o wizę będą pytania, czy w imię dżihadu mam zamiar wysadzić się w powietrze na terenie RP? Szkoda pieniędzy i odstawiania szopki ośmieszającej instytucję referendum. Tutaj wystarczy zdecydowane nie dla przyjmowania jakichkolwiek imigrantów w ramach różnych unijnych rozdzielników, dbanie o to, żeby takowi sami tu nie przybyli (np. zwabieni wzrastającym socjałem w naszym kraju, np. 500+, co póki co wydaje się mało, realne na szczęście), ograniczenia w zakresie propagowania islamu (choćby brak zgody na meczety zakładane przez napływową ludność, wyznającą radykalniejszy islam, meczety zakładane np. przez mieszkających tu od wieków Tatarów ok), czy sprawne działanie służb w przypadku pojawienia się w Polsce podejrzanych osób.

  • Paweł

   30 grudnia 2016 at 00:15

   Zakazać budowy meczetów, zakazać noszenia chust. Ewentualnie nakazać tzw. uchodźcom usiłującym przekroczyć granicę przejść przez świńską krew.

 2. Szpok

  27 grudnia 2016 at 16:10

  Wszedzie Nas bija,tluka i podpalaja a My pod przywodztwem rzadu ,,dobrej zmiany”(dla kogo?),ktory sterowany jest ,,glosem hameryki”,uparcie
  wydajemy pieniadze na zbrojenia i czekamy kiedy kacapy napadna na Nas.

 3. jacek

  27 grudnia 2016 at 16:13

  Polska dla Polaków,Niemcy dla Niemców,Arabia dla Arabów.Wszystko powinno być na sowim miejscu.

  • Codreanu

   27 grudnia 2016 at 16:56

   Tak Jacek, to żydowscy globaliści robią ten chłam rękoma gojów, wyprzedano zakłady stąd exodus Polaków do UK i Niemiec, zniszczono Ukrainę to Ukraińcy do nas się pchają, USA maczało paluchy na Bliskim Wschodzie stąd masowa migracja ludzi pustyni. To wszystko prowadzi do chaosu i nienawiści większej niż „ksenofobiczne” hasło „Polska dla Polaków”.

 4. jaro7

  27 grudnia 2016 at 22:46

  Zgłosili się bo wiedzą że zostana wypuszczeni.Policja by ich nie znalazła a teraz muszą robić pozory jakiegoś śledztwa.makrela mówiła że imigranci popełniający przestępstwa będą deportowani hahaha,tylko kto w to wierzy poza Niemcami.NIC im nie zrobią bo maja na takie wyskoki przyzwolenie.

 5. tma

  29 grudnia 2016 at 09:58

  Zgłosili się po nagrodę, przecież wykonali rozkaz.

 6. oz liquids

  25 lipca 2017 at 07:29

  Looking forward to reading more. Great article post. Much obliged.

 7. InventHelp location

  25 lipca 2017 at 15:19

  Thanks for the blog.Much thanks again. Awesome.

 8. good mine investments

  28 lipca 2017 at 22:57

  Thanks a lot for the article.Much thanks again.

 9. InventHelp successful inventions

  3 sierpnia 2017 at 20:14

  Major thanks for the article post.Really thank you! Much obliged.

 10. Escort Companions

  5 sierpnia 2017 at 17:36

  Muchos Gracias for your article post. Want more.

 11. Silk Furnishing Fabric japanese

  8 sierpnia 2017 at 13:31

  Very good article.Really thank you! Much obliged.

 12. Irvin

  10 sierpnia 2017 at 04:30

  The method seems cogent and appealing. Positive Luck! I’ll be sitting down in just…

 13. tax return website

  14 sierpnia 2017 at 21:50

  I loved your article post.Thanks Again. Want more.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra