Z zagranicy

Władze Francji ukrywały przed obywatelami rozmiar sylwestrowych zniszczeń!

francja_samochodW Nowy Rok we Francji spłonęło prawie 1000 samochodów – taką informację podało francuskie ministerstwo spraw wewnętrznych po tym, jak zostało oskarżone o zatajanie rzeczywistego rozmiaru strat spowodowanych przez rozbisurmanionych muzułmańskich imigrantów.

Według szczegółowych danych zniszczeniu uległo dokładnie 945 aut, co oznacza wzrost w porównaniu z poprzednim rokiem o 17 procent.

W niedzielę MSW Francji opublikowało zaniżone statystyki spalonych aut, wywołując oburzenie Frontu Narodowego, które to ugrupowanie natychmiast wysunęło oskarżenia o tuszowanie rozmiarów szkód.

Stojąca na czele ugrupowania Marine Le Pen oświadczyła wprost, że władze ukrywają swoją niezdolność do wygaszenia plagi poprzez publikowanie „wyjątkowo mglistych danych bezpieczeństwa”.

Początkowo rząd twierdził, że liczba spalonych w tegorocznego Sylwestra aut wskazuje na 20-procentowy spadek w ciągu ostatnich pięciu lat. Co więcej oświadczył, że świętowanie Nowego Roku „przebiegło bez większych incydentów” oraz że jedynie „odnotowano kilka przypadków zakłócenia porządku publicznego”.

W rzeczywistości policja aresztowała 454 osób, 301 z których trafiło do aresztu. Porządku w całym kraju pilnowało ponad 100 tys. funkcjonariuszy policji. W obawie przed zamachami terrorystycznymi w stolicy państwa, Paryżu, wprowadzono bardzo ścisłe kontrole.

Źródło: Press TV

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

4 komentarze

4 Komentarzy

 1. Andrzej Sokół

  4 stycznia 2017 at 16:32

  Co mnie uderzył w tej notatce 100 tys. policjantów pełniło służbę to ile oni tego mają?. W Polsce przed II światową było około 25 tys. nie sądzę żeby we Francji w tedy było dużo więcej. Dopiero tutaj widać „postęp”.

 2. qwertyu

  4 stycznia 2017 at 23:07

  w zeszłym roku 650 w tym 945 …17% ktos z kogoś robi kretyna

 3. klioes vel pislamista

  9 stycznia 2017 at 23:16

  Trwając w dalszym ciągu w nieutulonej żałobie po śmierci profesora-majora(UB) Baumanna, uzupełniłem i poprawiłem wierszyk wspierający wiecznie żywe, światłe ideee tego piekłoszczyka:


  Bambo w Polsce

  Afrykanin jest Polakiem;
  Chrzci się półksiężyca znakiem.
  Bambo chłopię to urocze:
  Lubi panie brać za krocze
  Na ulicy, na festynie…
  Sra gdziekolwiek, tak jak świnie.
  Ale wody w toalecie
  Boi się. Bo sami wiecie:
  Wśród bakterii własnych zdrowo…
  Bambo multikulturowo
  Ubogaci nas! Muslima
  Cieszy, kiedy kozy dyma.
  Do dziewczynek obrzezania
  Bardzo też się Bambo skłania.
  I, jak jego brzmi przezwanie,
  Miłe jemu jest bimbanie.
  „Szkoła na nic się nie przyda.” –
  Bambo nęci pas Szahida…
  A Was nęci – świniojady! –
  Z imigrantem szukać zwady,
  Zamiast Polskę mu otworzyć…
  Aby zdążył się rozmnożyć.

 4. KelChalkhic

  21 lipca 2017 at 00:37

  Dutasteride Cod Accepted Sheffield cialis price Tamiflu Interaction With Amoxicillin

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra