Z kraju

Poseł i posłanka PO przeszukiwali rzeczy posłów PiS [WIDEO!]

nitras_szabrujeDo skandalu doszło podczas ostatniego posiedzenia Sejmu. Poinformował o nim szef klubu PiS Ryszard Terlecki podczas środowej konferencji prasowej.

– Na stronie internetowej Sejmu jest nagranie z sali obrad w czasie gdy trwały głosowania i także bezpośrednio po nich, ponieważ kamery były włączone. To nagranie trwało chyba gdzieś do okolic północy. W czasie tego nagrania widać wyraźnie na tym filmie znanego posła Platformy Obywatelskiej, który przeszukuje rzeczy pozostawione przez posłów Prawa i Sprawiedliwości na sali – mówił Ryszard Terlecki.

– Tu widać posła, który tam grzebie. Jak państwo obejrzycie to nagranie, to tam również pojawia się za chwilę posłanka Platformy […] To są długie sekwencje. Widać jak wyciągają jakieś papiery, pokazują je sobie, robią zdjęcia tych dokumentów – mówił Ryszard Terlecki pokazując stopklatkę z nagrania.

Jeżeli ktokolwiek dotychczas sądził, że opozycja totalna sięgnęła dna, to najwyraźniej się mylił – można upaść jeszcze niżej…

Poniżej nagranie z sejmowego szabru PO:

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

14 komentarzy

14 Komentarzy

 1. JARO

  28 grudnia 2016 at 20:44

  jest nauczka dla Polaków – nic nie daje wybranie świń i wieprzy do Sejmu; miejsce przebywania motłochu nic nie zmieni w ich mentalności; śmieć pozostanie śmieciem i tyle; jest nauczka; pytanie tylko, czy zostaną z tego wyciągnięte poprawne wnioski przez Polaków na przyszłość?

 2. pokrzywa

  28 grudnia 2016 at 21:50

  Niby reprezentują Rzeczpospolitą. Tyle dni balują w Sejmie, ale nie w głowie im sprawy dla Rzplitej kluczowe. Zignorowali np. 98. rocznicę zwycięskiego powstania wielkopolskiego!
  Na ten temat o zwycięskim powstaniu czytam na blogu: freski.blog.pl

 3. panMarek

  28 grudnia 2016 at 22:21

  To jest Nitras. Nitras też jest uchodźcą, ponieważ uchodzi za złodzieja. Nie jest tak łatwo skończyć z dnia na dzień z złodziejskim praktykami. Synowie i wnuczkowie SB-ecji i UB-ecji tak już mają. Węszą, szukają i donoszą. To jest genetycznie skrzywienie. W każdym społeczeństwie jest 10% takich kanalii, ale tylko w Polsce dostają się w ilościach ponadprzeciętnych do gremiów które ma wpływ na rządy w państwie (sejm, sądy, ministerstwa, samorządy).
  Co się dziwić, złodziejstwo mają we krwi, szabrowali majątek narodowy 8 lat, a jak się koryto publiczne urwało to przeszli na drobnicę. Pijana Mucha pieje w Sejmie, Nitras grzebie w cudzych rzeczach, Biernacki mu pomaga, Budka na czatach stoi a w ogóle to zrobili z Sejmu chlew i ja jako podatnik tym manelom płacę.

 4. jj

  29 grudnia 2016 at 06:55

  Kwiaty PO (wybitne):Nitras,Szczerba,Budka,Pomaska kto wybrał takie tałatajstwo.W Nowośmiesznej też kwiatuszki:Petru,S-Wielgus,G-Pichowicz to wszystko to Takie ,,Dyzmy,, obecnej kadencji.

 5. George

  29 grudnia 2016 at 08:00

  To jest po prostu styl PO. PO to społeczne śmieci i odpadki, które mają jedno zadanie: robić zmieszanie w Polsce i wywoływać niepokoje. Można się tylko domyślać, kto ich finansuje.

 6. m

  29 grudnia 2016 at 10:03

  Kleptomania (gr. κλεπτειν → kraść, zabierać) – zaburzenie psychiczne, objawiające się jako trudna lub niemożliwa do powstrzymywania potrzeba kradzieży. Kradzieże nie są dokonywane z potrzeby posiadania określonego przedmiotu bądź chęci zysku; po jej dokonaniu przedmioty mogą zostać wyrzucone bądź oddane komuś innemu albo zbierane.
  Przed dokonaniem kradzieży u osoby cierpiącej na kleptomanię wzrasta uczucie napięcia, a w jej trakcie i po niej pojawia się uczucie nagrodzenia.

 7. Rejtan

  29 grudnia 2016 at 10:46

  Na naszych oczach dzieją się wydarzenia przyprawiające o bezdech! Historia przypomina mi wydarzenia z XVII wieku gdzie zrywano sejm a wpływy Rosji i Prus rozdzierały Polskę w próbnych rozbiorowych galopach. Te wydarzenia są lustrzanym odbiciem tamtych chwil.Ktoś nas „rozgrywa” a ludziska rozrywają szaty nad durniami w sejmie … Trzeba jak najszybciej ukarać finansowo za łamanie regulaminu posła, przegłosować uchylenie immunitetu, postawić zarzuty podżegania do siłowego obalenia prawowitej władzy i powołać nowych posłów z drugiego miejsca listy. Skazani mają z głowy kariery polityczne a nowi zanim „obrosną w piórka” będą świadkami „dobrej zmiany” i zanim się połapią prawo będzie już zmienione a ludzie może przejrzą na oczy …

 8. Adam

  29 grudnia 2016 at 12:11

  Zachowują się jak chamstwo.

 9. MM

  29 grudnia 2016 at 13:37

  Czy kacapska dezinformacja PRAWY.PL przeprosi za swoje kłamstwo?

  Jest nagranie posła Nitrasa i widać, że poszedł tam się śmiać z tego, że posłowie PISu (Putina i Surkova) depczą książki J.Kaczyńskiego „porozumienie przeciw monowładzy” 🙂

 10. Rejtan

  29 grudnia 2016 at 21:35

  Niektórym jełopom trudno przyznać się do wstydliwych czynów i plują jadem :))) Prawda @MM?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra